piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sklep wędkarski

Witam,jestem początkującym wędkarzem , chcę kupić sobie sprzęt (wędka, kołowrotek itd.) który sklep polecacie.Wiem że na ul.Legionów są 3.Który z nich jest najlepszy. Tzn.ceny, doradztwo itp.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep wędkarski

moim zdaniem ten na przeciw 4 plus

NINKA88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep wędkarski

Zachodziłem tam wyboru dużego nie mają a jak ceny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep wędkarski

jak zachodziłeś to mogłeś zapytać mnie tam akurat nie ma w pobliżu więc nie wiem

NINKA88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep wędkarski

Ten naprzeciwko Gośki czy Stokrotki - nie pamiętam co to za sklep. Właściciel we wszystkim podpowie, tam zresztą często jest cała drużyna wędkarzy i każdy chętnie podpowiada - przyjemni i otwarci ludzie. Kartę i wszelkie zezwolenia też tam możesz załatwić. Cenowo i tak pewnie najtaniej wyjdzie Ci allegro ale akurat ten sklep nie wydaje mi się jakiś super drogi - w ubiegłym roku brałem wędki i kołowrotek i ceny były porównywalne właśnie do allegro.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep wędkarski

Dzięki. Na allegro nie chcę kupywać są problemy z gwarancjami.No i jeszcze nie --widzę-- co kupuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep wędkarski

Ten sklep naprzeciwko Gośki / Stokrotki.

Sklep bardzo fajny, właściciel fachowiec, wędkarzy w środku wielu, którzy chętnie doradzą. Ceny konkurencyjne nawet w stosunku do allegro. Kupowałem tam kołowrotek Dragona to był 2/3zł droższy niż na allegro (bez przesyłki) Polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep wędkarski

Jeśli chodzi o sklep przy PKS-ie to ceny odrobinę niższe jak w innych, lecz nie ma dużego wyboru. Jeśli chodzi o ten za stacją paliw Pryma to mało, że nie ma dużego wyboru to obsługa całkiem do bani, a ceny chyba też większe jak wszędzie, dlatego od dłuższego czasu robię zakupy u Pana Edka naprzeciwko stokrotki, w miarę dobra cena, można się poradzić, pogadać no i jest w czy wybrać, a sezon się zaczął, więc powodzenia wszystkim wędkarzom.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep wędkarski

Ten naprzeciw 4 plus- WĘDKARZ kupuje tam od 10 lat, potrafią doradzić...cierpliwi i kulturka...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep wędkarski

Polecam sklep wędkarski vis a vis dawnej Gośki teraz biedronki u pana Edka! Po prostu idź i powiedz czego oczekujesz i potrzebujesz i jaki masz na to fundusz i na pewno Edzio doradzi i pomoże!!! Sam jest wytrawnym wędkarzem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep wędkarski

Dzięki za podpowiedzi widzę że do 2 sklepów mogę sie śmiało udać a ten za stacją paliw Pryma omijać z daleka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep wędkarski

Podobno jeszcze na Bernatowicza jest sklep wędkarski, jak tam ceny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep wędkarski

na cernatowicza obsługa jak za komuny i drogo ciogle sklep jest pusty klijentow bardzo malo

NINKA88

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep wędkarski

Robalon ten o którym mówisz za Prymą też nie jest taki zły! Po prostu nie ma tam tak fachowego doradztwa.Jego właściciel to też wędkarz ale zdeklarowany spinningista! Jeżeli chcesz też iść w tę metodę to na Jarka nie ma mocnych! Sklep jak i asortyment jest bardziej w tym kierunku.Odwiedź go jak najbardziej i po prostu sam oceń!Pozdrawiam i połamania kija!!!!!! i taaaakiej sztuki!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep wędkarski

W Warszawie w Dehatlonie jest ogromny wybur sprzętu od haczyków po łudki z silnikami naprawde polecam na większe zakupy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep wędkarski

Ja kilka razy kupowałem na bodajże Zdrojowej? Chyba tak nazywa się ta ulica, jak jedziesz na nowy most w kierunku piątnicy, zaraz przed mostem skręcasz w prawo, chyba Zdrojowa. Często robiłem zakupy w tym właśnie sklepie naprzeciw 4+, sprzedawca zawsze chętnie doradzi co i jak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep wędkarski

Robalon odezwiesz się czy nie bo nie wiem czy ty poważny jesteś czy siusiumajtek?Bo grono się zacieśnia i nie wiem co mam robić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep wędkarski

Jankeson, pomyliły ci się posty miałeś pewnie napisać do mobilnego wędkarza. OtocznyCiszo masz rację że w Dehatlonie jest wybór i łódki ale to daleko i dojazd drogi, taniej pewnie wyjdzie w Łomży i nie trzeba z gwarancją jeździć do Warszafki. A co do tej Zdrojowej to tam jest sklep?
Kolega mi mówił że tam sprzedają tylko zezwolenia wędkarskie.
Pozdrawiam i dzięki za pomoc.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep wędkarski

al legionów naprzeciwo storotki tam jest okkkkkkkkkkkkkkk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep wędkarski

a jak chcesz sie czegos nauczyc to mój stary jest najlepszy na rybach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep wędkarski

