sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Chce schudnąć:)

Witam.

A więc mój problem jest taki że przy 185 cm waże 110 kg:OO. Wiem wiem grubas:) Odstawiłem chipsy i wszelkiego rodzaju inne chemiczne gówna, ograiczam białe pieczywo i te duperele wiecie. Browara też nie pije...:( I teraz pytanie do tych co się znają. Zacząłem chodzić na siłownie ale tak na sucho to nie bardzo czy mógłby ktoś podać coś co jest skuteczne i warte kupienia na spalenie tkanki tłuszczowej no i oczywiście mięśnie muszą rosnąć i sięwyrzeżbić ładnie. Byłbym też bardzo wdzięczny gdyby miał ktoś opracowaną dietę i przesłał na mejla. Z góry dzięki.

Pozdrawiam Grubasków:) i nie tylko

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

jeśli naprawdę chcesz schudnąć, musisz wcześnie wstawać Gruby.))

..i król i pionek po skończonej partii wracają do tego samego pudełka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

najlepszym na schudniecie i wyrzezbienie swojej syletki jest specyfik ktory zwie sie Winstrol Depot

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

żeby schudnąć wystarczy kilka-kiklkanaście razy dziennie kręcić głową w lewo i prawo,a szczególnie gdy ktoś czymś częstuje hehe

a tak na serio to zastosuj l-karnitynę i hmb,powinno pomóc. Do tego nie przejadać się,jak najmniej tłuszczu,więcej ryżu,ryb i owoców,no i przede wszystkim jadać regularnie. Aha,bardzo ważne: lepiej jest zjeść nawet i 6 małych posiłków niż powiedzmy 2 razy dziennie zaj*bać śmietnik do pełna hehe
Powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

HTTP://WWW.SFD.PL



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

z tego co ja sie orientuje to l-karnityna jest bardzo skuteczna, ale moim skromnym zdaniem nie opłaca sie odstawiac jedna chemie zeby przyjmowac druga :) Po porstu rano sniadanko normalnie, w szkole tez mozesz cos podjesc i obiad oczywiscie porządny, ale musisz z tym wszystkiem wyrobic sie do godziny 17-18 a pozniej juz nic:) tylko picie (oczywiscie nie coca-cola ). O 18 najlepiej isc na silke i robic cwiczenia na rzezbe tj. maly ciezar, duzo powtorzen... Gwarantuje Ci ze schudniesz, a ile schudniesz to zalezy juz tylko od Ciebie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

zanim spalisz tkanke tluszczowa ze 110kg to minie sporo czasu zanim zobaczysz swoje miesnie :) jesli chcesz mocno chudnac polecam Thermo Speed, do tego dieta niskoweglowodanowa. Idz na silownie i pobiegaj truchtem dziennie 5km, bedzie z Ciebie plynelo jak z wodospadu i do schudniecia nie potrzebujesz naprawde niczego wieczej. Po spaleniu 25 kg, wez sie za cwiczenia na rzezbe, ale poki co nie masz co cwiczyc, skup sie na zrzuceniu wagi;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

a JA PROPONUJE DOŻO SEXU <A REZULTATY BĘDĄ HEHEHEEH



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

Zależy, jaki styl życia prowadzisz. Napisz mi swój rozkład dnia, o której wstajesz i idziesz do pracy, o której wracasz. Napisz, jak ciężką pracę wykonujesz (biurowa czy fizyczna). Chodziłeś już kiedyś na siłownię? Napisz trochę na powyższe tematy, ale przede wszystkim wstrzymaj się póki co z kupowaniem jakichkolwiek specyfików. Najpierw dieta i odpowiednie ćwiczenia, na suplementy przyjdzie jeszcze czas.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

