czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PREZENT DLA DZIEWCZYNY

PROSIŁBYM WAS O POMOC. CHCIAŁBYM KUPIĆ SWOJEJ DZIEWCZYNIE PREZENT. JEST TO PIERWSZY PREZENT ODKĄD SIĘ ZNAMY. NIE WIEM ZBYTNIO CO WYBRAĆ. MOŻE PODACIE MI JAKIEŚ PROPOZYCJE. PROSZĘ O POWAŻNE WYPOWIEDZI. BUDŻET DO 200ZŁ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

hmm...mnie zawsze kręcił wielki bukiet kwiatów :))
Albo coś ze sreberka...
Ale to chyba zalezy od wieku :)
Wspomnij ile ma mniej wiecej lat...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

18 LAT. MIESZKA NIESTETY SPORO KM ODE MNIE I CHCIAŁBYM JEJ TEN PREZENT WYSŁAĆ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

Poczta Kwiatowa, chyba najlepsze co możesz zrobić.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

Jakąś biżuterię srebrną ( jak lubi srebro ) na przykład kolczyki i naszyjnik ,można kupić za 200 zł coś ładnego i oryginalnego . Takie rzeczy się ma długo i przypominają o osobie od której to otrzymaliśmy ....można kupić perfumy itp tylko jedna sprawa czy trafisz w gust ,a druga zużyje i nie będzie pamiątki .
Gdybym miała dostać coś od mojego faceta to chciałabym ,żeby to była właśnie biżuteria :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

dokładnie...poczta kwiatowa - mega bukiet i czekoladki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

Zdecydowanie kwiaty !






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

Kwiaty to dodatek do prezentu :)
Owszem miło jest dostać kwiaty nawet bez okazji ,kobiety to lubią ,ale lubią też błyskotki ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

bielizna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

KWIATY DOSTARCZĘ Z BIEGIEM CZASU OSOBIŚCIE... WOLAŁBYM JAKĄŚ RZECZ. BIŻUTERIA NIEZBYT WCHODZI W RACHUBĘ. WŁAŚNIE DLATEGO MAM DYLEMAT...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

może poduszkę z napisem:)
misia dużegooo:)
czekoladki mozesz zamówić na allegro i wysłać z ktorych wyjdzie wyraz ''kocham cię" lub podobny:)
bluzkę,
zegarek,
lub jezeli macie swoje zdjęcie to wywołać takie duże:)

Lala22

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

Nie zegarek...
Nie polecam :)
Jest przesąd, że skłóca...trzykrotnie sprawdziłam :(
Na bieliznę chyba za wcześnie...
A kup jej wielkiego, mięciutkiego misia :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

wiadro spermy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

Karnet do jakiegoś SPA, salonu odnowy biologicznej czy masażu w jej okolicy. Coś dzięki czemu się zrelaksuje i poczuje jak prawdziwa kobieta.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

Ja w zeszłym roku zamówiłem dziewczynie w galerii internetowej www.time4art.pl piękny wydruk naszego zdjęcia z wakacji na płótnie. Była zaskoczona jak go zobaczyła i bardzo zadowolona i teraz obraz wisi na jej ścianie Firmę polecił mi znajomy, który zamawiał tam wydruk swojego zdjęcia z dziećmi, świetna jakość, kolory nie blakną, cena zadowalająca, juz od 69 zł można sprawić komuś taki oryginalny prezent, także reasumując polecam ;--)



Uploaded with ImageShack.us

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

Najlepszym prezentem to będzie jak do niej pojedziesz :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

Łomżyniak45

"F. "ma rację :Najlepszym prezentem to będzie jak do niej pojedziesz :)

Jeżeli ma 18 lat i poczucie humoru to kup możesz kupić jej coś śmiesznego ;)

http://www.bigboystoys.pl/item746__Kotek_Chichotek_Obrotek.html

Jak to ma być wysłane to dołącz koniecznie kartkę z życzeniami własnoręcznie napisaną .

Jak nie biżuteria , to zawsze możesz kupić np. portfel lub jakiś bibelot do postawienia na półkę , może w sklepie coś Tobie wpadnie w oko ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

Łomżyniak

szczerze to jedyny prezent jaki mi osobiście by się spodobał to prezent od artooro.

