czwartek, 23 lutego 2017 napisz DONOS@
Forum ogólne

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Okna! Jakie wybrać???

Jak w temacie. Zastanawiam się nad Domelem, ewentualnie Dobroplastem. Nie ukrywam, że cena też gra rolę. Może wypowiedzą się tutaj posiadacze tychże okien, jak się one sprawują. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Okna! Jakie wybrać???

myslem rze szklane bendom otpowiednie

jasne ze Domel o dobroplascie nawet nie mysl troche wiecej zaplacisz ale masz okna z wyzszej pólki

.

tylko windows przy CH4+ za te same pieniądze masz lepsze szyby o mniejszej przepuszczalności czy jakoś tak
przejdz zapytaj porównaj

j23-znowu nadaje....

Ja polecam Domela. Dobroplast to delikatnie mówiąc badziewie.

bez okien gitara przewiwne i duzo slonca

www.nasza-cela.prv.pl

Przeźroczyste byłyby dobre :P

________
Malachit

A ja polecę fabrykę okien z Piątnicy (po drodze do Jeziorka)- sześciokomorówka w bdb. wykonaniu i w przystępnej cenie. Terminowo i fachowo nic dodać nic ująć, a decyzję pozostawmy kupującemu... A co do ciepłych szyb mają ciepłą ramkę TPS w standardzie a dokładniej to gdzieś na 4lomza jest o tym napisane.

A czy ktoś z was ma wstawione okna o które pytam, tzn. Domelu albo Dobroplastu. Wiem, że niektóre z tych, co polecacie są dobre, ale mają też wyższą cenę. Dlatego chodzi mi głównie o opinie okien z tych dwóch firm i najlepiej osób, które je posiadają, jak sprawuja się w użytkowaniu. Jeszcze raz dzięki za odp.

Jest różna kiełbasa z różnych firm , są okna też różne. Widzę , że macie internet , to poczytajcie . Takie polecenia , to jak jedna baba tłumaczyła drugiej , na rynku.

w domelu niby sa dobre mi po kilku latach powyginaly sie zawiasy, przy normalnym uzytkowaniu , niby sa na gwarancji ? skore tego ona nie obejmuje to po co ta gwarancja..

Okna z Dobroplastu 6-komorowe mam wstawione w 2002r. i jak na razie wszystko ok.W tym czasie nie była jeszcze tak znaną firmą i tak trochę zaryzykowałem,ale ceną też się sugerowałem. 2 lata wcześniej wstawiałem okna z "osławionego" i drogiego Terrazytu i to była dopiero porażka !!! Pozdrawiam

cześć agnieszka

Polecam firmę Artplast na mazowieckiej

jak możesz to dozbieraj kasy i zamontuj okna drewniane

bigi2004

okno oknu jest podobne - najważniejszy jest solidny montaż . Nawet najlepsze okno ,, montażyści papraki ;;zepsuja !

Domel masakra terminatorlomzynski ma rację a te dobroplasty i cala reszta to lipa polecam Oknal SPRAWDZONE!!!!

oknal - śmiech na sali - ciekawe przez kogo sprawdzone ? Zadnych papierow ani badań , a robione ... gdzie i jak !!!!

oj panie Baro myli się pan i to bardzo no ale cóż każdy ma swoje zdanie certyfikaty i badania niestety są !!!

Nawet Dobroplast ma certyfikaty pomimo, że na ich okna gadają wszyscy i wszędzie;)

Pani Aniu - szacuneczek !!! ale z wypowiedzi wynika , że jest Pani wlaścicielem albo przynajmniej solidnym pracownikiem tej firmy. Ktoś chcial porady , a nie reklamy !!!!! sorki . Ja mam okna domela już 5 lat mi slużą- okna Oki - tylko mam zastrzeżenia co do montażu !!!

Pani Aniu - szacuneczek !!! ale z wypowiedzi wynika , że jest Pani wlaścicielem albo przynajmniej solidnym pracownikiem tej firmy. Ktoś chcial porady , a nie reklamy !!!!! sorki . Ja mam okna domela już 5 lat mi slużą- okna Oki - tylko mam zastrzeżenia co do montażu !!!

Panie Baro nie jestem ani włascicielem ani pracownikiem jestem poprostu zadowolonym klientem i to wszystko.Pozdrawiam

a ja tam wole pania ole ktora tak pieknie na pianinie gra :)

Milcz szlamo

szczebiotaka czy jestes taka ladna jak Ja? ksywke masz bardzo ladna:) z pieprzy las mi ja,

To ty juz dawno mi ja z pieprzy las bo za duzo popieprzylas

:) (:

polecam Domela

Sylwia195, zaczynasz mnie drażnić...

http://www.youtube.com/watch?v=awYVlAv6Cek

hmm okna okna ciężka sprawa. trzeba zwracać uwage na wyposażenie, profil z jakiego jest wykonane okno, gdzie skladany jest ten profil bo fabryki sa różne, jaki czas gwarancji, i przedewszystkim parametr U.(przenikalność cieplna)

Dać za okno taniej znaczy że mogą mieć odchudzane ścianki czy zwykłą ramkę dystansową(aluminium czy plastik)
No i oczywiście montaż, spytać się ile czasu współpracują z grupami montażowymi.