Jeszcze nie pracuje:) Wstaje o 6:30 zamotam się pójde sie umyć śniadania nie jem biore 2 kanapki do szkoły. Po wyjściu z klatki przed autobusem musze sobie zapalić. Jedyny wysiłek w szkole to W-F i chodzenie po schodach:). Wracam szamam obiad ile wlezie(staram sie szczerze mówić) jak sie najem posiedze przed kompem zjem jeszcze ok 18 ide na silke na godzine góra 2 z czego robie se 3 rundki na bieżni po 10 minut i na tym się najbardziej poce. Najgorsze jest to że jem bardzo późno tłumacząc sobie a to raz do filmu a to jedna parówka. No i nie wiem czemu ale właśnie nie widać na mnie tych 110 kg nawet lekarze mi dają mniej nie wiem czemu:) Chipsy i te inne głupoty odstawiłem. A teraz na kolacje od wczoraj zacząłem jeść jogurt naturalny/kefir/activia z 2 kromkami ciemneego chleba. Reszta co podleci chodź staram się już unikać smażonego i białego pieczywa. Pomóżcie!!!:D

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

częściej z buta odwiedzaj stsy:)

Doszedłem do konkluzji iż ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skolidowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnej dystrybucji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

Moze specjalista nie jestem,ale pare podstaw moge ci wyklarowac.Odpowiadasz sobie sam na pare pytań.Nie ufaj żadnym dietom,do tego jest silna wola a skoro palisz może ci jej zabraknac.po niektórych dietach wystepuje efekt jo jo.Podstaw nie obzeraj sie,jedz czesto ale nie dużo.Np.co 3 godziny,nigdy do syta.nie wychodz do szkoły bez sniadania,bo pózniej z reguły opierd... 2 razy tyle.Nie jedz po 18.dużo aerobów ,bieganie,skakanka,basen.Odstaw słodycze,ziemniaki,makarony.i nie mysl ze efekt zauwazysz po miesiącu,na wszystko trzeba czasu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

Witam Arturze.
Zajmuję się problematyką nadwagi i otyłości.
Nie bedę się tu rozpisywał co i jak,ale jeżeli poważnie myślisz o swoim problemie-BMI 32,14-OTYŁOŚĆ!!!!! mogę ci w tym pomóc;osiągnąć prawidłową wagę ciała w zdrowy sposób.Siłownia to już dobre posunięcie,odrzucenie fastfoodów kolejny dobry krok,rzucenie palenia były następny-zaoszczędzisz pieniądze na poprawę odżywiania i polepszenie kondycji zdrowotnej.Sama siłownia nie wystarczy;niejedzenie śniadania i śniadania nieprawidłowego to kolejny krok do pogorszenia stanu zdrowia.
Proponuję umówienie się na Bezpłatną Analizę Składu Ciała i ocenę Wellness,przedstawię Ci program ShapeWorks-kształtowanie sylwetki -w zdrowy sposób.Czy moje rozwiązanie będzie ci odpowiadało czy nie zadecydujesz sam.Z programu ShapeWorks korzysta około 60mln. na całym świecie.Ty też możesz być jednym z nich i dołączyć do grona uśmiechniętych ludzi.Jeżeli "dziś" nie podejmiesz decyzji,twój problem będzie coraz trudniejszy.Pozdrawiam Mariusz Łada.Kontakt: 600436209

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

zatrudnij się jako prezes ŁKSu z samych nerwów 1kg na dzień będziesz spalał ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

witam
polecam dietę plaż południowych ( south beach) ja ją stosuje i efekty widac bardzo dobrze( stosowałam wiele diet ta jest idealna),powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

popieram manie7208!!!!! Ja też jestem po SOUTH BEACH i 18kg w dół .... dieta rewelacja - oprócz utraty wagi uczy poprawnego odżywiania :) Polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

