piątek, 22 września 2017 napisz DONOS@
170828033807.gif
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ksiądz - morderca zwierząt na ekstra etacie

Według znajomych księdza, wiele razy chwalił się, że nielegalnie zabił rysia. W bagażniku zwierzę się ocknęło, chciało uciec. Ksiądz wziął wtedy sznurek i go zdusił. Nazywał go potem „duszonym rysiem”.http://www.newsweek.pl/polska/polityka/kapelan-lasow-panstwowych-ksiadz-tomasz-duszkiewicz,artykuly,415802,1.html?src=HP_Section_1

o sumieniu księdza, pozwalającym mu nie tylko strzelać, ale sznurkiem dusić zwierzęta lepiej publicznie nie wsPOminać, ale, że takie coś piastuje tyleż eksponowane co i pasożytnicze stanowisko państwowe to skandal nad skandale w państwie pislamskim

dobre dni dla Polski zaczną się z chwilą osądzenia ostatniego PiSlamisty

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: ksiądz - morderca zwierząt na ekstra etacie

Następna pasja księży,ktorzy Boga się nie boją!

księża często lepiej od niejednego ateisty wiedzą, że boga nie ma, a wiernym wciskają kit, żeby żyć z tego po królewsku

Nie wiem czy warto wierzyć w bajania Lisboya

Autor: Zdzich (194.181.186.---) Data: 12-09-17 08:32

Nie wiem czy warto wierzyć w bajania Lisboya

Dobrze ze to nie był niedźwiedź ;)

@ziomex: te obrazek pasuje na partię folksdojczów

oj, tam ksiądz może , jak przecież i minister Środowiska , niejaki szkodnik Szyszka trzyma w swojej \"stodole\" skóry z rysia , ciekawe co na to prokuratura ?

Jak to co... Nic, przecież to nie są jego skóry tylko jego prapra dziadka ;), a tak z ciekawości, skąd takie informacje? Chwalił się czy przez dziurę w desce jakiś zielony zobaczył?

kiblu durniu, ryś w Polsce jest już ponad dwadzieścia lat pod ścisłą ochroną,
na posiadanie takich skór ( nawet przywiezionych z zagranicy, trzeba mieć pozwolenie )
... a takowe skóry w stodole\" u Szyszki , leżące na łóżkach, zobaczyła i sfotografowała jedna z redaktorek, która była tam i robiła wywiad z ministrem , szkodnikiem - i w tej sprawie już toczy się dochodzenie w prokuraturze

Więc pewnie już ponad 30 lat tam leżą...

Dajcie mi jakąś iskierkę nadziei.
To na pewno był ryś, a nie ryży?

Polus vel Kalipso , a może to ślepa menda cekaem ?

Zbysiorku skowronku, musisz zwyczajowo przeprowadzić swoje drobiazgowe śledztwo.

mendo, a co znów ci konto zablokowali :)

Bo widzisz gnido, tutaj podobnie jak z obecnym tzw. wymiarem sprawiedliwości.

wyjątkowy cham i tępak umysłowy musi być z ciebie, jak w ostatnim czasie zablokowali ci konto @kalam, @uboot i teraz @cekaem :))))

... a jednak to ta ślepa menda ma nowe wcielenia i po co się tu miesiąc wstecz, tak wypierałeś, że nie znasz żadnego uboota ?

Gorszego chama i szmaty od ciebie, jeszcze tutaj nie było.

ta menda nie tylko jest ślepa, ale też ułomna na umyśle...

Wiesz też chyba jaka z ciebie jest menda?
Nie tylko mała wzrostem, ale mała we wszystkim. Że o mega sk......niu nie wspomnę.

oprócz bana sPOdziewaj się pociągnięcia do odPOwiedzialności za lżenie na tle narodowościowym

Podpieprzanie to tacy jak ty wyssali .....
Co zaś się tyczy bana, to sprawa ogólnie wiadoma na tym forum. Tutaj gładko przechodzi chociażby i w najwulgarniejszym wydaniu, wszystko to co na PIS, Polskę i Polaków.
Nie przechodzi tylko na tych co to wszystko wypisują i na wrogów Polski i Polaków.
Niewygodne komuś tematy szybko są usuwane, choćby najgrzeczniej napisane. A po którymś z kolei temacie, usuwane jest również konto.
Niejeden już się przekonał.

