piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sprawa czeczeńska - apel do włodarzy miasta

kieruje apel do pana prezydenta i włodarzy miasta: skoro jestescie tak tolerancyjni prosze zasiedlać ćzeczeńcami wasze okolice, sąsiedztwo, a nie podrzucacie ich biednym ludziom na bawelnie czy w. polskiego. Panoszący sie Czeczeni stanowia coraz powazniejszy problem juz nie mowie o ich zuchwałosci ale o bezpieczenstwie nosza noze i broń. Takze panowie weżcie ich w swoje sąsiedztwo...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawa czeczeńska - apel do włodarzy miasta

milcz xxxx synu

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawa czeczeńska - apel do włodarzy miasta

udowodnij te noże i broń najpierw dzieciaku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawa czeczeńska - apel do włodarzy miasta

telesfor nie jestem dzieciakiem, noże w gimnazjum to codziennosc popytaj uczniów. w sumie przejdz sie wieczorem na bawełnie w okolicy blaszaka to sami cie zaczepia i zobaczysz ów przedmioty niedowiarku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawa czeczeńska - apel do włodarzy miasta

E tam, z jednostki remontowej wypożyczyć dwa T72 (ulubiony model w Czeczenii), postawić pod blaszakiem na Bawełnie i na rogu W.Polskiego oraz Wesołej i problem z głowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawa czeczeńska - apel do włodarzy miasta

jak kierujesz ten apel do pana prezydenta to wyslij mu petycje a nie na forum piszesz. i tak i tak takie pisanie na forum niczego nie zmieni wiec po co zaczynac kolejny banalny temat skoro i tak nic nie pomorze. jak chcesz cos zrobic to zawitaj u pana prezydenta i przedstaw swoja opinnie i tyle.

kobieta powinna być na salonach damą w domu matką a w sypialni dziwką

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawa czeczeńska - apel do włodarzy miasta

trzeba wyłapać wszystkich simierdzieli i brudasów o wysłać poleconym spowrotem do czeczeni i tam bąbe pier****** i po kłopocie a tak szczerze to ja pierdole ich noże i broni jak mają bo wiem jedno jestem niesimiertelny hehe h** wam w dupy simiecie nie nawidzę was simierdziele "trele morele czeczeny to kór** i cwele "

Ze mną to jak z dzieckiem za rękę i do baru... :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawa czeczeńska - apel do włodarzy miasta

żebym miał dobry pretekst i nic do stracenia to bym zabił tyle Brudasów ile bym dał rady " Polska Dla Polaków" czeczenia dla czeczenów. Wiecie co jedno mnie zastanawia czemu simierdziele tam u siebie tak nie cwaniakowali tylko ogony podchmulili i prosimy o azyl polityczny oj biedaki! WON SIMIECIE SPOWROTEM

Ze mną to jak z dzieckiem za rękę i do baru... :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawa czeczeńska - apel do włodarzy miasta

Jestem ZA, niech wyper****** skąd przyjechali, a ci którzy ich bronią jadą wpi*** z nimi!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawa czeczeńska - apel do włodarzy miasta

Czeczeni to obecnie najgorszy gang (czy jak to nazwać) w Polsce. Robią "ustawki" a mieszkają tylko dlatego że się ich boimy!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawa czeczeńska - apel do włodarzy miasta

Czytam i własnym oczom nie wierzę.....
brakuje tylko hasła "poloki won z ojropa"....
Zresztą angole na Polaków też tak ujadaja .
A nie pisał zaden że czeczeńcy łabedzie zjadają?

A z drugiej strony, jeśli znają na tykle polski aby poprzednie posty przeczytać, to normalne, że z broniąchodzą.

nasi siedziekli po obozach w grecji, w austrii, we włoszech. I co zapomniał wół jak cielęciem był?

To że przyjmujemy Czeczenów u siebie to obowiązek, to spłata długu, wobec tych, którzy nas przyjmowali.
A muzułmamie, tez nas łomżan przyjmowali. W 1915 roku w muzułmańskim Kazaniu znalazło się cos około 10 tys. łomżan. Wprawdzie od Kazania do Czeczenii jest jeszcze kawałek drogi, ale bzdur nie powinno sie wypisywać.


czy jeden z drugim nie rozumiesz że życie to żyj i pozwól żyć innym.

