środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
\"dobra zmiana\". Można zaoszczędzić pieniądze w NFZ? Okazuje się, że można.


... oj !!! ale śliski temat !

zaraz będą propozycje ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"dobra zmiana\\\". Można zaoszczędzić pieniądze w NFZ? Okazuje się, że można.

Moje pytanie brzmi następująco: Czy mogę iść do innego lekarza na NFZ niż mój rodzinny po skierowanie? Wygląda na to, że moja Pani doktor jest "zielona" w tym co robi i wypisuje antybiotyki na oślep a nie potrafi wystawić skierowania do specjalisty pomimo moich próśb. Z góry dziękuje za pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"dobra zmiana\\\". Można zaoszczędzić pieniądze w NFZ? Okazuje się, że można.

poprostu zmiem lekaza rodzinnego na innego i zapisz sie w innej przychodni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"dobra zmiana\\\". Można zaoszczędzić pieniądze w NFZ? Okazuje się, że można.

karllito86

Żebym ja ciebia zaraz nie !!!!!!!!!!!!!!!!!


POD MOSTEM JEST MOJA MIEJSCÓWA I NIKOMU NIE WOLNO TAM WCHODZIĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!

ZROZUMIANO ?????

:):):):)

mar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"dobra zmiana\\\". Można zaoszczędzić pieniądze w NFZ? Okazuje się, że można.

już szedłem tam z mydełkiem się wykąpać, a tu taka lipa ...

urbi et orbi




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"dobra zmiana\\\". Można zaoszczędzić pieniądze w NFZ? Okazuje się, że można.

w takiej jak Ty chcesz. dom jest dla Ciebie a nie dla ludzi





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"dobra zmiana\\\". Można zaoszczędzić pieniądze w NFZ? Okazuje się, że można.

odezwał się głos białorusiostoku.
odpuśćcie chłopakowi - widać, że post pisany po upadku, jaki zaliczyła wczoraj Jagiellonia Białorusiostok.
Mianowicie Baba Jaga przegrała z drugorzędnym klubem z Kazahstanu (kur.wa, jakbym tego nie pisał, to i tak Firefox podkreśla na czerwono....;) ), odpadła z LE i przyniosła wstyd całemu polskiemu futbolowi.

FACET! EJ! TY OD TEMATU!

Obejrzyj se dla pokrzepienia "Borata" (z pozdrowieniami z Kazahstanu oraz z Łomży - z Mazowsza)...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"dobra zmiana\\\". Można zaoszczędzić pieniądze w NFZ? Okazuje się, że można.

franio jak zwykle coś wi tylko nie do końca

od kiedy to rodzinni płacą za wizytę u specjalisty ????

płacą za niektóre badania, to i owszem

zmień lekarza i po ptokach

urbi et orbi




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"dobra zmiana\\\". Można zaoszczędzić pieniądze w NFZ? Okazuje się, że można.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"dobra zmiana\\\". Można zaoszczędzić pieniądze w NFZ? Okazuje się, że można.

Z licencją możesz łowić tylko na wodach GRŁ w sklepie wędkarskim powinni posiadać przewodnik GRŁ-Łomża z wykazem jakich akwenów są Dzierżawcami.A Legitymację zwaną Kartą wraz ze stosownymi opłatami za dany rok powinieneś posiadać Masz 14 lat to przysługuje Tobie zniżka opłata za dany sezon to tylko 70zł do ukończenia 24 roku życia.
Na wodach PZW licencja GRŁ jest nie ważna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"dobra zmiana\\\". Można zaoszczędzić pieniądze w NFZ? Okazuje się, że można.

Wydaje mi się, że to nie żaden białostoczan(in), tylko "męska" forma Baby Jagi - stąd nick. Być może się mylę, ale ruszcie czasami swoimi móżdżkami.

urbi et orbi




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"dobra zmiana\\\". Można zaoszczędzić pieniądze w NFZ? Okazuje się, że można.

zważ, że Biedronka mimo wszystko dba o jakość, której moim zdaniem nie uświadczysz kupując w Tesco soki marki Tesco.
przy i tak niskiej cenie, w Biedronce dostajesz produkty takich firm jak HOOP, Mlekowita, Morliny itp.

Myśl, bo statystyka kłamie.
Gdy idziesz z żoną, to wg statystyki oboje macie po jednym jądrze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"dobra zmiana\\\". Można zaoszczędzić pieniądze w NFZ? Okazuje się, że można.

trafna uwaga, Nightmare.
ale i tak - kij mu w pysk, kop na rozpęd i garść śrutu w dupę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"dobra zmiana\\\". Można zaoszczędzić pieniądze w NFZ? Okazuje się, że można.

zwlaszcza mamy maluchow niech wysluchaja uwaznie!!http://www.youtube.com/watch?v=sHh3Yek0AbQ&NR=1 To co bylo zakazane w PRL i przed wejsciem do UNI ----------------teraz jest w pelni akceptowane!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"dobra zmiana\\\". Można zaoszczędzić pieniądze w NFZ? Okazuje się, że można.

franio odsylam ciebie do mojego postu "czy jestesmy truci" to tylko 30 minut a mowa jest o najbardziej popularnym jedzeniu--:))) zobaczylam jak sie robi szynke ze ona cala w dziurach-obrzydliwe!!!!!!!!

Ścierwa proPiS które mafia Kaczyńskiego z funduszu sprawiedliwości finansowała na propagandę. WP.pl RMF, super ekspres , szlam Sakiewicza czyli w sieci Polsat , Republika



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"dobra zmiana\\\". Można zaoszczędzić pieniądze w NFZ? Okazuje się, że można.

tak i myślisz, że takie filmy robi się bez celu? ktoś z tego ma profity (producenci). zwyczajna propaganda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"dobra zmiana\\\". Można zaoszczędzić pieniądze w NFZ? Okazuje się, że można.

W zoologach ktoś ostatnio rozkładał takie zielone broszurki z informacja o tresurze psów. Koszt takiego szkolenia, to bodajże 400zł, nie zwróciłam dokładnej uwagi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"dobra zmiana\\\". Można zaoszczędzić pieniądze w NFZ? Okazuje się, że można.

prawda jest jedna: Biedronka dba o jakość produktów spożywczych w większym stopniu, niż inne tanie markety.
nie potrzebuję twoich wklejek i linków, bo nie raz robiłem zakupy we wszystkich podanych w zestawieniu sklepach. jestem konsumentem świadomym.
a konsument jest wyrocznią, choć tak łatwo nim manipulować (czego jesteś przykładem, atbis).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"dobra zmiana\\\". Można zaoszczędzić pieniądze w NFZ? Okazuje się, że można.

No właśnie, też jestem ciekawa, która to taka mądra?? A dlaczego możesz się przepisać dopiero na początku sierpnia??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"dobra zmiana\\\". Można zaoszczędzić pieniądze w NFZ? Okazuje się, że można.

To chyba nic nowego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"dobra zmiana\\\". Można zaoszczędzić pieniądze w NFZ? Okazuje się, że można.

jak nikt sie nie zgłosi to biore :-)


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org