piątek, 22 września 2017 napisz DONOS@
170828033807.gif
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
\"Biedne\" dzieci potrzebujące pomocy..

Dwóch 17 letnich Marokańczyków zgłosiło się po opublikowaniu ich zdjęć na policję i przyznało do brutalnej napaści i gwałtu na Polce w Rimini.

Kasia.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: \\\"Biedne\\\" dzieci potrzebujące pomocy..

... a ty babciu bolca szukasz ?
że też masz problem, jakby to w Polsce gwałtów nie było
daleko szukać ? prokuratura Ziobrowa wypościła na wolność pedofila, bo stwierdzono odbycie stosunku z 12 latką, ale nie stwierdzono tam gwałtu !!
- dopiero ten podły TVN , Polsat i inne niepolskie media , nagłośniły sprawę i Ziobro musiał zareagować

A ty idioto zaczepki? O czym to ma świadczyć że jeden gwałciciel to większy skvrviel a drugi mniejszy? Lecz się czubie.

Kasia.

o przypadku 12 latki, jakoś tu tematu nie zakładałaś :)
czyżby gwałt na dorosłej kobiecie był dla ciebie bardziej szokujący , jak na 12 latce ?

A czy ty czubie uważasz że ja wiem o wszelakich gwałtach, które mają i miały miejsce? A na resztę pytania to chyba imbecyl mógł tak denne zadać, bo dla mnie gwałt to gwałt czy na 12 czy na 30 latce. Kara w sądzie powinna być jednakowa-eunuch, a potem wpuścić aby chłopcy zrobili tzw oko za oko czyli z dvpy jesień średniowiecza i to powinno być zapisane w kodeksie karnym jako kara dla każdego gwałciciela czy pedofila.

Kasia.

w Państwie PiSlamskim więzili i gwałcili dziewczynę na śmierć...

dobre dni dla Polski zaczną się z chwilą osądzenia ostatniego PiSlamisty

Wszystkie media trąbią o tym od paru już dni , a ty wybiórczo tego akurat nie wiesz ?

Tak, tak Paplak ja wiem u ciebie w państwie Pislamskim za gwalt do ciupy, a reszcie gwałcicieli wypłacić odszkodowania za straty moralne, a kobietę pod pręgież, ewentualnie pod wywrotkę kamieni....Mnie już z waszej strony nic nie zdziwi.

Kasia.

babci gwałty w państwie pislamskim nie szokują i nie interesują ,ona zawsze szuka sensacji u innych i tak ją jakoś zawsze interesują kolorowi młodzieńcy, czyżby zazdrościła Polce ?

Nooo wyobraź sobie Picza iż nie miałam ostatnio zbytnio czasu na nic, a o Polce gwałconej przez całą noc przez 4 zwyrodnialców i bestialsko pobitym jej mężu wiedziałeś? Założyłeś temat? Czy nie bo \"gości\" nie wolno dyskredytować, przecież oni tacy biedni i poszkodowani?

Kasia.

Picza ty naprawdę jesteś głupszy niż ustawa przewiduje.Idź zapytaj tej Polki pier, olcu czy jest czego zazdrościć, albo jej męża pobitego do nieprzytomności, ewentualnie i tranwestyty czy mu się podobało?!!

Kasia.

Czasu nie miałaś, a na forum siedzisz całymi dniami i nocami ?

Tematu o : o Polce gwałconej przez całą noc przez 4 zwyrodnialców i bestialsko pobitym jej mężu , nie zakładałem - BO NIE JEST TO TEMAT POLITYCZNY , a raczej kryminalny, wiele takich na świecie, jak i u nas w kraju .

Ciekawe czy od dziś będziesz tu zakładać nowy temat za każdym razem , jak tylko media doniosą o przypadku gwałtu i to niezależnie w Polsce czy za granicami kraju ?

Twój idol, którego tak tu często wychwalałaś, Korwin twierdził ,że kobiety lubią być gwałcone :) a ty ?

