czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak dobra zmiana wspiera korporacje - Mercedes

oj tam oj tam .... tak mi się tylko napisało..:)) hahahahaha może i tak mówiłem , ale mówiłem że tak ci do tważy hech.. ale co tam , może będzież bardziej sexi :))

hihihihihihihihihi



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak dobra zmiana wspiera korporacje - Mercedes

nie idę sobie.... :(( meg,,,,,

daleko :((

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak dobra zmiana wspiera korporacje - Mercedes

:D wszystko na ten temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak dobra zmiana wspiera korporacje - Mercedes

A to już chyba taka kobieca natura, doszukiwać się ukrytych znaczeń, których w ogóle nie ma hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak dobra zmiana wspiera korporacje - Mercedes

zezowate - chodzi ci o PAH?

steamboy - wiesz jakie były powody wydarzeń w Srebrenicy, Kosovie? Poucz się trochę historii a potem pluj jadem.

A kto zalepia dupy pedałom kropelką? Zapytaj się Czeczena co oni sądzą o pederastach. Zapoznaj się z życiem i nie wierz naiwnie w wszystko co ci w telewizorku pokazują.
Belfast i te sprawy to raczej lokalne problemy. To tak jakbyś narzekał, że ludzie lubiący zielony kolor są bardziej agresywni od miłośników beżowego, bo ci w tvnie pokazali zadymę z udziałem kiboli.

Podaj dowody na jakieś globalne problemy z katolikami - że gdzie nie pojadą to tylko z zasiłków żyją, klepią na oślep dzieci i popełniają przestępstwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak dobra zmiana wspiera korporacje - Mercedes

Witam! Czy ktoś się orientuje czy w przypadku remontu bloku płaci się za wymianę terakoty na balkonie? Proszę zaznajomionych z tematem o informację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak dobra zmiana wspiera korporacje - Mercedes

nie karmić trolla !!

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak dobra zmiana wspiera korporacje - Mercedes

nie kumam problemu... :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak dobra zmiana wspiera korporacje - Mercedes

Pewnie, że oglądałem, ale w sumie niewiele pamiętam :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org