środa, 20 września 2017 napisz DONOS@
170828033807.gif
Forum ogólne

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Skuteczne odchudzanie

Znam dobry sposób na odchudzanie, a co najważniejsze - jest skuteczny. Jeżeli ktoś ma ochotę zrzucić zbędne kilogramy, to proszę o maila na adres: zozole123@interia.pl

a.b.c

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Skuteczne odchudzanie

chodzi tylko, o dobre odzywianie sie ??? uscislij tak w skrocie

tak masz rację odpowiednie odżywianie to podstawa. Chodzi o to , żeby nie podjadać między posiłkami, dwa posiłki (np śniadanie i kolacja) zastąpić koktajlami (są bardzo syte i smaczne- wiem bo próbowałam), plus do tego witaminy i dużo wody (ok 2l). Jeżeli ktoś chce się odchudzić powiem gdzie kupić te koktajle

a.b.c

Znam lepszy sposób : stosować dwie diety , bo po jednej będziesz głodna !

Dieta cud !
Chcesz wyszczupleć ? Nie żryj tyle !

wejc na taczke z calo rodzino i zjeć z gurki

Najlepsze,najbardziej skuteczne są plastry.
Jak są osoby zainteresowane tą metodą to podam szczegóły,tu na forum,

br1

a . b. c. Czy mówimy o tych koktailach , które można kupić bez recepty w aptece "Alkohole Swiata " przy Piłsudskiego ?

Nie

a.b.c

Można kupić je tylko od dystrybutora.

czyli od Pani/Pana a.b.c

h0jowe forum

aby się odchudzić trzeba wcześniej wstawać !!!!!! Ale nie rano z łóżka tylko od stołu !!!!

a może nie obżerać się batonami, chipsami, słodkimi bułkami, nie zapijać tego colą? może wstać od kompa i zrobić spacer po osiedlu? może zamiast przed tv sączyć browar to zrobić parę brzuszków? nie potrzeba koktajli i diet- cudów. wystarczy uświadomić sobie, co się rzeczywiście wtranżala i w jakich ilościach. Każdy grubas twierdzi, że je mało. na własne oczy widzę, ile to "mało" wg nich. i że nie jedzą słodyczy. jaaasne. i że przed snem się nie najadają. oczywiście...

prawda monia

MMonika a co ty tak ostro moze piszesz o sobie i czemu wyzywasz od grubasow paniusiu kur...a zesz mac....i gdzie to niby widzisz ze tyle jedza...
Osobiscie mam kolege ktory jje mniej odemnie i tyje a jje doslownie jak dla mnie kapke a drugi kolega ma ksywke pusty w srodku on zre jak opetany a chudy jak bat...'
Babo to genetyka wiedzie prym w odchudzaniu to wazne...oczywiscie wszelkie sporty pomagaja dieta i silna wola ale ty przedstawiasz ich jako leniwych obrzartych spaslakow...Spojrz w lustro laluniu kibic z ciebie napewno nie jest a jak chcesz udowodnic podaj linka na nk...

Ziemia jest piekłem innej planety.

balthazar2205 ostrych masz kolegów,jeden to bat drugi to kto ,a ty to pewnie pilot z orbisu

boski gregor

boski juz ci napisalem co o tobie mysle co do kolegow to niestety mam ich wielu tu i w polsce zdziwil bys sie....chcesz pogadac????
Masz kur...a co ci bede zalowal nie wpierdal....j sie do mnie jak sam siedzisz **** na wulkanie a to mala wyspa....
8696288....dawaj

Ziemia jest piekłem innej planety.

Precision Nutrition - system dietetyczny opracowany przez Dr John Berardi autora 2 znakomitych książek : Gourmet Nutrition i Precision Nutrition oraz niezliczonej ilości artykułów. Nam na forum znany jest bardziej, jako 10 przykazań żywieniowych .

Czym jest Precision Nutrition?
Jest to system dietetyczny , którego zadaniem jest w sposób jak najprostszy bez zbędnego liczenia zmienić nasze nawyki żywieniowe a dzięki temu doprowadzić nas do lepszej sylwetki, bardziej muskularnej i odtłuszczonej.