Azor powęsz dobrze to zauważysz że ostatnimi dniami bywałam sporadycznie a czasem nawet wcale na forum. Powiadasz że wątek o gwałcie to kryminalny a nie polityczny, więc domniemam że o tej12 latce zgwałconej tu nie było? Czy przejrzeć wpisy? Czy tylko o gwałtach gosci koloru latte wspominać nie można?

Kasia.

ty masz jakąś obsesję, o \" o gwałtach gosci koloru latte \" było tu już wcześniej dużo innych komentarzy ,
ale dla ciebie to za mało, ty lubisz nakręcać i podgrzewać atmosferę

Kasia dewotka nie wie, bo ogląda wyłacznie TVPropaganda. A tam tylko o biednych marokańskich dzieciakach. Ale, żeby o gwałtach w celach więziennych nadzorowanych przez pislamistów to nie wspomną.

Skoro tak czesto gwałcą to jest temat do potępiania, ty byś zamiótł pod dywan, nie? Jak Anielcia, niech nie gwałcą kobiet, nie będzie dyskusji. Temat był ale nie było wiadomo kto, a dziś już wiemy 17 letni biedni chłopcy, a dwójka następnych jeszcze na wolności.A tobie jak post nie pasuje, to nie czytaj.

Kasia.

Następny czub Złomeks stara sie udowodnić że jest dobry i zły gwałciciel, jednego trzeba wybielić i nie nagłaśniać, innych potępić.. Lewackie głupie łby.

Kasia.

Ty Złomeks obłudny czlowieku, a kto jak nie ty przed chwilą i nie tylko napisał w innym poście zwracając forumowiczom uwagę,że ten to a tamten tamto, a nic w temacie, a co w tej chwili sam robisz? Temat o zgwałconej Polce a ty odwracasz kota dvpą. Jak my możecie tymi falszywymi gębami w lustro patrzeć?

Kasia.

Kaśka włącz tvn24 tam zeznają nowi świadkowie w sprawie Magdy Żuk

Właśnie wypowiada się kobieta, która tam z nią rozmawiała w hotelu i mówi, że Magda tęskniła za narzeczonym, modliła się i pytała ją czy ona wierzy w życie pozagrobowe, raz się rozbierała, drugim razem ubierała i tańczyła jak opętana . Poza tym Magda zabierała innym ludziom telefony komórkowe i nie chciała im oddać .

Piczka zajęło mi 3 minuty znalezienie twojego wątku o zgwałconej 12 latce i nawet piłeś do mojej osoby, a ja nie odpisałam bo nie byłam już wtedy na forum. I co Picza fałszywcu, o 12 latce to ok, ale już o zgwalconej Polce przez Marokańczyków to wątek kryminalny? Wredne fałszywe gęby dla których nie każdy gwałt zasługuje na potępienie!!!

Kasia.

Tak, tak Picza Magda popelniła\"samobójstwo\" a te zabalsamowanie jej ciała to tylko ot tak aby się nie zepsuła, a nie dla zatarcia śladów. Kończę z tobą wątek Magdy, bo dla mnie niech spoczywa w spokoju..

Kasia.

De.bilko podaj link gdzie ja założyłem temat o 12 latce , może jakiś post, ale nie TEMAT, jak to ty zrobiłaś ! ?

Jaki interes mają w tym polscy naoczni świadkowie, uczestnicy tej samej wycieczki i inni będący w tym samym czasie w tym hotelu by kłamać ?
Wszyscy kłamią ?

De.bilko

często upominasz mnie, że POmijam celowo szkaradne czyny Żydów w Izraelu-Palestynie..., ale sama wypunktowałaś bandycki napad z gwałtem dokonany przez osobników wg ciebie obcej i gorszej rasy, a całkiem świeżutki temat gwałtów w Polsce, w tym jeden z uprowadzeniem i śmiercią ofiary dokonany przez kato-białasów zupełnie, pobłazliwie zignorowałaś..., czy ty cycki też zakłamaniem i obłudą zakrywasz..?

