czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przyczepka z Castoramy

Pytanko.
Czy mogę jechać z dopiero co kupioną przyczepkę samochodową bez żadnych tablic, tylko z dowodem zakupu przyczepki wystawionym przez sklep?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyczepka z Castoramy

A w sklepie co mówili?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyczepka z Castoramy

a autem bez tablic mozesz jezdzic?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyczepka z Castoramy

NIE możesz. Najpierw musisz zarejestrować.

Ewentualnie mozesz wziac jakies stare tablice z innej przyczepki i przykrecić do tej nowej przyczepki. No i oczywiście musisz liczyć na szczęście że policja ciebie nie zatrzyma :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyczepka z Castoramy

Najpierw jedziesz, kupujesz, potem z dokumentami do Urzędu i rejestrujesz, później wracasz po przyczepkę. Druga opcja to jedziesz większą przyczepką lub lawetą żeby tamtą wciągnąć i przyjechać. Na numer z tablicami od innej przyczepki bym nie ryzykował, bo jeśli nie wypali to zakup w Castoramie okaże się już nieopłacalny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyczepka z Castoramy

hehe paranoja przecież musi dojechać z tej castoramy do łomży bo gdzie ją kur.a mać zarejestruje w castoramie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyczepka z Castoramy

Porozmawiaj tam z kimś z Castoramy, na pewno jest jakiś sposób bo nie zarejetrujesz jej w Castoramie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyczepka z Castoramy

denver, do rejestracji przyczepka wcale mu nie potrzebna.

Jedziesz, kupujesz, bierzesz dokumenty, rejestrujesz, ubezpieczasz i jedziesz po nią jeszcze raz.

Ale jeżeli jeszcze jej nie kupiłeś tylko masz zamiar to nie fatyguj się, bo wczoraj na wszystkich była kartka "SPRZEDANA" ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyczepka z Castoramy

a znacie moze kogos kto w Łomzy lub w okolicy wykonuje lub przerabia takie przyczepki lub wykonuje same ramy przyczep z kołami i je spawa. Ktos kto robi przyczepki na zamówienie. Prosze o jakis kontakt do odpowiednich ludzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyczepka z Castoramy

Czesc.
Na ul.Wesołej jest warsztat ślusarski, pan Dobrowolski zrobi taką przyczepke na zamowienie.
Pozdrawaiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyczepka z Castoramy

dziekuje bardzo a jakies inne kontakty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyczepka z Castoramy

na Pieknej przed furta, w niedokon'czonym domu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyczepka z Castoramy

tylko Lawetą



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyczepka z Castoramy

musisz wziąć próbne tablice z urzędu miasta z wydziałyu komunjikacji oczywiście odpłatnie<przypowadzasz do łomży i rejestrujesz normalnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyczepka z Castoramy

od jótra juz nie bedziecie czytac moih postuf !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyczepka z Castoramy

jasiu śmietana nie powtarzaj się na każdym forum :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyczepka z Castoramy

a kogo ***** z castoramy obchodzi czy ktos bedzie rejestrowac czy nie, sprzedaja i reszta ich nie interesuje, jesli bez tablic pojedziesz to wiadomo, ze cie zatrzymaja...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyczepka z Castoramy

albo na lawete albo lewe tablice!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyczepka z Castoramy

gosia_sul29
Pod koniec Nowogrodzkiej po prawej stronie jest wypożyczalnia przyczepek i zdaje się, że gość przyczepki również produkuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyczepka z Castoramy

No nie bardzo. Tak jak piszą inni, musisz mieć ją zarejestrowaną. Takie jest głupie polskie prawo. Kupiłeś, to się martw jak ją przewieziesz. Ja tak samo miałem, niestety.
A gdzie zamierzasz ją naprawiać? Ja robię swoją w domu i zamawiam części z https://unitrailer.pl/ . Tak mi taniej wychodzi, niż gdybym miał oddawać do serwisu i się męczyć z przewożeniem.

Adi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyczepka z Castoramy

AdrainNykiel dzięki za namiar na sklep unitrailer. Kupiłem u nich przyczepę z dostawą kurierem pod dom… dokumenty były razem z przyczepą, zarejestrowałem i nie musiałem do casto jeździć dwa razy ;) a sama przyczepa bardzo porządna jak na tak niską cenę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyczepka z Castoramy

Masz jeszcze możliwość zamówienia z dostawą do domu, tylko że w przypadku Łomży to będzie z 250 - 300 zł ale nie musisz się martwić policją czy ganiać tam i z powrotem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyczepka z Castoramy

Zarejestrować i sprawdzić, czy masz sprawne wszystkie lampy do przyczepki - jak tego nie dopilnujesz, to mandat gwarantowany...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przyczepka z Castoramy

hej

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org