czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
prezent od chrzestnych na chrzest

Może pomożecie- co się teraz kupuje będąc chrzestną bądź chrzestnym na chrzciny? Proszę o pomysły!!
(oczywiście w cenach na przeciętnego obywatela)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent od chrzestnych na chrzest

rower albo laptopa :)

Nie wypowiadam sie na tematy o ktorych nie mam pojecia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent od chrzestnych na chrzest

Ja swojej chrześniaczce zamówiłam specjalnie spersonalizowaną książeczkę o Aniele Stróżu. Wstawiono jej imię,opis miasta w którym mieszka i zdjęcia. Wszyscy byli zachwyceni:)
http://www.bajkopisarze.pl/sklep.php?gid=13

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent od chrzestnych na chrzest

quada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent od chrzestnych na chrzest

Sztangę.
Pozdrawiam, deka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent od chrzestnych na chrzest

jesli dziewczynka to moze byc jako dodatek jakis lancuszek, jesli chlopak to raczej cos do postawienia, choc tego typu pamiatka moze byc dla obojga plci. moj syn dostal taki srebrny obrazek z aniolkiem do postawienia. do tego kase. a tak to moze byc cos praktycznego np fotelik. jesli rodzice chca bezpieczny czyli drozszy to mozna dolozyc im do zakupu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent od chrzestnych na chrzest

To są chrzciny nie komunia poza tym straszni materialiści jesteście :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent od chrzestnych na chrzest

Może być wózek porządny



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent od chrzestnych na chrzest

Skoro na komunie skromnym prezentem jest juz quad, komputer czy tam 2 rowery...
propounuje od razu kupic porzadny samochod;)


(swoja droga to nie taki zly pomysl, kupic taki mini samochodzik dla chlopca) ;)




Ahh, dobite 1000 postow;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent od chrzestnych na chrzest

wg mnie łańcuszek plus kasa to dobry prezent na chrzciny.
Do tego jakaś książeczka pamiątkowa i jest super.

:)

"Anything is possible if you just believe."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent od chrzestnych na chrzest

2tyś zł, złote kolczyki jak dziewczynka i ciuszki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent od chrzestnych na chrzest

Ja zamówilam lnianą chrzczonkę z wyhaftowanym imieniem dziecka i datą chrztu, (mozna kupić na allegro), kupiłam srebrny obrazek z aniołem stróżem i wygrawerowaną dedykacją , książeczkę ze zdjęciami anne gedde z miejscem na zdjęcia i opisy pierwszych lat życia, i pluszowego misia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent od chrzestnych na chrzest

my kupiliśmy cos takiego

http://www.allegro.pl/item792058828_prezent_chrzest_chrztu_kartki_pamiatka_chrzciny.html

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent od chrzestnych na chrzest

jak dziefczynka wibrator czeczenski tzn murzynski a jak hlopiec cipke turystycznom albo cipe jakos zwyklo ... albo cycki najlepiej .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent od chrzestnych na chrzest

kurfa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent od chrzestnych na chrzest

Chrzestna to przede wszystkim ubiera dziecko do chrztu, czyli obowiazkowo ubranko i gromnicę. Do tego prezencik, jak dziewczynka to zlote kolczyki,lancuszek, ja jestem z tym zeby dac cos co zpostanie pamiatka, ale taka przydatna, jak np. lansuszek, kolczyki tego typu a ne zadne figurki no i oczywiscie kasiura albo jakas duuza zabawke

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent od chrzestnych na chrzest

Mój syn od chrzestnej dostał ubranko do chrztu, książeczkę i 200zł i od chrzestnego złoty łańcuszek z medalikiem i książeczkę.
Nie przesadzaj z nie wiadomo jakimi prezentami, spokojnie coś upatrz :)
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent od chrzestnych na chrzest

krzesełko do karmienia ale zależy ile ma chrzczone dziecko bo jak rok no to już chyba odpada,moja dostała też złote kolczyki chociaż uszu do dziś przekłutych nie ma ,kiedyś będzie jak znalazł.jakiś komplet (ciuszków),łańcuszek powinien być od chrzestnego.może być Biblia ,są piękne wydania dla najmłodszych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent od chrzestnych na chrzest