GrubyŁKS, mi się wydaje, że w Twoim przypadku problemem są nawyki żywieniowe. Po pierwsze, unikaj jedzenia trzech dużych posiłków dziennie, zamiast tego skup się na kilku mniejszych np. 5 razy dziennie. To po pierwsze. Po drugie, śnadanie jest bardzo ważne. Zjedz je obficie i dopilnuj, aby było bogate w węglowodany i białko (bardziej węglowodany). Jeśli problemem jest dla Ciebie wstać rano, to przygotuj sobie wieczorem, a rano tylko odgrzej w mikrofalówce. W szkole zjedz dwa następne posiłki, najlepiej obfite w białko (twaróg, ryba, kurczak, jajka itp.) Są teraz specjalne pojemniki, tanio możesz je kupiś np. w Pepco. Są szczelne i świetnie się nadają do przechowywania żywności. Obiad po szkole zjedz, ale nie tak do objedzenia. Staraj się zjeść tak dwie godziny przed treningiem. Po treningu też jest miejsce na jedzenie! To, że będziesz na diecie nie oznacza, że musisz głodować - oznacza to, że musisz zmienić nawyki żywieniowe. Tak więc po treningu zjedz posiłek obfity w białko i węglowodany. Na samą noc też możesz zjeść, ale ma być to same BIAŁKO np. łosoś, pierś z kurczaka. Nie utyjesz, a mięśnie będą się rozrastały.
W przypadku niejasności czy pytań - pisz.
A tutaj parę ogólnych rad:
- rzuć palenie,
- unikaj syfu pt. chipsy, słodycze, lody i inna chemia
- unikaj przetworzonych produktów (np. parówki, które tak lubisz). Skup się na produktach naturalnych, są najzdrowsze.
I powodzenia! Dasz radę! Najważniejsze, to się nie łamać. Nie mów: nie uda mi się, nie dam rady. Cierpliwości, nie od razu Kraków zbudowano.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

Dzięki Ahmed za dobra rady. Narazie daje rade. Ale robiac zakupy w Kauflandzie zaopatrując sie w lekkie jogurty kefiry itd jak spojrzalem na chipsy to jak byl zlotego słonia zobaczyl. Ale sie powstrzymalem a to w moim przypadku juz cos:) Byłem dziś w tych 2 sklepach na krótkiej co możesz powiedzieć o takich preparatach jak L-Karnityna Complex i Thermo Fat Burner?

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

Pozostań przy kefirach, jogurty zawierają sporo cukru, nie jedz ich. Podobnie, nie używaj cukru do herbaty i kawy. Cukry proste to najgorsze, co możesz jeść, podobnie jak tłuszcze nasycone.
Co do wymienianych przez Ciebie preparatów, to kiedyś stosowałem L-karnitynę, nie dała w moim przypadku rezultatów. Thermo Fat Burner nie używałem, więc się nie będę wypowiadał. Spalacz tłuszczu jaki mogę polecić to Clenburexin - dostępny np. na www.dso.pl. W moim przypadku był skuteczny. Pamietaj, że każde ciało jest inne, i to, co jest dobre dla mnie niekoniecznie jest dobre dla Ciebie. Długo już chodzisz na siłowni?
Oczywiście nie muszę Ci chyba mówić, iż przy diecie należy pić dużo wody? A jak będziesz w Kauflandzie, to nie zapomnij poszaleć przy stoisku z rybami i mięsem, omijając oczywiście chipcy:)
P.S. Fajny sklep rybny jest na Dworcu PKS, obok biura turystycznego - mają tam chyba najtańszego łososia w Łomży.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

Do wypowiedzi Ahmed>
wszystko by pasowało,ale jeśli chodzi o śniadanie to nie może to być przewaga węglowodanów,to musi być śniadanie białkowe(tofu,jajecznica z 7białek samych!! usmażonych z cebulką najlepiej beztłuszczowo(dobra patelnia teflonowa),2 kromki pełnoziarnistego wysokobłonnikowego pieczywa,warzywo np.mieszanka warzywna;szpinak) lub Koktajl z białka sojowego z dodatkiem odżywki białkowej(możesz dostać go u mnie) i szklanka zielonej herbaty zaparzonej gorącą wodą nie wrzątkiem.W przeciwnym razie organizm zareaguje na dużą ilość węglowodanów podniesieniem poziomu cukru we krwi i wyrzuci dużą ilość insuliny co spowoduje spadek poziomu cukru poniżej normy i nastąpi znowu głód węglowodanowy.Będziesz poszukiwał nowej porcji węglowodanów.Jeżeli dasz radę nie sięgać wówczas po niezdrowe przekąski lecz po owoce, warzywa i wytrwasz do obiadu to pół biedy.Poza tym mocne postanowienie i silna wola a efekt będzie.Suplementy jak minerały i witaminy.Omega3,wapno i wiele innych-pochodzenia naturalnego -bardzo ułatwią i wspomogą twój proces dochodzenia do prawidłowej sylwetki.Jesli jesteś zainteresowany,skontaktuj się.Pozdrawiam Mariusz łada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

Ahmed jogurty które kupuje to tylko jogurty naturalne bo wiem ze te zawieraja duzo cukru chodz kupuje sobie Activie.

