czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
niegodni, powinni nosić drelich więzienny albo pokutny wór

Postaram się, najwyżej stopery w uszy włoże;p;ę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niegodni, powinni nosić drelich więzienny albo pokutny wór

Witam wszystkich :) jak przygotowania do wypadu do Ełku??

http://www.youtube.com/watch?v=a04bpvAXn4w&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niegodni, powinni nosić drelich więzienny albo pokutny wór

Jeszcze dziś wieczorem się wybieram. Biorąc pod uwagę porzadny wypoczynek raczej wybiorę Mały Wiartel. Dzięki za wskazówki.


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niegodni, powinni nosić drelich więzienny albo pokutny wór

a konkretnie BLM 09042, bo juz ja wzialem zeby nie zginela, wlasciciela prosze o kontakt pod numerem 608764602

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niegodni, powinni nosić drelich więzienny albo pokutny wór

Witam. Mam pewien problem. Nie wiem czy w to wierzyć, czy nie? Mam ciocię, która jest wróżką, poprosiłem ją żeby przepowiedziała mi datę mojej śmierci. Długo musiałem ją na to namawiać, ale się udało. Później tą datę potwierdziła pewna cyganka, w sumie to sama mi ją powiedziała nic jej nie mówiłem o sytuacji z ciocią. Byłem już prawie pewien, że coś w tym chyba jest, ale znalazłem w internecie tą stronę http://poznajdate.com i ona też wyznaczyła mi taką samą datę. Teraz się zastanawiam jak to jest możliwe?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niegodni, powinni nosić drelich więzienny albo pokutny wór

zamów trumnę i ubranie śmiertelne,nie śmiej się z wróżb.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niegodni, powinni nosić drelich więzienny albo pokutny wór

wiartel jak najbardziej. Orientujesz sie jaki jest koszt w tym roku i jak z miejscem? Od 12 urlop wiec moze zawitam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niegodni, powinni nosić drelich więzienny albo pokutny wór

Spieeerrdalaajj z tym spamem!! No, już zaginam kiece i już lecę wysłać 2 smsy po 31zł.... Deebil



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niegodni, powinni nosić drelich więzienny albo pokutny wór

Debilku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-kup skrzynkę wódki(najlepszej jaką znajdziesz)
-idź na dziewczynki(najdroższe )
- nawrzucaj szefowi(albo nauczycielom)
a jak cię nie stać na to , to wal do prowidenta!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wszystko zalecane na 1 tydzień przed wyznaczoną datą!!

niech ci ziemia......itd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niegodni, powinni nosić drelich więzienny albo pokutny wór

Siema! Mam zamiar od września trenować Kick-Boxing. Czy jest jeszcze w Łomży sekcja Kick-boxingu? Jeśli ktoś ma dokładniejsze informacje na temat ilości treningów , kasy , albo kontaktu z trenerem czy jakimś prezesem to byłbym Wdzięczny.

Pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niegodni, powinni nosić drelich więzienny albo pokutny wór

może jakoś przeżyję;p;d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niegodni, powinni nosić drelich więzienny albo pokutny wór

to stara oszustka. żeruje na ludzkich uczuciach i naiwności. Kiedyś kupowała jajka w supersamie na Bernatowicza, teraz na manchatanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niegodni, powinni nosić drelich więzienny albo pokutny wór

to kobieta nie dziewczyna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niegodni, powinni nosić drelich więzienny albo pokutny wór

"Domy pomocy" "MOPSy" i inne caritasy dostające kasę z budżetu to jeden wielki przekręt.

Jak zauważyła mieszkanka tego domu - całą śmietankę spija Dyrektor. W takich miejscach szerzy się nepotyzm i inne patologie. Efektem tego jest to, że może 20% tej pomocy trafia do potrzebujących.

Resztę pożera machina urzędnicza - naczelniki,, dyrektory, sekretarki.

Są miejsca, gdzie w MOPSIe pracuje 20 osób a z pomocy mopsu korzysta 15 osób. To jest patologia.


