czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie w Łomży najtańsze części do aut?

Chciałbym poznać wasze opinie na temat sklepów z częściami do samochodów. Ostatnio kupiłem w jednym z nich część bo pilnie mi była potrzebna. Po weryfikacji okazało się że cena dokładnie tej samej części jest o 50% cena niższa w sklapie internetowym. Niższa też była w ASO. I niebyła to różnica 100 czy 200 zł. Spieszyłem się i słono przepłaciłem. Jakie wy macie doświadczenia i z którym sklepem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży najtańsze części do aut?

jak róznica nie 100 czy 200 zł to co ty kupywałeś i za ile?bo chyba troche przesadziłes..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży najtańsze części do aut?

Powiedz gdzie tak przepłaciłeś



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży najtańsze części do aut?

to ty za madry nie jestes jak przeplaciles powyzej 200zl, hehe ... tak wynika z twojej wypowiedzi kolego .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży najtańsze części do aut?

To gdzie Ty to kupowałeś, że nawet w ASO taniej było. Takiej bajki jeszcze nie słyszałem ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży najtańsze części do aut?

nie polecam kupować najtanszych czesci poniewaz kto tanio placi ten dwa razy placi.

nie kupuj w sklepie na starym dworcu bo jak czesc sie rozleci w rekach to ci powiedza ze zle ją trzymałes. w tym sklepie nie ma reklamacji.

nie polecam makowej, tam moj kolega kupil nowy wahacz ktory byl fabrycznie krzywy.

z koleii w focie maja nieziemskie ceny dla zwyklych klientow.

jak juz cos kupujesz to warto dolozyc pare zl i niech to pojezdzi w samochodzie.

zostaje sklep na wojska polskiego lub auto land.

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży najtańsze części do aut?

Ja polecam DAR-MAR NA WOJSKA POLSKIEGO TANIO DOBRZE I SIE NIE MYLĄ CENY JAK ZA DOBRE FIRMY NAPRAWDE PRZYSTĘPNE I ODRAZU MOZNA SIE UMOWIC U NICH W WARSZTACIE CO DAJE ZNIZKĘ WIĘC POLECAM NAPRAWDE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży najtańsze części do aut?

a co sądzicie O Inter Cars w Łomży ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży najtańsze części do aut?

jest ok jak sie kogos zna, jak nie to marza dla detalu jest przeokrutna i sie placi tak jak ktos pisal wyzej, nawet 2 razy wiecej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży najtańsze części do aut?

jak masz zniżki w IC to jest ok, bo inaczej ceny takie same jak np. na allegro lub drożej

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży najtańsze części do aut?

Ta jak pisałem bardzo mi się spieszyło i nie miałem czasu szukać- gdzie taniej. Samochód był unieruchomiony. Część kosztowała ponad 1000,-
Jeżeli chodzi o jakość to chodzi o dokładnie tą samą część i tego samego producenta.

Kupiłem IC.


"to ty za madry nie jestes jak przeplaciles powyzej 200zl, hehe ... tak wynika z twojej wypowiedzi kolego "
za takie wypowiedzi dziękuję, widać kolega jest bardzo mądry i ma dużo do powiedzenie w kwesti kupowania części do swojego rowera czy skutera.

"To gdzie Ty to kupowałeś, że nawet w ASO taniej było. Takiej bajki jeszcze nie słyszałem ..." - to zastanów się skąd sklepy mają części dostępne tylko w ASO i dlaczego miały by je sprzedawać taniej niż kupili?

Nie chodzi mi tutaj o oczernianie któregoś ze sklepów, chciałem tylko poznać wasze opinie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży najtańsze części do aut?

zdzieruchy w inter cars



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży najtańsze części do aut?

nie zdzieruchy tylko to jest hurtownia motoryzacyjna, jak masz zniżki to jest ok, a detal detalem wiadomo a ad czy w focie jest podobnie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży najtańsze części do aut?

Moim zdaniem warto poszukać w necie. W Sieci wszytko się znajdzie, czego potrzeba. Trzeba tylko naprawdę dobrze poszukać. Trzeba też znać różne portale ogłoszeniowe nastawione na motoryzację. Ja ze swojej strony mogę polecić choćby http://yor.pl/

Problemem nie jest to, co wy jecie, tylko to, co was zżera.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży najtańsze części do aut?

Moim zdaniem warto poszukać w necie. W Sieci wszytko się znajdzie, czego potrzeba. Trzeba tylko naprawdę dobrze poszukać. Trzeba też znać różne portale ogłoszeniowe nastawione na motoryzację. Ja ze swojej strony mogę polecić choćby http://yor.pl/

Problemem nie jest to, co wy jecie, tylko to, co was zżera.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży najtańsze części do aut?

części do auta kupuję na szrotach używane zazwyczaj, ale jakbyście szukali firmy regenerującej skrzynie manualne polecam BSC z Sosnowca. Wysłąłem do nich skrzynię , wycenili naprawę...cena ok więc się zgodziłęm i kurier przywiózł mi spowrotem...i tak śię opłaciło tym bardziej że dostałem roczną gwarancję na nią jeszcze https://www.skrzynie.com.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie w Łomży najtańsze części do aut?

A może np zamówić przez internet? Z tego co wiem w tym sklepie są porządne części hamulcowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org