Kwiaty (badyle) zwiędną, biżuteria się zgubi , a wspomnienia z takiego wypadu zostaną przy okazji dodatkowej relaksacji... Możesz tez urządzić piknik nad jeziorkiem czy tym podobne... Jeśli Twoja "panna" jest bardzo "romantyczna" to kup jej czerwone róże i masz po sprawie, ale szczerze zawsze kiedy facet nie wie co kobiecie kupić to kupuje z niżej wymienionych:
- kwiaty (zazwyczaj czerwone róże- banalne...)
- biżuterię (tragedia jeśli facet nie zna gustu swojej kobiety, co innego jeśli kobieta wcześniej pokaże lub wspomni o czymś)...
- czekoladki (tragedia !!!),
- perfumy (tak kup jeśli chcesz jej się pozbyć... musisz naprawdę znać jej gust co na początku znajomości jest baaardzo trudne do poznania),

Ps. Radziłabym już ewentualnie wypad do tej restauracji Magdy Gessler w Warszawie lub do tej Panoramy po Rewolucji , ewentualnie piknik, wypad gdzieś, zakup karnetu do spa, nawet dobrej książki (jeśli lubi czytać)...


Ps2. To tez zależy jaki skutek tego prezentu chcesz osiągnąć i jakim typem osoby jest Twoja DAMA...?

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

Ach i najlepszym prezentem są praktyczne prezenty,a nie pierdoły, które tylko zawalają miejsce na polkach...

dziadka_kalesony

portfel to nie najlepszy wybór nie sadzisz... ???


Łomżyniak

Ps. Niech Ci tez nie przyjdzie do głowy kupić tez jakiegoś zegarka...

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

magia_2


Praktyczny ???
Tylko mu nie radź żeby kupił mikser czy żelazko ( bo tak zrozumie facet prezent praktyczny ;)

Elegancki portfel dobrej firmy ....dlaczego nie ? Tylko to młodziutka dziewczyna ,raczej z takiego prezentu cieszyłaby się kobieta :)

Zegarka ani butów się nie kupuje ! (zegarek oznacza nowy czas w życiu ,a w butach się odchodzi ;) )


Kobiety są romantyczne ,lubią być miło zaskakiwane :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

magia_2

"Kwiaty (badyle) zwiędną" -masz rację zwiędną ,ale tu chodzi o miły gest w stronę kobiety .....nie chodzi o wielki bukiet , bardziej mnie cieszy bukiecik stokrotek lub jedna róża ( dla ukochanej koniecznie czerwona )mów co chcesz ,ale kobiety to lubią ,jesteś wyjątkiem ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

moim zdaniem jakiś fajny telefon w dodatku napstrykaj sobie kilka zdjęć żeby miała co pooglądać lub aparat cyfrowy

NINKA88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

Łomżyniak45

Najlepsze prezenty to prezenty z dane serca , znasz dziewczynę ,musisz się zastanowić co lubi , jak prezent jej sprawi radość ....wiem to trudne ,bo ciężko Wam odczytać co myślimy ;)
Mi sprawił największa radość prezent wykonany własnoręcznie ,był to kwiatek z papieru hehe .......wiedziałam , że był zrobiony specjalnie dla mnie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

Autor: czarnasukaczarna (---.171.164.218.static.crowley.pl)
Data: 01-06-11 22:19

wiadro spermy


I wibrator



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

Łomżyniak45

Kupiłeś już prezent dla dziewczyny ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

Wibrator na długie jesienne wieczory :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

dobra patelnia !


http://www.rmfon.pl/play,38
"Polityka to sztuka zdobywania glosow biednych i pieniedzy bogatych w zamian za obietnice ochrony jednych przed drugimi."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

LegendarnyObywatel

dobra patelnia to prezent dla domu, a nie dla kobiety (dziewczyny)...

dziadkakalesony

Jesli chodzi o praktyczny prezent to hehe nie mialalam na mysli tekiego o jakim wspominalas tj. zelazku itp... to jak wiadomo bylby prezent dla domu...
Poza tym jesli chodzi o kwiaty to mnie bardziej by cieszyly zerwane z pola (specjalnie dla mnie) niz kupowane napredce czerwone roze... Kiedys kolor ofiarowywanego kwiatka oznaczal dane uczucie (zamiary) ktorym obdarzana jest darowana osoba,lecz teraz to poprostu zanika i mezczyzni co tu duzo mowic ida na latwizne...

Lomzyniak45

Ofiarowanie komus prezentu powinno byc poprzedzone "rozpoznaniem terenu" - poprostu prezent musi byc "jakos powiazany" z dana osoba... Jesli rzeczywiscie chcesz ofiarowac komus (dziewczynie) "trafiony" prezent to niestety, ale musisz poswiecic tej sprawie czas...
Szybkie i nieprzemyslane prezenty powoduja czasem rozne nieporozumienia nie mowiac juz o innych "niezrecznosciach" danej sytuacji...Lepsza bowiem dawana - dla np. "herbaciary" - herbata, ktora sam skomponowales, albo wybrales niz kolejny zakup popularnego kwiatka.
No chyba, ze rzeczywiscie chcesz nim cos przekazac...Mysle jednak, ze to chyba nie taki etap Waszej znajomosci na takie "deklaracje"...

