piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kolejna ofiara zamachowca. Tym razem w Krakowie został młody mężczyzna 33 lata.

hehehehhe wczoraj właśnie oglądałam te filmiki algi:)nie nie zagłodzę :)daję radę:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna ofiara zamachowca. Tym razem w Krakowie został młody mężczyzna 33 lata.

Miska i dwiekratki- zamiast zakładać sobie konta na 4lomza, to się zajmijcie problemem, o którym mówicie. Posprzątajcie paniom pomieszczenia- to się nie będą mnożyć karaluchy, sprowadźcie firmę dezynfekcyjną i za nią zapłaćcie, dajcie im samochód za darmo, a żywność bezpośrednio zainteresowanym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna ofiara zamachowca. Tym razem w Krakowie został młody mężczyzna 33 lata.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna ofiara zamachowca. Tym razem w Krakowie został młody mężczyzna 33 lata.

Szary Człowiek - nie zrozumiałeś mnie. Po mojemu to powinno wyglądać tak:

Kobieta (bo to ona jest od opieki nad dzieckiem - od tysięcy lat to kobieta ma się troszczyć o dziecko. Zadaniem faceta jest zapładniać), a więc kobieta widząc faceta ocenia czy ten facet tylko ją zapłodni, czy też będzie się nią opiekował. Jak jest troszkę inteligentna to jej geny przetrwają (i geny faceta) bo wybierze sobie takiego, który będzie się nią opiekował.

Jak jest tępa to wybierze lekkoducha, który nawciska jej kitu , zapłodni i się ulotni. Ewolucja zadziała i jej głupie geny przepadną, tak jak lekkoduszne geny faceta - dziecko bez opieki zginie. To jest ewolucja.

Niestety cywilizacja prowadzi do samozagłady poprzez promowanie głupoty i likwidowanie inteligencji. Głupia baba będzie zapładniana przez głupiego faceta , bo my będziemy ich utrzymywać. Ich dziec pójdą w ich ślady.

Natomiast ludzie inteligentni powstrzymują się od posiadania potomstwa (teraz nie bo szkoła, no może za rok jak skończę studia, poczekajmy jeszcze trochę, aż znajdę dobrą pracę, jak teraz urodzę to ominie mnie awans) itd. Dodatkowo państwo zabiera kasę ludziom pracowitym, żeby dawać zasiłki mnożącym się pasożytom.

Wystarczy mieć trochę rozumu, żeby ocenić faceta - czy jest lekkoduchem, czy poważnie myśli o życiu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna ofiara zamachowca. Tym razem w Krakowie został młody mężczyzna 33 lata.

Omania :)
Bo ty masz u mnie przywilej :):)

Ciebie nie wołałem :)
Nie pisałem podnosić tyłeczki z łóżek , tylko dupska :):)

zaczarowana
A co mnie obchodzi że balowali ???

Mają dupska podnosić z wozu i już :):):)

Czekam jeszcze kwadrans i zaczynam wyciągać z beciorów za nogi :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna ofiara zamachowca. Tym razem w Krakowie został młody mężczyzna 33 lata.

Tylko krytykować potraficie. Ja dziś przekazałam im zebrane rzeczy w Mechaniaku i dużą część od siebie. Są w Łomży co sobota. Dostają chleb, ziemiaki... Fakt, że warunki mają, delikatnie mówiąc nienajlepsze, ale chcemy pomóc na tyle na ile możemy. We wrześniu będziemy chcieli zorganizować w Mechaniaku zbiórkę przyborów szkolnych dla dzieciaków. Przydajcie się na coś i zamiast gadać bez sensu na forum, zastanówcie się czy nie warto pomóc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna ofiara zamachowca. Tym razem w Krakowie został młody mężczyzna 33 lata.

yhyyy....;) dzięki bo sama bym nie dała rady

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna ofiara zamachowca. Tym razem w Krakowie został młody mężczyzna 33 lata.

W końcu są wakacje :)
bardzo lubie letni czas i jestem amatorem polowych warunków.
Zastanawiam się gdzie można wyjechać pod namiot? Mam na myśli jeziora. Gdzieś gdzie nie ma jeszcze przepychu ludzi, śmieci, i stale zmąconej wody.
Znacie takie miejsca? Takie kameralne i żeby było bezpiecznie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna ofiara zamachowca. Tym razem w Krakowie został młody mężczyzna 33 lata.

ależ maruda robi to bardzo delikatnie;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna ofiara zamachowca. Tym razem w Krakowie został młody mężczyzna 33 lata.

