piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nocleg w Warszawie

Szukam noclegu z soboty na niedzielę w Warszawie (co 2 tygodnie), może akurat na forum jest ktoś wynajmujący pokój lub mieszkanie. Proszę o kontakt na GG: 2906556

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nocleg w Warszawie

MARRIOTT

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nocleg w Warszawie

http://www.sheraton.pl/

Doszedłem do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnej dystrybucji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nocleg w Warszawie

chyba się nie zrozumieliśmy - ja tam mam zamiar studiować a nie bawić się w najdroższych hotelach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nocleg w Warszawie

Jak chcesz tam studiować to tylko w najdrozszych hotelach

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nocleg w Warszawie

nikt Ci nie karze przeciesz brac pokoj Vice Presidential. zagadaj z pokojowko to pod schodami gdzies cie schowa na noc

a swojo drogo: gumtree.pl zly moment wybralas. teraz ceny sa zawyzone ale za 500zl pokoj dostaniesz

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nocleg w Warszawie

a ze to tylko jedna noc raz na 2 tygodnie to lepsze warunki bedziesz miala w hotelu. za 250zl masz nocleg na bardzo wysokim standardzie. tez 500 miesiecznie wyjdzie

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nocleg w Warszawie

jasiu nie przenocujesz koleżanki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nocleg w Warszawie

nie uznaje nic co ma mniej nirz 20 lat. a jak sie domyslam toto dopiero mature skonczylo. a tak... luzko mam szerokie ;}

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nocleg w Warszawie

daj link na swoją nk, jak mi się spodobasz to nawet za darmo cię przenocuje, naprawdę nie żartuje :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nocleg w Warszawie

puki co siedzisz worku w lomzy ;P

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nocleg w Warszawie

http://www.hiltonwarsaw.com.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nocleg w Warszawie

Candy blondynka czy brunetka?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nocleg w Warszawie

Zawsze możesz się przekimać w akademiku. Akademików do wyboru do koloru w każdej dzielnicy.
Koszta to groszowe sprawy - od 20 do 40 zł za noc...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nocleg w Warszawie

Skończone UW mgr uzupełniające, także też co 2-tygodniowe noclegi były w Wawie.
Polecam szukać w akademikach, mają oferty dla studentów zaocznych, wszystko zależy na jakim wydziale studiujesz. Szukaj w pobliżu. Ważne by mieć " w miarę" blisko, a nie wieczorem po godzinie 20 po zajęciach, tłuc się 3 godziny do hotelu, a z rana przed zajęciami kolejne trzy jeszcze z torbą podróżna :]
My ze znajomymi (jeździło nas parę z Łomży na UW) nocowaliśmy w jednym z hotelów na Pradze - blisko wydziału filologii angielskiej, 30-40 minut autem, więc akurat tam było blisko i korzystnie, plus przystępne ceny i zniżka dla studentów, ale TYLKO dla studentów Uniwerku Warszawskiego. Opłacało się naprawdę, grosze się płaciło za nocleg w stolicy :) Podejrzewam, że za taką sumę, co my tam nocowaliśmy w hotelu to nawet w łomży by się nie przenocowało.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nocleg w Warszawie

Niestety to w duzej mierze zalezy tez od uczelni, na jakiej sie studiuje. Wiele uczelni nie chce przyjmowac studentow spoza swojej uczelni. Wtedy pojawia sie problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nocleg w Warszawie

ja mieszkam w warszawie wesolej. w weekendy jezdze do lomzy jesli chcesz fajny pokoj to pisz :). mam 2 kmpl. kluczy. 511550747

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nocleg w Warszawie

"blisko wydziału filologii angielskiej, 30-40 minut autem, więc akurat tam było blisko i korzystnie"

o k... to rzeczywiście blisko :OOOOOOOOOO

w 30-40 minut, to ja z pragi na kabaty dojadę...

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nocleg w Warszawie

@sane

jak dobrze sie obrocisz to po drodze zdarzysz jeszcze zatankowac :>

40min autem to super daleko



do autorki gdzie studiujesz:D?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nocleg w Warszawie

na 2 kolach to ja z radzymina do pruszkowa dojade w 40 minut :D lol

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nocleg w Warszawie

P@wcio gdzie ta wesola, bo szukam i znaleźć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nocleg w Warszawie

Interesuje mnie lokalizacja przy ul. Szturmowej.

katorznik : wybieram się na UW
Pseudonim : blondynka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nocleg w Warszawie

To szukaj tylko i wyłącznie na dzielnicach Mokotów oraz Ursynów,
a jeszcze ściślej osiedla: Służew/Służewiec/Ursynów Północny/Ksawerów/Wyczółki.

Mieszkam na Ursynowie i szczerze polecam te okolice, ale Mokotów też ma klimat (mieszkałem tam 2 lata).

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nocleg w Warszawie

dzięki SaneOne :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nocleg w Warszawie

Heh... Ursynow moze byc za drogi zwlaszcza teraz. Chyba Sadyba, Stegny lepsze autobusem daleko miec nie bedziesz, tak samo Mokotow. Sluzew nad Dolinka i te okolice patrz :) Fajny nowy wydzial :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nocleg w Warszawie

dzięki wszystkim za pomoc, zarówno na gg jak i na forum - zdecydowałam się na pokoje gościnne w akademiku, chyba najlepsze rozwiązanie na tę chwilę ;p
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nocleg w Warszawie

Bardzo dobre warunki i niewysokie ceny oferuje hotel Best Western Hotel Portos: http://www.bwportos.pl/ - z uwagi, że należy do tak prestiżowej grupy oferuje bardzo wygodne pokoje (obecnie w niskich cenach ze względu na zimową porę) oraz smaczne wyżywienie. Myślę, że warto jest się zainteresować tą ofertą ponieważ hotel znajduje się w spokojnej i prestiżowej dzielnicy - na warszawskim Mokotowie a jednocześnie jest z niego blisko do najważniejszych turystycznie punktów w okolicy. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nocleg w Warszawie

Na krótki pobyt to np. http://www.hphotel.pl/ Ze względu na lokalizację, standard, jakość kuchni, pokoje - zresztą wszystko widać na zdjęciach. Akurat to jest przykład hotelu, w którym standard w stosunku do ceny jest na dobrym poziomie. Zazwyczaj w stolicy za bardzo dobre warunki dużo się płaci - w tym przypadku jest w miarę normalnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nocleg w Warszawie

Może skontaktuj się z http://www.przewodnicywarszawianka.pl/ ? Chyba najlepiej powinni znać się na noclegach i zwiedzaniu Warszawy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nocleg w Warszawie

Jeszcze jeden sprawdzony namiar - http://mishmashhostel.com
Tam macie noclegi w różnym standardzie, tak więc różna jest także cena. Ale to jest pozytywne, bo akurat my dobieramy sobie typ noclegu pod to, co robimy, jaka jest pora roku, jakie mamy plany i ile chcemy kasy wydać. Wcale nie zawsze muszę mieć łazienkę tylko dla siebie - często woleliśmy te pieniądze wydać na coś innego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org