Panie Mariuszu czy mógłby pan podać swój numer gadu-gadu bądź e-mail?

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

napewno l karnityna i hmb pomoga ale moze skonczyc sie to efektem jo jo bo kto wytrzyma nieustajace diety i ograniczenia, najlepiej kontrakt ze specjalista.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

Mariusz, co do przewagi węglowodanów w śniadaniu to pozostanę przy swoim - sprawdza się i tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

Clenbuterol SPIRO, HMB, no i najmocniejsze czyli WINSTROL xD Hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

To sobie obczaj, dużo ćwiczeń i porad jak spalić tkankę tłuszczową, a potem jak nabrać rzeźby:
http://www.spartan7.pl/content/view/75/64/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

GrubyŁKS-mój e-mail jest w profilu,ale proszę bardzo: mariusz-lada@wp.pl;gg nie posiadam;skype-mario5760 lub tel: 600436209.Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

Ahmed,nie będę kwestionował twojego zdania.Dla wyczynowców może i to jest dobre rozwiązanie bo oni tego potrzebują dużo i dużo wykorzystają.Ja mam poparcie wybitnych naukowców z dziedziny dietetyki i walki z otyłością tak więc idę za swoim.
Artur na dzień dzisiejszy ma spowolniony metabolizm i duża ilość węglowodanów od razu nie jest dobrym rozwiązaniem;ale mój szacunek do podejścia do tematu.Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

ksywe zmien na dobry poczatek :)

Jeden lubi jak mu cyganie grają, drugi jak mu z butów smierdzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

Przyzwyczaiłem się do niej i nawet jak byłbym cieniutki to i tak bym przy niej pozostał. Jak narazie dobrze mi idzie a śniadanko staram sie żeby było bogate w białka tak mi większość poradziła. Zredukowałem ćwiczenia na rzeźbe i postawiłem bardziej na bieganie na siłowni na steperze i rundka do lasku przy moim osiedlu. Tylko kurde jak biegam na świerzym powietrzu po paru minutach biegu palę bo to jakoś zmniejsza moje zmęczenie lub tylko mi się tak wydaję. Równo za tydzień staję na wage i zobacze czy juz cos ubylo. POWSTRZYMAŁEM SIĘ DZISIAJ OD DARMOWEGO MacDONALDA :):)

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

Dobrym rozwiązaniem jest wg mnie coś takiego:

PON - siłownia
ŚRO - siłownia
PIĄ - siłownia...

...a w dni nietreningowe lecisz z treningiem interwałowym (obwodowym) lub z aerobami (mniej skuteczne).

ewentualnie:

PON - interwały
WTO - aeroby
ŚRO - interwały
CZW - aeroby
PIĄ- interwały
SOB - aeroby
NIE - odpoczynek

Do tego oczywiście całkowita zmiana w odżywianiu -> rozsądna dieta.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

ja bym na tfoim miejscu dziewczyne znalazl na wieczory... ale prokuratora juz nie masz na glowie od niedawna wiec kozystaj puki morzesz

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

polecam meride 15 ja stosowałam przez 2miesiace i schudłam 10 kg to jest lek pomagajacy poniewaz chamuje apetyt dobra dieta wysiłek fizyczny i te tabletki naprawde daja zadadawalajace efekty jesli masz naprawde problemy z otyłoscia to mysle ze lekarz przepisze ci te tabletki ale aby nie powrocic do dawnej sylwetki musisz zmienic swoj tryb zycia na bardziej aktywny i oczywiscie nie podjadac lek mozna stosowac przez rok zalezy kto ile chce schudnac wiec mysle ze i tobie pomoze:)

olivia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

Gruby a że tak zapytam a gdzie robisz bo jeśli przy chipsach albo na browarze to raczej marne szanse ( zbyt wielka pokusa-tak sądzę)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