Czy to działa ?
Tak!!! Zdecydowanie, jeśli tylko będziemy postępować zgodnie ze wskazówkami, które podam poniżej na pewno osiągniemy nasze upragnione cele. To czego potrzebujemy aby osiągnąć nasze cele to odpowiednie odżywianie oraz odpowiedni trening i regeneracja.
Poniżej prezentuję wam 10 wskazówek, które musza być przestrzegane, aby nasze ciało pozbyło się niechcianego tłuszczu.

1. Należy spożywać 6-7 posiłków co 2,5 - 3 h
2. Należy w każdym posiłku spożywać "pełne białko" (zawierające wszystkie aminokwasy)
3. Należy w każdym posiłku spożywać węglowodany o w miarę jak najniższym I/G pochodzące z warzyw(najlepiej włóknistych) i owoców
4. Należy dbać aby posiłek przed treningowy był bogaty w łatwo przyswajalne białko
5. Należy dbać aby węglowodany we wszystkich posiłkach poza posiłkami przed i po treningowym pochodziły z warzyw i owoców o niskim IG. Posiłki około treningowe powinny zawierać węglowodany o wyższym I/G
6.Należy dbać aby posiłek po treningowy zawierał węglowodany proste i łatwo przyswajalne białko w proporcji 2:1
7. Należy pilnować aby 25-35%spożywanych kalorii w diecie pochodziło z tłuszczy z podziałem na : 1/3 z tłuszczy nasyconych (zwierzęcych), 1/3 z tłuszczy jednonienasyconych (np. oliwa z oliwek, avocado), a 1/3 z tłuszczy wielonienasyconych (olej lniany, rybi , orzechy i nasiona itp.)
8. Należy unikać napoi innych niż: woda mineralna niegazowana, zielona herbata itp.
9. Należy dbać o to by każdy posiłek za wyjątkiem posiłków około treningowych składał się z naturalnego, nie przetworzonego pożywienia, należy unikać słodzików, konserwantów, polepszaczy itp.
10.Należy spożywać większe ilości węglowodanów tylko w okolicach treningowych (przed i po treningu) , posiłki te powinny być ubogie w tłuszcz. W innych posiłkach powinna występować przewaga tłuszczy nad węglowodanami pochodzącymi z warzyw i owoców

Zmiana naszego dotychczasowego sposobu odżywiania na ten powyższy zaowocuje poprawą sylwetki oraz zdrowia w większości przypadków .

Pytania jakie się rodzą to jak może wyglądać przykładowy jadłospis na takiej diecie i w jaki sposób te wskazówki wprowadzić w życie ?
Jadłospis jaki tu podaje jest tylko przykładowy, jak wiadomo każdy z nas jest inny i dla każdego dieta ta powinna wygląda inaczej. Jednodniowy jadłospis :
Posiłek 1
Białka jaj
Sałata
Siemię lniane
Posiłek 2
Łosoś
Szpinak
Posiłek 3
Polędwica wołowa
Brokuły
Garść orzechów
Posiłek przed treningowy( można go pi ć w trakcie treningu)
Wpc/wpi/wph (białko serwatki) lub albuminy(białko jaj)
Carbo lub banan (białko w stosunku do węglowodanów jak 1:2)
Posiłek po treningowy
To samo jak w posiłku przed treningowym
Posiłek 6
Pierś z kurczaka
Kasza kuskus/ryż/kasza jęczmienna/płatki
Dowolny owoc
Posiłek 7
Mintaj
Chleb pełnoziarnisty razowy
Sałatka warzywna

Powyżej mamy zobrazowany przykładowy dzień treningowy na diecie Precision Nutrition, oczywiście nie podałem ilości celowo gdyż są one elementami diety bardzo osobistymi i każdy powinien dobierać je pod kątem własnych potrzeb, możliwości i celi. Jak zauważyliście dieta posiada pewne obwarowania, które należy bezwzględnie przestrzegać. Nieprzestrzeganie ich może doprowadzić do spowolnienia efektów lub ich całkowitemu zanikowi. Nim rozpoczniecie układanie diety kilka moich uwag :

- nigdy w posiłkach nie łączymy węglowodanów w dużych ilościach oraz tłuszczy (tyczy się to głównie tłuszczy nasyconych).

