sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Łomża nie jest taka zła, czyli... pomóż Pawłowi przekonać Darię!

heheh moze w Wiomarze chcial podjac prace albo w jednej z lomzynskich biedronek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie jest taka zła, czyli... pomóż Pawłowi przekonać Darię!

Gdyby posłuchał piosenki Kazika "Natalia w Brooklynie" może by się poważnie zastanowił "[...] W Łomży nie ma teraz żadnej roboty..."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie jest taka zła, czyli... pomóż Pawłowi przekonać Darię!

A po kiego ci robota? Ważne abyś miał w portmonetce. Robota nie po to, żeby przeżreć zarobione grosze ale po to, by mieć z niej pieprzoną satysfakcję. Nie ma satysfakcji, pieprz taką robotę. I zęby w płot.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie jest taka zła, czyli... pomóż Pawłowi przekonać Darię!

ja stawiam ze na rynku bedzie sprzedawal, bo w wawie na stadionie zbyt duza konkurencja na trampkach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie jest taka zła, czyli... pomóż Pawłowi przekonać Darię!

Zgłaszam swoją kandydaturę do filmu jako jego daleki kolega, który to zamieszkuje Łomżę. Mogę mu poradzić że najlepszą pracę i najpewniejszą można znaleźć w Robotach Drogowych, Zieleni Miejskiej, ewentualnie czekać w zatrudniaku.


Z drugiej jednak strony mogę też zagrać uczciwego mieszkańca i powiedzieć prawdę ! Chłopie uciekaj stąd jak najszybciej, tu tylko są kebaby, jedna dyskoteka, 10 kościołów i galerie handlowe.
Brak miejsc pracy, a kobietę Twoją zaraz wszyscy będą znać jeśli wyjdzie do pewnego klubu w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie jest taka zła, czyli... pomóż Pawłowi przekonać Darię!

prezes gdzie w Łomży masz galeria handlowe, chyba o czyms nie wiem :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie jest taka zła, czyli... pomóż Pawłowi przekonać Darię!

Właśnie, przepraszam.
Te galerie to też ściema w Łomży nie ma galerii.
Myślę że reżyser filmu nie skończy szybko serialu tym że chłop przeprowadzi się do Łomży i pójdzie na kuronia - chyba że to już koniec odcinka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie jest taka zła, czyli... pomóż Pawłowi przekonać Darię!

Na fotografiach przecież już krążą . Jest też Gród nad narwią zbudowany z bali drewnianych, bulwary nad narwią i pięknie wyglądająca starówka z fontannami.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie jest taka zła, czyli... pomóż Pawłowi przekonać Darię!

Dario, jesienią zwalnia się pierwszy fotel w ratuszu i można zrobić kasę na znoszeniu zakazu budowy z kolejnych działek na południu Łomży! Człowiek ze stolicy ma szansę zostać drugim Ks. Januszem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie jest taka zła, czyli... pomóż Pawłowi przekonać Darię!

przenies sie tutaj a bedziesz wpierdalac suchy chleb :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie jest taka zła, czyli... pomóż Pawłowi przekonać Darię!

On ją zostawi i pójdzie na księdza! Kościołów u nas dostatek :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie jest taka zła, czyli... pomóż Pawłowi przekonać Darię!

A skąd wiecie że nie jest kumplem Rysia Misia, Jurka Siurka lub Swietego Brunona



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie jest taka zła, czyli... pomóż Pawłowi przekonać Darię!

Ja myślę ze w firmie DANTEX bo się zwolnił etat jako "podpierdalacz" A tacy mają u szefowej wielkie szanse na pracę i awans.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie jest taka zła, czyli... pomóż Pawłowi przekonać Darię!

a może będzie latał melexem po starym rynku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie jest taka zła, czyli... pomóż Pawłowi przekonać Darię!

Może otworzyć swój własny KEBAB.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie jest taka zła, czyli... pomóż Pawłowi przekonać Darię!

on (Paweł) gra w serialu lekarza, więc wiadomo gdzie będzie chciał pracować :-))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie jest taka zła, czyli... pomóż Pawłowi przekonać Darię!

najlepiej jak by przyjechał dziury łatać w drogach po zimie:D bo u nas ich dostatek wiec roboty mu starczy na dobrych kilka odcinków:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie jest taka zła, czyli... pomóż Pawłowi przekonać Darię!

spokojnie, powolutku.
dzisiaj Paweł, jutro Rysio z Klanu przyjdzie jeździć w MPT.
w końcu może zamkniemy Michaela Scofielda a dr House dostanie pół etatu na Piłsudskiego.

tylko czekać, aż Alf się roz*ebie o wieżę ciśnień.



_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie jest taka zła, czyli... pomóż Pawłowi przekonać Darię!

widzę że same niedorajdy tu piszą i patrzycie na Łomżę z własnego bardzo niskiego poziomu, ale nie wszyscy tak mają...:) Co do pracy w mieście, widzę że macie małą wyobraźnie, pewnie wynika z waszych kwalifikacji i horyzontów życiowych hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie jest taka zła, czyli... pomóż Pawłowi przekonać Darię!

poczucie humoru jest cechą ludzi inteligentnych, jak ktos kiedys powiedzial.

i wierz mi, Donald, napisanie "hehehe" nie świadczy o poczuciu humoru.

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie jest taka zła, czyli... pomóż Pawłowi przekonać Darię!

powinien hotel na wesołej sprzątać, Łomża to piekne miasto do życia, ale nie do pracy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie jest taka zła, czyli... pomóż Pawłowi przekonać Darię!

trackone, nic nie poradze że twoje teksty mnie nie śmieszą...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie jest taka zła, czyli... pomóż Pawłowi przekonać Darię!

pisalem w kontekscie calego tematu :P

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie jest taka zła, czyli... pomóż Pawłowi przekonać Darię!