Witam:)
Wszyscy pisza u o specyfikach, które pomagaja spalić tkanke tłuszczową. Ja schudłem okolo 20 kg w 3 miesiace..wiem, że to wydaje sie idiotyczne albo nierealne ale taka jest prawda. Bardzo mało jadłem i trenowałem(glownie biegałem) około 3 godz dziennie. Udało mi się:) Jedenym minusem tego wszystkiego było to, że potem przez około 4 miesiace dochodziłem do siebie, ale bez efektu jo jo.. tak wiec silna wola, mniej jesc i przedewszytkim sie ruszac i napewno cos spadnie tej wagi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

Gruby, czy mógłbyś się mi pochwalić jakimś sukcesem? Minęło już trochę czasu, od kiedy poinformowałeś wszystkich, ze chcesz schudnąć, więc... Czekam na informację, ile już schudłeś, bo bardzo Ci kibicuję! Sama też wiecznie się odchudzam, więc wiem, ile to kosztuje wysiłku (pieniędzy też). Mam zaliczone 12 kg od marca. Jeśli chodzi o L-karnitynę, to wiem z własnego doświadczenia, że na mnie kompletnie nie zadziałała, innych specyfików z "grubej rury" nie stosowałam. Kilka lat temu zaczęłam chodzić do siłowni, ale trening miałam tak ustawiony, że robiłam mało ćwiczeń aerobowych, dużo na masę mięśniową i chociaż efekty wizualne były, to waga za bardzo nie spadła. Teraz od marca jest zdecydowanie inaczej, chociaż muszę więcej dołożyć sobie ćwiczeń na te mięśnie, które chcę uwidocznić czyli brzuszki, klatka piersiowa, no ale jestem kobietą, nie chcę być żylasta jak Kinga Rusin czy jakaś inna Madonna. Najbardziej lubię bieganie bo pracują wówczas wszystkie te grupy mięśniowe, o które mi chodzi. Fakt, że jest to męczące, ale ile się przy tym nasłucham dobrej muzyki i nałykam świeżego powietrza! Dlatego zarzuciłam korzystanie z bieżni w siłowni. Pozdrawiam serdecznie! Trzymaj się!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

Wielki sukces to może nie jest ale prawie 4 KG w dół:) Ogólnie po mnie nie widać ale troche no może lepsze by było troszeczke ubyło w pasie i w bicepsie więc widać że tkanka tłuszczowa się troche redukuje. Narazie nie biorę nic oprócz diety ale musze przyznać że czasem się zapominam. Również pozdrawiam i życze sukcesów:)

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

L-Karnityna to półśrodek.... ALC - acetylo-L-karnityna jest dużo lepiej przyswajana i wykorzystywana przez organizm (dlatego też jest droższa :) )

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

GrubyŁks jak mozesz podaj swoj nr gg. mam pytanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

GrubyŁKS - patrz, schudłeś i już dziewczyny się z Tobą umawiają.

;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

chce tylko o cos zapytac... macie numer jego numer bo to troche pilne. podam moj 4712020

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

...a ja mam inny problem mam 181cm wzrostu i warzę 55kg i chcialbym przytyc z 5kg ;P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

179 cm 60kg chce przytyc z 10 kilo pomóżcie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

a moj misiaczek wazy 75 kilo a ma 2.20 wzrostu:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

Tak Ptysiu widze jednak warto chudnąć. Mateuszu G.(czajnik) przy ~180 cm 60 kg to i tak smieszna waga. Przytyj sporo tak nawet ponad 70 i lec na silke. Po zimie zaczne sie Ciebie bac:) Pozdro.

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

Witam serdecznie wszystkich z problemami nieprawidłowej wagi.
W każdym z przypadków mogę pomóc osiagnąć prawidłową wagę ciała.
Zainteresowanych proszę o kontakt:
Tel.: 600436209
mariusz-lada@wp.pl
skype: mario5760
Pozdrawiam, nie traćcie nadzieji jest, dla was rozwiązanie ,trzeba tylko chcieć z niego skorzystać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

Arturze D. (jak oskarżony xD) ja chce przytyc co najmniej te 5kg tyle mi starczy ;P.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