Pomocą potrzebującym powinni zajmować się ludzie z powołaniem. Zakonnice, żony biznesmenów (Kwaśniewskie, Komorowskie, Kulczykowe). Nikt nie miałby prawa krytykować tych instytucji, bo wydawałyby swoją kasę.

Ludzie bardzo chętnie pomagają potrzebującym - kto pomagał powodzianom? Urzędnicy? NIE. Zwykli ludzie organizowali zbiórki.

Nie byłoby problemu tak jak z Czeczenami, że dostają mieszkania i zasiłki a widać, że powodzi im się nieźle - mają dobre samochody i szastają kasą. A dlaczego nie byłoby problemu? Bo taki Mogamed nie leciałby z pyskiem "BO MI SIE NALEŻY" . Jak właściciel fundacji zobaczyłby, że ktoś cwaniakuje - po prostu przegnałby takiego.

Chodzi o to, żeby ludzie sami mogli decydować czy i komu dać trochę swojej kasy. Teraz rząd nas okrada i daję tę kasę cwaniakom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niegodni, powinni nosić drelich więzienny albo pokutny wór

I dlatego piwo po piątaku ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niegodni, powinni nosić drelich więzienny albo pokutny wór

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niegodni, powinni nosić drelich więzienny albo pokutny wór

do dvw idz do psychiatry powaznie wez z soba pawelka za reke bo on tez pedzio jak tY:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niegodni, powinni nosić drelich więzienny albo pokutny wór

Uwaga, smsowe naciąganko. Poznajdate.com i smierc.org

środa | Kategoria: Różności

Od jakiegoś czasu po różnych forach dyskusyjnych namiętnie panoszy się pewien spamer. Zamieszcza post o tej lub zbliżonej treści:

Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci.
Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia
na http://poznajdate.com
i otrzymałam znów tę datę!
Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?

I kolejny patent, strona inna, ale autor ten sam:

Kiedyś zatrzymała mnie wróżka w parku i podała mi dokladną datę śmierci, szukłam w internecie informacji i
weszłam na stronę http://smierc.org tam potwierdziły sie przepowiedne wróżki.
Teraz nie wiem co robić.


Wkurzył mnie, ponieważ już dwukrotnie usuwałam ten spam z TarotNetu, a dziś zaatakował mojego bloga. Widzę „kampania internetowa” trwa, bo podobne posty pojawiły się w bardzo wielu miejscach w internecie – zatem czas najwyższy zamieścić ostrzeżenie i wytłumaczyć potencjalnym ofiarom na czym ta zabawa polega.

Czym są serwisy poznajdate.com i smierc.org? Oczywiście nie mają nic wspólnego z wróżbiarstwem. Użytkownik zaciekawiony datą swojej śmierci musi rozwiązać zwykły test (quiz), czyli odpowiedzieć na kilkadziesiąt prostych pytań. Na koniec aby uzyskać wynik, należy wysłać sms pod numer 92925… I tu jest haczyk!

NIE JEST TO NORMALNA WIADOMOŚĆ, NIE KOSZTUJE KILKU GROSZY.
Jeśli wyślesz SMS’a na numer 92525 to zapłacisz: 25 zł netto,
czyli dokładnie 30.75 zł brutto!


Dodam, że na jednym sms-ie się nie kończy, trzeba wysłać 2,
czyli w sumie zapłacisz 61.50 zł.

W odpowiedzi dostaniesz jakąś piramidalną bzdurę. Sama sms-ów naturalnie nie wysyłałam, ale nie trudno się domyślić, że na podstawie kilkudziesieciu ogólnikowych pytań NIKT nie poda prawdziwej daty śmierci. W ogóle cały ten test ma za zadanie WCIĄGNĄĆ użytkownika w interakcję i dlatego pytań jest aż 38, nie 10 czy 15. Jeśli poświęcisz kilka dłuższych minut na uważne studiowanie kolejnych tekstów i zaznaczanie właściwych odpowiedzi, wzrasta szansa że będziesz bardziej skłonny wysłać sms-a by uzyskać to, czego od początku oczekujesz! Ot, taki mały trick.