Jak najbardziej niech przyjeżdża.
Młody, wykształcony i z pomysłami, jak znalazł - idealny kandydat na prezydenta.
Jeśli udałoby się go wybrać, mamy w serialu jak w banku darmową promocję, a i może przeniesiona byłaby do miasteczka część dni zdjęciowych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie jest taka zła, czyli... pomóż Pawłowi przekonać Darię!

A ja bym na jego miejscu przekonał ją tak:"Skarbie, nie martw się o mnie.W Łomży znajdę pracę może po paru latach zamieszkania tam.Choćby mój kolega szuka już 2 lata i wierzy że już niedługo nadejdzie ten dzień.Ja też trzymam za niego kciuki.A jest taka stronka 4lomza.pl i tam jest dużo ogłoszeń w sprawie pracy, szczególnie dużo takich które dodają wykwalifikowane osoby po studiach w stylu "podejmę się każdej pracy".Więc jak sama widzisz wnioskując po tych ogłoszeniach że w Łomży sami pracodawcy wybierają spośród ogłoszeń.Nie musisz bawić się w rozsyłanie aplikacji po firmach i czekanie.W Łomży pracodawca znajdzie cię sam.A poza tym kochanie to się nie przejmuj!!!Za 20 lat będzie Via Baltica i odcinek łączący Łomże z Warszawą więc i dojazd do ciebie będzie szybki i przyjemny, więc będziemy się widywać częściej.Lokalne samorządy robią wszystko dla mieszkańców Łomży.To kraina płynąca miodem i mlekiem,wzór dla innych samorządów."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie jest taka zła, czyli... pomóż Pawłowi przekonać Darię!

Otworzy własny prywatny gabinet i zostanie ginekologiem ,bo usłyszał że w Łomży super dziewczyny ^_^




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie jest taka zła, czyli... pomóż Pawłowi przekonać Darię!

A co to w ogóle za temat Łomża nie jest taka zła?... Łomża to świetne miasto, miasto sympatycznych ludzi, miasto ludzi z marzeniami i serdecznym uśmiechem na twarzy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie jest taka zła, czyli... pomóż Pawłowi przekonać Darię!

łomża to piękne miasto

http://www.naszalomza.forumex.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie jest taka zła, czyli... pomóż Pawłowi przekonać Darię!

on tu już "dostał" propozycję pracy, więc nie rozumiem niektórych postów... A może zaproponowali mu posadę dyrektora w którymś z łomżyńskich banków, więc nie wciskajcie Darii ciemnoty o biedronce czy wiomarze, pomyślcie gdzie mogli by zamieszkać...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie jest taka zła, czyli... pomóż Pawłowi przekonać Darię!

Rysio z Klanu przyjdzie jeździć w MPT.

Przecież żona Rysia,jak i Cześka pochodzi z Brzezin, i często mówili o Łomży :P:P

___________________________________________________________
-->>SMSy<<--

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie jest taka zła, czyli... pomóż Pawłowi przekonać Darię!

jak jest lekarzem to proponuje na ordynatora oddz.wewnetrznego

a najlepiej na PREZYDENTA ŁOMŻY

młody ,wykształcony, znajacy jezyki bez zobowiazań w stosunku do elyt
tutejszych jak znalazł by sie przydał

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie jest taka zła, czyli... pomóż Pawłowi przekonać Darię!

mniej zatłoczona,i nasz parka narwiański BONA ;))) hah zaejebioza



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie jest taka zła, czyli... pomóż Pawłowi przekonać Darię!

Łomża jest miastem otwartym na nowe pomysły. Paweł mógłby dostać pracę jako menadżer nowej dyskoteki, której puki co nie ma w naszym mieście. Praca na takim stanowisku na pewno wiązałaby się z solidnym wynagrodzeniem, za które stać by było Pawła i Darię na wynajęcie mieszkania. Łomża i okolice mają swoje walory, które warto pokazać.

AutoPokaz.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie jest taka zła, czyli... pomóż Pawłowi przekonać Darię!

Myślę że chce podjąć pracę w Łomżyńskim MOPSIE pomagając biednym i uciśnionym obywatelom pochodzenia Czeczeńskiego to tak z uśmiechem i wcale nie mam na celu ośmieszania tych obywateli :)

&#8853; Jedno jest pewne,moich korzeni,mojej Polskosci nie pozwole sobie nigdy wyrwac z serca &#8853;

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie jest taka zła, czyli... pomóż Pawłowi przekonać Darię!

chyba coś się Wam pomyliło. w serialu z przekąsem powiedziano o powrocie do Łomży. był tekst o tym, że Paweł jest z Łomży i w najgorszym przypadku, jesli nie powiedzie mu się w Szwecji, wróci do Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie jest taka zła, czyli... pomóż Pawłowi przekonać Darię!

Łomża nie jest taka zła, bo już niedługo nie będzie tych "prezydentów" - mają zarzuty, i wierzę, że pójdą siedzieć - a jeśli nie, to śmierć polityczna na 100%. i módlmy się, i głosujmy, że nadejdzie nowy, lepszy prezydent, który oczywiście cudów nie zrobi (trzeba czasu) ale będzie normalny i dostępny i nie będzie kumplem Jerzego W.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża nie jest taka zła, czyli... pomóż Pawłowi przekonać Darię!

niech w nocy nie wychyla się na Łomżę, takiego serialowego kena zgwałcą ćpuny, wtedy malanowski czy jakieś W11 wparują i dopiero ratusz wywali gały jak żaba jaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org