czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
a CZY KTOŚ MA TABLETKI ALLI?

SZUKAM W DOBREJ CENIE TABLETEK ALLI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a CZY KTOŚ MA TABLETKI ALLI?

ja mam opakowanie 42 tabletki mogę odsprzedać za 65zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a CZY KTOŚ MA TABLETKI ALLI?

oj sorki za 45zł oddam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a CZY KTOŚ MA TABLETKI ALLI?

Wstydliwy temat
Zobacz infografikę Tak wyglądają oryginalne tabletki o nazwie "ALLI"


Dla wielu osób temat otyłości i odchudzania jest absolutnym tematem tabu. Dlatego najlepszym powiernikiem sekretów jest inny użytkownik forów internetowych. Tutaj oprócz tego, że każdy może otwarcie powiedzieć o swoim problemie z nadwagą, o którym w prawdziwym życiu za pewne tak swobodnie by nie opowiadał, może także podzielić się doświadczeniami z przebytych kuracji.

"Czego nie robi się dla osiągnięcia wymarzonej figurki"

Postów na temat cudownych sposobów odchudzania na wielu forach internetowych jest mnóstwo. Jak można wyczytać na jednym z nich, jest pewna magiczna pigułka, po której chudnie się w błyskawicznym tempie - chodzi o ALLI.

"Brałam ALLI przez miesiąc. Straciłam 12 kg. Znów wchodzę w ulubione kiecki. Szczerze mówiąc, czułam się bardzo dobrze: przypływ energii i pobudzenie pomagały mi w codziennych obowiązkach, a na suchość w ustach łatwo zaradzić - dużo pić, a co do niewydolności nerek, to na to też jest woda - piłam 5 litrów wody mineralnej dziennie..." - pisze na forum jedna z internautek.

Jest wiele forowych postów, w których użytkownicy wręcz polecają chińską kurację. Tutaj ważniejszy jest efekt szczupłej sylwetki, niż ewentualne dolegliwości i skutki uboczne magicznych tabletek. "Halo dziewczyny, wiele się mówi dobrego i złego o tym preparacie. Brałam M... przez 30 dni i zleciałam na wadze prawie 10 kg. Teraz się cieszę nową figurą i czekam z utęsknieniem na słońce i plażę. Nie miałam żadnych dolegliwości. Trzeba jednak dużo pić, na prawdę dużo. (...) Jedyny minus to nieprzespane noce. Ale czego nie robi się dla osiągnięcia wymarzonej figurki!!! Trzymajcie się laski" - pisze zadowolona właścicielka nowego, szczupłego ciała.

"Każdy może leczyć. Szkodzić też"

"Jestem szczęśliwym, szczupłym facetem"
Zobacz infografikę Skutki uboczne syntetycznych tabletek to m.in. kołatanie serca, suchość w ustach, napady agresji.


Na forach częstymi użytkownikami są również mężczyźni, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami i opiniami na temat "naturalnej" kuracji odchudzającej. "Brałem ALLI przez pół roku i skutkuje w 100%; oczywiście przy odpowiednim odżywianiu, czyli należy całkowicie odstawić słodycze - radzi usatysfakcjonowany młody chłopak.

I dodaje jak prawdziwy ekspert od odchudzania, że "słodycze warto zastąpić suszonymi owocami, a już po wzięciu pierwszej dawki leku nie ma się ochoty na słodycze". Dalej mężczyzna przyznaje, że od zawsze walczył z nadwagą. "Ćwiczenia fizyczne nie pomagały, a teraz po kuracji jestem szczęśliwym szczupłym facetem" - cieszy się internauta. Na koniec radzi, żeby "w trakcie brania leku jeść normalnie 4 razy dziennie, w odstępach 3 godzinnych, a nie katować się i nic nie jeść, bo lek jest dość silny. Należy uważać na podróbki, najlepiej iść do profesjonalnego gabinetu med. wschodu".

"Cudowne pigułki zabijają"

"Nie kupujcie tego g...a"

Na szczęście na forach udzielają się też "pacjenci", dla których stosowanie chińskich ziółek, oprócz zrzuconych kilku kilogramów, zakończyło się sporym uszczerbkiem na zdrowiu.

"Nie kupujcie tego g...a, już wiele osób wylądowało po tym w szpitalach z uszkodzeniami nerek i wątroby. Skład preparatu jaki widnieje na opakowaniu to lipa. To "cudo" jest niebezpieczne dla zdrowia" - apeluje dziewczyna, która ukrywa się pod pseudonimem Lala.

Dla wielu osób skład magicznych pigułek nie jest nieznany. Właściwie większość doskonale zdaje sobie sprawę, że ALLI jest substancją psychoaktywną. "Ten lek zawiera sibutraminę ...pochodną amfetaminy, świństwo jakich mało... Niszczy wątrobę, nerki, serce, można się uzależnić i popaść w depresje lub psychozę - ostrzega kolejny użytkownik forum.

"Brałam to świństwo polecone przez koleżankę. Straszna susza w jamie ustnej, zawroty głowy i brak koncentracji (...) nie mam zamiaru przełknąć ani jednej tabletki więcej. Trzymajcie się od tego z daleka!" - ostrzega kolejna internautka.

CZYTAJ I ZOBACZ WIĘCEJ O MONGOLSKIEJ PSEUDO LEKARCE

ALLI (zastępcza nazwa ALLI, przyp. red.) to lek, który od kilku lat jest nielegalnie sprzedawany w Polsce. Zawiera sibutraminę, która jest substancją używaną do leczenia otyłości, ale tylko pod ścisłą kontrolą lekarza. Legalnie dostępna w dwóch lekach: ALLI i Zelixie. Oba specyfiki wyłącznie na receptę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a CZY KTOŚ MA TABLETKI ALLI?

kiedys widziałam za 95 zł - 84 tabletki ale nie pamietam adresu maila

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a CZY KTOŚ MA TABLETKI ALLI?

Mam do sprzedania alli, pozostało 62 tabletki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a CZY KTOŚ MA TABLETKI ALLI?

Ja kupie alli pazura1303@interia.eu prosze o kontakt

pazura

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a CZY KTOŚ MA TABLETKI ALLI?

Chyba w gazetce apteki w Kauflandzie widziałam, ale nie pamiętam ceny :)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a CZY KTOŚ MA TABLETKI ALLI?

Nie ma co ryzykować zdrowiem. Nie kupuj dopóki nie przeczytasz tego https://blog-odchudzanie.pl/alli/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a CZY KTOŚ MA TABLETKI ALLI?

Temat już stary ale może komuś się przyda. Ja dwa miesiące temu zamawiałam alli z tej strony i jestem zadowolona http://medicot.pl/alli-tabletki-gdzie-kupic/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a CZY KTOŚ MA TABLETKI ALLI?

Tabletka dla głupków bez wykształcenia. Ruszyć duppy grubasy wystarczy 40 minut dziennie i zmiana odżywiania. Przyjmij zasadę jemy żeby żyć a nie żyjemy żeby żreć. A takie tabletki to trucizna. Jak sam się za siebie nie weżmiesz to choć byś wór ich zjadł to nie pomoże.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a CZY KTOŚ MA TABLETKI ALLI?

Wystarczy
Odstawic
Koryto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: a CZY KTOŚ MA TABLETKI ALLI?

W ogóle nie znam tych tabletek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org