- dodatek warzyw nawet w niewielkich ilościach do każdego posiłku jest ważny, natomiast owoce traktował bym bardziej instrumentalnie i stosował bym je około treningowo.

-źródła pokarmowe należy maksymalnie różnicować ,zawsze dbamy o pełne białko( z mięsa, ryb, jaj, odżywek) oraz jak największą ilość warzyw liściastych o jak najbardziej intensywnym kolorze.

- owoce w umiarkowanej ilości są ok. szczególnie około treningowe z własnego doświadczenia polecam jagody (źródło luteiny).

- kaloryczność diety zmieniamy zarówno im plus jak i im minus stopniowo o 100-200 kcal cały czas obserwując reakcje naszego organizmu, dokonujemy tego przez obserwacje poziomu tłuszczu ustrojowego co 2-3 tyg.

- w przypadku ukierunkowaniu diety na masę i konieczności dodania kalorii, kalorie dodajemy najpierw do :
* posiłku po treningowego (+ 100-200 kcal w postaci węglowodanów)
* posiłku w godzinę po treningu (+ 100-200 kcal w postaci węglowodanów)
* pierwszego posiłku (śniadania) w dni treningowe (+ 100-200 kcal w postaci węglowodanów)
* o ile nadal zachodzi potrzeba zwiększenia ilości kcal w diecie, kalorie dodajemy w postaci tłuszczu, równomiernie rozkładając dodaną ilość pomiędzy wszystkie posiłki z wyjątkiem posiłków około treningowych, które jak wiadomo są wolne od tłuszczu.

-wodę należy spożywać w ilości minimum 2l pamiętając również aby nie przesadza z nadmiernym jej piciem.

Na pewno wiele osób ma pytanie co z ważeniem posiłków, co z liczeniem kcal ?
Jest to przecież jeden z ważniejszych elementów 99% zdrowych diet. Cóż jak za każdą dietą tak i za tą nie stoi "magia" lub tajemna kombinacja posiłków i tu też w późniejszym czasie będziemy musieli sięgnąć po odpowiednie bilansowanie diety ale powinno to nastąpi dopiero po tym gdy osiągniemy perfekcje w korzystaniu ze wszystkich 10 wskazówek żywieniowych.

trzeba najpierw postudiowac o odchudzaniu zeby cokolwiek wiedziec,ja sie dowiedzialem jak kiedys bylem na diecie CKD(dieta+specjalne treningi pod nia) ze zeby chudnac trzeba zaczac jesc,ale robic to wg. pewnych wyliczen bialek,tluszczy i weglowodanow i trzeba pilnowac zeby dostarczyc 6-7 posilkow dziennie (co jakies 2,5-3h) wtedy organizm zapewnia sie o tym ze skladniki potrzebne do zycia sa mu dostarczane,wiec on przestawia sie na oproznianie magazynow i wlasnie dzieki diecie+treningom aerobowym/silowym zaczynamy tracic zbedne kg bez obawy ze dotknie nas efekt jo-jo...podstawy wam przekleilem reszte zainteresowani znajda:

http://www.sfd.pl/odchudzanie/

polecam..nie ma lepszej strony,mozna trafic na konkretne dzienniki z fotkami ludzi ktorzy pozbywali sie nadmiaru tluszczu...a to konkretnie motywuje.pozdrawiam

bardzo latwa dieta ujeta w paru zdaniach, denerwuje mnie jednak fakt, ze
taki glupi czynnik jak alkohol, potrafi wplynac na tusze czlowieka,
jest on ciekly to znaczy plynny, bez cukru, no z odrobinka i dodaje tyle kilogramow , ze hoooooooooooooooooo!,

Teraz pośród tych wszystkich diet cud, rzeczywiście trudno się połapać. Ja zaufałem mojemu koledze, który sam zszedł z wagą minus 30 kilo, więc jakby nie było, miałem prawo mu uwierzyć:)) On był na diecie Równowagi Metabolicznej i też z tego teraz korzystam. Chodzę na spotkania motywacyjne (tu można się zarejestrować - www.klubrownowagi.pl) już 7 tydzień i jest coraz lepiej, z tyg na tydz waga idzie w dół, a ja mogę stare ubrania z szafy powoli wyciągać.!

