sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sklep 517 !!!

Słuchajcie kupiłam spodnie w wyżej wymienionym sklepie, uprałam ręcznie i.... puściły kolor!!! Czy komuś zdarzyło się coś takiego !!!Sprzedają tam totalny szajs!!! Skąd one mają ten towar!!!!!!!!!! MADE IN CHINA!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep 517 !!!

woow ale nowosc...
ciuchy z marywilskiej z przebitka ceny 20x

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep 517 !!!

z kąd ????!!!
Ja piernicze jestem zrozpaczona, zapłaciłam przeszło 100 zł!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep 517 !!!

Zgodnie z obowiązującym prawem, Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów podejmuje działania w przypadku naruszenia zbiorowych interesów konsumentów. Natomiast w sprawach indywidualnych bezpłatną pomoc prawną konsumenci mogą uzyskać m. in. u miejskich lub powiatowych rzeczników konsumentów. Do ich kompetencji należy:

zapewnienie bezpłatnego poradnictwa konsumenckiego i informacji prawnej w zakresie ochrony interesów konsumentów,
składanie wniosków w sprawie stanowienia i zmiany przepisów prawa miejscowego w zakresie ochrony interesów konsumentów,
występowanie do przedsiębiorców w sprawach ochrony praw i interesów konsumentów,
współdziałanie z właściwymi miejscowo delegaturami Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, organami Inspekcji Handlowej oraz organizacjami konsumenckimi,
wytaczanie powództwa na rzecz konsumentów oraz wstępowanie, za ich zgodą, do toczącego się postępowania w sprawach o ochronę interesów konsumentów.

Rzecznik konsumentów w sprawach o wykroczenia na szkodę konsumentów jest oskarżycielem publicznym w rozumieniu przepisów Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep 517 !!!

marywilska to takie centrum chińsko-polskie (dawniej zwany STADION - jednak wtedy było centrum chińsko-rosyjskie), spodnie kosztowały pewnie koło 15zł :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep 517 !!!

o kurcze tyle kasy??

o beybe szok w trampkach




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep 517 !!!

Na niktórych spodniach jeans na ulotkach są informację o mozliwości farbowania. Popatrz na metki. Ale jeżeli uprałaś z zaleceniami i co gorsza spodnie straciły kolor - oddaj do reklamacji i domagaj się kasy bądź wymiany.... może tak?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep 517 !!!

a ja kupuje w tym sklepie i nigdy mi sie nic takiego nie zdarzyło,zamiast pisac idz zloz reklamacje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep 517 !!!

made in china za 40 zł a sprzedawane za 130 zł , zadna markowa odzież a tylko szmateks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep 517 !!!

Zdarza się norma zareklamuj i po sprawie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep 517 !!!

Oczywiście Made in China ;P
Lepiej nie skomentuje bardziej dobitnie tego "butiku" tak jak i większości sklepów na ul długiej. Ubrania są słabej jakości a te ceny ?! Zapewne wiele rzeczy jest na rynku łomzynskim, ale w innych cenach.
Zgadzam się z wcześniejsza osobą, na marywilskiej, hali banacha itp można kupić takie ciuchy o wiele, wiele, wiele taniej.
Ale dużo osob i tak tam kupuje, bo w Łomzy oprocz sieciówek w stokrotce czy nielicznych sklepach nie można dostać nic normalnego do ubrania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep 517 !!!

chilipepper05 nie gadaj że wszystkie shopy na Długiej sprzedajA to samo.jest kilka z dobrą gatunkowo odzieżą np.Lee Wrangler De Facto...A pozatym jeśli się w temacie jest to się wie że teraz większość odzieży jest szyta właśnie w Chinach a to dlatego że firmom odzieżowym to się opłaca.Wszędzie tak jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep 517 !!!

do bzzyyy



dobrze ci tak

ty pewnie jestes znajoma pawlaznavary hahhhahahhahahahahaha,ta co chodzi z kulkami hahahhahahahahha


on kradnie ty tracisz i rzopaczasz hahhahahahahahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep 517 !!!

czarny pijar konkurencji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep 517 !!!

pawełznavary jak wsiada do auta wkłaada sobie biały wibrator i odpala navarę i jest bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz


często też zajeżdza do izy,co ogłaszza się na odlotach

jak wchodzi do klatki to zaklada kaptur od bluzy i idzie na loda i od tylu


blachy navary..............WE...........................cala w leasingu



pracuje w de laval blondyn zboczeniec imprezowicz


lubi tez panow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep 517 !!!

