piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wózek widłowy

Gdzie w Łomży można zrobić uprawnienia na wózek widłowy i ile kosztuje ? Z góry dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wózek widłowy

Ośrodek Szkolenia Kierowców "Kamiński"
18-400 Łomża, Al. Legionów 135 "D"
tel. (086) 218-09-27

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wózek widłowy

aa ktoś sie orientuje ile kosztuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wózek widłowy

Kurs 550zł a egzamin 130zł
Jestem w trakcie robienie kursu pozdro

Javieer

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wózek widłowy

na ul. legionów 49 w łomży

jest ośrodek szkolenia zawodowego.
tam zrobisz na wszystkie typy wózków, masz też wysoki skład.
Ja robiłem ze 4 lata temu, kosztowało chyba 800 zł jak dobrze kojarzę. tylko ja miałem już uprawnienia i dorabiałem z gazem i wysoki skład!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wózek widłowy

wiem że kiedyś w ohp na szosie zambrowskiej mozna było zrobić kurs za free chyba nawet ale niewiem czy to jest jeszcze aktualne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wózek widłowy

Zdzierstwo w tej lomzy, w warszawie zrobilem za 350 na wszystkie rodzaje wozkow plus uprawnienia do wymiany butli z gazem i do tego suplement w jezyku angielskim wazny w UE.

git

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wózek widłowy

ale widzisz to jest łomża, takie mają tu ceny niestety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wózek widłowy

Pewnie bo w wwa jest wieksza konkurencja. A wie ktos gdzie mozna zrobic uprawnienie na HDS?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wózek widłowy

a czy orientuje sie ktos ,uprawnienia robione w skandynawi, takie jak wózki widłowe ,koparki i inne sprzety są w polsce akceptowane. Za odpowiedz dziekówa ________________--------------------------------_______________

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wózek widłowy

witam. z tego co sie orientowalem z roczek temu to jedynie musisz przetlumaczyc na j polski u tlumacza przysieglego. lepiej zrob to w IS bo w polsce jest tylko dwoch tlumaczy i bardzo sie cenia . Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wózek widłowy

dzieki za wiadomosc . mam jusz na angielski przetłumaczone tylko w polsce na polski zrobie ,za wiadomosc dzieki i pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wózek widłowy

w OHP ciągle robia te i inne kursy za darmo. Teraz robia nabór do 18-25 lat sa kursy zawodowe / wózki widłowe, spawacz / angielski, ECDL , prawo jazdy B i coś tam jeszcze, ale wiem że wszystko za darmo Możesz tam zadzwonic albo zgłosic się osobiście. Wózek widłowy jest z egzaminem państwowym także uprawnienia na całą UE.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wózek widłowy

Jeśli szukacie na stronach internetowych ofert na kursy wózków widłowych to polecam stronkę http://www.suret.com.pl/?strony/oferta/kurs-operatora-wozka-widlowego.html korzystałem niedawno z ich usług

łukaszsz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wózek widłowy

Jeśli szukacie na stronach internetowych ofert na kursy wózków widłowych to polecam stronkę http://www.suret.com.pl/?strony/oferta/kurs-operatora-wozka-widlowego.html korzystałem niedawno z ich usług

łukaszsz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wózek widłowy

Dobre kursy na wózki widłowe organizuje firma Suret, wiem, że przygotowywane są w różnych regionach kraju, więc może warto dowiedzieć się szczegółów http://www.suret.com.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wózek widłowy

Pytanie, czy ktoś tam ostatnio robił kurs na wózek widłowy? Jaki koszt i czy trudno jest zdać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wózek widłowy

Na jakim wózku robiłeś? Na jakim wózku pracujesz na co dzień?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wózek widłowy

Co za idioci płacą tym idiotom. Kraków Katowice ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wózek widłowy

W niektórych firmach szkoleniowych można znaleźć w cenie 450 zł. Zazwyczaj dotyczy się to szkoleń w większych miastach, może dlatego, ze jest tam większa konkurencja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wózek widłowy

Ale słyszałem, że na wielu kursach szkolą tak raczej na odwal.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wózek widłowy

Jak się robi kurs, to najważniejsze jest wiedzieć na jakie wózki w ogóle, bo zwykłe widlaki to to najprościej, ale jak specjalizowane to już kompletnie coś innego. Kompletnie inne prowadzenie, gabaryty, no i udźwig. To nawet nie ma co porównywać. Ja przesiadłem się ze zwykłej spalinówki do wysokiego składu (takiego jak tu piszą, nawet nie wiem czy to nie ten drugi ze zdjęcia - https://infoskierniewice.pl/wozek-widlowy-wysokiego-skladowania-czy-sprawdzi-sie-w-twojej-firmie/ ) to nie powiem -na początku czarna magia. Tym bardziej że w jednym udźwig taki a nie inny, a tu - wysokość podnoszenia robi swoje. I to ja miałem problem - jak 10 lat na wózkach robię, a czasem jak jakiegoś nowego podeślą to aż strach stać w pobliżu, bo teraz niby szkolą, a nie szkolą. Lepiej już porządny ośrodek wybrać, nie każdy o tym myśli niestety

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org