piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ubezpieczenie AC/OC/NNW?

Od lat ubezpieczam w PZU ale patrzac na oferty innych firm, coraz bardziej zastanawiam sie na zmiana ubezpieczyciela. Macie jakies ciekawe doswiadczenia, znajomych agentow? Gdzie jest najtaniej i w miare solidnie? Gdzie chetnie daja znizki? Kwestie wyplat to i tak zostawiam ewentualnie dla sadu, ma byc poprostu tanio :) Jak w temacie, OC/AC/NNW? Mozecie podawac namiary na konkretnych agentow :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie AC/OC/NNW?

oczywiście proszę bardzo
Multiagencja Ubezpieczeniowa
Grzegorz Obrycki
tel.602-405-678.

akapulko12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie AC/OC/NNW?

Grzeska znam osobiscie, nic powalajacego na kolana nie ma :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie AC/OC/NNW?

Zgłoś się do multiagencji, bądź firmy zajmującej się doradztwem finansowym (Open Finance itp na przykład)

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=326518&t=326518

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie AC/OC/NNW?

wolalbym zeby to jednak ktos skontaktowal sie ze mna, nie chce mi sie biegac po 10 firmach, krzysiek620@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie AC/OC/NNW?

tzn. zle napisalem, ja sie moge skontaktowac owszem, ale nie mam czasu na jezdzenie po siedzibach firm. Chce poprostu umowic sie z agentem, w czasie i miejscu odpowiadajacym mi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie AC/OC/NNW?

Jak zadzwonisz do nich to na pewno przyjadą do Ciebie by się spotkać... W końcu to ich pieniądze:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie AC/OC/NNW?

W tym roku to w zasadzie najlepsze warunki to pzu dawało.Sprawdzałam i tam się przeniosłam spowrotem po kilkuletniej tułaczce.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie AC/OC/NNW?

napisalem ze mam w PZU, sprawdzalem juz kilka firm i jest sporo taniej niz w PZU, pytam o konkurencje a nie o opinie na temat PZU :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie AC/OC/NNW?

Ja Jak Ja. MySle że nie mówimy o tej samej osobie .To osoba ktora posiada oferte kilku firm ubezpieczeniowych między innymi :ERGO HESTIA.PZU,PTU MTU,GENERALI ,HDI,COMPENSA,TUW,CONCORDIA i jeszcze inne więc nie wiem czego szukasz ale jeżeli to nie jest powalające to mysle że nie o tej samej osobie mówimy.Ja jestem bardzo zadowolon z usług tego agenta.Osoba godna polecenia.

akapulko12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie AC/OC/NNW?

Grzesiu z Kolna, zgadza sie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie AC/OC/NNW?

Nie wiem czy z Kolna ja korzystam z usług jego agencji kilka lat i wiem że jest w czym wybrać.

akapulko12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie AC/OC/NNW?

nie wazne, to ta sama osoba, nie ma dla mnie nic konkurencyjnego :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie AC/OC/NNW?

o akapulko12 widze że korzystamy z usług tej samej osoby masz racje jest w czym wybrać i konkretna osoba.Równiez polecam

15234

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie AC/OC/NNW?

jak juz pisalem znam Grzeska osobiscie i jego oferta nie jest dla mnie konkurencyjna, wiec prosze temat jego multiagencji zamknijmy :) Ktos ma cos konkretnego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie AC/OC/NNW?

a jakie to masz autko że tak dobierasz???

15234

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie AC/OC/NNW?

ja tesz w tym roku do pzu bo bylo najtaniej niewiem jak zes to sprawdzal



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie AC/OC/NNW?

auto to m3e46, wedlug eurotax wartosc na poziomie 52-62kpln, przyjmujac wartosc 50kpln wychodzi:
przy 60% wychodzi:

tuw OC+AC+NNW 2481 zł

compensa OC+AC+NNW+ASS 3126 zł

uniqa OC+AC+NNW+ASS 3240 zł

ptu Oferta specjalna OC+AC+NNW+ASS 3314 zł

hdi OC+AC+NNW+ASS 3508 zł

ptu OC+AC+NNW+ASS 3587 zł

pzu OC+AC+ASS+NNW 3609 zł

benefia OC+AC+NNW+ASS 8303 zł

Wiec jakby nie bylo, TUW jest bezkonkurencyjny, tak wiem PZU potanialo sporo bo placilem duzo wiecej, jednak za te 1200pln wole dziecku cos kupic :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie AC/OC/NNW?

aviva OC+AC+ASS+NNW(50000pln)- 2608 zł ale udzial wlasny 2300pln :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie AC/OC/NNW?

ale jesteś poinformowany ciekawe kto udzielił Tobie tak cennych informacji.A tak na marginesie to dobry tatuś jesteś.

akapulko12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie AC/OC/NNW?

