czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Laptop gdzie i jaki?

proszę o pomoc gdzie dostane Laptopa w Łomży no chciałbym jak najlepsze parametry by miał i za rozsądną cenę wiem ze teraz jest tego multum i proszę was bo ja ostatnio wypadłem z tego tematu o pomoc tak do 2,500 zł i właśnie jak i gdzie nie wiem . Pozdrawiam i z góry dziękuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop gdzie i jaki?

Hp-dv6 1302sw dobry sprzęt i nie drogi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop gdzie i jaki?

chcesz to sprzedam ci dobrego lapka tydzien temu kupilem w wobisie zaplacilem za niego 2899 oddam za 2200 bo kasa mi potrzebna

mariusz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop gdzie i jaki?

to było nie kupowac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop gdzie i jaki?

A moze ktos z was wie kto naprawia laptopy? Chodzi o to zeby wstawic naped dvd i twardy dysk oraz wgrac windowsa i sterowniki.

PL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop gdzie i jaki?

a wie ktos moze gdzie w lomzy mozna zakupic jakies sprawne uzywane czesci do laptopa z demonatazu itp. itd. bo potrzebuje drugiej nagrywarki DVD z interfejsem ATA ( ewentualnie gdzie mozna dorwac taniej nowa )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop gdzie i jaki?

TOSHIBA-mam trzy lata i chodzi bez zarzutu-polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop gdzie i jaki?

Asus jest najlepszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop gdzie i jaki?

Nie HP DELL itp. Podziała, a zaraz po gwarancji zimne luty na BGA - sam tego doświadczyłem :/, toshiba -może być, ale ja jednak polecałbym ASUSa sprzęt jakościowo i cenowo bardzo dobry.
Chłopaki z "EXPERTA" na Broniewskiego maja bardzo dobre ceny na ASUSY (najlepsze w Łomży). A do 2500 PLN będziesz miał już niezły kombajn na którym nawet pograsz.

Cytat:

A moze ktos z was wie kto naprawia laptopy? Chodzi o to zeby wstawic naped dvd i twardy dysk oraz wgrac windowsa i sterowniki.
- EXPERT na Broniewskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop gdzie i jaki?

Asus K52J i5 !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop gdzie i jaki?

Potwierdzam post gooralka, naprawa tego jest nie opłacalna. Toshiba jest takim średniakiem, chociaż zły też nie jest. Również polecam Asusa, stosunek jakości do ceny jest bardzo zadowalający...


tylko!

"'A moze ktos z was wie kto naprawia laptopy? Chodzi o to zeby wstawic naped dvd i twardy dysk oraz wgrac windowsa i sterowniki."

Jeśli prywatnie to mogę nawet ja zrobić (może troszkę taniej niż w serwisie).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop gdzie i jaki?

Ja mam Asusa i jestem zadowolona.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop gdzie i jaki?

Mój Asus też jest super.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop gdzie i jaki?

ASUS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop gdzie i jaki?

Mam Asusa i Toshibę. Toshiba jest zdecydowanie lepiej wykonana. W Asusie po miesiącu użytkowania wytarł się touchpad, w Asusie teścia to samo. Toshiba po 3 latach użytkowania wygląda jak nowa.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop gdzie i jaki?

idź do vobisu, na I piętrze w stokrotce, a i drukarkę chyba dostaniesz, plakaty widziałam, tylko nie zwróciłam uwagi do kiedy promocja

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop gdzie i jaki?

Osobiście posiadam Lenovo i też nie narzekam :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop gdzie i jaki?

Najlepiej w Xeromax na Mazowieckiej

ak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop gdzie i jaki?

kamikadze podaj namiary to sie odezwe i omowimy sprawe

PL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop gdzie i jaki?

Zdecydowanie kup sobie tego i nie kombinuj.Jednak taki jest najlepszy Lepszego nigdzie nie znajdziesz.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop gdzie i jaki?

tylko! napisz na e-mail (kliknij na nick mój)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop gdzie i jaki?

sferis w galerii , dobrze doradza, osobiscie kupiłem u nich acer 7540G i jestem zadowolony , zalezy do czego bedziesz uzywał, pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop gdzie i jaki?

sferis hehe widzę, ze dobrze Ci doradzili. Acer, zobaczymy ile Ci podziała, a jakość wykonania - bez komentarza buhaha już HP bym wolał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop gdzie i jaki?

sferis? bladego pojęcia nie mają o sprzęcie. Jedyne co potrafią to zaczarować klienta bo tego jedynie są nauczeni, nic więcej. Expert, za przekrętów 100 na klientach kategoryczne nie. Komputronik, xeromax jedyne co polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop gdzie i jaki?

Tylko i wyłącznie EXPERT na Broniewskiego. Kupuje od Nich od 3-4 lat od telewizorów (moga ściągnać jak się poda model) po laptopy/komputery - wszystko fachowo załatwione

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop gdzie i jaki?

eloelo
dobrze że jesteś zadowolony ale tyle przypadków oszustwa, kombinatorki z ich strony widziałem, słyszałem że szkoda gadać. Nie będę podawał przykładów bo nie jest to miejsce od tego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop gdzie i jaki?

