poniedziałek, 24 kwietnia 2017 napisz DONOS@
170323111512.gif
Forum ogólne

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wróżka

Kto z was był u wróżki? Gdzie taką można znaleźć? Sprawdziły się przepowiednie?

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Wróżka

za 100 zł odpowiadam na każde pytanie (nie udzielam reklamacji po odejściu od kasy) !!!

Wróżka prawdę Ci powie ................

Wróżka to najlepszy sposób na zdarcie kasy z naiwnych ludzi

jest wróżka w grądach, nie otrzymuje zapłaty ale my z dziewczynami zostawiałyśmy jej czekoladę na stole

ani w Lomzy ani w okolicach nie ma!!!!!!!!ta ktora sie oglasza -oszustka pierwszej wody

W Gradach juz nie przyjmuje,jest jedna cyganka w lomzy,mieszka na stacha konwy i powiedziala mojej kolezance prawde.jest rowniez wrozka w rucianej nidzie.bierze co laska,ale jest naprawde dobra,wiele osob u niej bylo i kazdy mowil ze sie sprawdzilo,ja rowniez bylam,wszystko z przeszlosci co mi powiedziala bylo prawda,co do przyszlosci moze jak narazie nie wszystko ale duzo.polecam.

gdzie szukac tej Cyganki na Stacha Konwy? o tej W Rucianem slyszlam ale takze nie wiem gdzie mieszka ?prosze o odpowiedz

Na Stacha Konwy to zapewne najbliżej położony przy szkole WETA dom po lewej(idąc od strony Nowogrodzkiej),

Wróżka z Rucianego mieszka na ul.Kwiatowej

W Łomży na ul. Dmowskiego mieszka wróżka mam namiar jakby cio:P

dokładny adres ktoś ma? trudno żeby chodzić od mieszkania do mieszkania i pytań o wróżkę, zapewne pisząca na ten temat oczekiwała konkretnego adresu, więc gdzie dokładnie na stacha konwy?

co za idiotki?

wróżka prawdę ci powie!

boki zrywać ze śmiechu!

chyba żyjecie w średniowiecznym zacofaniu!!!!!!!!!!1

alibaba to sobie zrywaj na zdrowie :))))))))

Mogę rzucić runami... ale nie każdemu.... muszę najpierw zobaczyć i porozmawiać z człowiekiem.
Za darmo.

Do rozważenia dla własnego dobra...

"Niech nie będzie u was nikogo, kto by kazał przeprowadzać przez ogień swego syna lub swą córkę; kto by uprawiał wróżbiarstwo, zabobony, magię i czary; kto by praktykował zaklęcia, zasięgał porad wywoływaczy duchów, szarlatanów i pytał o radę zmarłych. Każdy bowiem, kto czyni takie rzeczy, budzi odrazę w Jahwe i z powodu tych właśnie bezbożności Jahwe, twój Bóg, usunie owe ludy z twojej drogi."
(Ks. Powt. Prawa 18:10, Biblia Warszawsko-Praska)

"Wiadomo przecież powszechnie, jakie to uczynki wywodzą się z pożądliwości ciała: nierząd, nieczystość, wszelkie wyuzdanie, bałwochwalstwo i czary, nienawiść jednych do drugich, spory, zawiści, brak opanowania, pycha, niezgoda, rozłamy, zazdrości, pijaństwo, hulatyki i tym podobne. Otóż ostrzegam was tak samo stanowczo, jak już to kiedyś czyniłem: nikt z tych, którzy dopuszczają się tych występków, nie otrzyma w nagrodę królestwa Bożego."
(List do Galatów 5:19, Biblia Warszawsko-Praska)

"Wtedy przybędę do was na sąd i wystąpię jako świadek szybki przeciw uprawiającym czary i cudzołożnikom, i krzywoprzysięzcom, i uciskającym najemników, wdowę i sierotę, i przeciw tym, co gnębią obcych, a Mnie się nie lękają - mówi Pan Zastępów. "
(Ks. Malachiasza 3:5, Biblia Tysiąclecia)

aza daj stówkę to i Tobie powróżę

bardzo dobra wróżka mieszka w okolicach ostrołęki polecam zajmuję się numerologią ,runami ,tarot , karty anielskie z pochodzenia jest rosjanką jest super naprawdę polecam podaję numer telefonu 692614298 ona nie tylko wróży ale pomaga rozwiązywać problemy ,powie jak ominąć wrogów z kim iść na piwo itd.... długo jej szukałam ale było warto.

oo ciekawe

Nie wierzę we wróżki. bujda na resorach

Problem z kompem? naprawa komputerów warszawa

W Łomży jest wróżka Kasia....

Poszukaj na allegro w dziale Tarot. Przeczytaj komentarze po aukcjach i zdecyduj. Ja trafiłam w dziesiątkę.

Biblię poczytaj....tam dużo o przyszłości...

turysta60

miałem 15 lat.....
30 lat temu....
starsza, grubsza Cyganka mi powróżyła i wzięła grosz i nie chciała więcej

jak na razie wszystko się zgadza
nie piszę, że się z tego cieszę ale wszystko jak do joty

pod filarami... na placu...

wierzcie lub nie ale tak właśnie było i ciągle się dzieje w moim życiu.

A przepowiedziała Ci, że napiszesz o tym na łomżańskim forum?

\"śmigacz\"

nie nie przepowiedziała
widocznie dlatego, że uznała to za najmniej istotne... ;)

dajcie spokój, nie mówicie że wierzycie w jakieś wróżby? Przecież to zwykła ściema jest.

Chodzicie do wróżki? wierzycie jej?

Turysta60 ma rację - poczytaj Biblię, tam jest nie tylko dużo o przyszłości, ale też i o takich, co wierzą we wróżby. Nie napawa to optymizmem...No coż, każdy z nas ma wybór.

Najlepsza wróżba to głęboki anal. Napisz do mnie to ci powróżę jak jesteś pełnoletnia.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Płatne linki

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0