czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy politycy platformy odpowiedzą za kłamstwa, którymi raczyli polskie społeczeństwo

czasem mogą tych starych zastąpić młodzi, niespełnieni policjanci i do tego gorsi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy politycy platformy odpowiedzą za kłamstwa, którymi raczyli polskie społeczeństwo

Emileczko nie płaci się ! pod warunkiem ze przed remontem miałaś starą terakotę ! a nie beton

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy politycy platformy odpowiedzą za kłamstwa, którymi raczyli polskie społeczeństwo

u nas jak bylo ocieplanie bloku to chcieli kase za ulozenie plytek na balkonie i jeszcze sami musielismy je kupowac, wiec tata zrobil to sam :)

zapytaj tych co ocieplaja u Ciebie ten blok :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy politycy platformy odpowiedzą za kłamstwa, którymi raczyli polskie społeczeństwo

Znalezione w necie. Wypowiedź byłego prezesa ŁKS-u Łomża a obecnego dyrektora MOSiR Łomża - Zbigniewa Sasinowskiego. Najlepsza jest od słowa "oraz" ;)

" Dla wszystkich sympatyków, kibiców oraz społeczności łomżyńskiej nie jest tajemnicą, że sytuacja w naszym II ligowym klubie piłkarskim jest bardzo trudna, żeby nie użyć określenia tragiczna.

W najbliższych dniach w Warszawie wraz z mec. Remigiuszem Fabiańskim, wiceprezesem zarządu ŁKS-u, będziemy prowadzić rozmowy ostatniej szansy, które dadzą odpowiedzi na pytania czy Łomża ma II ligowy klub piłkarski oraz czy rzeczywiście wszyscy stoją murem za ŁKS Łomża.

Żywię nadzieję, że rozmowy te zakończą się pomyślnie z korzyścią dla nas łomżyniaków i klubu piłkarskiego o ponad 80-letniej tradycji.

Zbigniew Sasinowski
prezes ŁKS Łomża "


Hahahahaha, a teraz spierdala.ć do Olsztyna albo w ogóle ze stadionu. Ale ludzie się mogą zmienić.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy politycy platformy odpowiedzą za kłamstwa, którymi raczyli polskie społeczeństwo

Albo to:

"- Cały czas prowadzimy negocjacje z potencjalnymi sponsorami - wyjaśnia Zbigniew Sasinowski. - Ale do końca pierwszej dekady grudnia, niezależnie od wyników rozmów, podejmiemy ostateczną decyzję czy ciągniemy dalej ten wózek, czy nie. Jesteśmy winni to przede wszystkim piłkarzom, którzy muszą wiedzieć na czym stoją.
Czy wsparcie najważniejszych ludzi w polskiej piłce pomoże biało-czerwonym wyjść na prostą? Najbliższe dni powinny przynieść odpowiedź na to pytanie. "

A już teraz nie jest winny tego piłkarzom, żeby zagrali mecz u Siebie. Teraz piłkarze już wiedzą na czym stoją. Jak zarząd wyprowadza klub z dołka, to były jego prezes go pogrąża takimi decyzjami jak ta obecna.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy politycy platformy odpowiedzą za kłamstwa, którymi raczyli polskie społeczeństwo

fresz jasne w sumie prawie mam taką diete codzień hehe co do 6 weidera to ja wytrzymuje do 3 tygodni a póxniej wysiadam heheh ale od poniedziałku zmaierzam znów zacząć bo naprawde sa super efekty!
co do Amnezji nie no myśle że będe będę ;)


algeroth przyjemna nuta:)
ja polece starociem :D

http://www.youtube.com/watch?v=Wprf8FMb74A



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy politycy platformy odpowiedzą za kłamstwa, którymi raczyli polskie społeczeństwo

tak wiem algeroth po to sa płatki fitnes mają tam wszystko co potrzeba zalecany jest jeszcze jeden inny posiłek i sie do tego dostosowałam nie umrę a jak będę za chudo wyglądać to kochaniiiiiii stawiajcie mnie do pionu bo w anoreksie nie chcę wpaść:)chociaż nie grozi mi to narazie z moim ciałkiemmm mam co spalać:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy politycy platformy odpowiedzą za kłamstwa, którymi raczyli polskie społeczeństwo

sun lubie ten kawałek:)nie słucham takiej muzy ale ten kawałek jest chyba najlepszy z tego co słyszy sie z metalicy:)choć tak jak mówię nie znam się na tego typu muzie bo nie słucham :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy politycy platformy odpowiedzą za kłamstwa, którymi raczyli polskie społeczeństwo

Kup taką z dodatkiem srebra. Cienką warstwę rozsmarowuje się po całej powierzchni układu. Do tego najlepiej miedziany radiator

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy politycy platformy odpowiedzą za kłamstwa, którymi raczyli polskie społeczeństwo

sPRZEDAM TABLETKI ALLI NOWEOPAKOWANIE, TERMIN WAŻNOŚĆI MAJ 2012 TANIO 95 ZŁ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy politycy platformy odpowiedzą za kłamstwa, którymi raczyli polskie społeczeństwo

jade na tym tydzien i nic mi nie jest dziękuję za troskę mmmmmmmmmmmmm fajnie was tutaj mieć:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy politycy platformy odpowiedzą za kłamstwa, którymi raczyli polskie społeczeństwo

kontakt na maila: paolo2-82@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy politycy platformy odpowiedzą za kłamstwa, którymi raczyli polskie społeczeństwo

heh jeden z panów który ociepla rzekł, że płaci się od ułożenia 40 zł za 1m2, nawet w przypadku gdy płytki wcześniej były,
zaś w spółdzielni mi powiedzieli, że moim zadaniem jest kupić tylko płytki, a reszta kosztów należy do nich.

Dziękuje za informacje wszystkim, pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy politycy platformy odpowiedzą za kłamstwa, którymi raczyli polskie społeczeństwo

a ja tam mam gdzieś wszystkie diety,odchudzania i inne pierdoły :D wyglądam jak wyglądam i z tym żyje jak komuś się nie podoba to się nie musi gapić i tyle w temacie hehe no ale tak jak fresz piszesz dla własnego samopoczucia to robisz więc luzik ;) ale denerwują mnie taki nienormalne osoby co robia to bez pojęcia ...


co do nuty też bardzo ja lubie baaa nawet moje dziecię to lubi to jego kołysanka do zasypiania jest hehe ;))

ja jeszcze lubie :

http://www.youtube.com/watch?v=sXPkmIwwobA&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=zRIbf6JqkNc

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy politycy platformy odpowiedzą za kłamstwa, którymi raczyli polskie społeczeństwo

fresz
Nirvana fajnie się słucha :)

*SUN*
Guns N' Roses - Don't Cry - Super :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy politycy platformy odpowiedzą za kłamstwa, którymi raczyli polskie społeczeństwo

hehehehe robciuuuu :)zaczynaj od dzisiaj :)alchandrohihi:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy politycy platformy odpowiedzą za kłamstwa, którymi raczyli polskie społeczeństwo

no i co w związku z tym? że niby teraz każdy palcówkę ma sobie robić? :D

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy politycy platformy odpowiedzą za kłamstwa, którymi raczyli polskie społeczeństwo

nom
mi3chalina 'zgasi każdego pazia'
Szczebiotka i jej 'frencz'
czarnasukaczarna 'pawelznavary'
mlodyWykrztalcony 'warz słowa'
Ciekawe kto następny
A co do 'jasiaśmietany'to było ich conajmniej dwóch : ]



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org