Niedawno pracowałem w Domelu i muszę powiedzieć że jakość jest dobra, to chyba warto, a i Łomżyńska firma.
Choć jestem z okolic Łomży to chyba warto wspierać nasz tutejszy rynek.

Mam okna z Domela. Jedne mają około 10 lat - zawiasy nie zniszczone, uszczelki wciąż dobre. W tym roku zakładane były również okna pięciokomorowe w innym pomieszczeniu. Mogę szczerze pochwalić - bardzo szczelne i estetyczne.

hmmmm szczelne jak każde okno, ważne żeby podawali parametr U dla całego okna. z tego jak mój kolega pokazał mi wycene to slaby parametr maja.

i z tego co sie orientuje to tam w miare niska cena jest ale ze słąbym wyposażeniem. potem jeżeli chca państwo to czy tamto dodatkowo to kwota dopłąty iles %. może to się już zmieniło ale po dopłatach wcale tak tanio nie było.

moim zdeniam warto kupywac okna markowych profili, i dużych firm. warto dać troche drożej i cieszyc sie dłużej i lepszym produktem

A nam wsio rawno , a nam wsio rawno :):):):)

Witam,
Miałam w mieszkaniu okna PCV, parę lat temu przeprowadziłam się do domu i zdecydowałam się na okna drewniane (wybrałam firmę POL-SKONE) i przekonałam się do tego "materiału", są wytrzymałe, a zabezpieczanie ich raz na jakiś czas nie jest sprawą trudną w wykonaniu :)

a ja mam drewniane i służa mi kilkadziesiąt lat, polecam drewniane nie jakies plastikowe wynalazki :)

Zgadzam się z poprzednikami, że najlepsze są okna drewniane. Wymieniłam ponad rok temu (wybrałam właśnie okna z pol-skone) i jestem bardzo zadowolona.

pol-skone? jesli chodzi o drewniane to ok, ale nie zawsze drewniane są najlepsze.. wstawisz je sobie do bloku? Raczej nie, tam trzeba pcv i wtedy dobroplast nie jest taki zły

ja polecam okna Drutex

domel:) Przyjedz do zambrowa, do domelu. Powiedz ze jestes ode mnie to dostaniesz w pizdu rabatu:) powaznie

My mamy trzyszybowe z Rehau, coś takiego jak tutaj ale nie wiem gdzie są takie w okolicy. Mi akurat znajomy załatwiał z firmy z innego regionu.

Trudna sprawa , patrz kto ma serwis na miejscu i dobrych montażystów , mniej problemów po paru latach.

A ilu komorowe?

6- komorowe z Domela i napewno bedziesz zadowolona jak i ja

Kilkukomorowe. Ja również takie posiadam. Wprawdzie okna są trochę droższe od tradycyjnych ale za to maja o wiele lepszy poziom trzymania ciepła tak wiec w mieszkaniu jest o wiele cieplej.
My u siebie zdecydowaliśmy sie na ten model okien z firmy Ekoplast:
http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/okna/prestige-thermo

Jestem bardzo zadowolony z montażu. Panowie przyjechali i wszystko zamontowali w ciągu jednego dnia.

Joł joł

Nigdy nie kupię okien x Polski. Potem reklamacja to fikcja

zależy na co reklamację składasz. Ja w Domelowskich nigdy nie miałem problemu, nawet jeśli o regulację chodziło.

Producent okien Opole Kapica ma ciekawą ofertę okien drewnianych. Można się z nią zapoznać tutaj http://www.kapica.pl . Warto podkreślić, że ok. 40% asortymentu wysyłają za granicę, więc o jakość ich produktów nie trzeba się martwić. Cenowo wypadają też ok.

A może pomyśl o włoskich oknach? Ja zaryzykowałem i wybrałem okna tej firmuy - finestre. Jestem bardzo zadowolony, absolutnie nie żałuję!

ja mam oknoplast i jestem bardzo zadowolona

Dlaczego nikt nie mówi o Jedwabnym, to rodzimy producent.

Bo nie ma o czym mówić !

a jaka firma z oknami jest w jedwabnym??

.........................................................................

