czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Makijaż - Łomża

Witam! Proszę abyście mi polecili salon bądź osobę która robi ładny, trwały i niedrogi makijaż :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż - Łomża

Ja zawsze robię makijaż w salonie Trendy jestem bardzo zadowolona. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż - Łomża

a ja robie u pani Kasi w Salonie Fryzur i Wizażu "Perfect" na 3-go maja.

tu mozesz zobaczyć jej dzieła:

http://www.serafinski.com/makeup.html

makijaż kosztuje 70 zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż - Łomża

Również polecam Kasię,makijaż jest zawsze odpowiednio dobrany i trwały:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż - Łomża

Katarzyna Serafińska , robi prześliczne makijaże

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż - Łomża

a ja robie super makijaz u pani w domu , wiem ze pracuje w telewizji, i naprawde sa sliczne makijaze, jak chcesz podam ci tel, na e-mail.warto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż - Łomża

Pani Kasia owszem robi pieknie, ale nie zawsze moja kolezanke malowala na wesele i szczerze powiem nie popisala sie, nalozony podklad to byla masakra, ale za to oczy byly delikatne i ladne, rzeski tez sie trzymaly, nie wiem moze miala po prostu kiepski dzien...bo ogolnie jej ;prace sa zachwycajace,
ladnie i trwale tez maluja w Rusalce, przu dawnym lider price, jak dobrze pamietam to 60zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż - Łomża

Bardzo ładnie robi makijaż Pani w hotelu POLONEZ, jej salon to AMELIA. Podkład dobrany prawidłowo, makijaż trzymał się całą noc i w sumie nie tak drogo 50 zł :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż - Łomża

Również polecam panią z Poloneza. Pani Kasa dla mnie to trochę nowicjuszka, aczykolwiek nie mówie, że źle robi makijaże. Robiła makijaż mojej koleżance do ślubu, no i szczerze mówiąc coś było nie ok. Polecam gorąco Amelie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż - Łomża

Napiszcie mi coś więcej o makijażu w trendy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż - Łomża

Tylko pani Kasia Serafińska. Robi niesamowite oczy i świetnie dobiera makijaż kolorystycznie. Efekty jej pracy można zobaczyć na stronie www jej męża. Oprócz makijażu wykonuje bardzo oryginalne zdobienia paznokci...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż - Łomża

Co do paznokci to p. Kasia robi śliczne, chodź mi ostatnio po 2 tygodniach odpadły :-/ A wzorki to zależy, raz są śliczne, a raz nie! Ale polecam :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż - Łomża

Wszystko jeszcze zależy od tego jak na początku po położeniu akryli dbasz o nie. Mi trzymają się zawsze naprawdę długo...na pewno dłużej niż dwa tygodnie ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż - Łomża

a ja mam krótkie pytanie

makijaż ślubny:

Kasia Serafińska (80zł) czy Trendy?

Tylko te 2 wchodzą w grę. Jeśli wiecie to napiszcie jakiej firmy kosmetyków używają.

________________________________
Myślę, mówię i znikam, a ty będziesz wnikał w treść tego tekstu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż - Łomża

Panna nikt78 dbam, ale poprostu mam już taką płytkę, a pozatym mi paznokietki rosną szybko i powietrze się dostaje...
Zaara wybór należy do Ciebie, ale chyba p. Kasię Serafińską bym wybrała na Twoim miejscu... Co do kosmetyków, noo w cienie im nie zajrzę, więc z tym ciężko będzie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż - Łomża

mi w szczególności chodzi o podkład ale że Pani Kasia byle czego to raczej nie używa, w końcu opinie o niej są dobre

________________________________
Myślę, mówię i znikam, a ty będziesz wnikał w treść tego tekstu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż - Łomża

Pani Kasia robi bardzo trwałe makijaże naprawdę. Umie skutecznie zamaskować niedoskonałości bez efektu maski. MI np po studniówce makijaż trzymał się jeszcze na drugi dzień aż skoda było mi go zmywać:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż - Łomża

Witam!
A wie może ktoś, gdzie można profesjonalnie przykleić sztuczne paznokcie, i w jakiej cenie ?

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż - Łomża

Zaara ja się zawsze maluję u p. Majewskiej w Hotelu Polonez i podkładu nie znac... I nie ważne jaka to pora roku - czy lato, czy zima, makijaż trwały... Pozatym muszę zaznaczyc, ze jestem opaloną osobą i na szyji mam pojedyńcze plamy od słonka i ładnie mi zawsze ta Pani to zatuszuję... :) Dlatego polecam!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż - Łomża

Osobiscie bardzo polecam EM Studio.
Zajmuja sie calym wizerunkiem, wiec idealnei dopracuja makijaz do osoby.