Zabawa działa dokładnie na tej samej zasadzie, co lipne testy IQ na które dało się nabrać sporo osób. Najpierw ślęczymy nad testem, później aby poznać wynik musimy wysłać sms-a. Oczywiście wiele osób nie spodziewa się, że głupi sms może kosztować aż 30 złotych i przeżywa spore zaskoczenie…



Wracając do serwisu poznajdatę, nie przypadkiem na tej samej stronie, co numer sms, widnieje napis: alternatywny kanał płatności kartą płatniczą- cena usługi wynosi 3 złote.

Nie przypadkiem ta cena (3 złote) jest ładnie wytłuszczona i na tle reszty, doskonale wrzuca się w oczy. To taka mała zmyłka, bo często nie wczytujemy się w treść takich informacji, a po prostu skanujemy wzrokiem całość i wyłapujemy wyróżniające się elementy. Niejedna osoba „zobaczy” więc i przyjmie do wiadomości że trzeba wysłać wiadomość o treści:

smsdata1

na numer

92525

koszt

3 zł

Człowiek nie wiele myśląc chwyta za telefon. Nie mamy w zwyczaju używać karty, choć faktycznie koszt tej operacji wyniósłby około 3 zł. Natomiast zgodnie z cennikiem każdego operatora telefonii komórkowej, sms PREMIUM pod nr. 92529 kosztuje dokładnie 30 złotych 75 groszy…

Rzecz jasna gad który pojawia się na forach i blogach udając zaniepokojoną osobę, której ktoś przepowiedział datę śmierci, jest zwykłym kłamczuchem i bezczelnym spamerem. Chce podstępem zachęcić Was do korzystania z tego serwisu, zaciekawić i skłonić do wysłania sms-ów.

Chyba nikogo nie zdziwi, jeśli powiem, że od strony technicznej CAŁY ów test to ściema? Nie ma nawet żadnego skryptu, który przetwarza dane czy coś wyliczy, ponieważ aby przejść do kolejnych pytań, nie trzeba zaznaczać jakiejkolwiek odpowiedzi. Tak, można za każdym razem zostawiać puste pola i klikać przycisk dalej (wyjątkiem jest tylko pierwsze pytanie o płeć).

Po prostu lipa do kwadratu! Nie dajcie się wpuszczać w maliny!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niegodni, powinni nosić drelich więzienny albo pokutny wór

Zgubiłem tablicę rejestracyjną BL22770
uczciwego znalazcę proszę o kontakt 535833533

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niegodni, powinni nosić drelich więzienny albo pokutny wór

WSPOLCZUJE CI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niegodni, powinni nosić drelich więzienny albo pokutny wór

Solarium LAURENT Łomża, Al. Legionów 40. Tel. 0-606 103 779

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niegodni, powinni nosić drelich więzienny albo pokutny wór

bylam dzisiaj na 15 min.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niegodni, powinni nosić drelich więzienny albo pokutny wór

ale jak Ty pierwszy raz idziesz to nie bierz na razie wiecej niz 8 min. tak z 10x po 8 min. i dopiero bierz wiecej

i nie sluchaj tej baby co kase bierze od Ciebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niegodni, powinni nosić drelich więzienny albo pokutny wór

http://m.nowyekran.pl/pdfs/315/nowyekran_post_2901_a3bee728.pdf

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niegodni, powinni nosić drelich więzienny albo pokutny wór

To niedobrze :(
Ale to nic znalazłem w T-mobile 1MB/s za 37zł :P, bo mam jeszcze stacjonarny w TP:
http://www.t-mobile.pl/pl/indywidualni/internet/komputer/internet_stacjonarny

Ma ktoś z was może (w T-M)? Chciałbym wiedzieć na jakiej zasadzie odbywa się sprawdzanie czy dana osoba ma telefon w T-Mobile. Sam jestem w Orange, ale moja siostra jest w T-Mobile, więc...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niegodni, powinni nosić drelich więzienny albo pokutny wór

do zobaczyska :) ja zaraz wyruszam jak by co jestem na cb :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niegodni, powinni nosić drelich więzienny albo pokutny wór

A może pojechać wieczorem i oddać do ręki potrzebującym a nie przez kogoś?

