czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Firma mechanicznie wylewajaca beton ??

Witam !


Mam pytanie czy ktoś orientuje się czy w Łomży lub w okolicach jest jakaś firma zajmująca się mechanicznym wylewaniem betonu dla osób prywatnych ?? Będę wdzięczna za jakikolwiek namiar?

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma mechanicznie wylewajaca beton ??

a co to według ciebie znaczy mechaniczne wylewanie betonu? Betoniarkę przekręcisz i beton się wyleje, to jest też mechaniczne wylewanie betonu... O gruche ci chodzi? pełno takich na kołkach po Łomży jeździ... babe to do garów, a nie do betonu:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma mechanicznie wylewajaca beton ??

chodzi ci o wylanie pompa..prosto z gruszki? czy sama posadzke? bo jest taka fajna maszynka:) co zapodaje beton i sama wylewa:)

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma mechanicznie wylewajaca beton ??


Wiem , ze sa firmy które za pomocą maszyn wylewaja i wyrownują beton - nie chodzi o zwykla betoniarke z pomoca ktorej i ja bym sobie teoretycznie mogla z tym poradzic...
Co do Jana_Serce to dzieki "Twojej metodzie" póżniej facet ukladajacy terakote nie naliczy mi dodatkowo za wyrownywanie podlogi ...
Takze finansowo na to samo wychodzi a mniej czasu pochlania i nierwow...

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma mechanicznie wylewajaca beton ??

Ps. do Jana_Serce zagon wiec swoja "babe" do garow - jesli takowa posiadasz :-P

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma mechanicznie wylewajaca beton ??

moja baba nie odchodząc od garów jest w stanie znaleźć w książce telefonicznej firmę która wyrabia beton i za pomocą samochodu "gruszki" przywiezie i wyleje...
Ps. to chyba u ciebie człowiek od terakoty bierze dodatkowo za wyrównywanie pod płytki, przecież to jest jego obowiązek i normalka... zresztą widać że nie bardzo wiesz o czym piszesz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma mechanicznie wylewajaca beton ??

Do Jan_Serce - ty chyba nie masz serca ? Jeżeli masz tak pomagać ludziom to lepiej wcale nie zabieraj głosu. Życzę Ci wielu sukcesów w powściągliwości.
A swoja droga gratuluję "baby" domyślam sie ,że nie czyta tego co piszesz bo gdyby było inaczej to pewnie to TY siedziałbyś w tych, czy przy tych "garach"
Pozdrawiam hihi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma mechanicznie wylewajaca beton ??

Drogi Janie_Serce ja nie szukam "fachowca", który wyleje mi beton korzystając z betoniarki...
Co do fachowców, którzy jakoby mówisz nie doliczają sobie za wyrównywanie podłogi to w takim wypadku będę wdzięczna za podanie namiarów na takowego...

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma mechanicznie wylewajaca beton ??

Janek S. dlaczego Ty w każdym temacie masz coś do powiedzenia ale nie w sposób pomocny tylko wszystkich wyśmiewasz i obrażasz. To forum jest przecież po to żeby się poradzić , poszukać pomocy u Tych co mają o tym pojęcie i mogą coś konkretnie doradzić.
Janek robisz z tego forum taką pyskówkę i przepychankę.
Zanim coś napiszesz pomyśl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma mechanicznie wylewajaca beton ??

fachowiec bierze od metra ułożenia i musi sobie wyrównać tak żeby płytki trzymały poziom, normalka. No chyba że masz różnice w poziomach z 0,5 metra... mam namiary na tego co u mnie robił, ale nie dam...
Jaichonimnie007, widzę że ty pomogłeś, po co to zabierasz głos jak w temacie się nie wypowiadasz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma mechanicznie wylewajaca beton ??

Zapewne chodzi ci o posadzki wylewane mixokretem. W Łomzy dla prywatnych osób wylewa firma Mixbet, której szefem jest Daniel Jasionek i firma POBET - Krukowski i Pianka. Na tej stronie znajdziesz namiary na Mixbet http://www.zumi.pl/137717,Mixbet._Daniel_Jasionek,firma.html a do Pobetu nie mam namiarów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma mechanicznie wylewajaca beton ??

