czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
rolety na wymiar

gdzie w łomży lub okolicach można zamówić rolety na wymiar oprócz carpeximu, bo tam są niesamowicie drogie. Mam
na myśli takie w prowadnicach więc nie takie zwykłe jak są na ogół w sklepach. Chodzi tez o to by nie
uszkadzać okna przy montażu oraz żeby nie wiercić dziur w ścianach
dziękuję za podpowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rolety na wymiar

Zapraszamy do Sklepu Budowlanego na ulicę Broniewskiego 10. Wymierzenie rolet, wycena, i upusty :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rolety na wymiar

jakiś kontakt, żeby umówić się na pomiar?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rolety na wymiar

mam z carpeximu i powiem tak: w porównaniu z zamówionymi wcześniej roletami w Białymstoku jakość o niebo lepsza a cena niższa :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rolety na wymiar

Ja mam z tej firmy i polecam :)

http://www.vindov.com

...........................................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rolety na wymiar

drogie ? he

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rolety na wymiar

Twardowski pawilony ABC , stara firma , sam robi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rolety na wymiar

Polecam Pana Zbyszka, ma sklep na Małachowskiego pod filarkami z materiałami budowlanymi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rolety na wymiar

kiedys chyba były rolety na mickiewicza ale nie wiem dokładnie gdzie może ktoś się orientuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rolety na wymiar

Polecam Roletix na Sikorskiego produkują sami ,a co do ceny i jakości niema konkurencji.Ja na mieszkaniu zaoszczędziłam 300 zł.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rolety na wymiar

A macie porównanie z roletami z sieci? Bo sam zastanawiam czy nie zamówic przez internet....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rolety na wymiar

U Pana Adama na ul.Krótkiej na przeciw Sympatii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rolety na wymiar

Jak coś to roltex a nie roletix

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rolety na wymiar

Roletix niby producent a ceny wcale nie takie tanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rolety na wymiar

Dywan powieś albo kocem zasłoń ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rolety na wymiar

W okolicy jest wiele sklepów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rolety na wymiar

Zastanów się nad roletami tzw plisy. Świetne można je ustawić u dołu okna na górze czy pośrodku jak słońce świeci w oczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rolety na wymiar

Malma montaż rolet nie uszkadza okien. Przyczepia się na taśmę klejącą, a te profesjonalne na bardzo małe wkręciki, które nie przebijają się do warstwy gazowej okna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rolety na wymiar

Joanna nie stać cię. Dziadując wklejaniem linków do pseudo firemek nie dorobisz się nawet rolet.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rolety na wymiar

A sprawdzaliście może kiedyś sklep Lestore? Mają w dobrej cenie rolety dzień i noc na wymiar, poza tym wydają się być dobrej jakości, ale wolałbym potwierdzić.
Z góry dzięki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rolety na wymiar

W sumie samo posiadanie rolet na dzień dzisiejszy jest bardzo fajną sprawą i ja właśnie również na tych elementach bardzo się skupiam. Jestem zdania, że wiele ciekawych informacji na ich temat znajdziemy na pewno w sieci. Muszę dodać, że mi spodobało się to co napisano w https://intdesign.pl/dom/jakie-rolety-dachowe-wybrac i na pewno fajnie jest wiedzieć jakie rolety dachowe wybrać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rolety na wymiar

Zainteresowanym mogę polecić ofertę firmy, z której sam skorzystałem i jestem naprawdę bardzo zadowolony. Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem nowych rolet, żaluzji lub markiz, to polecam Wam sprawdzić ofertę firmy Świat Rolet na stronie - https://swiatrolet.pl .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rolety na wymiar

Dokładnie jest to coś bardzo istotnego i ja jeszcze chcę powiedzieć, że także bardzo istotną sprawą jest to aby właśnie wiedzieć czy wybierać plisy czy może rolety dzień i noc. Uważam, ze niezwykle fajnie o takich sprawach napisano w https://blogdoroty.pl/plisy-czy-rolety-dzien-noc-co-wybrac/ więc ja również zachęcam was do czytania takich wpisów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: rolety na wymiar

Ja z własnego doświadczenia mogę polecić Wam firmę Letyro. Zamówiłem u nich rolety zewnętrzne do mojego domu, i jestem bardzo zadowolony. Mam trochę niestandardowe okna, ale i tak dopasowali rolety doskonale do każdego z nich. Montaż był błyskawiczny, a jakość rolet na najwyższym poziomie. Prosta obsługa to kolejna zaleta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org