ZAWSZE ODWRACASZ KOTA OGONEM I UNIKASZ NIEWYGODNYCH ODPOWIEDZI a tak wcześniej tu miałaś dużo do powiedzenia w sprawie Magdy Żuk , teraz milczysz ?

palik, ba ona nawet tu kiedyś pisała, że zaadoptowałaby malutkich palestyńczyków i przyjęła pod swój dach , tak się żałowała , że Żydzi u siebie w kraju strzelają do dzieci w pasach szahida

Paplik o tej 12 letniej dziewczynce nie miałam pojęcia, dla mnie gwałt to gwałt i napisałam wyraźnie wyżej jaka powinna być kara dla wszystkich bez wyjątku czy to Polak czy ktokolwiek inny, czy 12 latka czy 30 latka, też nie pojmujesz?

Picza napisałam o wątku 12 latki, a co to za różnica skoro twierdzisz że to nie forum kryminalne, ale jak widać tylko wybiorczo traktujesz takie wpisy.Magda Żuk została pochowana, tajemnicę swojej śmierci zabrała ze sobą, a ja nie wierzę w jej samobójstwo i koniec tematu.

Kasia.

podaj kłamczucho link do tego mojego wątku o 12latce, sama wcześniej pisałaś, że znalezienie tego zajęło ci 3 minuty

Ty taki Azor, który wygrzebuje tematy nawet sprzed kilku lat nie potrafisz tego znaleźć? Węsz, węsz dobrze. Tylko pamiętaj wątek to nie nowy temat, wysil mózg gdzie o tym pisałeś...

Kasia.

i znów Kaśka wyszła przed szereg i została De.bilką podając ploty o wieku bandziorów , oj często ona mija się z prawdą

nie 17lat , a to dwaj marokańscy bracia mają 15 i 16 lat i nie jest to okolicznością łagodzącą

Policja zatrzymała trzeciego sprawcę napadu na Polaków w Rimini , nieznana jest jeszcze jego narodowość i wiek.

Aza , rzucasz oskarżenia to udowodnij i poprzyj swoje racie .
To oskarżonemu trzeba udowodnić winy , a nie oskarżany i pomawiany ma udowadniać, że nie jest wielbłądem .
ty jak ZAWSZE ODWRACASZ KOTA OGONEM

Picza wiele stron podaje wiek dwóch 17 letnich Marokańczyków skąd ty te newsy wyciągasz z dvpy czy z pudelka?
Co ja jestem od udowadniania, tyle pijesz że nie masz pojęcia gdzie pisałeś o 12 latce? Niuchaj, niuchaj...

Kasia.

wychodzi z ciebie pisowska menda, rzucasz oskarżenia i pomawiasz mnie a nie podajesz podstawy ,

... idąc twoim tropem :
PRZYPOMNIJ SOBIE JAK SAMA TU PISAŁAŚ, W JEDNYM WĄTKU , ŻE SZUKASZ BOLCA W KOLORZE LATTE I CHĘTNIE BYŚ I NAWET ZAPŁACIŁA GRUBĄ KASĘ BY CIĘ NA STARE LATA, RACZYŁ ZALICZYĆ JAKIŚ ŚNIADY MUŚLIM :)))
... mnie zajęło tylko 3 minuty odszukanie tego wątku w archiwum

GŁUPIA BABO , Z DVPY TO SĄ WSZYSTKIE TWOJE NEWSY :)))
zawsze podle kłamiesz !!!!!

przejrzyj internet, włącz TV to się dowiesz w jakim wieku są pierwsi zatrzymani Marokańczycy

Oj Picza Pucza głupku, ja lubię Polaków,naiwniak o rozumku 3 latka może by i uwierzył w taki temat na forum. Powiadasz że nie tyle mieli lat? No popatrz nawet już wasz tvn kłamie? Nie mówiąc o tym gdzie ja znalazłam takie wiadomości. Wychodzisz na cymbała jak sto ótasów...

Kasia.

Na fakty zapraszał dziś Piotr Marciniak wiarygodne źródło czubeczku czy nie? Moje było inne, ale wy chyba w tą tv wierzycie, bardziej niż w moje źródła? Sęk w tym iż dziś w rozbieżności nawet na tvnie nie było.

