sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Lotnisko -Dziękujemy za obwodnicę Łomży.

a wiecie dlaczego tak się dzieje bo sklep Kaufland wymaga od firmy ochroniarskiej (firma zewnętrzna) efektów czyli łapania złodziei jest z góry ustalone że klienci to złodzieje i ochrona musi ich łapać jeżeli niema efektów to znaczy że ochrona do dupy i idzie do zwolnienia wiec samo mówi za siebie dlaczego tak się dzieje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotnisko -Dziękujemy za obwodnicę Łomży.

Miałam komunię dzieci i to było naprawdę piękna i wzruszająca uroczystość .Miałam łzy w oczach i dzieci przystępujące do i Komunii były przejęte i skupione . To zależy od przygotowań Komunijnych ,od osób ,które zajmują się dziećmi przed Komunią i rodziców ,dziadków i dalszej rodziny .Od ich postawy i tego co dziecku przekazują te osoby ....,jak matka z ojcem wynajmują limuzynę i robią listę prezentów jak na wesele to co się dziecku dziwić



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotnisko -Dziękujemy za obwodnicę Łomży.

jeśli łaska, nie umoralniaj Go :] decyzję o tatuażu zostaw Jemu, to nie Twoje zmartwienie :]
tak jak powiedział DJThomas, kolor szybko schodzi, chyba wina śmieciowych tuszy..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotnisko -Dziękujemy za obwodnicę Łomży.

W wydziale spraw obywatelskich mozesz złożyć podanie o wydanie potwierdzenia opłaty za kartę pojazdu, kilkanaście zeta to kosztuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotnisko -Dziękujemy za obwodnicę Łomży.

nie blaznujta



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotnisko -Dziękujemy za obwodnicę Łomży.

tak: zarządzanie zasiłkiem dla bezrobotnych, ekonomia bezrobodnych, puszkoznastwo

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotnisko -Dziękujemy za obwodnicę Łomży.

łopatologia szeroko stosowana, trolnictwo, specjalista od obsługi kas fiskalnych w spożywczakach i wiele innych znamienitych kierunków:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotnisko -Dziękujemy za obwodnicę Łomży.

Jedź do Białegostoku jak chcesz mieć fajny tatuaż :) ,ale decyzja musi być przemyślana bo to na całe życie .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotnisko -Dziękujemy za obwodnicę Łomży.

Nie doczytałam do końca to fakt hehe :] Ale fakty są takie ,że w Łomży nie można zrobić fajnego ,a byle jakiego nie warto



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotnisko -Dziękujemy za obwodnicę Łomży.

on akurat nie lubi biedronki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotnisko -Dziękujemy za obwodnicę Łomży.

Witam. Mam takie pytanie - może ktoś orientuje się, kiedy i gdzie w Łomży można sprzedać książki w antykwariatach? Chodzi mi o to, czy są one otwarte przez cały rok, czy raczej w sezonie, kiedy ludzie przymierzają się do kupna książek np. do szkół? Dziękuję za każdą odpowiedź i pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotnisko -Dziękujemy za obwodnicę Łomży.

A ja nie mam neta i też mi działa:)

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotnisko -Dziękujemy za obwodnicę Łomży.

A to już inna sprawa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotnisko -Dziękujemy za obwodnicę Łomży.

na7dni jest ten kod



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Lotnisko -Dziękujemy za obwodnicę Łomży.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org