czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sztuczne rzęsy

gdzie mogę kupić sztuczne rzęsy? w naturze nie ma



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sztuczne rzęsy

chodzi o całe rzęsy, czy o kępki? osobiście polecam kępki, tylko ze trudno je się przykleja. chcesz je sama przyklejać? ja bym Ci radziła iść do kosmetyczki jakiejś i mieć pewność co do jakości :) i ona na miejscu wszystko będzie miała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sztuczne rzęsy

wiem wiem , chodzi mi o całe bo w naturze juz kilka razy kupowalam i zawsze bylo dobrze tylko ze salony kosmetyczne w sobote do 15 otwarte wiec nie wiem czy do wieczora to bedzie mi sie tak dobrze to trzyamac jeszcze , a orientujesz si emoze ile to kosztuje u kosmetyczki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sztuczne rzęsy

ok 50-100 zl chyba kosztuje przyklejenie rzęs u kosmetyczki, ale jak kosmetyczka ci przyklei to będzie się trzymać bardzo długo... jak nawet rano przyklei ci kosmetyczka te rzęsy to będą się trzymać do następnego ranka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sztuczne rzęsy

za 30 zł na ksieznej anny jest kosmetyczny przy kwiaciarni na dół sie schodkami schodzi:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sztuczne rzęsy

sztuczna baba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sztuczne rzęsy

nie pajacuj w nowej wersji, please

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sztuczne rzęsy

ile???
50-100zl za przyklejenie rzes? tyle to kosztuje przedluzanie 1:1 prywatnie, a nie doklejenie. doklejenie kepek ok 1,5zl za kepke a calosciowych 10-30zl zalezy jakie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sztuczne rzęsy

a co przypaliłaś

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sztuczne rzęsy

Jak bozia dała tak ma byc OK........NAJWAŻNIEJSZA JEST ZDROWA GŁOWA - TROCHE POKORY I SZEROKI UŚMIECH JEST NAJLEPSZĄ OZDOBĄ;;

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sztuczne rzęsy

:/ co Ty pie*rdolisz ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sztuczne rzęsy

no własnie? co Ty anelka, jehowa?






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sztuczne rzęsy

ahahhha jehowa, nastepna co chce internetowa kariere zrobic ;p sory laska ale jasiek byl number one i the best spadaj do piaskownicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sztuczne rzęsy

?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sztuczne rzęsy

Chciałabym przestrzec wszystkie dziewczyny które chcą przedłużyć sobie rzęsy metodą 1:1. Nie warto! Doświadczyłam tego na sobie. Myślałam że jak przedłużę sobie rzęski tą metodą to będą piękne… pomyliłam się bardzo. Już po zabiegu rzęsy były posklejane, każda była wygięta w inną stronę i nie wyglądało to estetycznie, ale ok, pani kosmetyczka powiedziała że tak będzie tylko przez 2-3dni. Niestety nie było! Po zabiegu bolały mnie bardzo powieki i miałam zawężone pole widzenia, nie mogłam normalnie zamknąć oczu bo bolało! Na dodatek klej na rzęsach wyglądał tak jakbym miała łupież. Nie mogłam normalnie umyć oczu gdyż woda osadzała się na sztucznych rzęsach, a gdy chciałam wytrzeć oko ręcznikiem to bolało. Nie mogłam normalnie się umalować i normalnie zmyć oka mleczkiem do demakijażu…. Chodziłam w tych rzęsach ok. miesiąca i teraz gdy je zdjęłam jestem załamana, straciłam 3/4moich rzęs i dolne rzęski mam dłuższe niż górne! Ale cóż za głupotę się płaci… Dlatego uczcie się na moich błędach i nie róbcie sztucznych rzęs metodą 1:1!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sztuczne rzęsy

na długiej, jest taki sklepik z kosmetykami, tam powinni mieć sztuczne rzęsy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sztuczne rzęsy

Sztuczne rzęsy wyglądają dobrze, jeśli zabieg był przeprowadzony przez profesjonalistkę i na bazie sprawdzonych, najwyższej jakości produktów. Należy też pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji sztucznych włosków, bo jeśli to zaniedbamy, to faktycznie może to wyglądać kiepsko...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sztuczne rzęsy

Sztuczne rzęsy idealne będą na przyjęcie lub impreze. Są łatwe w nakładaniu i trzymają się długo. Można je kupić także w internecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sztuczne rzęsy

A może warto podpytać o to znajomych? Myślę, że będą w stanie pomóc :)

Ten jeden raz się z panem zgodzę -

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org