środa, 17 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gen Błasik - identyfikacja

Hauzer to pracownik Yam Caffe - ojejej niesamowite. :)
Słowo daje niektóre posty są odkrywcze.
"ten puffy to chyba pufta ma jkieś takie pedalskie ruchy"
Tak tak masz rację, bo wiesz Dj powinien stać jak kołek i mieć i d... wszystkich klubowiczów. Rozumiesz tylko on i muzyka - to ta pierwsza "kochanka", ale taka "mało" materialna więc się nie liczy (zaznaczam - żart- "nie wątpię" należy wytłumaczyć się od razu, żeby nie było nieporozumień).
Sympatyczni Panowie i miłe Panie kompleksy zżerają. Wrzućcie na luz, tak odrobinkę, a z takimi newsami proponuję do Bezcennej.

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gen Błasik - identyfikacja

yama to super klub przychodza tam sami super ludzie:) wiecej takich klubow...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gen Błasik - identyfikacja

Mnie dziwi to że wszyscy tak przeżywają jej śmierć tylko dlatego że nagłośniła to prasa , jak zginęli oficerowie w wypadku lotniczym , żałoba i też wszyscy przeżywają . Ludzie , wy nawet nie znaliście tej Marty(piszę do tych co nie znali ZAZNACZAM) czy jak giną ludzie w Iraku albo gdzie indziej też przeżywacie? Nie bo tego nigdzie nie publikują... Czy jak zginęła fajna babcia z mojej klatki (RIP) to czemu nikt tego nie przeżywał ? Dla mnie to ludzie tak przeżywają bo już naprawdę nie mają co robić... Oczywiście znajomym Marty i jej rodzinie wcale się nie dziwie bo była im ważna ale pełno ludu nawet jej w życiu na oczy nie widziało a mówią o niej jak o starej przyjaciółce.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gen Błasik - identyfikacja

Lokalni przedsiębiorcy ruszają do walki z obcymi „L”-kami- kolejna głupota naszego biznesu, może wprowadzimy zakaz przejeżdżania przez Łomżę pojazdów jadących na Mazury, bo zbliża się lato! Kolejna głupota jak zwykle! Łomża staje się pomału miastem gdzie psy dupami szczekają!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gen Błasik - identyfikacja

jak mają kasę to myslą że im wszystko wolno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gen Błasik - identyfikacja

Godzny jazdy zaproponowane przez lokalnych "ciułaczy" oki. Wyeliminować - nie zgadzam się. Jest to jeden z wielu elementów promocji miasta. Wielu tych młodych ludzi do miasteczka by nie przyjechało. Mojego kolegi syn przyjeżdżał z Mazur 7 razy na egzamin, więcej tu nie przyjedzie - i dobrze, a zdolny był,że łoo hooo. Tylko tych nie mnioł, jak to mówią u nas w Łomży na wsi - czerwońców z Elżbietą, czy cóś.....no nie do drukowalim. A chcieli, a skąd ja miał wiedzieć, że Elizabeth na topie w Łomży.

Jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org