Ups rzeczywiście! przepraszam! Ale daleko nie odbiegłem od tematu!:) Tę wyjazdy (mazury morze) to właśnie specjalność Jarka ze sklepu "WĘDKARSKI ŚWIAT" Może ciebie to też zainteresuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep wędkarski

gumimis,znam Twego starego,on zawsze mowi ,że najbardziej lubi walenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep wędkarski

Tak na Zdrojowej jest też sklep i dosyć niezły wybór sprzętu. Jednak najlepszy sklep wędkarski w jakim czasem robię zakupy jest w Ruciane Nida, tam jest dopiero wybór.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep wędkarski

A zapytajcie sie Pana Edka dlaczego nie ma pozwoleń wendkarskich całorocznych na rzeke?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep wędkarski

ŁKS awans do III ligi ma już zapewniony. Powoli wraca tam gdzie Jego miejsce. Teraz trzeba pomóc chłopakom wygrać półfinał okręgowego pucharu polski który odbędzie się w środę o godzinie 17.00 na Z18. Gramy z III ligową Pogonią Łapy. Mamy nie lada okazję ugrać coś porządnego. Wiadomo że w finale tego pucharu będzie 4ligowy zespół (Włókniarz lub Cresovia) co daje nam duże prawdopodobieństwo wygrania tego pucharu patrząc na tabelę naszej 4 ligi. Trzeba tylko przejść Pogoń. Jak by ktoś nie wiedział co daje wygranie okręgowego pucharu polski poza prestiżem i samym jego wygraniem, to już wyjaśniam - w przyszłym sezonie gralibyśmy już o Puchar Polski - ten "właściwy". Czyli można trafić na zespół z ekstraklasy który to przyjedzie na nasze boisko powalczyć o awans. Możemy mieć w przyszłym sezonie na prawdę fajne mecze na Z18. Mecz jest w środę o 17.00. Namawiajcie jutro znajomych ze szkoły, pracy, podwórka czy czegokolwiek aby w środę pojawić się na Z18 w jak największej liczbie, bo to na pewno pomoże naszym chłopakom ugrać wynik jakiego byśmy sobie życzyli.

Środa godzina 17.00 - ŁKS - Pogoń Łapy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep wędkarski

Na którą rzekę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep wędkarski

Polecam Pana Edka na przeciwko Gośki/Stokrotki. Mój ojciec jest wędkarzem i zawsze tam kupuje, zresztą są zrzeszeni w Kole PZW 80 Łomża, więc czego można chcieć więcej :))) I nad morze też śmigają sobie :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep wędkarski

Kupuję u Pana Edka od wielu lat i gorąco polecam.
Sklep na przeciwko 4+ też jest dobry, ale rzadko tam zaglądam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep wędkarski

Zakupy najlepiej zrobić u Kurczaka tz. u p. Edka,tzw. biała buda na przeciwko 4+ też jest niezła, w tych 2 sklepach można dostać spore upusty.
W sklepie za stacją paliw Pryma możesz sporo przepłacić, troche kantują na cenach. Tak jak konsul napisał obsługa do bani, liczy się tylko klient który robi duże zakupy resztę klientów jest olewana.
Życze połamania kija.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep wędkarski

Dzięki wszystkim za rady.
Mieliście rację , najtaniej jest w tych dwóch sklepach u p.Edka i na przeciw 4+. Tam zrobiłem zakupy,polecam ,fachowe doradztwo a do tego fajne upusty.
Jeszcze raz dzięki. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep wędkarski

czy można wyrobić duplikat karty wedkarskiej ? wyrobiony w PZW kilka lat wcześniej , karte zgubiłem. gdzie to można wyrobić ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep wędkarski

Patrzę, że za kupy poczynione a z ciekawości na co się kolega ustawia? Nasza rzeka czy jeziorka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep wędkarski

nie wazne gdzie tylko ja o dokument sie pytam czy mozna duplikat wyrobic i gdzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep wędkarski

Polecam U Pana Edka na przeciwko stokrotki. Wyrabiałem kartę i Pan Edek wszytko wyjaśnił co i czego się nauczyć na egzamin. Kupowałem też kołowrotek Shimano i cena tak sama jak na allegro i z gwarancję nie ma problemu. Pan Edek ma swoją stronę
www.wedkarski.lomza.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep wędkarski

Jeszcze sklep muchowy - http://www.ffguides.pl
Ale to wtedy jeśli możecie chociaż te kilka dni poczekać na realizację, bo wiadomo, że od razu nie będziecie tego mieli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep wędkarski

Na olx można trafić prawie nówkę za grosze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep wędkarski

Z tego co wiem, to dobrej jakości wędki ma ten sklep. Prawda jest taka, że w każdym miejscu są inne ceny oraz inny asortyment. Właśnie dlatego warto zweryfikować ofertę przed dokonaniem zakupu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep wędkarski

Ja do wędkowania byłam nastawiona raczej negatywnie dopóki mój tata nie zabrał mnie na taki wypad i osobiście tego nie spróbowałam. Spodobało mi się to i od tamtej pory, chętnie korzystam z okazji na wędkowanie. Teraz jest najlepszy czas na łowienie ryb więc zaczęłam się rozglądać za sklepem z odpowiednim sprzętem i znalazłam świetny sklep wędkarski z bogatą ofertą na przynęty, które są nawet niedostępne w Polsce. Wysyłka była bardzo szybka wobec czego, wędkowanie czas zacząć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org