piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
JAKI WYBRAĆ I KUPIĆ GPS

Jaki kupić i wybrać nodel - typ gps ?
A jak kupić to gdzie w Łomży ?


Czym się różni model SONY NV-U93TC od modelu SONY NV-U93T ??? Pozdrawiam Tomasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAKI WYBRAĆ I KUPIĆ GPS

Poszukaj na forum tematu GPS. Ma chyba z 1000 wpisów, a Ty nowy zakładasz?

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAKI WYBRAĆ I KUPIĆ GPS

To jakaś choroba ciagłe odwoływanie się do historii

po to jest forum by aktualizowac zapytania
inaczej to bedzie martwe forum
lub forum o pogodzie bo codziennie jest inna - to fakt !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAKI WYBRAĆ I KUPIĆ GPS

To jakaś choroba ciagłe odwoływanie się do historii

po to jest forum by aktualizowac zapytania
inaczej to bedzie martwe forum
lub forum o pogodzie bo codziennie jest inna - to fakt !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAKI WYBRAĆ I KUPIĆ GPS

Chorobą tego forum to są ludzie tacy jak Ty, do znudzenia wałkujący ciągle te same tematy, stokrotki, śmotki, pizze. Już Ty się nie martw o to, czy to forum będzie martwe, czy nie. Z twoim wpisem czy nie, nic by się nie zmieniło. Zanim się o coś zapyta, używa się wyszukiwarki. Fakt, że na tej stronie nie ma moderatora, nie zwalnia z myślenia. Uwierz mi, na innym portalu Twój post nie miałby szansy istnienia. Także, dla mnie możesz pisać i 10 razy o tym samym. Starałem się Ci pomoc i podałem wskazówki, gdzie znajdziesz informacje o temacie. Nie pasi, to wal się. Zero wdzięczności.

--
Samotność to emocjonalna trzeźwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAKI WYBRAĆ I KUPIĆ GPS

sorki, ale tamten wątek jest za długi i ma dużo starych wpisów, także to przewalać to trochę przesada, zresztą jak zauważyłem wątek sztucznie podtrzymywany przy życiu. A sam myślę o gps do samochodu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAKI WYBRAĆ I KUPIĆ GPS

markac - dzieki że to nie ty wyznaczasz zasady gry na tym forum
dzieki takim osobom jak ty forum żyje sztucznym życiem

nie ufajmy tym co mają dużo do powiedzenia - (markac )ale tym co mają i o czym mówią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAKI WYBRAĆ I KUPIĆ GPS

osobiscie polecam tom-tomy. inne nawigacje np. w momencie jazdy na rondzie potrafia "klatkowac" i latwo jest pomylic zjazd.w tom-tomach dziala to plynnie. bierz tez pod uwage ilosc map i czy sa szczegolowe.inna sprawa to ile chcesz na to przeznaczyc.pozdrawiam

...nie dyskutuj z idiotą bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAKI WYBRAĆ I KUPIĆ GPS

ja mam ciekawa nawigacje do sprzedania http://www.allegro.pl/item313632784_nawigacja_gps_navigon_3110_pl_europa_gwar_fvat.html
cena 700 zl
nowa miesiac czasu
gwarancja
tel 602753697



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAKI WYBRAĆ I KUPIĆ GPS

A'propos wracania do historii, jeśli sprawy historii nie zostały jak trzeba zamknięte, to naturalnym jest, że się do nich wraca.. Jak grad zniszczył dach, to niektórzy odbudowują go jeszcze na rok później.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAKI WYBRAĆ I KUPIĆ GPS

tylko garmin nuvi model 370 - jest kozak ,,, dziala w calej europie oraz w stanach - mialem tom-tom i magellana lecz nie zdawaly egzaminu !!! jestem bardzo zadowolony z tego modelu ( trzeba sie tylko dobrze zapoznac z obsluga ) POLECAM !!!

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAKI WYBRAĆ I KUPIĆ GPS

To jest zabawka która z mapą TomTom sprawdza się za granicą, bo tam jest wszystko naniesione szczegółowo, lecz jeśli chodzi o Polskę czy okres czasowy killku lat nawet za granicą gdzie przybywa z biegiem czasu ilość innych dróg, zakazów czy ograniczeń, to żaden GPS nie ma sensu. Nowy kupisz za 1200zł, a aktualizacja mapy na stronie producenta wynosi od 170 do 800zł, chyba że kierujesz się starymi mapami, nie aktualizujesz i błądzisz. A co do Polski to kup se chłopie zwykłe najprostsze CB radio i zawsze dojedziesz do celu.

,,KONSUL :) ''

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAKI WYBRAĆ I KUPIĆ GPS

cos ci sie zdzisiu pomylilo , tom-tom to moze postac obok garmina tym bardziej jesli chodzi o mapy !!! ale mnie rozsmieszyles !!!!!!!!!!!!!

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAKI WYBRAĆ I KUPIĆ GPS

Jak to? Ja słyszałam, że Tom Tom jest najlepszym producentem nawigacji. Nie jest tak?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: JAKI WYBRAĆ I KUPIĆ GPS

Dzisiaj się to już zmienia. Czasami nie ma co kupować znanego, drogiego sprzętu, bo to nie zawsze się opłaca. Tutaj: http://bit.ly/2os0rn5 macie znacznie tańsze, a wcale nie gorsze. Zamawiacie w ogóle tego typu urządzenia za granicą?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org