Witam wszystkich : )



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna ofiara zamachowca. Tym razem w Krakowie został młody mężczyzna 33 lata.

mmmmmmm wy dacie im dary a ich kierownik sprzeda pięknie!!!!!!
powiem prawde jestem mieszkanka tego domu ale nie chcialam tego ujawnić.
myślicie że tu jest tak fajnie za wszystko płacimy nawet za prezęty na święta dla naszych dzieci ktore dostał od sponsorow.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna ofiara zamachowca. Tym razem w Krakowie został młody mężczyzna 33 lata.

Witam. Zaginął portfel wraz z dokumentami w okolicy ulicy Prusa w piątek 08.07 wieczorem. Uczciwego znalazcę proszę o kontakt pod numerem telefonu 697 094 821. NAGRODA!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna ofiara zamachowca. Tym razem w Krakowie został młody mężczyzna 33 lata.





Aza - jestem wspolorganizatorka akcji zbierania darow dla domu samotnej matki. Skucha.

Jeśli jestes na tyle bogaty/bogata to zaoferuj sie w sposob ktory opisalas/les. ;) A konto zalozylam bo na stare niestety nie pamietam konta, tak mi przykro niedoinformowana maso ludzka ;)

Pozatym skad mozesz wiedziec co kierownik robi z otrzymanymi darami ? Skoro lata jak za przeproszeniem glupi i zalatwia dla nich pomoc. Sami kieruja prosbe o pomoc. Ostatnio dostali za DARMO podkreslam za DARMO piec ktory ma na celu ogrzac budynek. Jestes taka hop do przodu to ci nawet kupie bilet na autobus zebys mogl/mogla ruszyc tylek z przed komputera i im pomoc ; ) Najpierw spojrz na siebie potem na innych. Tyle. Dziekuje ; )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna ofiara zamachowca. Tym razem w Krakowie został młody mężczyzna 33 lata.

heh;p Maruda to trzeba było spać w nocy;p;d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna ofiara zamachowca. Tym razem w Krakowie został młody mężczyzna 33 lata.

To może i ja wśród tych wracających byłem ???

Jak tak to był ostatni raz w tym tygodniu :):):):)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna ofiara zamachowca. Tym razem w Krakowie został młody mężczyzna 33 lata.

haha, troche bedziesz sie starac, to milo;p;d

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna ofiara zamachowca. Tym razem w Krakowie został młody mężczyzna 33 lata.

od siebie dorzuce Okartowo. Wpiszesz w goole "pole namiotowe Okartowo" i wszystko jest. Bywalem tam przez dlugi czas, w zeszlym roku dwa razy w i poza sezonem. Pole zamkniete, wiec jezeli nie wykupisz miejsca to nikt Ci tam nie wlezie, kulturalnie, przynajmniej bylo dopoki lomza sie nie zjechala. Przyplynely statki, ognisko, szanty, cale pole sie bawi, przyjechaly samochody BL, dyskotekowe hity na max i koniec kulturalnej zabawy. Poza tym wlasciciele sa bardzo mili, jest mozliwosc wypozyczenia kajakow itp woda czysta, do tego mozna wykupic prysznic z ciepla woda za grosze (cos dla Pan). W tym roku zapewne tez sie wybiore.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna ofiara zamachowca. Tym razem w Krakowie został młody mężczyzna 33 lata.

drogi albo i nie. sprawdź ile zapłacisz za firmową klimatyzację a ile za badziew. różnica wychodzi po pewnym okresie.
no i oczywiście serwis. dla mnie to podstawa. u nich z tym jest ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna ofiara zamachowca. Tym razem w Krakowie został młody mężczyzna 33 lata.

Piszecie nie na temat! To jest temat o warunkach pracy w tej firmie a nie o jakości usług!!!
A może wiecie gdzie można znaleźć dobrą prace bez wyzysku do upadłego za grosze i po 8 godzin dziennie np jakaś produkcja? Pisać tylko na maila: abantonino09@gmail.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna ofiara zamachowca. Tym razem w Krakowie został młody mężczyzna 33 lata.

do miska345
najpierw piszesz "dacie IM dary", a potem, że też jesteś mieszkanką tego domu.
Chętnie porozmawiam o sytuacji w Domu, a jak trzeba będzie, to i rozgłos medialny można nadać tej sytuacji, którą opisujesz- jeśli rzeczywiście jest taka, jak mówisz.
Nie bardzo też rozumiem czemu mają służyć Twoje posty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna ofiara zamachowca. Tym razem w Krakowie został młody mężczyzna 33 lata.

A więc mam pytanie. Na stronie Introlan podają prędkość pobierania: 1024kbps.
Czy jest to więc:
-1MB/s
-czy 1Mbit/s

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kolejna ofiara zamachowca. Tym razem w Krakowie został młody mężczyzna 33 lata.

bit.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org