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent od chrzestnych na chrzest

Medalik i gorliwa modlitwa to b. dużo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent od chrzestnych na chrzest

Kompa i zestaw gier.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent od chrzestnych na chrzest

dolary

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent od chrzestnych na chrzest

My dostaliśmy piękny witraż małego Aniołka na łańcuszku z wygrawerowanymi życzeniami i imieniem dziecka od Chrzestnego. Można taki prezent zamówić w Pracowni Witraży w Toruniu. Koszt zależy od wielkości, ale trzeba przyszykować ok. 200 zł. Witraż mogą wysłać pocztą. Bardzo oryginalny prezent.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent od chrzestnych na chrzest

Przyznam niektóre z proponowanych prezentów są jedyne w swoim rodzaju...:)
Ja jednak sądzę, że świetnym prezentem na chrzest jest metalizacja przedmiotów! W fajny sposób można upamiętnić ważne wydarzenia z życia malucha Polecam bo cena w porządku a efekt kapitalny.

Wpiszcie w google hasło METALIZACJA PRZEDMIOTÓW i sami zobaczcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent od chrzestnych na chrzest

W dopalaczach można by kupić jakieś dropsy ale cały czas jest zamknięty ten na słowackiego wie ktoś może dlaczego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent od chrzestnych na chrzest

Dosyć popularnym pomysłem jest teraz metalizacja.(swoją drogą nareszcie coś innego :)) u mnie się sprawdziło!
http://bucikow.metalizacja-przedmiotow.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent od chrzestnych na chrzest


Moja córcia na pamiątkę chrztu od chrzestnych dostała srebrny łańcuszek z wisiorkiem personalizowanym. Mieścił się na nim odcisk jej malutkiej rączki imię i data chrztu. Przyznam świetny prezent pamiątka na lata.
Polecam wszystkim artess!

http://www.artess.pl/sklep/8-bizuteria-personalizowana-srebrna-handmade

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent od chrzestnych na chrzest

Coś do postawienia? Figurke? .. Kup koniecznie jeśli chcesz to zobaczyc postawione gdzieś przy śmietniku:-) .. Złote łańcuszki też się nie nadają bo każdy patrzy aby taniej a potem leży w pudełeczku pęczek złotych a jakże łańcuszków jednak tak cienkich i delikatnych ze od patrzenia potrafią się przerwać. Ani to nosić ani to sprzedać bo sentyment jednak jest. Baniak z 20l benzyny lepiej kup-zanim dziecko dorośnie jego wartość wzrośnie kilkadziesiąt procent. No i będzie czym zalać komunijnego kłada:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent od chrzestnych na chrzest

Nie ma to jak odgrzewac kotlety :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent od chrzestnych na chrzest

Witam, zapraszamy do sklepu przy ulicy Długiej 21 a. www.jubilerpieciak.pl
Posiadamy w ofercie srebrne obrazki z aniołkami lub Matkę Boską z Jezusem które jak najbardziej pasują na okazję jaką są chrzciny. Dodatkowo możemy wykonać grawerkę na blaszce, jest to usługa bezpłatna.
Dobrym prezentem jest również medalik złoty z łańcuszkiem, na medaliku też możemy wygrawerować imię i datę.
Mamy w ofercie srebrne łyżeczki, smoczki, grzechotki.
Zapraszam do naszego sklepu na allegro: http://allegro.pl/Shop.php/Show?id=15052431

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent od chrzestnych na chrzest

Ja zdecydowanie postawiłabym na coś, co będzie pamiątką dla dziecka, pieniądze się szybciutko rozejdą, a na przykład medalik czy krzyżyk będą mogły towarzyszyć dziecku przez całe życie, polecam zajrzeć na stronę tego sklepu http://dewocjonalia-roza.pl/ , piękne pamiątki mają , zresztą nie tylko na chrzest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent od chrzestnych na chrzest

Ja kupowałam łańcuszek z zawieszką.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent od chrzestnych na chrzest

Przekonaj rodziców, żeby ochrzcili dziecko tradycyjnie - jeśli chcecie w duchu chrześcijańskim, ale bez wiązania z Katolickim kościołem. Nie kładźcie dziecku na świadomość pęt których sami nie możecie zrzucić!