Pozdrawiam Wszystkich i mam nadzieje ze dziadka_kalesony sie nie poczuja urazone moja opinia chcialam tylko przekazac, ze prezenty jesli juz ktos cos chce komus ofiarowac powinny byc przemyslane i dostosowane do ofiarowywanej osoby...
APEL DO PANOW- PATELNIA,ZELAZKO CZY ZEGAR Z KUKULKA TO SA PREZENTY DLA DOMU A NIE DLA KOBIETY (JAKO DLA NIEJ SAMEJ)...

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

magia_2

Zgadzam się z Tobą i w żaden sposób mnie nie uraziłaś ;)
Kwiaty polne zerwane z myślą o kobiecie to bardzo romantyczne :):):)

A swoją drogą ciekawa jestem co Łomżyniak45 kupił swojej wybrance ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

dziadka_kalesony

ja tez jestem ciekawa i mam nadzieje, ze Lomzyniak zdradzi Nam ta tajemnice...

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

Pewnie kupił wibrator i teraz sie wstydzi haha



Ty masz prawo mieć swoje zdanie. Ja mam prawo mieć je w dupie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

Do Kamasutra

Hehe zakladajac, ze nie do konca "stawalby" na wysokosci zadania tzn. nie potrafilby jej usatysfakcjonowac oraz, ze dziewczyna jest dosc odwazna i nowoczesna osoba to moglby byc nawet dobry pomysl... Zamiast wibratora slyszalam, ze istnieje tez bielizna wibrujaca i jest bardziej dyskretna (dziala na pilota podobno)...Hehe

Pozdrawiam

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

Ale mi nie o patelnię do kuchni chodziło ... ehhh...


http://www.rmfon.pl/play,38
"Polityka to sztuka zdobywania glosow biednych i pieniedzy bogatych w zamian za obietnice ochrony jednych przed drugimi."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

LegendarnyObywatel

Hehe no tak wybacz nie skojarzylam od razu ... Chyba za bardzo skupilam sie na zelazku o ktorym wspomniala dziadka_kalesony...

Ale ta "patelnia" to musialaby byc naprawde z "najwyzszej polki" hehe...

Pozdrawiam

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

murzyna jej zamów



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

cukier jej daj

Co chciałeś chłopczyku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

Tylko nie srebro mało kto lubi te tandetę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

Dr Still Hummer

Jesteś w błędzie , wiele osób lubi srebro :)
Ewentualnie białe złoto :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

Ekspres do kawy! Tylko jakiś tani, bo te najlepsze ekspresy do kawy to potrafią kosztować 7tysięcy złotych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

kup jej wibrator,bedzie miala lepszy z niego pozytek bo kwiaty zwiedna a wibrator nawet bez baterii bedzie gotowy do uzycia

baza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

twoja dziewczyna była zadowolona ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

hahaha Masakra...

?)@.)%.!(*(.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

A JA WOLALABYM FAJNE PERFUMY I SUPER VIBRATOR TO MNIE FASCYNUJE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

wpm

a stylisko od łopaty by ci nie pasowało ?

pewnie jeszcze byłby luzik

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

zajrzyj

www.jubilerpieciak.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

Ładne perfumy i czekoladki, Będzie szczęśliwa :)

- Nic tak nie otwiera oczu i nie prostuje garba, jak nóż wbity w plecy... -

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

TEMAT DAWNO ZAMKNIĘTY ZOBACZCIE NA DATĘ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

Nic lepszego nie wymyślisz - http://www.roseduchateau.com Nie wierzę, że jakakolwiek kobieta może nie być zadowolona z takiego prezentu. I nie ma tutaj znaczenia wiek. Kobiety kochają dostawać kwiaty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

Ładne perfumy w necie kupisz za mniej niż 200 zl. Do tego coś słodkiego i git :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

Moja zawsze marzyła o przejażdżce autem z odkrytym dachem. W ostatnie lato znalazłem na http://autowypozyczalniabialystok.pl Renault Megane cabrio, wynająłem je na weekend i pojechaliśmy na romantyczny wypad poza miasto. Zdaje sobie sprawę, że teraz by to nie przeszło;), ale zima nie będzie przecież trwała wiecznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

Zabierz ja w wakacje na Rodos i koniecznie spędźcie choć 1 dzień na Santorini - laska będzie zachwycona :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PREZENT DLA DZIEWCZYNY

Zdecydowanie najlepsze i najmniej nachalne będą kwiaty. Poznacie się lepiej to i prezenty będą bardziej \"śmiałe\" :P

Bardzo lubię uśmiechnięta być!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org