czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ulubiona zabawa Kaczyńskiego - HAKI, rozpoczęta

dziadka kalesony czesc




jaki obrazek ladny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ulubiona zabawa Kaczyńskiego - HAKI, rozpoczęta

fresz siemka

robciu papa

dziadka kalesony no chciałam ale co z tego...byłam z wami myślami :D hehe

mam nadzieję że główki was nie bolą a jeśli kogos boli i kacyk męczy to szybkiego powrotu do formy życzę :)
a Andzia jest dobraaa nuta heheh

lece na zakupy troche :P miłego dnia kochani :)

_______________________________
Niech Sprawiedliwość Zatryumfuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ulubiona zabawa Kaczyńskiego - HAKI, rozpoczęta

I oto odkrywa się cala prawda o tej nieszczęśliwej kobiecie.... otóż biedaczka zakochała się w swoim kliencie! Tak bardzo że robiła wszystko żeby zaskarbić sobie jego uwagę.Sponsorowała go załatwiała stuff na imprezki stroiła się dla niego w najdroższe ciuszki(co nie oznacz że najładniejsze) a owy jegomość od razu załapał że trafił na tępego pustaka i spokojnie wykorzystał sytuację.Na imprezki wpadał z kumplami i wszyscy sobie używali i bawili się na koszt naszej nieszczęśniczki Ilonki.Nawet przyszło jej do głowy że on ją za to pokochał!!!! Aż w końcu biedna materialna dziwka zdała sobie sprawę że ktoś był sprytniejszy od niej i ją wykiwał a ona została z ręką w nocniku!!! I teraz biedna sfrustrowana prostytutka wali głowa w mur myśląc że cokolwiek zdziała tak na prawdę kreci spory bat na swoja tłustą dupę.I w ten oto prosty sposób kończą frajerki które liczą na łatwy pieniądz za własne ciało.I stąd te jej wypociny na forum.Biedna wypisuje w cudzych tematach bo sama nic nie może założyć bo jest banowana.Cała sprawa jest dalej niż jej się wydaje i każde jej słowo jest zapisywane i będą z niego wyciągnięte konsekwencje.Każdy normalny człowiek by to zrozumiał ale nie ten tępak czarnasukaczarna.I tyle w temacie i nie dajcie się tej pani prowokować!....hmmm? albo wręcz przeciwnie prowokujcie ją niech nadaje ile wlezie to będzie miała więcej paragrafów do odbekania.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ulubiona zabawa Kaczyńskiego - HAKI, rozpoczęta

Od techno ludzie zdechną!!! Suka jedź do Niemiec tam lubią takie zboczone dziwki jak ty i w euro płacą! Nie to co tu jakieś marne 250zł



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ulubiona zabawa Kaczyńskiego - HAKI, rozpoczęta

łojejkujejku
cześć :p

http://www.youtube.com/watch?v=VqlF6RbQf4k

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ulubiona zabawa Kaczyńskiego - HAKI, rozpoczęta

ćpunie


JAK TAM TWPJE ĆPANIE?


NAPISZ ILE DALIŚCIE W ŁAPĘ POLICJI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ulubiona zabawa Kaczyńskiego - HAKI, rozpoczęta

DOKLADNIE ROBCIU:-)




a ty pawle z navary stary narkomanie zlodzieju dziwkarz8 gwalcicielu tY masz pojecie tylko o ćpaniu

specjalista w ćpaniu pawel z navary




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ulubiona zabawa Kaczyńskiego - HAKI, rozpoczęta

Musze pomóc Mamie przeprowadzić postępowanie spadkowe po ojcu. Chciałam to zrobić przez notariusza w Zambrowie, ale nie mieszkam tam od dawna i nie wiem do kogo się zwrócić. Może ktoś poleci mi kompetentnego i szybkiego w działaniu notariusza.A jakie są ceny? Czekam z niecierpliwością na odzew. Bożena

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ulubiona zabawa Kaczyńskiego - HAKI, rozpoczęta

W JAKIM KLIENCIE PROSTAKU PRYMITYWIE

PAWEL Z WIESNIACKIEJ NAVARY DLA GEJI ZRESZTA TO GWALCICIEL

KTO SIE W KIM ZAKOCHAL ?


MOZE TO NARKOMAN ZAKOCHAL SIE WE MNIE?

CO?

WOGOLE NIE GUSTUJE W ĆPUNACH W MORDERCACH W GWALCICIELACH

A BIEDAK TO TY JESTES JAK TAM PO WYPADKU ŁEB? BOLI?


NARKOMANIE JAK SAMOPOCZUCIE?



JAK?




CO TAM GWALCICIELU?


Z CIEBIE KORZYSTALI WSZYSCY WIESZ ZE JESTES GEJEM?


JA TO WIEM. WLOZYLAM CI COS PRZECIEZ.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ulubiona zabawa Kaczyńskiego - HAKI, rozpoczęta

algeroth chodz do mnie pojedziemy do fatikor on ma duza chate i pewnie ze 100 telewizorow




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ulubiona zabawa Kaczyńskiego - HAKI, rozpoczęta

zobaczcie sobie jacy brzydale

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org