wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Opozycja ujada ile może a tu: Nowy sondaż Kantar Public: PiS - 36 proc., PO - 18 proc.

Zakładam ten temat, gdyż chcę abyście mi poradzili.
Bardzo lubię psy i chciałabym mieć jednego w domu. Ale tylko takiego małego kundelka. Może ktoś z Was ma psa w domu i może mi napisać jak to jest? Fajna sprawa ten piesek czy nie bardzo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opozycja ujada ile może a tu: Nowy sondaż Kantar Public: PiS - 36 proc., PO - 18 proc.

kochana zakładam że chcąc mieć pieska , liczysz się z tym że nie będzie na początku pięknie z pewnością jest to duża odpowiedzialność bo to nie zabawka .trzeba po nim sprzątać na dworze jeśli się tego wstydzisz lub brzydzisz od razu zrezygnuj,jeśli to będzie szczeniak musisz włożyć dużo wysiłku i cierpliwości by go wszystkiego nauczyć będzie ci piszczał i sikał gdzie popadnie aż załapie o co w tym wszystkim chodzi jeśli przetrwasz początek i nauczysz psa dyscypliny dopiero zaczniesz się nim cieszyć :)tak mieć psa w domku to jest sama radość zwłaszcza jak ktoś kocha zwierzęta są słodkie i kochają człowieka potrafią się odwdzięczyć że się o nie dba :)ale też trafia sie taki piesek co lubi wszystko w domu gryźć obuwie pościel ubrania jak się nie oduczy tego robić to po prostu głupi pies jest i wtedy będziesz się zastanawiała co z nim zrobić czy oddać do schroniska czy komuś na działkę chyba że go tak pokochasz że nie będzie ci to przeszkadzało i nauczysz ty sie z tym żyć a nie psa :)pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opozycja ujada ile może a tu: Nowy sondaż Kantar Public: PiS - 36 proc., PO - 18 proc.

to kalesony baw się dobrze życzę udanego weekendu ,pełnego niespodzianek :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Opozycja ujada ile może a tu: Nowy sondaż Kantar Public: PiS - 36 proc., PO - 18 proc.

no fakt ze szczeniakiem musisz ciagle latac gdy sie napije odrazu lec na dwor gdy zje tak samo gdy sie przebudzi tak samo ciagle ciagle ciagle wtedy szybko zalapie i nie bedziesz miala w domu nie potrzebnych nie czystosci :) gdy tak robilem to moj szczeniak bardzo szybko zalapal i przedewszystkim musisz go pilnowac jezeli chodzi o zalatwianie sie napije sie to odrazu wychodz z nim na dwor masz teraz wakacje przypuszczam to masz na to czas :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org