Ja mam Dobroplast, po trzech latach od zakupu wyglądają jak nowe. Są bardzo funkcjonalne i świetnie się prezentują.

:)

Rodzinnych producentów jest więcej z pierwszej ligi na pewno budvar centrum trzeba brać pod uwagę potężna i licząca się firma co ważne Polska - http://www.budvarcentrum.pl/ Mają kilka punktów w większych miastach ostatnio z rodzicami w Bytomiu byłem w ich punkcie na Wrocławskiej to co ważne to doradzą przy wyborze.

Jestem z branży, ostatnio coraz więcej osób wybiera trzyszybowe od firmy MS
http://karmar.rzeszow.pl/oferta/okna/

tu jest oferta jak by ktoś coś chciał poczytać.

Ja miałam przez wiele lat okna mało znanej firmy, z białymi ramami, dwuskrzydłowe, ale z racji remontu chcę je wymienić na drewniane, które będą o wiele lepiej się komponować z resztą wystroju domu na zewnątrz i wewnątrz.
Skupię się na tych firmach, które tu poleciliście, bo jeszcze trochę czasu minie, zanim będę mogła je kupić.

tu nie ma nad czym się skupiać bo połowa to trolle internetowe które za kasę reklamują firemki

Polecam okna PCV. Szeroki wybór wysokiej klasy produktów, okien i drzwi w Firmie Bergen. Okna Szczecin

Na Wyszynskiego 2 lok.4 powstał własnie punkt wymiany okien i drzwi firmy Akpol z Biłegostoku - maja najtansze i dobre produkty.

Profi Credit : tel. 506 930 248 ; https://lp.proficredit.pl/?prt=MTAxMjYz

Bardzo dobrze się sprawdzają okna aluminiowe. Pewnie wielu z was o nich słyszało. Są doskonałej jakości. Sprawdźcie sobie ofertę firmy Witraż. Jest to producent stolarki PVC, drewnianej i aluminiowej.

Proponuję ci jednak okna jakiejś renomowanej ogólnopolskiej firmy. Wtedy masz pewność, że kupujesz okna. No i koniecznie zamów sobie ciepły montaż na dobrych listwach izolujących np. Klinar.

Jest wiele bardzo dobrych firm, w których można kupić bardzo dobre okna wraz z profesjonalnym montażem. Przykładem może być http://www.roletybydgoszcz.net/okna-i-drzwi-zewnetrzne poniewa ż sama z tej firmy korzystałam kiedy zakładałam mój nowy sklep.

:)

A klamki okienne mieliście w zestawie czy dokupowaliscie je np. tutaj - https://www.klamki-drzwiowe.pl/oferta/kategoria/83/klamki-do-okien.html ? No i czy te na kluczyk są dobre? Nie są awaryjne?

Spadaj mendo reklamowa z tym gównem

mam terazyt od 15 lat i nawet nie były regulowane
jeśli szukasz okien Domel jest ok
a w zambrowie jest też dobra firma nazywa się Monolit

Jeśli już decydujemy się na wymianę okien, to warto też pomyśleć o listwach, parapetach i pozostałych elementach montażowych stolarki okiennej. Duże straty ciepła są w miejscu montażu parapetów. Można tego uniknąć poprzez zastosowanie tzw. ciepłych parapetów. Oferuje je firma sklep.grupamagnum.eu.
Każdy parapet jest indywidualnie dostosowany do profilu okna, dzięki czemu zyskujemy najlepszą szczelność połączenia parapetu z oknem.

Dobre okna to podstawa, zwłaszcza, że mają chronić przed utratą ciepła. Ja w swoim domu zamontowałem okna 3-szybowe o współczynniku u-0,5 i powiem, że jestem z nich zadowolony, rachunki za ogrzewanie zmalały o prawie 30 %. Niesety te okna to nie jest tania sprawa, dlatego zdecydowałem się na pożyczkę przez internet. Ja np. korzystałem z pożyczki online z tej strony. https://www.coolfinance.pl/pozyczka/Pozyczkomat
szczerze polecam!

Andrzejek

Ja u siebie w domu zamontowałem okna z Kupisk.
3 szybowe full wypas. Naprawdę polecam te okna. Ekipa też szybko poradziła sobie ze zmianą 15 okien w domu. Jak najbardziej polecam

Ja od siebie dorzucę jeszcze propozycję od Grupy Solo. Mają porządne okna, które są bardzo wytrzymałe i doskonale tłumią hałas. Mieszkam w pobliżu obwodnicy i hałas jest w godzinach szczytu naprawde spory. Dzięki ich nowemu systemowi http://www.oknasolo.pl/oferta/linia-okien-lufthause.html w mieszkaniu jest cicho i spokojnie, a w nocy można spokojnie zasnać.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Płatne linki

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0