I tak będziesz kij:P Takie moje zdanie

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

Tylko musisz miec chec i silna wole.???
Szczyt niemożliwości: połaskotać tak żarówkę, aby ci w elektrowni się śmiali ??? waldek27

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

http://www.youtube.com/watch?v=0UqMo9hpmm4

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

Zapodaje dietę redukcyjną jaka używają kulturyści przed zawodami, rotacja węglami: Na wagę ok 110 kg.
Np. jeżeli trenujesz siłownie np 4 razy w tyg.

niski - poziom węglowodanów
średni - poziom węglowodanów
wysoki - poziom węglowodanów



poniedziałek - trening (średni)
wtorek - trening (średni)
środa - wolne (niski)
czwartek - trening (średni)
piątek - trening (wysoki)
Sobota - wolne (niski)
niedziela - wolne (niski)

Teraz dieta:
Niski:
1. 125g płatków na wodzie + białka jajek 15szt (można omlet zrobić)
2.300 g piersi + warzywa
3.100 g ryżu + 300 g piersi
4.300 g piersi + warzywa
5.100 g ryżu + 300 g piersi
6.wołowina 300 g

Średni:
1.100 g płatków + 15 białek
2.100 g ryżu + 200 g piersi + warzywa
3.100 g ryżu + 200 g piersi + warzywa
4.100 g ryżu + 200 g piersi + warzywa
5.100 g ryżu + 50 g izolat białka
6. 200 g piersi

Wysoki:
1.100 g płatków + 8 białek
2.100 g ryżu + 140 g piersi+warzywa
3.100 g ryżu + 140 g piersi+warzywa
4.100 g ryżu + 140 g piersi+warzywa
5.100 g ryżu + 35 g izolat białka
6.100 g ryżu + 140 g piersi

W każdym stopniu masz 2480 kalorii.
Kurczaka smażysz na Pamie (bezkaloryczny olej lub gotujesz na parze)
Bardzo ważne - nie używasz tłuszczów (oleju itp) Po 3-4 tyg diety można dodać kwasy omega 3,6,9 do posiłków.
Dieta monotematyczna, ciężka lecz skuteczna, ale musisz codziennie robić aeroby, nawet w dni wolne od treningu siłowego. Zaczynaj od 30, 35min i dojdź do 50-60 min. Najlepszy jest rower lub spacer na bieżni - puls ok 120 (staraj sie otrzymywać stały). Jak chcesz zrobić mega wycinkę rób aeroby rano na czczo (50min) i wieczorem przed snem (50 min).
Do tego oczywiście glutamina i aminokwasy złożone BCaa.
Mnóstwo wody niegazowanej, możesz popijać sobie od czasu do czasu Colą zero, pepsi Light i napoje Lifta - słodzone wszystko aspartamem (także na własne ryzyko) ale przy tej diecie jakiś normalny smak czasami się przyda.

Najważniejsza jest wytrwałość i determinacja - a rezultaty przyjdą same.

Jeśli którakolwiek z moich opinii narusza obowiązujące zasady, normy prawne, etykietę, propaguje przemoc, jest wulgarna, wzywa do nienawiści na tle religijnym, rasowym, czy wyznaniowym, lub jest po prostu obrzydliwa - to po prostu jej nie czytajcie :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

Dieta



Dzień Śniadanie Lunch Obiad
1/8 Kubek czarnej kawy z kostka cukru 2 jajka na twardo,szpinak,pomidor Piers z kurczaka, salata z olejem i cytryna
2/9 Kubek czarnej kawy z kostka cukru Piers z kurczaka, salata z olejem i cytryna, świeży owoc 10dkg szynki, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego
3/10 Kubek czarnej kawy z kostka cukru+ tost Szpinak, pomidor, świeży owoc 2 jajka na twardo, 10dkg szynki, salata z olejem i cytryna
4/11 Kubek czarnej kawy z kostka cukru+ tost 1 jajko na twardo,maly twarożek, starta marchewka 2-3 szklanki jogurtu naturalnego, mala puszka kompotu z owocami
5/12 Duza starta marchew z cytryna Duza, chuda ryba z cytryna(pieczona lub gotowana) Piers z kury, salata bez dodatkow, brokuly
6/13 Kubek czarnej kawy z kostka cukru+ tost Kurczak (caly), salata z olejem i cytryna 2 jajka na twardo, duza marchew
7 Kubek gorzkiej herbaty Kawalek gotowanego miesa(chudego), świeży owoc NIC
Chuda ryba – dorsz, pstrąg. Wędlina musi być chuda, wędzona, gotowana. Ewentualnie przyprawy – sÓl, pieprz. Kawa rozpuszczalna lub z ekspresu. Doradza się pic dziennie 2 litry wody. Jeżeli przestrzega się rygorystycznie diety można schudnąć 7-20 kg!