Zanim się zacznie odchudzać dobrze jest zrobić wszystkie badania: http://centrumalpejska.pl/badania-laboratoryjne/
Żeby być pewnym, że w organizmie wszystko jest ok.
Dobrze po prostu znać poziom potasu magnezu i żelaza. Bo razem z dietą te składniki będą się ulatniać z organizmu. Oczywiście jeżeli dieta jest dobrze zbilansowana to nie powinno tak być, ale lepiej to sprawdzić.

Najlepsza jest dieta M.Ż.

....

Ja pie..ole¡¡¡

jaro2818 dokladnie dieta ta dieta jest najlepsza , malo żrec

nie wiem jakie \"diety\" stosujecie... ale przy wzroście 1,80 ważyłem 94 kg i \"za ciężki\" się czułem!
rano 2-3 kanapki, 3 kanapki ze sobą... i 6-8-10 godz. spaceru... robię to, co lubię i tych kanapek z \"braku\" czasu nie jadłem! po 2 miesiącach 14 kg! straciłem!...

a teraz, przez ten cholerny śnieg już, 90 kg ważę!

szron58-polecam młody zielony jęczmień :) rewelacja !! :)poczytaj o tym na forum .

Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...

Przepis na dietę cud - sex i głód

z tym odchudzaniem to trzeba uważać, ja przez taką niekontrolowaną dietę nabawiłam się anemii. Lekarz zalecił mi przyjmowanie żelaza - zażywam Chela Ferr bio complex. Czuję się lepiej, ale już na pewno więcej nie zdecyduje się na byle jaką dietę.

Ja podczas odchudzania uzupełniam sobie witaminy i minerały sokami z warzyw i owoców, bo to naturalne witaminy i najlepiej się wchłaniają. W tm celu kupiłam sobie wyciskarkę do soków Hurom. Zależało mi na porządnym sprzęcie, żeby nie wirować rwanych na kawałki warzyw i owoców jak w sokowirówce. Wyciskarka wyciska je wolniej ale za to skuteczniej. No i mogę wycisnąć sok prawie ze wszystkich owoców i warzyw z łodygami i pestkami. Zobaczcie na stronie: http://sokowo.pl/wyciskarki-do-sokow

Ja podczas odchudzania uzupełniam sobie witaminy i minerały sokami z warzyw i owoców, bo to naturalne witaminy i najlepiej się wchłaniają. W tm celu kupiłam sobie wyciskarkę do soków Hurom. Zależało mi na porządnym sprzęcie, żeby nie wirować rwanych na kawałki warzyw i owoców jak w sokowirówce. Wyciskarka wyciska je wolniej ale za to skuteczniej. No i mogę wycisnąć sok prawie ze wszystkich owoców i warzyw z łodygami i pestkami. Zobaczcie na stronie: http://sokowo.pl/wyciskarki-do-sokow

Właśnie zanim zaczniemy sie odchudzać i stosować różne dziwaczne diety oraz ćwiczenia powinniśmy poznać nasz organizm i jego możliwości, oraz słabe i mocne strony, najlepiej poprzez kompleksowe badania. Najszybciej zrobimy je w prywatnej klinice typu http://centrumalpejska.pl/fizjoterapia-w-sporcie/ , dopiero z taką bazą możemy bezpiecznie myśleć o skutecznej zmianie dotychczasowego stylu życia :)

Dobra racjonalna dieta powinna być podstawą naszego żywienia a nie trwać np kilka miesięcy bo zaliczycie efekt jo-jo. Jesli ktos nie lubi szpinaku przemęczenie się na diecie, gdzie jest do pełno nic nie da. Trzeba się racjonalnie odżywiać przez całe zycie i ćwiczyć. Ja sobie zamówiłem ławkę do ćwiczeń i orbitrek (jakby kogoś interesował sklep - marbo sport, możecie sobie o nim poczytać np tu: opinie o sklepie), do tego warto łykać witaminy (ja zamawiam w BodyPak i efekty sa świetne. Wazne jest żeby się nie poddawać i twardo ćwiczyć!

Witam wszystkich bardzo serdecznie :)

Nie wierzę w żadne tego typu środki.

poczytaj na http://fit-sylwetka.pl o odchudzaniu. tam znajdziesz sporo artykułów i informacji, a nie taka nachalną sprzedaż z reklamami

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Płatne linki

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0