Kasia.

Niuchaj, niuchaj... teraz się wypierasz ?
a może przypomnisz sobie gdzie pisałaś :
, ŻE SZUKASZ BOLCA W KOLORZE LATTE I CHĘTNIE BYŚ I NAWET ZAPŁACIŁA GRUBĄ KASĘ BY CIĘ NA STARE LATA, RACZYŁ ZALICZYĆ JAKIŚ ŚNIADY MUŚLIM :)))
... mnie zajęło tylko 3 minuty odszukanie tego wątku w archiwum

Stara torbo znów wyszłaś na matoła, jak sto głupich cip...

haha
ta co się zawsze tak tu zapierała, że nigdy nie ogląda TVNu :))
a teraz wie nawet kto dziś zapraszał na Fakty ?
... słowo daję, ja nawet nie kojarzę tego nazwiska , twarz pewnie tak, ale nie powiążę tego z nazwiskiem - a ona wie ?

co za obłuda !!!!!!!!!!!

Pewnie że nie oglądałam, wystarczy wpisać i sprawdzić czubeczku, a zrobiłam to celowo aby ukazać twą obłudę, najzwyczajniej na stronie on line zerknęłam czy tam o tym mówili, przecież w moje źródła byś nie uwierzył. A że w ogóle coś ci się popierdo.iło z tym tvnem to inna sprawa, ja ogólnie malo tv oglądam i to każdej stacji, chyba że film.
I co kłamco już wiek ci się zgadza, bo tu jest meritum sprawy, czy też tvn kłamie? Mniej pudelka itp bo beret ci ryje..

Kasia.

Piczka ja nie muszę sobie przypominać bo po pierwsze lubię biały kolor skóry,a po drugie jak kiedyś zechcę ale nie koloru latte bo to nie moja bajka, to w realu znajdę, a nie przez ogłaszanie na forum głupi dęciaku, więc wsadź sobie te swoje brednie w zwieracz.

Kasia.

Dzieci miały potrzebę i wykorzystały okazję, jak u siebie w domu ;)

To są dzikusy proszę pana posła ;) lub ministra ;) hahahaaha

Potrzebę jak mają a gdy kobieta mówi-nie to niech wsadzą w sztachety, w drzwi, ewentualnie wezmą dwie cegły wsadzą pomiędzy jajca i trą, ochota szybko im przejdzie.

Kasia.

Jak wyżej.

Lewactwo zachodnie nie zdziwię się gdy zrobi z nich nawet i 14 latków, aby tylko nie poszli do więzienia.Gdyby nawet oni mieli i po te 14 czy 15 lat i dopuszczali się gwałtów to jeszcze gorzej, bo to świadczy tylko o strasznej demoralizacji w tak młodym wieku i do kvrvy nędzy o tym że gówniarze małolaci dopuszczają się gwałtów na dorosłych kobietach.

Kasia.

Bambusy powinny trafić prosto na bacutil. Choćby i dopiero co po obrzezaniu byli.

Stało się, Świat nie jest idealny, sprawcy ujęci.
Może teraz coś o jakimś jurnym kiecowym?

ślepcze

choć jesteś upośledzony i tak nie unikniesz odPOwiedzialności za swój rasistowski - lżący na tle narodowościowym wPiS, ja donoszeniem się brzydzę, ale jest ośrodek, który wyłapuje takich typków jak ty

De.bilko, znowu klimakterium ci mózg orze? Są na to tabletki

no fakt faktem ale dzieci robią taki gwałt ? to w przyszłośći wyrosną na takich co pasy samobójców zakładają ..ciekawe jaka ich kara spotka fakt młodzi są sobie ulżyli i co dalej....Kasia nie stresuj tak się i nie denerwuj....szkoda urody..:)

Oj widać Paplak że się raczej nie brzydzisz...