---------------------------------------------
Lukasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż - Łomża

pani z poloneza i pani z amelii to 2 rozne panie... a poza tym to nie polecam. jesli chcesz zeby ci makijaz robila fryzjerka, ktora nie ma pojecia o makijazu to ok. a ta pani z poloneza? koszmar... nie drogo to fakt, ale zawsze tak samo nudno i ponuro...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż - Łomża

"pozatym mi paznokietki rosną szybko i powietrze się dostaje...
" ----nie wiem kto ci tak powiedzial,ale to kompletna bzdura!!! Co ma predkosc wzrostu paznokci do jakosci wykonanej uslugi? Jezeli paznokciec jest dobrze zrobiony to nie ma prawa sam odpasc, zapraszam do soebie www.mandrzejczuk-tipsy.bloog.pl i gwarantuje,ze nic nie odpadnie SAMO ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż - Łomża

Polecam gabinet Cosmeo na kazanskiej, pelen profesjonalizm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż - Łomża

Czy ktoś może powiedzieć coś więcej o TRENDY?
o Kasi Serafińskiej dużo dobrego słyszałam, byłam u niej ostatnio na regulacji brwi i jestem zachwycona obsługą.

Do makijażu ślubnego większość poleca mi właśnie panią Kasię i salon TRENDY

________________________________
Myślę, mówię i znikam, a ty będziesz wnikał w treść tego tekstu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż - Łomża

Mikusia mi robiła makijaż pani z salonu Amelia - p. Małgorzata Majewska i ona zajmuje się tylko kosmetyką twarzy, a swój gabinet ma w hotelu Polonez na przeciw tego salonu fryzjerskiego. Może i Ciebie ponuro malowała, ale ja zawsze prosiłam o mocny makijaż i żywe kolory i moja twarz była ślicznie rozświetlona, a pozatym p. Majewska musi się znac, bo nie na darmo do poprawek makijażowych, itp. zatrudniał by ją Gaps. Ale jak zawsze mówię kwestia gustu :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż - Łomża

Jeśli myślisz o makijażu, to nie możesz zapomnieć też o paznokciach. Ozdobne paznokcie bardzo ładnie wyglądają. Możesz wybrać efekt lustra, tatuaż, folie, brokaty lub inne wzorki. Każdy może znaleźć coś ciekawego dla siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż - Łomża

Makijaż szpeci,najlepiej wygląda naturalna buzia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż - Łomża

A znacie może kogoś, kto kompleksowo zająłby się moimi rzadkimi brwiami? Bo czytam w necie o tego typu korektach, ale nie mam pojęcia, czy w Łomży w ogóle robią coś takiego?

Bardzo lubię uśmiechnięta być!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż - Łomża

Jeśli planujesz makijaż imprezowy, albo weselny, to polecam poprosić wizażytkę o doczepienie takich sztucznych rzęs https://puderek.com.pl/rzesy-i-kepki/3330-ardell-combo-pack-zestaw-kepek-sztucznych-rzes-short-medium-long-black-bez-wezelkow.html , możesz je sama zamówić i po prostu zabrać ze sobą do salonu kosmetycznego. Ja tak zrobiłam, bo znajoma mi poleciła i efekt z takimi rzęsami jest naprawdę świetny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż - Łomża

Nawet najdroższe kosmetyki nie poprawią wyglądu, gdy skóra jest zmęczona i wysuszona. Przed wykonywaniem makijaży trzeba nawilżyć cerę. Często o tym zapominamy i popełniamy wiele innych błędów, poczytajcie myślę że w poradniku znajdziecie sporo ciekawych wskazówek http://zdrowietiens.pl/odmladzajacy-make-up/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż - Łomża

Na ogól sama robię sobie makijaż, często jest dużo trwalszy niż ten nakładany przez kosmetyczki. Używamy tylko naturalnych kosmetyków i znanych marek takich jak ta http://goldenrose.pl/produkty/oczy/eyelinery/precision-liner---tusz-do-kresek-w-pisaku---golden-rose.html . Nie chcę szkodzić mojej skórze czy oczom, a tylko je upiększać. A wracając do Twojego pytania, nikogo nie mogę polecić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Makijaż - Łomża

Wydaje mi się, ze dla każdej kobiety takie sprawy są bardzo ważne i na pewno również fajnie jest wiedzieć jakie pędzle do malowania w tej sytuacji najlepiej jest wybrać. Wiem na pewno, że moja żona niedawno kupowała takie rzeczy w https://innsi.pl/pedzle-Ibra-Fresh i jest bardzo zadowolona z tego zakupu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org