Paplik, a tak w ogóle, za antypolskość i oczernianie Polaków to powinieneś odsiadywać niemały wyrok. Zakończony wydaleniem z tego kraju.

uboot vel cekaem nie płacz chamie :)

Nad tobą chamie? Trudno się powstrzymać.

ślepcze
bana dostają ci, którzy swoimi wPiSami rażąco naruszają prawo i zamiast uatrakcyjniać, szkodzą wizerunkowi portalu obniżając, zamiast podnosić jego popularność, zatem jesteś w tym samym szkaradnym gronie co Sransky i inny Mr. Andrzej

Autor: Zdzich (194.181.186.---) Data: 12-09-17 09:17

@ziomex: te obrazek pasuje na partię folksdojczów
_______
a towarzyszu zdzichu, wy tam w tej komunistycznej partii pis umiecie czytać? Czy trzeba wam cyrylicą tłumaczyć?

To chyba obrazek tych co do Brukseli latają na skargę, tylko wazeliny im przybraklo

Papcio, od kiedy to antypolskie wpisy mają poprawiać popularność forum? I przede wszystkim, u kogo?
Bo u takich jednych i takich drugich, to wiadomo i rzecz pewna.
Folksdojcze i pejsoliberały, radość wykazują ogromną i tym większą, im Polakom gorzej.
O sankcje proszą i za ewentualne kary już z góry dziękują. Jak nijaki np Sierakowski.

PiSlamski szczurze, bóg POkarał cię nie tylko ślepotą ale tez ułomnością umysłu...
oto bowiem co ty nazywasz polskością jest ciemnotą i zacofaniem, ja optuję za Polską nowoczesną, świecką/laicką z rynkową gospodarką i liberalizmem, czyli wolnością, ty zaś za ciemnogrodem i socjalizmem, 19-wiecznym szowinizmem/egoizmem, ksenofobią wręcz faszyzmem, ja jestem za wolnością wyboru, ty za bolszewickim zamordyzmem i przymusem religijnym... jednym słowem ty piastujesz ****** twierdząc, że to złoto, ja zaś popieram realne dobro..
piętnuję, a nawet szkaluję kato-prawicowców i choć oni niestety są Polakami to jednak stanowią zakałę dla kraju i to nie od dziś, ale od wieków, więc na to zasługują

Malutki papciu, przede wszystkim jesteś nie zdając sobie z tego sprawy. Za pedałowaniem, polskiego narodu upodlaniem i Polaków ograbianiem.
Tak jak przez 8 lat ryżawego okresu dla Polski.