Wiewióra to że się stało i koniec tematu to trochę mało jak dla kobiety którą to spotkało, że świat nie jest idealny to wiadomym jest. Tyle że zachód kiepsko sobie z tym radzi, a kary które są tam za takie przestępstwa bardzo często są nieadekwatne do czynów. Pamiętam gdy w Niemczech mówiono do kobiet aby nosiły wygodne buty i w razie co ratowały się ucieczką, czy zachowywały bezpieczną odległość wyciągniętej ręki, nie chodziły wieczorami w pojedynkę i to były rady po części niemieckich polityków, czy ich całkowicie odmóżdzyło? A nie lepiej wprowadzić ostre prawo z deportacją włącznie dla tych którzy łamią prawo? Może wtedy jeden z drugim się zastanowi.

Kasia.

dlatego, De.wotko, stale chodzisz w Tramkach...

Paplak pudło nie lubię trampek ani adidasów, zakładam jedynie na rower ewentualnie jeszcze gdzieś..A jak tam nasmarowaleś donos, do :\"Hejstop\" czy gdzie indziej? A przy okazji doniosłeś na siebie z powodu lżenia na katolików, czy naśmiewania się z czyjejś niepełnosprawności?

Kasia.

De.bilne jest też twierdzenie, że Zachód sobie nie radzi ze sprawcami takich przestępstw oto bowiem: Włoska policja informuje, że złapano czwartego członka gangu, który zaatakował polskich turystów na plaży w Rimini. http://wiadomosci.onet.pl/swiat/schwytano-czwartego-sprawce-napadu-w-rimini/kefv8vn
...to PiSlamska Polska sobie nie radzi sądząc po ostatnich doniesieniach o zaniechaniach policji wobec zgłoszonej zaginionej, a jak się póżniej okazało zgwałconej, zamordowanej i ukrytej w wersalce dziewczyny, oczywiście przez kato-polaka...

Plemniku stary tryku,że takie coś i opłacane przez jeszcze gorsze coś istnieje, to ja dobrze o tym wiem. I aż robią w gacie aby mieć wyniki do pokazania swoim sponsorom. Bo wiadomo że darmo nikt kasy dawać nie ma zamiaru.
I g*wno mnie obchodzi rasa tych bandytów. Mogliby być zieloni, a to samo napisałbym. Zwyrodnialec i zboczeniec to zwyrodnialec i zboczeniec, choćby i różowy. Takie coś nie zasługuje na nazwanie takiego czegoś człowiekiem, bo człowiek tak nie postępuje. A prawa ludzkie powinny odnosić się do ludzi, a nie do potworów.
I nie pieprz mi tu o rasizmie, bo najlepszych przyjaciół jakich miałem spośród obcokrajowców, to byli trzej czarnoskórzy afroamerykanie. Nigdy mnie nie zawiedli. Bez fałszu i obłudy, czyli jednej z głównych cech łatwo zauważalnych u białych amerykanów.
I nie opieprzaj się papcio, tylko smaruj szybko. Może i tobie kilka stówek wpadnie.

Paplak oby napewno się brzydzisz? To twoje słowa do pewnego użytkownika z forum:\" Nie kryj się, daj się namierzyć, a zobaczysz jak bekniesz za szkalowanie, poniżanie ludzi ze względu na religię, narodowośc i przekonania\".
A ty już zapłaciłeś za poniżanie ludzi ze względu na religię i katolicką wiarę? Czy sądzisz że to działa tylko wybiórczo i niektóre religie i ludzi w nią wierzących można szkalować?

Więc albo ktoś się brzydzi donosicielstwem i reaguje tylko jak coś tyczy się jego czy jego rodziny osobiście, albo lubi strzelać z ucha chyba tak to działa, co?

Kasia.

każdy odPOwiada za swoje wPiSy i jeśliby mnie PiSlamska inkwizycja dopadła to w żaden sposób nie uchroni ślepca, jeśli ośrodek walki z rasizmem namierzy jego szkaradny wPiS, a przekonał się już o tym jeden z internautów udzielających się na tym forum

Paplak mi chodzi o śmieszne kary, które tam są orzekane w związku z takimi przestępstwami, często jest w ogóle brak kary bo zrobił to gówniarz. Policja nie złapała czwartego jak już, bo dwójka sama się zgłosiła.Za zbrodnie ze szczególnym okrucieństwem powinna być sroga kara i tego psychopaty w Polsce raczej nie ominie, a tych w Rimini pewna bym tego nie było że za sadystyczny zbiorowy gwałt Polki, tranwestyty i pobicie posiedzą długie lata.