Polecam z zapoznaniem się z ofertą Hestii, Axa i Aviva. Odradzam Allianz...

Poza ofertą, które mało się różnią, polecam sprawdzić wypłacalność firmy, z którą się wiążemy i firmy, z którymi współpracują jeżeli chodzi serwis.

Marek Bikowski
Open Finance
609 670 576

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie AC/OC/NNW?

Na drugim miejscu masz widze Compense i pomimo różnicy w cenie polecam, tylko pamiętaj że OC poszło znacznie w górę, jeżeli kopytka Ciebie nie zabolą pofatyguj sie na mazowiecką do Pana Przesława, nie powinienes żałować.






http://www.youtube.com/watch?v=s8hSBU7qz6g

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie AC/OC/NNW?

Grzesiek jest z Nowogrodu a nie Kolna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie AC/OC/NNW?

tak cennych informacji moja droga udziela google i konsultanci firm ubezpieczeniowych, po wypelnieniou wniosku.
Panie Marku prosze o kontakt, krzysiek620@wp.pl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie AC/OC/NNW?

MTU oc 585pln ac 3025pln

razem AC/OC/NNW- 3430pln

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie AC/OC/NNW?

do jakich celow uzywac bedziesz auto?prywatnie ,n'a dojazd do pracy, czy sluzbowo? wolisz oplacac skladki miesiecznie ,co qwartal,rocznie? czy zalezy ci na ubezpieczeniu 0 km,tzn dostawa zastepczego samochodu pod dom wrazie usterki? odpowiedz sobie n'a te pytania zaczym zaangazujesz sie n'a roczny kontrakt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie AC/OC/NNW?

do autora tematu.Ja tez kiedyś wyliczałam sobie w kalkulatorach internetowych firm .Ale kiedy przychodziło co do czego czyli do podpisania polisy byłam niemile rozczarowana.Ubezpieczenie auta zależy od wielu czynników: jakie masz auto, rok, pojemność, i czy są udziłay własne zniesione, amortyzacja wykupiona, jakie jest asistans.BMW 3 jest to model o wysokim ryzyku ubezp.Z tego co napisałeś czyli informacji o aucie jakie posiadasz musze Ciebie bardzo zaskoczyć bo jest jeszcze jedna firma która ma bardzo dobrą ofertę.Ale to pozostawię tajemnicą jaka.Ja już wiem jaka i ile trzeba zapłacić a Ty?

akapulko12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie AC/OC/NNW?

ale to nie sa wyliczenia z kalkulatora tylko od agentow, nie wiem jaka firme Ty masz na mysli?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie AC/OC/NNW?

Na mysli mam firmę X.Pokusiłam sie o telefon do agenta którego oboje znamy.Chciałam sprawdzić czy jest tak jak stwierdziłes "że nie ma nic konkurencyjnego"- i miał ową firmę X.To własnie utwierdza mnie że owy agent że jest w stanie wybrać dla mnie najlepszą ofertę.

akapulko12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie AC/OC/NNW?

wez napisz cos konkretnego albo nie pisz w ogole nic. Byl u mnie w domu i to co mi proponowal nie spelnialo moich oczekiwan, twoje spelnia wiec ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie AC/OC/NNW?

Liberty Direct 2810 OC+AC musze przyznac ze dobra oferta :) tylko jedyny minus, amortyzacja przy naprawie w warsztacie innym niz wskazany przez ubezpieczyciela :/
Warta 6400 OC+AC

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie AC/OC/NNW?

Ja mam w MTU, przeglądałem inne oferty i u nich jest sporo taniej.

a to namiar dla Ciebie:
MTU
Krzysztof Chrostowski
889 098 092

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie AC/OC/NNW?

z MTU juz mam wycene :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie AC/OC/NNW?

Kołakowski o Czerniawskim

Kliknij link pod zdjęciem

Prywatne nagranie
!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie AC/OC/NNW?

Proszę o namiary do - tuw. - dzięki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ubezpieczenie AC/OC/NNW?

Adres: Piłsudskiego 58, 18-400 Łomża
Tel.: (86) 216-22-93
Strona www: www.tuw.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org