czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
tłumacz angielskiego

macie namiary na jakiegoś tłumacza angielskiego w Łomży? może być to tłumacz przysięgły lub ktos, kto bardzo dobrze zna angielski i przetłumaczenie ekonomicznego języka nie sprawiłoby mu problemow. Będę wdzięczna za pomoc, aha i jak cenowo to wygląda?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tłumacz angielskiego

Z reguły, za tłumaczenie płacimy około 50 zł za stronę. Ale może można się potargować ;)
Pani Ewa Konopka: 216 93 69, 608 630 995 - korzystałem kilka razy - polecam.
Poza tym:
Pani Bożena Tyszka: 216 40 45
Pani Barbara Nowakowska: 216 21 49
Pani Barbara Wysoczarska-Wypych: 216 57 53
Pan Juliusz Świredo: 218 88 44

Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tłumacz angielskiego

wysoczarskiej nie polecam, "w pipę jeża":P

Dowiedz sie kim jestes i pozostan soba...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tłumacz angielskiego

Ja mogę przetłumaczyć, wziąłbym ok. 40 zł za stronę. Jestem w 3. klasie liceum, mam certyfikat IELTS zdany na ocenę 7.5 (jest to poziom CPE, najwyższego egzaminu Cambridge). Tylko chciałbym wcześniej zobaczyć ten ekonomiczny język.

Liverpool Football Club

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tłumacz angielskiego

Jestem tłumaczem i zajmuję się tym na poważnie. Skończyłem studia tłumaczeniowe. Jeżeli jesteś zainteresowana to daj znać na maila. Cenę mogę podać po zobaczeniu kawałka tekstu. Kolega powyżej wysoko się ceni. Musi być bardzo dobry ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tłumacz angielskiego

Orientuje się ktoś, czy w Łomży jest jakieś biuro tłumaczeń? I jakie języki tłumaczą?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tłumacz angielskiego

Biuro tłumaczeń jetst na Nowogrodzkiej, w okolicach nadleśnictwa. Jeżeli chodzi o tłumaczenia przysięgłe to nie polecam. Zwłaszcza jeżeli nie chodzi o niemiecki czy angielski. Mają wysokie ceny. Opłaca się zawieźć papiery do Warszawy albo białegostoku. Będzie szybciej. Dla przykładu - papiery samochodu osobowego z duńskiego na polski. Agencja w Łomży chciała 150 zł za 2 strony rozliczeniowe i trzeba było czekać około tygodnia. W Warszawie papiery zostały przetłumaczone przez weekend i pani wzięła 90 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tłumacz angielskiego

liselle@gazeta.pl - tłumaczy za pośrednictwem internetu, po studiach ekonomicznych, skorzystałam, bez zarzutu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tłumacz angielskiego

a ile bierze za strone?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tłumacz angielskiego

Anakin studia tłumaczeniowe to studia w Katedrze Języków Specjalistycznych na UW. ( to nie jest to samo co lingwistyka) Szkolą tłumaczy pisemnych i ustnych. Oczywiście studia to nie wszystko. Liczy się także praktyka. A co do tłumaczeń specjalistycznych to masz rację. Wymagają czasu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tłumacz angielskiego

Daraus a kogo to obchodzi ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tłumacz angielskiego

mialem przysieglego z lomzy znalezionego w googlach za 50/strona wiec zastanawiam sie jak trzeba byc tepym by umiec napisac posta a w google nie znalezc, skad wy sie bierzecie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tłumacz angielskiego

Przede wszystkim to każde tłumaczenia są na pewno bardzo ważne i ja jeszcze jestem zdania, że również fajnie jest wiedzieć na czym polega tłumaczenie marketingowe online. Jak udało mi się przeczytać to przede wszystkim w artykule https://www.kobietyebiznesu.pl/na-czym-polega-tlumaczenie-marketingowe-online/ bardzo dobrze to wyjaśniono.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tłumacz angielskiego

Myślę, że w dzisiejszych czasach jedyna słuszna droga nauki angielskiego i profesjonalnego tłumaczenia z języka angielskiego -> https://ozor.pl/sztuczna-inteligencja-w-nauce-jezykow-obcych/ Zobacz jakie możliwości daje sztuczna inteligencja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tłumacz angielskiego

Myślę, że w dzisiejszych czasach jedyna słuszna droga nauki angielskiego i profesjonalnego tłumaczenia z języka angielskiego -> https://ozor.pl/sztuczna-inteligencja-w-nauce-jezykow-obcych/ Zobacz jakie możliwości daje sztuczna inteligencja

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org