Kasia.

Nooo pewnie Paplak że namierzy,podaj namiary i wyślij, szybciej będzie, a nawet może coś skapnie od tych gdzie po części fundacja Batorego im sypie groszem..

Kasia.

Dobrze jeszcze że lewackie rządy nie wpadły na pomysł aby na Zachodzie zgwałconej kobiecie nakazywać wyjść za mąż za gwałciciela.

Kasia.

Czterech zwyrodniałych zboczeńców, co biją do nieprzytomności człowieka i wielokrotnie gwałcą jego żonę, to nie jest żadna rasa, tylko podrasa nieludzka.
Więc nawet pod rasizm podciągnąć nie można.
Paplik, a może dla ciebie to są ludzie i to jeszcze z którymi należy się nadzwyczaj delikatnie obchodzić? Przed wojną i bombami uszli z Maroka? Czy powiedziano im że tutaj żyją miliony idiotów którzy darmo kasę dają? Pełno zepsutych i amoralnych idiotów, których należy tłuc, gwałcić i sprowadzać do parteru, bo i tak nam g*wno zrobią.
Antyrasistowskie przygłupy prawników nam sprowadzą, kaucje zapłacą, i w ogóle pieścić będą. A nie jak jakiś tam marokański kacyk, który by nam kazał żywcem nogi z dvpy powyrywać i resztę zostawić na pustyni dla hien.

No coś Ty jeszcze się nie nauczyłeś na tym forum kto jest kto?

Kasia.

Taka rasistowska wesz jak paplak pisze o rasizmie....

Pamiętaj tylko, że ma on na myśli (na myśli - ale oksymoron mi wyszedł - paplak nie myśli) biały rasizm, bo czarny wg paplaka nie może być rasistą.

"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan

Kaśka De.bilko

I CO TERAZ POWIESZ, czyje źródła mówią prawdę, moje czy twoje ?
ja pierwszy ci durna babo podałem , że to dwaj bracia Marokańczycy 15 i 16 lat , dodam - oraz 17-letni Nigeryjczyk i 20-letni Kongijczyk, prawdopodobnie szef gangu .
( Nie zmienia to faktu, że bandyci powinni odpowiadać jak dorośli, nie jest to okoliczność łagodząca ! )

... \" Mniej pudelka itp bo beret ci ryje..\"

TAK TU SIĘ RZUCAŁAŚ I CHWALIŁAŚ SWOIMI ŹRÓDŁAMI, dyskredytując INFO PODANE PRZEZ TVN24 i co wyszło ?
... jak zawsze bzdurne ploty z twoich \" źródeł \" wyssane z palca albo usłyszane od przyjaciółki w maglu :)

Teraz będziesz miała choć za grosz odwagi cywilnej i przyznasz, że wcześniej wypisywałaś tu głupoty ?

...nie wytłumaczysz babie z brodą i prostatą, że czarne jest czarne, a białe, białe..., albo może odwrotnie..?

Autor: Kasia. (---.dynamic-ww-07.vectranet.pl)
Data: 02-09-17 18:33

Dwóch 17 letnich Marokańczyków zgłosiło się po opublikowaniu ich zdjęć na policję i przyznało do brutalnej napaści i gwałtu na Polce w Rimini.

Data: 02-09-17 21:28

Picza wiele stron podaje wiek dwóch 17 letnich Marokańczyków skąd ty te newsy wyciągasz z dvpy czy z pudelka?

Data: 02-09-17 21:55

Oj Picza Pucza głupku, ja lubię Polaków,naiwniak o rozumku 3 latka może by i uwierzył w taki temat na forum. Powiadasz że nie tyle mieli lat? No popatrz nawet już wasz tvn kłamie? Nie mówiąc o tym gdzie ja znalazłam takie wiadomości. Wychodzisz na cymbała jak sto ótasów...

