czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gdzie w Łomży sklep zoologiczny?

Witam, gdzie w Łomży znajduje się sklep z artykułami dla zwierząt gdzie mogłabym kupić kojec, miseczki i inne potrzebne rzeczy dla pieska???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży sklep zoologiczny?



ALLEGRO

marczyk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży sklep zoologiczny?

W Łomży niestety nie ma takich sklepów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży sklep zoologiczny?

Łomża jest miastem takim a nie innym... :(

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży sklep zoologiczny?

naprzeciwko katedry poleciłabym spróbować ponadto zoologiczne mamy przy siłowni tytan obok szpitala /tez powinno byc kilka artykułów/, obok banku pko przy rondzie na południu, lub na legionów przy torach, jednak nie wiem czy dostaniesz w zoologicznym kojec..moze chodziło Ci o transporter skoro to dla 'pieska'..?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży sklep zoologiczny?

Jak nie ma? W każdym zoologicznym, a przynajmniej tym na Dwornej przy katedrze.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży sklep zoologiczny?

w biedronce są ładne legowiska dla pieska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży sklep zoologiczny?

Autor: Agniesia1986 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 12-10-09 18:23
W Łomży niestety nie ma takich sklepów

Autor: Dobromil (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12-10-09 18:31
Łomża jest miastem takim a nie innym... :(

Autor: marczyk (---.elomza.pl)
Data: 12-10-09 18:14
ALLEGRO




radze czesciej wychodzic z domu i mniej siedziec przy komputerze.
w naszej "dziurze" sa minimum 4 takie sklepy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży sklep zoologiczny?

OBOK BLASZAKA NA LEGIONÓW

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży sklep zoologiczny?

Witam
na Starym Rynu chyba 17 jest fajny sklep zoologiczny Rudi, jest to nowy sklep byłam tam niedawno i jestem zachwycona mega duzy wybor posłan miseczek, gadzetów dla zwierzat i wszystko w rozsadnych cenach a przede wszystkim fajny Pan sprzedajacy ktory sie zna na tym sprzedaje i zawsze dorzuci mały gratis naprawde polecam o warto

aga

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży sklep zoologiczny?

na Mazowieckiej u weterynarza tez sa takie rzeczy-moze nie za duzo ale sa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży sklep zoologiczny?

Moze bardziej opaca sie zamowic te rzeczy w sklepach internetowych???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży sklep zoologiczny?

Witam gdzie w lomzy kupie niedrogo rybki do akwarium? Mam na mysli wieksze okazy do akwarium 250 litrow?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży sklep zoologiczny?

Większy wybór akwarystyki ma jedynie Alfaro, jednak ja bym na Twoim miejscu poszukała na allegro, tablicy i innych portalach - sporo ludzi z Łomży sprzedaje tam swoje nadprogramowe ryby. Taniej i zdrowiej, bo niestety warunki w łomżyńskich zoologicznych zbiornikach należą co najwyżej do średnich i bardzo łatwo wplątać się w straty.
Jakie ryby Cię interesują?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży sklep zoologiczny?

Rybki kupisz w zoologicznym po schodkach w dół koło Finy na al. legionów obok jest kebab egipt drewniany domek a na przeciw jest park koło byłej szkoły drzewnej.

Nie znasz mnie tak naprawdę,ale nie martw się.
Wszystkiego dowiesz się od ludzi którzy nawet ze mną nie rozmawiali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży sklep zoologiczny?

No tak...bylam dzis w zoologicznym przy szpitalu i ogladalismy z mezem rybki ktore tam sa...interesuja nas rybki wieksze typu papuzie itp. Tylko tam pan krzyczy min po 40-50 zl za sztu to troszke duzo...:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży sklep zoologiczny?

Zawsze możesz kupić młode osobniki. Jest to większa frajda, bo ryba rośnie przy Tobie, przy papuzich jest ten plus, że od młodego przyzwyczaja się do Ciebie, to jedna z niewielu ryb, które przywiązują się do właściciela. Piękny stwór, jednak trzeba się przy nim zdecydować na mądrą obsadę zwierzęcą jak i roślinną, bo uwielbia kopać i niszczyć rośliny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży sklep zoologiczny?

Jeżeli chodzi Ci o dobrą cenę i duży wybór to tylko allegro...
Jeśli chcesz towar "podotykać" zajrzyj np. do Puszka koło Katedry i zobacz co mają. Porównaj ceny i wtedy sama zdecydujesz. Osobiście uważam że jeżeli chodzi o takie "psie" akcesoria to mają najlepsze i najtańsze w Łomży.
Sklepy "Alfaro" szczególnie jeśli chodzi o utrzymanie czystości w akwariach to dla mnie ewenement na skalę chyba nawet kraju. Interesuję się akwarystyką i takiego SYFU w zbiornikach nigdzie indziej nie widziałem... Mimo tego pozdrawiam pana Żelaznego za jego przyjazne podejście do klientów bo prawie zawsze poratuje i przyjmie (kupi lub zamieni) nadwyżkę ryb i roślin od "akwarystów".