Nie czepiajcie się księży, księża nie wzięli się z kosmosu, są tacy, jak nasze społeczeństwo. Tutaj się urodzili, jakaś matka ich wychowywała, jakieś zasady ktoś im wpajał, jacyś koledzy podali pierwszego papierosa, skręta (trawkę). Może zdarzyło się jakieś zauroczenie koleżanką z liceum (miłość???), może młodzieńczy seks, trudno opanować rosnący testosteron (na hormony rozum nie pomaga, dopiero jakoś farmakologia z tym sobie radzi. To nasi kuple ze szkoły, chłopcy, z którymi bawiliśmy się na dyskotekach, prywatkach, czy jak to się teraz określa tzw. \"domówkach\". Większość z nich nie marzyła o tym, aby być księdzem, ale gdzieś, \"kiedyś\" zdarzyło się, że złożyli dokumenty do seminarium. Czasami zaskoczyli tym rodzinę, czasami samych siebie, bo nie potrafi wyjaśnić racjonalnie, dlaczego to robią. Po prostu poczuli, że to ich droga. Że jakaś nieznana im siła pcha ich w tym kierunku (nie chcę używać słowa powołanie). A że czasami trudno jest wytrwać na raz obranej drodze. To każdy z nas zna. Weźmy pod uwagę tzw. postanowienia noworoczne, cz np. szczere postanowienie, że schudnę, czy gdy biorę ślub, że będę wierna, uczciwa i nie opuszczę cię aż do śmierci (???), itd. Kapłani również w momencie wstępowania do seminarium mieli szczere intencje, ale skora nam życie płata figle, to dlaczego księżą mieliby byc wolni od tgej przywary, jaka jest niestałość. Ja miałam to szczęście, że 28 lat temu sakramentu ślubu udzielał mi kapłan, który może być wzorem dla innych, jak wzór \"metra\" w Sèvres (czyt. Sewr) pod Paryżem, ks. Zdzisław Gregorczyk. Kazanie na naszym ślubie głosił ks. Stefan Ceberek, który akurat zjawił się na mszy na zaproszenie swojego \"ziomka\", Kurpia, czyli ks. Gregorczyka. Niewiele pamiętam ze swojego ślubu, byłam zbyt zdenerwowana i wzruszona, ale jedno zdania utkwiło mi w pamięci : \"miłości wymaga obecności\". To był 1989 rok, a ks. Ceberek mówił, jakim zagrożeniem dla związku małżeńskiego, trwałości rodziny jest pogoń za kasą i wyjazdy do pracy za granicę. Nikt z nas wówczas nie przypuszczał, że tak swobodnie, nie w imię Boga, czy dla dobra rodziny, ale dla kasy i świętego spokoju będziemy opuszczać ludzi, których niby kochamy. Nie wiem czy ks. Ceberek popełnił w swoim kapłańskim życiu jakieś błędy, ale jego słowa były prorocze. A może tylko umiał obserwować innych. Fantastyczni, mądrzy, kapłani. Tacy też są. Tak jak i reszta społeczeństwa. Jeden poważnie traktuje sakrament (nie ważne, czy jest to sakrament małżeństwa, czy kapłaństwa), a inny belki w swoim oku nie dostrzega, ale potrafi źdźbło wyłuskać z oka innej osoby (słowo \"bliźniego\" byłoby nadużyciem). Kiedyś rozmawiałam z moim ojcem o księdzu, którego moralność (gosposia w ocenie parafian była kochanką) pozostawiała wiele do życzenia. Zacytował mi słowa Chrystusa z Ewangelii św. Mateusza \"Czyńcie więc i zachowujcie wszystko, co wam polecą, lecz uczynków ich nie naśladujcie\". Mój kochany śp. tata był prostym, niewykształconym formalnie człowiekiem (6 klas szkoły podstawowej), ale zawsze miał jakąś książkę w ręku. Życzyłabym takiej wiedzy, oczytania, erudycji i jednocześnie skromności moim studentom. Wydaje mi się, że im bardziej człowiek jest na bakier z 10 przykazaniami, tym bardziej czepia się księży. Może się mylę, ale przypadki, które znam utwierdzają mnie w tym przekonaniu. Świat się zmienia, kapłani również. Kiedyś, jeszcze za tzw, komuny, gdy dziewczyna zamieszkała z chłopakiem bez ślubu i była na jego utrzymaniu, określało się ją jednym, krótkim słowem. Dziś nazywa się to normą, sprawdzeniem (czego?????), próbą, nowoczesnością. Prawda jest taka, że zakres świadczonych usług pozostaje mimo upływu lat bez zmian. Czepiacie się chrześcijaństwa, kościoła katolickiego. Ja też widzę wiele wynaturzeń w tej sferze. Ale macie wybór, tak jak Zachód Europy. Kiedyś pewnego Araba, taksówkarza w Belgii pasażer (tzw. Europejczyk, nota bene była to Polka) zapytał, dlaczego nas nie nie lubicie i nie szanujecie. Arab zapytał się, za co mają nas szanować - za rozwiązłość obyczajów, za swobodę seksualną, za \"częstowanie\" seksem jak dropsem, za porzucanie dzieci, za oddawanie rodziców do przytułków czy hospicjów, za eutanazję? Nie chcecie modlić się w kościołach, to niedługo będziecie mieli przyjemność modlić się w meczetach. Co cóż, aby istniało społeczeństwo, jakieś zasady muszą istnieć. Za nie przestrzeganie 10 przykazań nikt wam gardła nie poderżnie, ale z prawem szariatu żartów nie ma. Wracając do kapłanów. Moje dziecko chrzcił w 1990 śp. ks. Czesław Roszkowski. Moim zdaniem również ks., jak to się określa z powołania. Może miałam szczęście, że były to osoby godne. Ale nie rozumiem dlaczego odmawiacie prawa kapłanom do jakieś działki, samochodu za 20 tys., czy \"wypasionego\" telefonu komórkowego, skoro takimi dobrami dysponują nawet klienci pomocy społecznej. A co to księża są gorsi???? Większość społeczeństwa to kołtuneria, która szanuje ludzi tylko wtedy, kiedy mają kasę lub władzę. Prawdopodobnie się mylę, ale takie mam doświadczenia i patrzę na świat subiektywnie, przez pryzmat swoich doświadczeń i ludzi, których dotychczas poznałam.