Data: 02-09-17 22:00

Na fakty zapraszał dziś Piotr Marciniak wiarygodne źródło czubeczku czy nie? Moje było inne, ale wy chyba w tą tv wierzycie, bardziej niż w moje źródła? Sęk w tym iż dziś w rozbieżności nawet na tvnie nie było.

Data: 02-09-17 22:25

Pewnie że nie oglądałam, wystarczy wpisać i sprawdzić czubeczku, a zrobiłam to celowo aby ukazać twą obłudę, najzwyczajniej na stronie on line zerknęłam czy tam o tym mówili, przecież w moje źródła byś nie uwierzył. A że w ogóle coś ci się popierdo.iło z tym tvnem to inna sprawa, ja ogólnie malo tv oglądam i to każdej stacji, chyba że film.
I co kłamco już wiek ci się zgadza, bo tu jest meritum sprawy, czy też tvn kłamie? Mniej pudelka itp bo beret ci ryje..

Autor: speech- (---.dynamic-ww-12.vectranet.pl)
Data: 02-09-17 21:14

i znów Kaśka wyszła przed szereg i została De.bilką podając ploty o wieku bandziorów , oj często ona mija się z prawdą

nie 17lat , a to dwaj marokańscy bracia mają 15 i 16 lat i nie jest to okolicznością łagodzącą

I CO De.bilko KTO MIAŁ RACJĘ ?

...\"I co kłamczucho już wiek ci się zgadza, bo tu jest meritum sprawy, czy też tvn kłamie? Mniej pudelka itp bo beret ci ryje..\"

... gdzieś ty to słyszała w TVNie , znów kłamiesz !!!!
bo ja ci już 02-09-17 o godzinie 21:14 podałem za TVN24 właściwy wiek Marokańczyków !

Kiedy s-picz-a jest bardzo podniecona i głęboko ujemnie zbulwersowana - to znaczy, że w Polsce wszystko idzie w dobrym kierunku.

Ja spokojnie zasiadam przed kominkiem i piję zdrowie Kaczora i jego kota na pohybel pos-tępakom paplaksom.

Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan

haha
teraz suka Aza - Kaśka , podkuliła ogon pod dvpę i pali głupa jak zawsze gdy temat jest dla niej niewygodny

... niby błahostka, ale jak sama pisała : \" ... bo tu jest meritum sprawy...\"

bura suka kłamie, jak zawsze !!!
i nigdy do błędu się nie przyzna

W przeciwieństwie do Ciebie, inni potrzebują się np umyć.

ślepa mendo a kto ciebie oporządza , dziś chyba pielęgniarka z opieki społecznej ma wolne ?

zobaczymy ile czasu Kaśka potrzebuje by się podmyć i wrócić na forum i czy będzie miała choć odrobinę honoru, by się ukorzyć i przyznać do błędu ?
... a taka mundra wcześniej była :)))

A tobie stara kvrvo, tygodniowa pielucha pod dvpą nie przeszkadza?

Picza tyś debil na maxa, dane to tylko tobie podałam z twej ulubionej tvnowskiej stacji, sama czytałam o tym zupełnie gdzie indziej, a jak tobie popier, oleńcu nie pasuje to napisz do nich aby się w końcu zdecydowali co do wieku i nie łgali.. O tu napisz najlepiej notę protestacyjną.

https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/fakty-02-09-2017,769478.html

Kasia.

Najlepiej niech zrobią z nich 12 latków, pouczą że tak nie wolno i wypuszczą, a jak trochę popłaczą to i może odszkodowanie im zapłacą.Popi..dolone lewackie rządy!!!

Kasia.

Aza, bura suko, to jak jest z tym wiekiem Marokańczyków, jak podają te twoje wiarygodne źródła , którymi się chwaliłaś ?

durna babo , jeszcze raz ci powtarzam : ja ci już 02-09-17 o godzinie 21:14 podałem za TVN24 właściwy wiek Marokańczyków !

a ty dalej brniesz w kłamstwa !