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży sklep zoologiczny?

Bocja i stąd ten syf i choroby że tam jest całe zbiorowisko, ryby ciągle na antybiotyku.... Nie tylko w akwariach.... Papugi po wydziobywane, po kaleczone... szynszyle jedzą świeże owoce... A chcąc kupić dla nich karmę usłyszałam że dla królików to to samo i jak chciałam dla ryb granulat to wkręcano mi dla żółwia bo to też to samo... Masakra. Mogę polecić PUSZEK na przeciwko katedry, na mazowieckiej u wet też mają troszkę zaopatrzenia ale sporo mniej a drożej :)

A jeszcze wracając do ryb lepiej jechać do kolna z tego co słyszałam chcąc kupić ryby niż tu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży sklep zoologiczny?

Cóż warunki w jakich żyją zwierzęta w Alfaro są katastrofalne, ale jaki właściciel, taki sklep.
W Łomży niestety nie ma żadnego porządnego zoologicznego, jak już warunki są w miarę ok, to wiedza kuleje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży sklep zoologiczny?

Na przeciw Katedry "Puszek" i chyba jeszcze jeden jest większy od Puszka gdzieś niedaleko, tylko nie pamiętam gdzie dokładnie...
Al Legionów Alfaro
Kazańska Alfaro
i przy sklepie z rybami i Luxie obok małego rynku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży sklep zoologiczny?

Musze cos poszkac...najbardziej interesowalo by mnie kupno rybek od prywatnego hodowcy bo wiadomo ze sklep nalicza jeszcze swoja cene... dziekuje wszystkim za pomoc a swoja drogo przydalo by sie w naszm miescie sklep zoologiczny taki z prawdziwego zdazenia...bo to co jest masakra:/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży sklep zoologiczny?

Przydał by się bardzo. Prowadzenie porządnego sklepu jest kosztowne, w Łomży niestety wydatki przewyższały by zyski. Większość ludzi będzie i tak kupować na allegro, nie zdając sobie sprawy z tego, że niejednokrotnie towar ten jest tam tańszy niż w hurtowni, gdzie sklep się zaopatruje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży sklep zoologiczny?

Polecam sklep Puszek na Dwornej 31. Fachowa obsługa, dość duże zaopatrzenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży sklep zoologiczny?

Był świetny na Bema, ale przenieśli się do Kolna :/
Na Kazańskiej w Alfaro widziałam ryby akwariowe w miarę duży wybór ja na miasto :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży sklep zoologiczny?

Faktycznie na Bema był wybór ale szał z cenami również był , u nas nie ma wyboru jeśli chodzi o rybki dla tego ja kupuje w białym z pół ceny niż u nas a też w sklepie , jeśli chodzi o allegro to tam warto kupić akwarium lub filtr a czasami różnica jest 100 zł :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży sklep zoologiczny?

Najtaniej jest w sieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży sklep zoologiczny?

Muszę sie z tym zgodzić. Zazwyczaj jest taniej. No chyba,że natrafisz na jakąś promocję stacjonarnie ( co rónież się zdarza). Od jakiegoś czasu robie wieksze zamówienie raz na jakiś czas ( szczególnie na karę dla psa) A stacjonarnie kupuję jak mam do kupienia jakieś drobiazgi. Gryzaki czy inne drobne kostki.
Spośród znanych mi sklepów dobre ceny ma sklep zoonauci:
http://www.zoonauci.pl

Mają tam sporo różnych promocji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży sklep zoologiczny?

Moim zdaniem znacznie korzystniej jest robić zakupy przez internet. Szczególnie, jesli chodzi o karmy dla psów. W stacjonarnych zoologikach, trudno jest o karmę z wyższej półki, jak np. Taste of the Wild: https://www.keko.pl/firm-pol-1440589325-Taste-of-the-Wild.html. A w internecie nie dość, że ta karma jest zawsze dostępna to w niskiej cenie. To samo tyczy się innych akcesoriów dla psa, kota czy innych zwierzaków. Już nawet nie zadaję sobie trudu chodzenia po zoologikach kiedy chcę znaleźć coś sensownego dla swoich pupili.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży sklep zoologiczny?

kolejna menda wklejająca swoje reklamki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży sklep zoologiczny?

zooplus ma ciekawy asortyment

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie w Łomży sklep zoologiczny?

Ja uważam, że warto robić przede wszystkim zakupy przez internet. Wychodzi taniej no i masz znacznie większy wybór artykułów, niż w sklepach regionalnych, zwłaszcza w mniejszych miastach, takich jak Łomża. Ja robię zakupy tutaj - https://sfora-online.pl/ - i jestem zadowolony.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org