(........)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawa czeczeńska - apel do włodarzy miasta

Jacek 16 chyba sam jestesi czeczenem tak ich bronisz a jesili nie to mam propozycje jedzi z nimi i nie wracajcie juz do tego kraju a my podesilemy jkąsi bąbe zeby was sie pozbyć Ja mogę się złożyć tobie na bilet do czeczeni jak nie masz za co w konicu będziesz wsiród swojich brudasów pozdrawiam ! nic do ciebie nie mam ale nie broni ich tak bo oni tacy są powini nam dziękować ze ich przygarnelisimy a nie robić to co robią! Polacy napewno dziękowali za gosicnnosic i nie przyrównuj ich do nas cię prosze!!!

Ze mną to jak z dzieckiem za rękę i do baru... :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawa czeczeńska - apel do włodarzy miasta

Mam pomysł. Skończył się okres bożonarodzeniowy i zniknęły ozdoby świąteczne z latarni. A może by tak ozdobić wiszącymi czeczenami latarnie na głównych skrzyżowaniach . Idąc dalej - spalić wszystkie L-ki z obcymi rejestracjami a obywateli Białegostoku, którzy przekroczą granice naszego wspaniałego grodu - publicznie na rynku piętnować gorącym żelazem. Piękna nasza Łomża , a jacy wspaniali jej mieszkańcy !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawa czeczeńska - apel do włodarzy miasta

powibjajta sie na wzajem i bedzie spokuj hitlery

kobieta powinna być na salonach damą w domu matką a w sypialni dziwką

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawa czeczeńska - apel do włodarzy miasta

sa twoj pomysl jest genialny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawa czeczeńska - apel do włodarzy miasta

jasiu śmietana mały cwelu ryj suko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawa czeczeńska - apel do włodarzy miasta

Posłuchajcie, uważam, że jeśli ktoś widział noże, czy też inną broń u naszych gości, powinien ten fakt niezwłocznie zgłosić telefonicznie pod nr 997, następnym razem tak zrób kolego, w tych czasach każdy posiada tel. kom. Mi również nie podoba się, że przywieziono do Nas tylu czeczeńców, ale dopóki żaden z nich nie wszedł mi w drogę, nie mogę niczego zarzucić. Oczywiście docierają do mnie różne historie na ich temat, ale nigdy jeszcze żaden z nich mnie nie zaczepił. Jeśli tak się zdarzy będzie to Jego ostatni zaczepiony, Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawa czeczeńska - apel do włodarzy miasta

uwazam, ze jezeli jest miejsce w lomży dla czeczenów którzy mają większe pieniądze miesiecznie niż my Polacy we własnym kraju jestem za tym żeby usunąć ich z naszego miasta.Panoszą sie bo mają wszystko za darmo, a nam Polakom cieżko wyżyć od pierwszedo do pierwszego.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawa czeczeńska - apel do włodarzy miasta

Macie racje .Z pistoletami i nożami przychodzą do szkoły po Polsku mało rozumieją nie można przez nich lekcji prowadzić a przez to dużo tracą nasze dzieci .Za pomoc powinni być wdzięczni a oni co? gangsterką się zajmują

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawa czeczeńska - apel do włodarzy miasta

Hm .Tak czołgami przyjechali i celowali w biednych , dobrych i uczciwych Polaków ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawa czeczeńska - apel do włodarzy miasta

mus sprowadzić paru rusków i im skrzynkę wódki postawić :D oni znają lekarstwo na te robactwo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sprawa czeczeńska - apel do włodarzy miasta

Zadajcie sobie pytanie ile miast w Polsce przyjmuje czeczeńców a jak bogatsze regiony pozbyły sie tego kłopotu. Ile razy policja musi się nimi zajmowac. Dlaczego włodarze nie starają tak pomóc polskiej biednej rodzinie. Spytajcie dlaczego Czeczeni na Świeta B. Narodzenia dostali talony lecz nie do Biedronki ale do droższych sklepów w Łomży od MOPS

Łomżanin

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org