nie czepiam się księży za to, że żyją jak normalni ludzie, chwała im za to, że np. uszczęśliwiają jakąś niewiastę i siebie, że płodzą przy tym potomka..., natomiast piętnuję ich za obłudę i zakłamanie, za udawanie świętoszka, za fałszywą pobożność prezentowaną przy ołtarzu, za wciskanie ludziom ciemnoty, w którą sami nie wierzą co widać po ich życiu, skrywanym za murami plebanii...
podwójne życie kleru, podwójna moralność i fałszywa pobożność przekłada się na patologie na styku państwo-kościół w postaci wyciągania olbrzymiej kasy, panoszenia się kleru w urzędach i państwowych instytucjach, jak bohater tego tematu, wykorzystywania szkół do indoktrynacji tej jak się okazuje nie tylko obłudnej religii, ale szkodliwej w swoich zakazach i nakazach skoro nawet księża ich nie przestrzegają

Paplaku, Paplaku...

jako nałogowy KŁAMCA, zawodowy OSZCZERCA i zadeklarowany MARKSISTA oraz RZECZNIK (załganej w papierach) reputacji GiENiERAŁA Jaruzelskiego ślij swoje wypociny do J. Urbana, również zawodowego OSZCZERCY i zadeklarowanego MARKSISTY oraz RZECZNIKA (załganej w papierach) reputacji GiENiERAŁA Jaruzelskiego.

I idź w końcu do dIABŁA!

Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

Kmiocie, Kmiocie...

do Diabła to pójdą twoi obłudni i zakłamani księża, niestety razem z nimi w piekielnych kotłach pełnych smoły smażyć się będą tacy zaślepieni De.woci jak ty..., a ja jako mistrz nadzorować będę podkładanie pod nimi ognia...

Idź do dIABŁA...

tam już jest OBERzwodnik K. Marks. Ino nie licz na klawe życie. Ziemian zwerbowanych przez sZATANA czeka WIECZNE wycie, udręka.

Bacz tedy, aby zdążyć uprosić ŁASKI u Boga przed zdechnięciem; jak wiele sług SYNAGOGI sZATANA; jeśli masz naddatek rozumu nad dIABELSKĄ złośliwością.

Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Dał nam przykład król Sobieski, jak zwyciężać mamy.
Polska rządna i gospodarna, bogobojna i sprawiedliwa PROGRAMEM Polskiego Narodu!

........
JKK

Marks z Wojtyłą w Niebie u boku mądrego Stwórcy piszą nową Biblię i katechizm dla zbałamuconych Polaków...

Idź do dIABŁA...

a swój wizerunek opatrz nazwiskiem unioKOMUNISTY: Spinelli Akbar!

........
JKK

...to Diabeł do mnie przyszedł i chciał wyhandlować moją duszę za twoją oblubienicę, czcigodną niewiastę, Zuzannę..., sprawa jeszcze otwarta, zastanawiam się...

Podobno Ryś przeżył i już wrócił do swego lasu czy też puszczy.

No i popatrzcież,-srebrnikowy zawodowy obłudnik mały paplik, piętnuje obłudę!
Kto by pomyślał?

Jak to się człowiek nawrócić może? No niczym św. Paweł z Tarsu.

ANIOŁ ZAPROWADZIŁ ŚW. FAUSTYNĘ DO PIEKŁA...

Cytat:

