czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
JAK ZARABIAĆ PRZEZ INTERNET?

Kto zarabia przez internet?Są jakieś dobre i dochodowe metody?Tylko proszę bez głupich postów!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAK ZARABIAĆ PRZEZ INTERNET?

za pomysły "dobre" to trzeba płacić a ty tak za damski... chcesz wyrwać sposób na zarabianie... myśl, myśl, myśl...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAK ZARABIAĆ PRZEZ INTERNET?

tajniak pisz tytuły jeszcze większymi literami to na pewno więcej odpowiedzi zbierzesz pacanie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAK ZARABIAĆ PRZEZ INTERNET?

Trzeba iść do pracy i zarabiac.Nie ma nic za darmo niestety.Nie wierz w zarabianie floty przez internet.Żyj rzeczywistośćią a nie marzeniami.pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAK ZARABIAĆ PRZEZ INTERNET?

W pracy to się można dorobić, ale garbu ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAK ZARABIAĆ PRZEZ INTERNET?

Oczywiscie, ze mozna zarobic przez internet, tylko trzeba w to wlozyc sporo pracy i trzeba sie na tym znac. Jesli miales na mysli sposoby typu "placenie za klikanie" to sobie odpusc, chyba ze chcesz zrobic na paczke fajek w najlepszym wypadku.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAK ZARABIAĆ PRZEZ INTERNET?

Donald pacan to ty jesteś i nie pisz na moich forach więcej!Pomyliłeś mnie z kimś ja jestem andreo nie tajniak!Patrz kto jest autorem tematu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAK ZARABIAĆ PRZEZ INTERNET?

Możesz założyć portal taki jak np. 4lomza i zarabiać na reklamach.

Ja może taki portal zrobie, tylko że lepszy bo będzie skupiał publike z Łomży i Zambrowa + oczywiście okolice.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAK ZARABIAĆ PRZEZ INTERNET?

Można zarabiać w necie jeśli się znasz na to i owym i masz dużo szczęscia ;-) ale są lepsze i gorsze dni .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAK ZARABIAĆ PRZEZ INTERNET?

Macie coś jeszcze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAK ZARABIAĆ PRZEZ INTERNET?

Sposobów na zarabianie przez internet jest bardzo znacznie. Ta jak wspomniałeś s te głupie jak i też ciekawe sposoby. Można pisać artykuły dla pozycjonerów prowadzić bloga. Jeżeli masz jakiś fach informatyczny w reku to w taki sposób można zdobyć ciekawe zlecenia. Tak na szybkości na www.e-etat.pl masz nawet ciekawe propozycje co można robić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAK ZARABIAĆ PRZEZ INTERNET?

Powodzenia Romano, trzymam za Ciebie kciuki ale jakby co to z bagna Ciebie nie będę wyciągał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAK ZARABIAĆ PRZEZ INTERNET?

Cześć,

Najlepiej zacząć budować listę. Można zapisać się na bezpłatny webinar np do Skwarka (getall.pl chyba to ich strona), ale można też nawiązać współpracę np z jakąś firmą, która robi filmy w internecie. Prowizje mogą być wysokie, nawet do 35%. Tutaj mogę polecić np krótkie filmy reklamowe na youtube i nie tylko. Oczywiście, trzeba wysłać mail i nawiązać współpracę.

Można też zamówić sobie gotowy film dla kogoś i go odsprzedać, korzystając z szablonów takich jak np szablony animacji 3D intro i outro to są praktycznie gotowe reklamy od kilku sekund do pół minuty, w więc idealne nawet do emisji telewizyjnej.

---
Nie ma nic przyjemniejszego, niż czytanie ulubionego Bloga :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAK ZARABIAĆ PRZEZ INTERNET?

spadaj m.e.n.d.o.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAK ZARABIAĆ PRZEZ INTERNET?

Jest mnóstwo możliwości zarabiania przez internet, trzeba tylko mieć dobry pomysł na biznes. Wiele usług da się świadczyć w ten sposób.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org