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niegodni, powinni nosić drelich więzienny albo pokutny wór

i jest ladna:) znaczy sie w moim typie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niegodni, powinni nosić drelich więzienny albo pokutny wór

ola - co do zbiórek:

Niedawno moja taka trochę naiwna koleżanka uparła się, żeby oddać ubranka dla dziecka "potrzebującym". W gazecie znalazła gdzieś ogłoszenie "samotna matka potrzebuje ubranek dla dziecka ..." czy coś takiego.
Mówię jej - daj se spokój, co będzie menelom oddawała ubrania? No ale ona uparła się, że chce je oddać i prosiła mnie, żebym zawiózł: "ja też sama wychowuje dziecko i wiem jak ciężko jest, dlatego chcę komuś pomóc a ty to zawsze uważasz, że jak ktoś biedny to od razu menel".
To już się nic nie odzywałem, w duchu pomyślałem, że miło będzie jak okaże się , że nie mam racji i jednak świat nie jest taki cyniczny.

No to pojechali z tymi łachami.
Umówiła się z "potrzebującą matką" na konkretną godzinę w jej mieszkaniu. Pierwsze zaskoczenie to był dom - nie jak można by się spodziewać chatka, czy kawalerka w wielkiej płycie - duży, 3 piętrowy dom z ogródkiem. Zaniedbany, ogródek zarośnięty, ale okazały.
Wyszedł jakiś facecik - żulik, obdartus i lekkoduch: "żony nie ma bo dziecko zachorowało i coś tam coś tam, ale ubranka możecie zostawić".

No to niosę wór na górę do korytarza a tam ... ze 20 takich worków, 3 wózki, porozwalane wszędzie zabawki. Wewnątrz domu snuł się jakiś dziadek - nie za bardzo trzeźwy.

Wnioski:
- jak zwykle miałem rację
- osoby potrzebujące siedzą cicho a nie ogłaszają się po gazetach
- jest mnóstwo żerujących na ludzkiej dobroci/naiwności
- pomoc trafia najczęściej do cwaniaków-meneli, któzy nawet o dom nie potrafią zadbać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niegodni, powinni nosić drelich więzienny albo pokutny wór

Takie rzeczy to fachowo chyba w każdym bo samemu to można nawet zrobić ;pp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niegodni, powinni nosić drelich więzienny albo pokutny wór

Autor: Bit (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19-06-11 14:24

Fuzzie z roku 1965 - pracowałeś u mnie 15 lat ( przez ten czas utrzymywałeś rodzinę za pieniądze zarobione u mnie ).



i uważasz pan, że jest ci coś z tego tytułu dłużny? nie? to po co to piszesz? zarobił - a nie ukradł. zapłaciłeś pan za jego usługę. wara ci od tych pieniędzy!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niegodni, powinni nosić drelich więzienny albo pokutny wór

ja ci polecam solarium na południu które jest bardzo dobre i tanie, koło porucznika łagody, mieści się w bloku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niegodni, powinni nosić drelich więzienny albo pokutny wór

co Ci zrobili?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niegodni, powinni nosić drelich więzienny albo pokutny wór

szedlem z wiaderkiem smieci mozeza kogos mnie wzieli innego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niegodni, powinni nosić drelich więzienny albo pokutny wór

tak, poczta się włącza, prawdopodobnie wypadł mi kiedy jechałem motorem (ruszałem ze stacji STATOIL) i się rozłożył

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niegodni, powinni nosić drelich więzienny albo pokutny wór



młody wykrztałcony
uważaj, bo cię kiedyś ktoś dopadnie, chociażby i pod śmietnikiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: niegodni, powinni nosić drelich więzienny albo pokutny wór

Do czarnasukaczarna no jakie z takim typem można robić na 1tyśia nie więcej kto będzie ryzykował z takim typem większą gotówkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org