Dziś byłam w przepaściach piekła, wprowadzona przez Anioła. Jest to miejsce wielkiej kaźni, jakiż jest obszar jego strasznie wielki. Rodzaje mąk, które widziałam: pierwszą męką, która stanowi piekło, jest utrata Boga; drugie - ustawiczny wyrzut sumienia; trzecie - nigdy się już ten los nie zmieni; czwarta męka - jest ogień, który będzie przenikał duszę, ale nie zniszczy jej, jest to straszna męka, jest to ogień czysto duchowy, zapalony gniewem Bożym; piąta męka - jest ustawiczna ciemność, straszny zapach duszący, a chociaż jest ciemność; widzą się wzajemnie szatani i potępione dusze, i widzą wszystko zło innych i swoje; szósta męka jest ustawiczne, towarzystwo szatana; siódma męka - jest straszna rozpacz, nienawiść Boga, złorzeczenia, przekleństwa, bluźnierstwa. Są to męki, które wszyscy potępieni cierpią razem, ale to jest nie koniec mąk, są męki dla dusz poszczególne, które są męki zmysłów, każda dusza czym grzeszyła, tym jest dręczona w straszny, i nie do opisania sposób. Są straszne lochy, otchłanie kaźni, gdzie jedna męka odróżnia się od drugiej; umarłabym na ten widok tych strasznych mąk, gdyby mnie nie utrzymywała wszechmoc Boża. Niech grzesznik wie, jakim zmysłem grzeszy, takim dręczony będzie przez wieczność całą; piszę o tym z rozkazu Bożego, aby żadna dusza nie wymawiała się, że nie ma piekła, albo tym, że nikt tam nie był i nie wie jako tam jest.

Ja, Siostra Faustyna, z rozkazu Bożego byłam w przepaściach piekła na to, aby mówić duszom i świadczyć, że piekło jest. O tym teraz mówić nie mogę, mam rozkaz od Boga, abym to zostawiła na piśmie. Szatani mieli do mnie wielką nienawiść, ale z rozkazu Bożego, musieli mi być posłuszni. To com napisała, jest słabym cieniem rzeczy, które widziałam. Jedno zauważyłam, że tam jest najwięcej dusz, które nie dowierzały, że jest piekło. Kiedy przyszłam do siebie, nie mogłam ochłonąć z przerażenia, jak strasznie tam cierpią dusze, toteż jeszcze się goręcej modlę o nawrócenie grzeszników, ustawicznie wzywam miłosierdzia Bożego dla nich. O mój Jezu, wolę do końca świata konać w największych katuszach, aniżeli bym miała Cię obrazić najmniejszym grzechem. (Dz 741)

Przy okazji pozdrawiam katolików: NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS.
Wszystkim życzę: SZCZĘŚĆ BOŻE, na drodze ku wieczności.

........
JKK

bój się zatem Kmiocic, bój..., a i niewiastę stracić możesz, bo co mi po duszy, lepsza świeża kobieta...

@marioB

\"Tutaj się urodzili, jakaś matka ich wychowywała, jakieś zasady ktoś im wpajał,...to nasi kuple ze szkoły, chłopcy, z którymi bawiliśmy się na dyskotekach, ... Większość z nich nie marzyła o tym, aby być...\"
tak samo jak eSBekiem, ZOMOwcem, złodziejem, PiSowcem czy właśnie księdzem, ale jeśli się decydujemy to godzimy się, że jesteśmy utożsamiani z tą grupą. Zakłamanie wręcz podwójna tożsamość to norma katabasa, zdejmuje kiecę i lecę....bo boga już nie ma.

\" dlaczego księżą mieliby byc wolni od tgej przywary, jaka jest niestałość...\" więc gdy traci tą tożsamość i tkwi w zakłamaniu to ma też świadomość, że ma swego bożka głęboko w d..pie, to może niech się przekwalifikować w UPracy ... np: na ochroniarza, spawacza a nie dalej łgarz otępiałym klęcznikom na kazaniu wbija do główek frazesy jako świadomy zakłamany c*uj na ambonie.

\"Wydaje mi się, że im bardziej człowiek jest na bakier z 10 przykazaniami, tym bardziej czepia się księży. \" - a mi się nie wydaje tylko z pewnością potwierdzam 99,9 % deklarujących się jako katolicy świadomie omijają ten tzw. dekalog, a zakłamanie aż kii uszami, klęczą przed bożkiem w świątyni a w myślach grzeszą masowo. .

--
Każdy wściekły PiSowski post na forum to jeden wrzód w ich bebechach i jeszcze większy u prezesa naczelnego więc podpuszczać i wkurzać sektę posmolenską jest obowiązkiem każdego Polaka, aby te wściekle PiSie kundelki zalały się czym szybciej żółcią.

Nie da się nie zauważyć...

iż Atbis ZAWODOWO zajmuje się ludźmi Kościoła i polskimi Patriotami. I jeszcze jedno - jakby wyssana z mlekiem matki NIENAWIŚĆ.