Przecież czujecie w duchu, że ten kościół tak daleko odszedł od nauczania Chrystusa, ze to już parodia jego nauk. Nie bójcie się opinii ludzi, dajcie dziecku otwarte horyzonty, a rodzicom pełne wsparcie w ich decyzji.

---


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent od chrzestnych na chrzest

Dla swojej chrześnicy zamówiłam śliczny łańcuszek z aniołkiem na holyholy.pl to naprawdę piękna biżuteria, myślę, że będzie pamiątką dla Małej na długie lata...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent od chrzestnych na chrzest

Ja chrzesniaczce kupiłem złoty łańcuszek i kolczyki i dodatkowo dalem 1000 pln

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent od chrzestnych na chrzest

Polecam jakis lancuszek lub kolczyki. cos co będzie sluszylo na lata i będzie przypominać o pamiątce ze chrztu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent od chrzestnych na chrzest

A w co się ubrać zimą na chrzest? Zwykle widziałam jak chrzestne ubierają się w białe sukienki, no ale zimą do kozaków będzie to wyglądać fatalnie do tego wszelkie białe sukienki podobają mi się tylko latem. przejrzałam już masę miejsc i sama nie wiem, coś takiego jak tutaj w ogóle pasuje? Drugi raz będę chrzestną ale za pierwszym razem uroczystość była w maju więc założyłam lekko cytrynową sukienkę, którą miałam z wesela i nie miałam takiego problemu a teraz tez jestem już nieco starsza nie wszystko mi pasuje ale też i nic jakoś nie podoba. Dodam,że szukam czegoś przez internet bo nie mam czasu na zakupy i przymierzanie a chrzest jest za dwa tygodnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent od chrzestnych na chrzest

Zamiast łancuszków i kolczyków ze złota dla niemowlęcia, lepiej kupić coś praktycznego. Rodzice mają wiele wydatków związanych z wychowaniem dziecka, więc byłoby miło, żeby trochę im dopomóc, kupując np. ładne krzesełko do karmienia, czy leżaczek. Mają takie krzesełka w http://4toys.pl/krzeselko-do-karmienia-caretero-bistro-rozowe . I nie kosztują 1000 zł jak biżuteria a na pewno się przydadzą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent od chrzestnych na chrzest

spada suko z tym trollowaniem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent od chrzestnych na chrzest

Ładną pamiątkę w formie książeczki (np. w Bajce na Kazańskiej lub Caritasie), jako chrzestna ubranko do chrztu w przypadku chłopca, pieniądze albo krzyżyk dla chłopca/medalik dla dziewczynki, chrzczonkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent od chrzestnych na chrzest

nie przesadzajmy...przecież to nie wyścig kto da więcej... ja jestem chrzestną i dałam na chrzciny złoty łańcuszek z krzyżykiem..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent od chrzestnych na chrzest

Coś symbolicznego byłoby dobre, np wisiorek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent od chrzestnych na chrzest

Ja dla mojej chrześnicy wybrałam coś takiego https://www.swietymarek.com/srebro-medaliki-srebrne/medalik-srebrny-matka-boska-nieustajacej-pomocy-wiekszy,5511,1.html myślę ze jako pamiątkowy prezent nadaje sie idealnie :) Można pomyśleć także o biblii dla najmłodszych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: prezent od chrzestnych na chrzest

nie polecam tego chłamu i sklepu. Dziady i tyle

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org