Marian6301 dzięki wlasnie o to mi chodzilo...

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma mechanicznie wylewajaca beton ??


Drogi Janie_Serce sadzac po Twoich wypowiedziach-wnikliwym okiem i uchem- smiem wysunac nastepujaca hipoteze, ze Twoje mozliwosci rozwiazania jakiegokolwiek problemu ograniczaja sie do standardowych rozwiazan i uproszczonego myslenia... Pozdrawiam Twoja "babe" jak tez i Ciebie :-)

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma mechanicznie wylewajaca beton ??

jan serce to zawsze sie musi odezwac,bo sie zesra chyba jak sie nie odezwie.Jak nie masz zamiaru pomóc konkretnie to nie pisz wcale bo nie jestes wogóle śmieszny....masz cos pod kopuło nasrane

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma mechanicznie wylewajaca beton ??

bazyl i wszechwiedzący, dlaczego udzielacie się w tym temacie nie mając nic do powiedzenia, jeśli chodzi o mnie to są specjalne wątki mi poświęcone, wystarczy poszukać i tam możecie pisać petycje i żale:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma mechanicznie wylewajaca beton ??

myśle że ja i bazyl mamy racje,ty zawsze musisz sie odezwac,ty posrany jesteś

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma mechanicznie wylewajaca beton ??

przypominam to jest wątek poświęcony betonowi!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma mechanicznie wylewajaca beton ??

Krukowski powinie mieć nr 606901862 jeżeli nie zmienił przez ostatnie ca 2 lata. Forumowy Jasiu upierdliwy jak stara baba , nic dziwnego , że samotnik.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma mechanicznie wylewajaca beton ??

Autor: Jan_Serce (---.elomza.pl)
Data: 10-01-08 18:05

przypominam to jest wątek poświęcony betonowi!




...czyli Tobie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma mechanicznie wylewajaca beton ??

jas poprostu jest juz tak pojechany ze juz gorzej byc nie może...go poprostu to boli w głebi duszy...on myśli ze pisząc te swoje pierdoły to kogos podenerwuje...niech sobie mysli...aj jasiu..

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma mechanicznie wylewajaca beton ??

wszechwiedzący, nie wiem czemu na tym wątku piszesz o mnie, masz jakąś obsesję?:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma mechanicznie wylewajaca beton ??

Jan_Serce: muszę stwierdzić, że faktycznie zupełnie nie wiesz o co chodzi w tym temacie. Chciałeś błysnąć przed dziewczyną, ale jeżeli okaże się, że twoja baba, jak sam piszesz ma takie samo pojecie jak ty to pożal się Boże. "Wylanie betonu a jego ułożenie, zagęszczenie i zatarcie to dwie różne czynności. Gość z gruszką jest tylko przedstawicielem dostawcy materiału (np. firma Mackiewicz, Prefbet, ŁPRI).


Pozdrawiam
Ile nie karmić faceta i tak cycka szuka.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma mechanicznie wylewajaca beton ??

ty zagęszczasz beton jak ci przywiozą w gruszce?:))) wylewanie, wyrównywanie to dla mnie śmiech na sali, trzeba mieć dwie lewe ręce żeby sobie z tym nie poradzić... chyba że ktoś nie ma w tym praktyki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma mechanicznie wylewajaca beton ??

mixbet ma swoja strone w budowie www.mixbet.pl robili w moim domu posadzki sa bardzo równe i gładkie ponieważ zacieraja zacieraczkami mechanicznymi maja dośc nowe maszyny do pompowania betonu. polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma mechanicznie wylewajaca beton ??

Witam i dziekuje wszystkim Panom za pomoc i namiary.

magia_2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma mechanicznie wylewajaca beton ??

Krukowskiego mogę Ci polecić, robią to dobrze i w miarę niedrogo.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Firma mechanicznie wylewajaca beton ??

Widze, ze juz chlopaki sie pooglaszaliscie wszedzie :) Po ile za metr bierzecie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org