czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nagrobki

Witam,
potrzebuję rady, gdzie w Łomży lub okolicy można zamówić w miarę tanio i w miarę ładny pomnik nagrobkowy? Może się ktoś orientuje w cenach takich pomników?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nagrobki

Witaj,

podaję Ci nr telefonu: 503413383. Cena zależy od rodzaju granitu i od rodzaju nagrobka:pojedynczy czy podwójny. Zadzwoń pod w/w numer.

Kasia Arbuz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nagrobki

Witaj!
Dla mnie temat pomników to temat rzeka .Udało mi się przebrnąć przez niego w tamtym roku.W zakładach w Łomży byłem we wszystkich .Wiadomo zależało mi na uzyskaniu odpowiedniej ceny i jakości .Najlepszą cenę dostałem na Śniedeckiego 13 na przeciwko cmentarza nowego i co do jakości nie mam zastrzeżeń .W tym roku brat u nich zamówił pomnik i też jest bardzo zadowolony .Za pomnik podwójny z zielonego kamienia zapłaciłem 10 tyś .W zakładzie za torami ten sam kosztował 11.500 zł a w Piątnicy 11.000 tyś .różnica 1.000zł to dla mnie dużo .Tel do nich to 511066296
Mam nadzieję ze ci to pomoże w wyborze .Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nagrobki

Wybierz pod kolor swoich oczu...

Módlta sie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nagrobki

tylko na przykoszarowej sa dwa zakłady

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nagrobki

My zamawialismy na al legionów, po przeciwnej stronie statoilu... bardzo solidny czlowiek

:>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nagrobki

Bardzo solidny i dokładny w Piatnicy Zakład. Zamawiałem już kilka pomników nie mam żadnych zastrzeżeń!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nagrobki

ja proponuje na przykoszarowej Cichosza robiłem u niego i wiem ze fuszerki zadnej nie robi wszystko jak klocki lego sie ustawia i napewno długo postoi taki pomnik.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nagrobki

u dziada w wołominie ma tanio

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nagrobki

Proponuję również firmę http://lutrzykowski.pl z okolic łomży produkującą nagrobki pojedyncze oraz podwójne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nagrobki

Ceny nagrobków oczywiście są różne, bo zależą od kilku kwestii. Przede wszystkim, to kwestia materiału, ale także rozmiaru oraz form wykończeniowych. Natomiast warto skonsultować wszystko z fachowcami http://www.gotowe-nagrobki.pl/category/oferta/pomoc-w-zakupie-nagrobka/ którzy super doradzą i jeszcze dadzą dziesięcioletnią gwarancję na pomnik.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nagrobki

annika7: masz bardzo duże doświadczenie w biznesie cmentarnym. Powiedz, czy też już masz kupiony nagrobek w prezentowanej firmie? I jaką pastą je czyścić. Czy zdjęcie trzeba zrobić przed, czy po zejściu ?


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nagrobki

To gdzie kupić mam to wiem, ale czy możecie mi podpowiedzieć, który z tych materiałów jest najtańszy? http://www.e-pomniki.pl/galeria-kamienia/ pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nagrobki

Witam . Gdzie polecacie wypisać tablicę nagrobkową i jaki koszt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nagrobki

A czy w tego typu zakładzie naprawią mi uszkodzony nagrobek? Czy tylko robią w całości od zera? Kompletnie się na tym nie znam, a mamy pękniętą płytę i przydałoby się to naprawić przed zimą.

Jestem wielka! całe 150 cm w kapeluszu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nagrobki

Ja zamówiłam pomnik dla męża na Przykoszarowej w Epitafium.Mogłam wybrać kolor granitu,flakon i wygląda pięknie.Koszt 9000 zł,szybko i solidnie i miła obsługa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nagrobki

Te pomniki to głupota. Powinno być tak jak w stanach i tyle. Płyta z danymi i to wszystko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nagrobki

Co ci przeszkadza? Przecież nikt ci nie każe nagrobka stawiać. Niech każdy robi po swojemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nagrobki

Jeśli szukasz niedrogiego, ładnego pomnika to polecam nagrobki granitowe Slab https://uslugikamieniarskie.com/produkty-i-uslugi/nagrobki/ Korzystałam z ich usług i jestem bardzo zadowolona :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nagrobki

A ja polecam https://www.kamieniarstwokowalczyk.com.pl ze Skierniewic. Porządnie wykonali nagrobek, no i nie kosztowal on przysłowiowych milionów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nagrobki

Jeśli szukacie ofert na nowoczesne nagrobki Poznań to koniecznie zobaczcie na ofertę od zakładu kamieniarskiego z Poznania. To jeden z największych i najlepszych zakładów w mieście. Polecam ich serdecznie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org