piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dobry nauczyciel Chemi w Łomzy

Witam
zwracam sie do uzytkownikow portalu z zapytaniem
jacy są wg.was najlepsi nauczyciele/nauczycielki chemii w miescie ?

prosilbym o jakies konkretne odpowiedzi,mile widziane byloby wypowiedzenie sie dla czego wlasnie ten nauczyciel/nauczycielka

pozdrawiam Serji !

' Kiedy otwieram moje okno widze to... to jest moje miasto ! to jest moj dom ! '

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry nauczyciel Chemi w Łomzy

Pani Beata Narewska- najlepszy nauczyciel chemii, ogromna wiedza i wrodzona zdolnosc perswazji, nie ma lepszej.Powaznie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry nauczyciel Chemi w Łomzy

Pani pela z pg1 ;d bardzo dobry nauuczyles robisz co chcesz ;d Hahah kto sie tam uczyl wie o kogo chodzi :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry nauczyciel Chemi w Łomzy

Chodzi mi tu o korepetycje
wybieram sie na kierunek chemiczny i jestem w potrzebie , musze uzupelnic nieco swoja wiedze , najlepiej pod okiem dobrego specjalisty :)

' Kiedy otwieram moje okno widze to... to jest moje miasto ! to jest moj dom ! '

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry nauczyciel Chemi w Łomzy

tu się nie dowiesz niczego dobrego,zapytaj ludzi z różnych szkół i wyciągnij średnią.
Jeżeli to będzie faktycznie dobry nauczyciel to o tej porze nie będzie miał już miejsca.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry nauczyciel Chemi w Łomzy

tylko , ze nie jestem z łomzy i nie mam bezposredniego kontaktu, a slyszalem, ze jest tam bardzo dobre liceum biologiczne i myslalem , ze dowiem sie kto dobry tam uczy

' Kiedy otwieram moje okno widze to... to jest moje miasto ! to jest moj dom ! '

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry nauczyciel Chemi w Łomzy


' Kiedy otwieram moje okno widze to... to jest moje miasto ! to jest moj dom ! '

więc z jakiego miasta jesteś? ;>

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry nauczyciel Chemi w Łomzy

ja polecam p.Kaczyńska jest świetna, pomogła mi w potrzebie w szkole średniej. uczy w Gimnazjum nr 1. przejdz sie i zapytaj czy udzieli Ci korków :)

pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry nauczyciel Chemi w Łomzy

Ja polecam P. Irenę Dąbrowską, uczy w III LO jest bardzo wymagająca, ale to popłaca, na studiach nie miałam żadnego problemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry nauczyciel Chemi w Łomzy

znam ta debilke, brzydka jak noc, bez gustu, stara baba , zyjaca tylka szkola i dla szkoly, bez osobistego zycia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry nauczyciel Chemi w Łomzy

Służbistka

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry nauczyciel Chemi w Łomzy

gdzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry nauczyciel Chemi w Łomzy

Pani Kopczewska. Nie wiem czy jeszcze uczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry nauczyciel Chemi w Łomzy

pani Suchodolska ILO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry nauczyciel Chemi w Łomzy

P Dąbrowska- Polecam! Fakt, że wymagajaca, ale w końcu o to chodzi:), potem problemów nie ma.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry nauczyciel Chemi w Łomzy

worek amfy Ci się śni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry nauczyciel Chemi w Łomzy

Pani Proniewska z 1 PG . Świetna .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry nauczyciel Chemi w Łomzy

jak w 1 nikt uczyc nie umie ;d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry nauczyciel Chemi w Łomzy

Owszem Pani Dąbrowska potrafi świetnie nauczyć, ale polecam również Panią Ewę Studencką z PG8. Super tłumaczy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry nauczyciel Chemi w Łomzy

Pani Narewska - polecam , nauczy każdego i wszystkiego co z chemią związane i nie ma tak wielkich wymagań finansowych jak Pani z I LO... ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry nauczyciel Chemi w Łomzy

Pani Dąbrowska - naprawdę polecam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry nauczyciel Chemi w Łomzy

Bardzo polecam Panią Danutę Dziekońską z Liceum na Bernatowicza.
Bardzo cierpliwa, ciepła osoba.
Dobrze tłumaczy, posiada dużą wiedzę i doświadczenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry nauczyciel Chemi w Łomzy