Kończ swoje WYPRÓŻNIANIA SIĘ zawołaniem „sZATAN Akbar!”, Atbisie.

........
JKK

Jako że jesteś wyjątkowy egzemplarz zrodzony z niepokalanego rydzyka chyba cię rozczaruje @Kmiocie raczej hobbystycznie :)) i z troski nad biednymi wykorzystywanymi ludźmi więc nie tak zawodowo jak katabasy zajmują się urabianiem ludzi doprowadzając ich do skrajnego kretynizmu i zacofania, czego jesteś produktem. Czyny kościoła rzymskiego ewidentnie świadczą tylko że jest on dzieckiem szatana.

Poziom twój i twoich współbraci w wierze radyjnej:
słuchacz Radia z ryjem: - \"Chciałem pozdrowić moja zmarłą siostrę. Żeby zawsze była zdrowa. \" - taki typ reprezentujesz reprezentujesz.

Jak @Kmiocie możesz być patriotą polskim skoro zawarłeś pakt i oddajesz hołd obcemu mocarstwu z Watykanu?
Jeśli tylko dasz sobie szanse to z troską cię umiłuję i otoczę braterską miłością bliźniego nawet gdy jesteś tak obłąkany i opętany, bo w miłości siła i pojednanie.

--
Każdy wściekły PiSowski post na forum to jeden wrzód w ich bebechach i jeszcze większy u prezesa naczelnego więc podpuszczać i wkurzać sektę posmolenską jest obowiązkiem każdego Polaka, aby te wściekle PiSie kundelki zalały się czym szybciej żółcią.

Zapomniałeś Paplaku...

zakrzyknąć: „sZATAN Akbar!”

........
JKK

Nie tak mnie zwą pomiocie diabelskiego nasienia z niepokalanej pochwy rydzykowej ...

\" „sZATAN Akbar!” ? zdaje się, że tak krzyczeli klerycy gdy im kiece podwijał na plecy Pan Paetz i całe te zdemoralizowane środowisko.

A kysz plugawa istoto.

--

atbis
okaż więcej litości nad tym nieszczęsnym typem ludzika jakimi są Kmiocice...

Dziękuję sZATANIE...

za pokazywanie drugiego oblicza swojej MORDY. Pokaż trzecie, zakrzyknięciem „sZATAN Akbar!”

........
JKK

Litość? możliwe, ale litość powinien okazać wcześniej lekarz rodziny wskazując leczenie na wczesnym etapie czy inny MOPS podają rękę, a teraz na takim etapie sam ciśnie się cytat z piosenki Kazika Staszewskiego \"Nie ma litości dla s ....\"

====

@kmiocie POKAŻE CI OSTATECZNE OKRUTNE TRZECIE OBLICZE....

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Boletus satanas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

--

Nie miałem wątpliwości...

że janczarzy sZATANA mają tysiące MORD. Póki co na obecnym etapie nie używają jeszcze w Polsce okrzyku „sZATAN Akbar!”

........
JKK

:)))))))))))

Ja również nie miałem wątpliwości - rasowy debil z atestem.

--

Intelektualnie poległeś...

janczarze sZATANA (w tym wątku). Wszystko z powodu zakazu pokazania na tym etapie MORDY „sZATAN Akbar!”

........
JKK

tak sądzisz i ty to oceniasz? czy miałeś wieści może z niebios Pan niebieski opowiedział na twe modlitwy :) - rasowy tłuk ofiara uciech na zakrystii

Gdyby twój wyimaginowany bóg stworzył ludzi mądrymi, to nikt by w boga nie wierzył.

@Kmiocie tyle na dziś z katechezy. Trzymaj się tego smrodka...dopisek poniżej generalnie jest do pisowskich głupców ale też to fanatyków różnej maści z rozumem na bakier.

--

Dobrze...

teraz nadawaj jako Paplik. Ino nie zapomnij zakrzyknąć - „sZATAN Akbar!”

........
JKK

Kmiocic
twoja oblubienica, czczigodna Zuzanna zapewne, aż nogami przebiera, żeby ogarnąć mojego fajfusa..., przehandluję zatem swoja duszę, której i tak nie mam, żeby spełnić jej marzenie i moją męską - ateistyczną, próżność zaspokoić...

Twojego? Przecież sam cały jak fajfus.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Płatne linki

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0