Tak po prawdzie to słyszałem że coś tam nie tak było ale jak działali parę lat temu pod inną nazwą. Teraz nic nie słyszałem takiego. Towar zamawiam dla siebie i dla firmy. Wszystko na telefon, wpadam tylko na chwile odebrać zamówiony towar. Jeśli coś się uszkodzi itp bez problemowa reklamacja. Serwis też mają OK. A co najważniejsze atrakcyjni cenowo. Jeśli znajdziesz coś taniej np w Komputroniku na 90% obniżą cenę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop gdzie i jaki?

widze gooralek ze pojecia nie masz , pewnie nawet jego nie widziałeś wiec przymknij .... mam jeszcze hp i dell w firmie i o niebo lepiej jest wykonany acer niż one, ale co ja bede z gówniarzami dyskutował, narka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop gdzie i jaki?

wiecie tu też chodzi od używania tego laptopa jak będzie używany i wtedy czy będzie się dobrze trzymał co i jak?? hmmm to gdzie polecacie serwis czy jak na zakup laptopa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop gdzie i jaki?

dell rządzi :)

a po co w Łomzy ? kurier przywiezie Ci na miejsce o jakieś 3 stówki taniej
niedawno to przerabiałem
Gwarancja i faktura tak samo jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop gdzie i jaki?

widze gooralek ze pojecia nie masz , pewnie nawet jego nie widziałeś wiec przymknij .... mam jeszcze hp i dell w firmie i o niebo lepiej jest wykonany acer niż one, ale co ja bede z gówniarzami dyskutował, narka

Gówniarzy to szukaj u siebie w rodzinie i proszę mnie nie obrażać. Niech będzie twoja prawda, niech ludzie kupują te super Acery, HP i DELLe. Naprawdę jestem ciekaw ile one Ci podziałają. Jakościowo na pewno od nich wszystkich lepszy jest ASUS który również mniej się psuje. Pozdrawiam twoją szkaradną mordę której ty nie możesz przymknąć i kulturalnie odpowiedzieć na post bez jakiejkolwiek argumentacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop gdzie i jaki?

załosny jestes gooralek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop gdzie i jaki?

omijac vobis-potrafia sprzedac partie o ktorej wiedza ze jest uwalona i potem stresuja klienta reklamacjami-tak bylo z toshiba i modulem grafiki!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop gdzie i jaki?

alwaro

możesz jeszcze wypróbować packard bell (czy jakoś tak), nie znam trwałości tych komputerów, ale jak na razie wiem, że kilka egzemplarzy z którymi miałem styczność trzyma się nieźle, lecz mimo to i tak nie jestem pewien jakości ich wykonania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop gdzie i jaki?

HP SWIETNA FIRMA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop gdzie i jaki?

Jeśli masz gwarancję to świetna, gorzej się dzieje, jak upłynie gwarancja...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop gdzie i jaki?

Ja laptopa kupiłam w Vobisie i nie mam z nim żadnych problemów, zamawiałam konkretny model HP Paviliona i sprowadzili mi go w ciągu dwóch dni. Po roku spalił się zasilacz - wysłali nowy bez żadnego problemu.

Znajomi chwalą sobie Lenovo, ostatnio szczególnie Asusy, Delle również nieźle się sprawują.

Najlepiej znajdź w necie interesujący Cię model, spełniający Twoje oczekiwania, poszukaj opinii na temat najczęstszych usterek, gwarancji itd.
Znajdziesz coś interesującego - sprawdź czy dostaniesz ten model w Łomży. Jak nie pozostaje Ci internet. Gwarancja door to door i tyle.


_____________________

Ale to tylko moje zdanie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop gdzie i jaki?

ja mam acera ex5220, najtańszy jaki był, kupiłem go 3 lata temu na giełdzie komputerowej w wawie, kosztował 1350 zł i nic ale to nic do tej pory sie nie zepsuło. odpieprzcie się więc od acerów, bo każda marka jest taka sama, a ty człowieku kup taki jak ci się podoba z wyglądu bo w środku ta sama chińszczyzna jest w każdym , począwszy od della po toshibę. akurat pracuje w serwisie, jest to autoryzowany partner kilkunastu marek, wszytko, ale to wszystko się psuje na potęgę. codziennie mamy po kilkanaście lenovo, asusuów, toshib, a delli to już nie liczę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop gdzie i jaki?

Musisz przede wszystkim zastanowić się jakie będzie przeznaczenie tego laptopa. Laptop do gier musi mieć lepsze parametry niż ten do pracy. Przejrzyj sobie testy wydajnościowe, np: https://www.morele.net/wiadomosc/laptop-dell-alienware-recenzja-dane-techniczne-wydajnosc/4245/ i na tej podstawie oceń, który model będzie dla Ciebie najlepszy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop gdzie i jaki?

spadaj mendo z tą reklamą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Laptop gdzie i jaki?

przy wyborze laptopa do 2000 wystarczy wybrać ten który Ci się podoba wizualnie, w środku siedzi niemal to samo we wszystkich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org