Ależ owszem zgadzam się z Toba Rufi :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep 517 !!!

Ja kiedys tez czesto robilam zakupy,na jakosc nie narzekalam,ale ceny maja kosmiczne.wiele rzeczy jest na rynku o polowe taniej.np teraz spodniczki z kokardka.masakra.!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep 517 !!!

w szafie mam wiecej ubran niz w tym sklepie.A jesli chodzi o ceny to Kradziez

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep 517 !!!

SZOK!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep 517 !!!

Fakt mogli by nieco przystopowac z cenami, bo to zdzierstwo! Przestałam tam kupowac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep 517 !!!

A JA TAM LUBIE TEN SKLEP. ciuchy sa fajne!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep 517 !!!

Spodnice z kokardkami w ktorych wszyscy teraz chodza na rynku kosztuja 35 zl a u nich 70 lub 75zl.a jest identyczna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep 517 !!!

ceny kosmiczne i to prawda, ze na rynku maja polowe taniej, ba!!! Nawet u chinczyka jest drozej niz na rynku, wiec jaki wniosek? Kupowac na rynku tlyko, ze niektorzy wola isc do 517 i zaplacic za tak zwana marke, bo to przeciez lans odziewac sie w takich sklepach, bo nie jedna paniusia na ryneczku nogi nie postawi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep 517 !!!

Gadacie na ten sklep a i tak w nim kupujecie :D heh
Ja nie mam nic do sklepu 517

pozdrawiam ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep 517 !!!

Tak się składa że sprawdzałem towar i na Marywilskiej jak ktoś pisze tych ubrań się nie znajdzie... Ciuchy mają naprawdę wyszukane według mnie, a to że jest made in china to sorry ale co teraz nie jest..? Nawet ciuchy znanych marek szyte są w chinach bo tam maja fabryki i nie są to podróbki!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep 517 !!!

pawel z navary ma takiego lacho.ciga 2o lat stary alkoholik matka zulica dom melina menele dziady zlodzieje


jak sie z lachonem widzi leje jej do ryja i przetrzymuje ta polyka i mowi pycha glodna bylam



policzki ma jak chomik od ku.tasow i spermy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep 517 !!!

idz z reklamacja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep 517 !!!

A zwiewne kalisony mają ? dla dziadka _kalisony ;)

Mają fajne ciuchy ,najfajniejsze w tym stylu w Łomży ,ale to nie są ubrania firmowe .

bzzzy
Oni ich przecież nie szyją tylko sprzedają......a myślałaś ,że z Paryża lub Mediolanu ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep 517 !!!

Jak się coś sprzedaje to bierze się za to odpowiedzialność . Towaru nie reklamujesz u producenta , a u sprzedawcy . Nie istotne czy to Paryż czy Mediolan - zdarza się . Po prostu zareklamuj .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep 517 !!!

zezowate szczęscie

Chodziło mi o to ,że to nie jest wina sprzedawcy ,że z towarem się coś nie dzieje "uprałam ręcznie i.... puściły kolor" ,trzeba zareklamować .



bzzzy

Trzeba zareklamować,a nie zaraz pisać na forum jaki sklep zły . Zdarzają się w najlepszych markach reklamacje , najpierw idziesz i załatwiasz sprawę w miejscu zakupu ,a nie obsmarowujesz na forum .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep 517 !!!

Ja kupuję odzież tylko od sprawdzonych producentów często polskich... Mam kilka par od http://www.mimionline.pl/index.php/kategoria-produktu/spodnie/ Bardzo wytrzymałe, nie spierają się, nie zmieniają rozmiaru... Wysoka jakość bawełny i naprawdę wygodne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep 517 !!!

spadaj pało . Nawet w święta w pracy .... Troll je...any

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org