czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dobry okulista, który dobiera soczewki.

Witam.
Chciałbym się dowiedzieć, jakie jest najlepszy okulista w Łomży, lub okolicach, który dobiera soczewki.... Jestem z Ostrołęki i niestety tutaj nie ma dobrego specjalisty:<<
Bardzo proszę o pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry okulista, który dobiera soczewki.

Marczyk-siedzibę ma na Przykoszrowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry okulista, który dobiera soczewki.

Grochowski.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry okulista, który dobiera soczewki.

Polecam DR.Kalinowska

Pozdrawiam:
Grey

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry okulista, który dobiera soczewki.

Ja też polecam Kalinowską. sama u niej zawsze kupuje soczewki i nigdy nie mam na co narzekać. Ona ma prywatny gabinet na oś. Maria ale jaka to dokładnie ulica to nie wiem, chyba Brzozowa. Dobra jest jeszcze ta okulistka w "Okularium" przy starym dworcu PKS

W deszczu maleńkich, żółtych kwiatów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry okulista, który dobiera soczewki.

jA POLECAM IŚĆ DO OKULARIUM PRZY UL. pLAC NIEPODLEGŁOŚCI CHYBA 10. sĄ TAM TANIE I DOBRE SOCZWKI ZAWSZE TAM KUPUJĘ I JESTEM Z NICH BARDZO ZADOWOLONA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry okulista, który dobiera soczewki.

A Ci okulisci co podaliście maja dobry sprzęt do badania oczu ?? Ogólnie znają się na rzeczy??? Wole się dopytac, bo chce mieć dokładnie zbadane oczy, a nie tak jak do tej pory.... Byłem u 2 okulistek w ostrołęce...
u obu po 150 zł zostawiłem, a dobieranie wygladało u jednej tak, ze założyła mi okularki i spytała się czy dobrze widze.... i potem dała mi takie soczewki i po kilku minutach sprawdzila mi lampą szczelinową, a u drugiej to podjechała mi maszynką, ta wydruk zrobila.... kazała mi zalozyc soczewki, sprawdzila od razu pod lampą.... i tyle....
A soczewki takie mi dobrały, że lepiej widze bez soczewek niz w nich.... A ostatnio chodze wcale bez i chyba cos mi się robi z oczkami, bo szybko mi sie męczą i mnie troche bolą... :<

Apropo badania to z tego co słyszałem to jest cos takiego jak badanie ciśnienia w oku itd....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry okulista, który dobiera soczewki.

Polecam serdecznie Pania dr Kalinowską sama noszę soczewki i naprawdę jestem bardzo zadowolona z mojej okulistki. Pani Kalinowska przyjmuje na ul. Brzozowej
Odradzam pana Grochowskiego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...Po drugie szacunek lojalność po pierwsze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry okulista, który dobiera soczewki.

Tradycyjnie nie polecam usług Pani Anny Romanowskiej, która traktuje swych pacjentów jak nieproszonych natrętów. Pisałem już o tym kilka razy, chciałem nawet iść ze skargą, ale szkoda na to czasu.

Ta pani jest okulistką, ale czy jest lekarzem? Nie wiem.

Na pewno odradzam wizyty u niej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry okulista, który dobiera soczewki.

dr kalinowska przyjmuje na brzozowej 8 od godziny 16. ja rowniez kupuje u niej soczewki.koszt wizyty 40zl jesli chcesz to moge ci nawet telefon podac :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry okulista, który dobiera soczewki.

Dr. Kalinowska. Kupuję u niej soczewki i jest wszystko super. Polecam.

...::: Dobry chłopak był.... i mało pił.... :::...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry okulista, który dobiera soczewki.

Dr Siemion- kontakt tel 600072235, polecam

jsb2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry okulista, który dobiera soczewki.

Ja polecamtylko dr.Kalinowska.Najlepsza bez dwóch zdan.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry okulista, który dobiera soczewki.

Bardzo prosiłabym o jakis tel do Pani Kalinowskiej i jak często przyjmuje ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry okulista, który dobiera soczewki.

kurde numer gdzies wsadzilam ale zadzwon na informacje i popros o nr do Kalinowskich na Brzozowej 8. przyjmuje codziennie bodajze od 16?dawno nie bylam a moglo cos sie zmienic,jesli sie myle to niech ktos mnie poprawi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry okulista, który dobiera soczewki.

ja nosze okulary i zawsze chodze do driemion i ja bym polecala



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry okulista, który dobiera soczewki.

Dr Kalinowska na ul Brzozowej

...Po drugie szacunek lojalność po pierwsze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry okulista, który dobiera soczewki.

Czy ktoś może podać nr tel do dr Kalinowskiej lub dr Poppe? Będę b. wdzięczna!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry okulista, który dobiera soczewki.

A nie moge po prostu sam kkupić sobie soczewek?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry okulista, który dobiera soczewki.

Jedna wizyta wystarczy a później sam kupujesz soczewki najtaniej w necie i cała filozofia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dobry okulista, który dobiera soczewki.

Możesz. Oczywiście,ze możesz. Jesteś jednak pewien czy soczewki które wybierzesz są dobre? W przypadku soczewek nie liczy się jedynie moc ale równeiż i krzywizna a tą powinien dobrac lekarz.....
Sam jestem dalekowidzem i w moim przypadku dobranie soczewek byłoby trudne ( szczegolnie,ze takich soczewek jest jednak o wiele mniej niz soczewek dla krótkowidzów).
https://www.mojepierwszesoczewki.pl/co-to-jest-dalekowzrocznosc-objawy-i-leczenie/
Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org