to jest tzw.dieta norweska efekty sa na 100% ale wyrzeczenie potworna.pozdrawiam...

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

z rana po interwałach do maka na oferte śniadaniową



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

arabdki za tego gifa powinieneś dostać bana:))))


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

Widziałem dzis Grubego jak wcinał hamburgery !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

Polecam 6 weidera, szybko bedziesz mieć fajny brzuszek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

6 weidera przy takiej wadze moze sobie robic jedynie dla rozrywki i tak nic nie bedzie znac.

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

Ja w tym miejscu czytam o suplemencie Chocolate Slim. Zastanawiam się czy go nie nabyć. Ktoś go stosuje i mógłby coś więcej napisać na temat ich skuteczności?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

Ja w ogóle nie wierzę w te suplementy. Dieta plus ćwiczenia, to jest najważniejsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

MŻ czyli mniej żryj



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

Dieta MŻ wcale wbrew pozorom dobra nie jest. Zapytajcie każdego dietetyka, odpowie wam to samo. Ja ostatnio czytam natomiast o takim modelowaniu ciała. W Warszawie można je wykonać, w Łomży - nie wiem, więc pewnie póki co sama skorzystać nie będę mogła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

Ja tez bardzo chce schudnac ale co chwile tesciowa piecze przepyszne ciasta i w dodatku dodaje super dekoracje ze sklepu sklep.savpol.pl wiec jak tu mam sie temu oprzec? Moge tydzien wytrzymac na diecie a jak przyjdzie niedzielny obiad to wszystko trafia...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

też chcę schudnąć, dlatego kupiłam African Mango

domowe sposoby na oczyszczanie


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

GrubyLKS jak chcesz schudnąć to przede wszystkim więcej ruchu i sportu a mniej jeść a efekty przyjdą prędzej lub trochę później. Aby schudnąć trzeba trochę samozaparcia i wytrwałości wszystko leży w twojej głowie. Ja schudłem 8 kg w półtorej miesiąca uprawiając sport siłownia bieganie rower skakanka itd.
Nie słuchaj żadnych doradców którzy polecają jakieś specyfiki bo tylko możesz stracić zdrowie. I daj Se tez spokój z modnymi teraz dietetykami i różnymi dietami odchudzającymi które polecają różne kawiarnie czy lokale bo wywalisz kupę kasy bo to droga impreza no chyba że Cię stać ;) ale po odstawieniu takowej diety wraca efekt jojo kiedy ją kończysz chyba że chcesz cale życie bulić komuś co miesiąc ;).
Najlepszy jest ruch i trochę wstrzemięźliwości w jedzeniu ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

Powiem Ci, że schudnąć można, ale nie polecam diet typu nie jedz wcale :) Ja od 2 lat systematycznie chodzę na siłownię i mam dietę, a nadal mam oponkę na brzuchu, bo jak wiadomo tłuszcz z brzucha spalić najtrudniej, no chyba, że się odessie, bo czytałem taki artykuł tutaj http://liposukcja.com.pl/ i wtedy jak wykonasz sobie taką liposukcję np brzucha to efekt masz od razu, ale to jest koszt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

Jak chcesz schudnąć i zacząć zdrowy tryb życia to koniecznie zajrzyj tutaj http://hb-dieta.pl/porady-dietetyczne-online-poradnia/dieta-odchudzajaca-online/ . Myślę, że warto dbać o swoje zdrowie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

To schudł czy nie schudł przez te 9 lat :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chce schudnąć:)

ja schudłam dzięki tabletkom African Mango i diecie bez słodyczy :)

potencia.pl


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org