czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
JAZDA KONNA

Witam,
czy moglibyście doradzić mi coś w sprawie odpowiedniej stajni w okolicach Łomży ? Słyszałam o Twierdzy Łomża, czy ktoś może coś o niej opowiedzieć ? :) Co innego polecacie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAZDA KONNA

jak umiesz jeździć to jaki koń i stajnia
a co do twierdzy to można pojeździć po fortach i piękne widoki



a miał być kolekcjoner............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAZDA KONNA

Ja raz zorganizowałem piknik w tej twierdzy dla 50 osób. Ostrzegam przed tymi oszustami którzy nie realizują uzgodnionej opcji. Biorą pieniądze jak w wysokiej klasie ośrodku, a impreza jest na poziomie ogniska za wujową stodołą. Jest coś w Kisielnicy mój znajomy jeździ tam na konie z dziećmi i chwali.

Pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAZDA KONNA

bardziej chodzi mi o taki ośrodek, gdzie się czegoś nauczę... czy mogę liczyć na to w twierdzy ? Jeżdżenie po fortach na pewno jest przyjemne, ale nie o to mi chodzi :) Gdybym chciała po prostu miło spędzić czas na koniu to pojechałabym do mojej ciotki która ma ich kilka :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAZDA KONNA

jak chcesz się na uczyć to Kisielnica na pewno dostaniesz jak na początek to spokojnego konika i w kółeczku stepem
w ogóle jazda konna to fajna sprawa kiedyś dużo czasu spędzałem na koniach a teraz niema tyle czas a by się pojeździło



a miał być kolekcjoner............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAZDA KONNA

Tylko ja już jestem trochę na wyższym poziomie niż kółeczko stępem :D Może powiem inaczej.. chciałabym rozwijać swoje umiejętności ; ) w Kisielnicy jest dobry instruktor ? Uczą tam skoków ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAZDA KONNA

W Twierdzy jazda raczej dla początkujących, dla zaawansowanych Kisielnica, latem Ukta i stajnia Galkowo :)






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAZDA KONNA

Instruktor jazdy konnej tel 798-188-099 okolice Sniadowa. A w niedlugim czasie powstanie mala stadnina w Nowogrodzie nad Narwia . Piekna okolica .Takie prawdziwe male kurpiowskie ranczo z noclegiem miejsce ma ognisko,grila ittp

kazz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAZDA KONNA

W Kisielnicy możesz się sporo nauczyć w kierunku ujeżdżenia :), chociaż jakbyś chciała to i skoki można potrenować. Jak poczekasz jeszcze kilka dni to będzie w Łomży nowa stajnia z możliwością trenowania skoków :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAZDA KONNA

oo, możecie mi coś wiecej powiedzieć o tej nowej stajni ? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAZDA KONNA

TYLKO KISIELNICA. Sama sie tam uczyłam jeździć, a TWIERDZA ŁOMŻA to wcześciejsze "karino" o którym nie słyszałam nawet jednej dobrej opini. Jeśli chcesz się czegoś nuczyć to jedź do kisielnicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAZDA KONNA

Musisz jeszcze trochę poczekać na tą nową stajnię :) Niedługo będzie głośno o otwarciu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAZDA KONNA

kazz a skąd masz numer do mojego instruktora?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAZDA KONNA

jankeson co możesz powiedzieć na temat tego instruktora? Ma papiery instruktorskie? Tam jest jakaś stajnia? Ile mają koni i czy konie są dobrze zrobione?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAZDA KONNA

kazz i Bastia1
Mogę Was prosić o napisanie tu na forum, jeśli już te stadniny zostaną otwarte ? Nie mieszkam w Łomży, i nawet jeśli będzie o tym głośno mogę się nie dowiedzieć ; )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAZDA KONNA

zapraszam na priv!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAZDA KONNA

To chyba nie jest ciekawie skoro nie chcesz pisać na forum :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAZDA KONNA

Po prostu nie chcę żeby ktoś zaraz się czepiał że się reklamuję!Dopiero zaczynam i nie chce się z tym afiszować.Jeżeli naprawdę interesuje was ten temat to pogadajmy prywatnie a nie na forum. Serdecznie zapraszam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAZDA KONNA

Nokia Myślę, że na forum też będzie ogłoszone o nowej stajni :) Jeżeli nie, to dla Ciebie zacznę taki wątek :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAZDA KONNA

W Łomży nie ma żadnego profesjonalnego klubu jeździeckiego co dopiero stajni. Czekam również na nową stajnie??? klub???
Pytanie do jankeson będzie można u was do odznaki się przygotować??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAZDA KONNA

Do Brązowej Odznaki w Kisielnicy bez problemu możesz się przygotować, do Srebra też. Zależy jakie masz umiejętności :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAZDA KONNA

powiem Ci tak chcesz nauczyć się dobrze jezdzić to i na forty zapraszam tam bedziesz miała skim i jak i osobe ktora Cie poprowadzi bo wiem że sama koleżanka uczy sie takich tam fikołków :P i troche pozajmowała :) pozdrawiam:*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAZDA KONNA

Dziewczyny zapraszam na mojego konia .....ale będzie jazda haha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAZDA KONNA

Jankenson, w jaki sposób mogę Ci napisać priva? Jestem nowa i nie mogę tego znaleźć..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAZDA KONNA

Pisz na maila wiedzminatorzyca@onet.eu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAZDA KONNA

okey, napisałam :)
A Tobie Bastia1 bardzo dziękuję !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAZDA KONNA

http://www.quznia.nazwa.pl/

Jest również konto na Facebooku: Ośrodek Jeździecki Quźnia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAZDA KONNA

No to jeszcze tutaj. Czy potrzebne są jakieś własne akcesoria? W sensie wykorzystania takich sklepów - http://horsepol.pl
Ewentualnie co realnie jest przydatne, co trzeba ze sobą mieć, o jakie kwestie zadbać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAZDA KONNA

Ostatnio miałem okazję przeglądać ofertę sklepów internetowych i kupić buty do jazdy konnej - jestem jeźdźcem już od jakiegoś czasu i kompletuje sprzęt tak szybko, jak zauważam, że coś zaczyna się z nim dziać. Jak dotąd jestem najbardziej zadowolony z oferty sklepu Patatajek.pl. Polecam gorąco przejrzeć ich ofertę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAZDA KONNA

Super sprawa, ja sam uwielbiam jeździectwo. Rekreacyjnie jeżdżę już od wielu lat, więc wiem, ile to może sprawić radości. Jeśli też jeździcie, to warto od razu zaopatrzyć się we własne ochraniacze dla konia, bo w ten sposób będziecie bezpieczniejsi podczas tego hobby. Konie to niesamowite zwierzęta. Każdy powinien móc mieć z nimi styczność.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAZDA KONNA

Jeżeli szukacie akcesoria dla koni polecam sklep jeździecki truerider.eu. W swoim arsenale posiadają między innymi super bryczesy damskie czy modne i z dobrego materiału bluzy jeździeckie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org