NIE ODWRACAJ KOTA OGONEM, JAK ZAWSZE !
... .. niby błahostka, ale jak sama pisałaś : \\\" ... bo tu jest meritum sprawy...\\\"

KŁAMIESZ I MANIPULUJESZ FAKTAMI bura suko !

A spierd... idioto bedę tu czas marnowała, notę wystosuj do tych co ci podałam co co i rusz podają dla osłów inne dane, jutro wam podadzą 12 lat!

A to dla reszty ostro i tylk dla dorosłych ale czy prawdziwie chłopacy\"prawią\"?

https://youtu.be/9E6llzSGsyU

Kasia.

bura suko.
PODAJ TE TWOJE \"WIARYGODNE \" ŹRÓDŁA , na które się powoływałaś, gdzie ty to wyczytałaś,
cytując twoje słowa : wzięłaś to z dvpy czy pudelka ?

... ja ci podałem TVN24 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Po kiego grzyba dyskutujecie z przygłupem s-picz-em???

Jeśli potomkowie ubeków, lewackie pos-tępaki jak drobny łotrzyk-s, s-picz-ka-s, złomak-s, paplak-s toczą pianę z pysków i leją krokodyle łzy to znaczy, że w Polsce wszystko idzie w dobrym kierunku.

Ja spokojnie zasiadam przed kominkiem i piję zdrowie Kaczora i jego kota na pohybel pos-tępakom paplaksom.

Maxxx przyznam szczerze że chyba z litości, oby nie musiał sam ze sobą;)
A teraz chwila relaksu od Witka zwanego muzykiem ulicy..

https://youtu.be/2Y032q9Hjps

Kasia.

ŚWINI PLUĆ W TWARZ, POWIE, ŻE DESZCZ PADA :))
... bura suka Aza vel Kaśka , zawsze odwróci kota ogonem !

cekaem, bydlaku,
czy ty potrafisz napisać tu choć jeden komentarz , by nie bluzgać : kvrwami, skvrwionymi ect. ?

Z powodu iż niektorzy wścieku ótasa dostali to nadal dla relaksu Witek...

https://youtu.be/9UXt_Cj0YSQ

Kasia.

Ooooo i jeszcze to;)
https://youtu.be/EdmZYu9Lths

Kasia.

durna babo,
ty naprawdę cierpisz na niedojebanie mózgowe :)

Witek jest spoko gość, więc....
https://youtu.be/1R6ZylzTER8

Kasia.

Ojciec braci podejrzanych o napad na Polaków w Rimini: muszą zapłacić za swój czyn .
Gazecie \"Resto del Carlino\" udało się dotrzeć do ojca braci i przeprowadzić z nim wywiad. Mężczyzna mówi w nim, że to on kazał swoim synom zgłosić się na policję. - Może się zdarzyć, że ktoś kradnie telefon komórkowy, ale nie że atakuje kobietę. Jeśli oni to zrobili, to muszą za to zapłacić - stwierdził.

Łojej pewnie lewacka gazetka przeprowadziła wywiad i tak napisała, a bidulki łezkę też uronili, że doznali pomroczności jasnej i nie wiedzieli co czynią? Jak tak to pewnie trza ich wolno puścić i po 5 tysięcy euro dać odszkodowania, a tatusiowi medal za wychowanie.

Kasia.

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=411761&t=411761

...polscy muzycy zaprosili obie kobiety do autobusu. Następnie, według poszkodowanej kobiety, została ona zgwałcona przez wszystkich członków zespołu.http://muzyka.onet.pl/newsy/muzycy-decapitated-podejrzani-o-gwalt-zbiorowy/nbld86

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=411737&t=411737

migrant zaatakował młodą dziewczynę, wciągnął przemocą do kościoła i zgwałcił .http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/imigrant-z-polski-zgwalcil-dziewczyne-w-kosciele-teraz-cierpi-pod-cela/bw4yqfs

Kaśka, a o tym słyszałaś/czytałaś ?
TVPis podawało takie info ?

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Płatne linki

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0