Pani Hania Suchodolska o ile bedziesz miał szczęście i Cię weżmie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry nauczyciel Chemi w Łomzy

aby tego przedmiotu nigdy nie wprowadzono do szkol!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry nauczyciel Chemi w Łomzy

precz z przymusową chemią ! na co to komu ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry nauczyciel Chemi w Łomzy

Hahha ;dd. Pela rzadzi ;P..
no ale co do proniewskiej... to tak zle u niej nie jest ;p...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry nauczyciel Chemi w Łomzy

Proniewska!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry nauczyciel Chemi w Łomzy

Pani Hania Suchodolska dajcie spokój to chciwy i bezczelny babsztyl, który w szkole nic nie robi po to aby ludzie na korki do niej szli, olejcie ją są lepsi, tańsi i normalni a nie pomyleńcy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry nauczyciel Chemi w Łomzy

Pewnie według Ciebie, sprawdzanie ton klasówek, odrabianie wszystkich godzin które przepadły, przychodzenie na dodatkowe lekcje o 7:15, które wspominają jej wszyscy uczniowie to rzeczywiście nic. To, że na początku marca jej maturalne klasy mają przerobiony i 2 razy powtórzony cały materiał i zajmują się już tylko arkuszami maturalnymi to też absolutnie nie jej zasługa, a rewelacyjne wyniki matury tym bardziej. I na przykładzie swoim i dużej części swoich znajomych wiem, że nie trzeba wcale chodzić do niej na korki, żeby sobie radzić i to całkiem nieźle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry nauczyciel Chemi w Łomzy

Pani Irenka Dąbrowska zdecydowanie . Przynajmniej wydanej forsy nie pożałujesz .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry nauczyciel Chemi w Łomzy

Witam
Przepraszam ze odgrzewam temat....ale kogo możecie polecić na chwile obecną ...chodzi jak w temacie o korepetycje z chemii...matura za pasem i trzeba sporo nadrobić do matury, aby się dostać na dobre studia....chodzi o materiał z rozszerzenia....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry nauczyciel Chemi w Łomzy

Pani Beata Narewska- najlepszy nauczyciel chemii, ogromna wiedza i wrodzona zdolność perswazji, nie ma lepszej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry nauczyciel Chemi w Łomzy

Jasińska Katarzyna

Ania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry nauczyciel Chemi w Łomzy

Z tego co wiem, całkiem niezłe zajęcia są prowadzone w Ratajczuk Edukacja w Łomży. Co prawda, są to zajęcia grupowe, ale w na tyle małych, że prawie jak indywidualnie. Z resztą, na takich kursach jest inaczej niż w szkołach, gdyż z racji liczebności, ma się indywidualne podejście. Dodatkowo, reklamują się jako posiadający dostęp do egzaminatorów, a tacy zazwyczaj są dydaktykami w szkołach średnich, więc chyba warto spróbować im zaufać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry nauczyciel Chemi w Łomzy

A co myślicie o http://edun.pl/ - czy warto brać korepetycje z chemii i z fizyki? Wiadomo, że kilku lat pracy w liceum nie da sie nadrobić, ale może chociaż trochę dzięki takim dodatkowym zajęciom mózna się podciągnąć i wypaść lepiej na końcowym egzaminie maturalnym. Wiadomo, że korepetycje wszystkie za nas nie zrobią, ale zawsze to jakieś wsparcie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry nauczyciel Chemi w Łomzy

A co myślicie o [url[http://edun.pl/ - czy warto brać korepetycje z chemii i z fizyki? Wiadomo, że kilku lat pracy w liceum nie da sie nadrobić, ale może chociaż trochę dzięki takim dodatkowym zajęciom mózna się podciągnąć i wypaść lepiej na końcowym egzaminie maturalnym. Wiadomo, że korepetycje wszystkie za nas nie zrobią, ale zawsze to jakieś wsparcie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry nauczyciel Chemi w Łomzy

A co myślicie o http://edun.pl/ - czy warto brać korepetycje z chemii i z fizyki? Wiadomo, że kilku lat pracy w liceum nie da sie nadrobić, ale może chociaż trochę dzięki takim dodatkowym zajęciom mózna się podciągnąć i wypaść lepiej na końcowym egzaminie maturalnym. Wiadomo, że korepetycje wszystkie za nas nie zrobią, ale zawsze to jakieś wsparcie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org