piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Regeneracja maglownicy...

Czy może ktoś z Was wie, czy w Łomży jest jakiś zakład, który regeneruje maglownice (dokładnie przekładnię ślimakową z opla omegi) ????? ewentualnie w pobliżu Łomży.

Z góry dziękuję

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Regeneracja maglownicy...

odświeżam pytanie
czy gdzies w okolicy regeneruja przekladnie kierownicze do forda?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Regeneracja maglownicy...

Miejscowość Suchonie k.Białegostoku,tam specjalizują się w maglownicach i kolumnach kierownicy,w różnych innych warsztatach robią to sporadycznie.
Doskonałe warsztaty są też w Łodzi i Poznaniu ,ale to kawał drogi.

Kokosz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Regeneracja maglownicy...

Run baby run do jakiego forda??

.:Co mnie nie zabije to mnie wzmocni:.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Regeneracja maglownicy...

forda forda
pieknnie powiedziane, wymiana opon tez w planach,
nie ma s'niegu i opony stare
puszyykaj sobie nowy samochod z innej generacji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Regeneracja maglownicy...

Suchonie k/B-stoku przekręt totalny , nigdy w życiu zapłacisz i za rok będziesz robił jeszcze raz a cena , po rozebraniu powie ci że nie nadaje się do regeneracji i zaproponuję swoją za b.wysokie pieniądze albo włożenie twojej. Kasa za montaż i demontaż i koniec koniec jest taki albo bulisz wysoką kasę za jego chwilową dobry złom albo wracasz na swojej bez pieniędzy. .....Proponuję wyjąć u mechanika i wysłać do zakladu profesjonalnego wtedy unikniesz takich kombinacji. .......Poszukaj na internecie -NAPRAWA PRZEKŁADNI KIEROWNICZYCH a znajdziesz...........Nigdy w życiu JOWISZ Suchonie...!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Regeneracja maglownicy...

chyba w sochoniach ...


szczebiotka swoje dobre rady zachowaj dla siebie bo do tematu nic nie wnosisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Regeneracja maglownicy...

Dwa lata temu robiłem luzy i wycieki w Białym u Ferenca tel. 606414644, ul. Warneńczyka 5. Do dzisiaj jest ok, tak, że nie narzekam. Zapłaciłem chyba 250, czy 300 (scorpio). Dawał ileś tam gwarancji - chyba 6 m-cy. Zadzwoń do niego, bo coś mi się przypomina że nawet nie trzeba tam jechać, tylko przez intercars, czy coś takiego można przekazać.
Robił też z wyjęciem i założeniem, ale z tym - wiadomo - trzeba się umówić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Regeneracja maglownicy...

siema ja robilem kiedys maglownice nie w suchoniach tylko w ksiezynie naprawde solidna firma jedziesz dajesz im swoja a oni oddaja ci juz zregenerowana auto opel vectra i nic mi sie nie dzialo po roku czasu pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Regeneracja maglownicy...

....... ale czy taka maglownica obsługuje maglowanie prześcieradeł 2x2 ?

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Regeneracja maglownicy...

....... ale czy taka maglownica obsługuje maglowanie prześcieradeł 2x2 ?

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org