czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jedno i to samo, czyli żydo-ateista i jego mnogość nicków

Co Cię obchodzą moje białe buty, zakichany zaściankowicz. Swoim przykładem właśnie okazałeś brak tolerancji, a ty co takiego robisz ? Jesteś czarny ? O świecie wiem więcej niż ty się kiedykolwiek dowiesz, jeszcze jeden taki post i będzie umcy umcy na zębach ;D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedno i to samo, czyli żydo-ateista i jego mnogość nicków

witam z rana..:-)
jak się spało.? Bo mi szybko jak błyskawica... i zmów w pracy siedzę śiok

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedno i to samo, czyli żydo-ateista i jego mnogość nicków

Cześćwszystkim

A ja obudziłem się o 6 no i jak zwykle pomyślałem, że jeszcze z 5 minut poleżę, no i po 5 minutach była już 7.15 no ale niewiele się spóźniłem :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedno i to samo, czyli żydo-ateista i jego mnogość nicków

poważnie pytam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedno i to samo, czyli żydo-ateista i jego mnogość nicków

Może jakieś fotki ktoś wrzuci,
obrazujące to co widziałam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedno i to samo, czyli żydo-ateista i jego mnogość nicków



http://www.youtube.com/watch?v=AiNdLvO3XsE

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedno i to samo, czyli żydo-ateista i jego mnogość nicków





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedno i to samo, czyli żydo-ateista i jego mnogość nicków

uzdrowicielski sklep :D

DE MONO grało w Łomzy..jeju nie pamietam tego hehe





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedno i to samo, czyli żydo-ateista i jego mnogość nicków

Witam, jeśli ktoś ma corsa i chciałby pośmigać w grupie proszę o kontakt hondacrf250@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedno i to samo, czyli żydo-ateista i jego mnogość nicków

witam.

zgubiono okulary korekcyjne i komórkę nokia e72 w okolicy ul. Kazańskiej i Sybiraków.
Jeżeli ktoś znalazł, szczególnie okulary, to bardzo proszę o zwrot. Z okularów znalazca żadnego użytku nie będzie miał, bo są przystosowane do dużej wady wzroku. Wysoka nagroda czeka :)

gdyby ktoś coś wiedział na ten temat, proszę o informacje na forum bądź na maila raspberry@buziaczek.pl


Dziękuję :)


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedno i to samo, czyli żydo-ateista i jego mnogość nicków

steamboy - popatrz na swoje wypowiedzi. Piszesz wulgarnie, z błędami. Obrażasz ludzi zamiast używać argumentów. Atakujesz osobiście. Tak się nie dyskutuje.
W dyskusji nie jest ważne kto się wypowiada, tylko CO MA DO POWIEDZENIA. To, że atakujesz osobiście świadczy o tym, że nie masz argumentów. Zauważ, że nie potrafisz odpowiedzieć konkretnie na żadne pytanie.

Ja już odpowiadam na twoje. Ja do żadnych fazapow nie należę. Dlaczego tak mało osób tam należy? A skąd mam wiedzieć? Dlaczego do Mensy należy tylko 2 % społeczeństwa? Dlaczego niewielu pederastów należy do stowarzyszeń gejowskich? Dlaczego tak mało młodzieży należy do ZHP? Dlaczego do kółek różańcowych należy tak mało ludzi?
Może po prostu Polacy nie lubią należeć do organizacji, które nazywają ich "członkami"?

Głównym problemem Europy jest ksenofobia. - Bzdura nad bzdury. Widać prymitywizm umysłowy autora tej tezy. Problemem Europy jest kryzys, chwiejące się Euro, perspektywa rozpadu Unii Europejskiej i kryzysu na dużą skalę. To są główne problemy Europy. Do tego dochodzą problemy długofalowe - brak przyrostu naturalnego wśród Europejczyków i niekontrolowany rozród wśród Muslimów.

http://www.youtube.com/watch?v=JlVJDrfmdjg

Sprawdź w słowniku co to jest ksenofobia. Nie ma zastosowania ten termin w przypadku niechęci wobec czarnuch, którzy mieszkają z nami od 10 -20 lat. Już nie są obcymi.

To pedały i lewacy chcą odwrócić uwagę społeczeństwa od prawdziwych problemów i na siłę wprowadzają tematy zastępcze: aborcja, lekcje o sexie, małżeństwa zboczeńców, prawa kobiet itp



Czy dobrze rozumiem? Uważasz Czeczenów za agresywnych prymitywów gotowych zabić człowieka za to, że powie mu coś niemiłego?
To dlatego jesteś po ich stronie ? Bo boisz się , że cię "zdupi"? Co znaczy to twoje określenie "zdupi"? Wydupczy? Może już cię któryś wydupczył w krzakach a po wszystkim zastrzegł: "TYLKO NIE WAŻ SIĘ NA MNIE ZŁEGO SŁOWA POWIEDZIEĆ, BO ZNÓW CIĘ WYDUPCZĘ"?

To może chociaż na jedno pytanie odpowiedz. Czy Niemcy z tego filmiku też są wg ciebie ksenofobkami?

http://www.youtube.com/watch?v=HUqMsg9MitE&feature=related
Wiem, że odpowiedzi na zadane pytania od ciebie nie uzyskam. Zbyt wiele pytań zadałem, nie ogarniesz ich wszystkich. Poza tym nie masz argumentów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedno i to samo, czyli żydo-ateista i jego mnogość nicków

BANDO

Kalisonów przez weekend nie będzie.....spotkamy się w Ełku jutro ,jak coś to dzwońcie ,jak ktoś nie ma numeru to niech się skontaktuje z Robciem lub Enyą :)



Pozdrawiam Kalisony

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedno i to samo, czyli żydo-ateista i jego mnogość nicków

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedno i to samo, czyli żydo-ateista i jego mnogość nicków

Zgadzam się z dareckim.W czerwcu miałam tam komunię, kompletna porażka i wstyd wobec rodziny.Praktycznie puste stoły za spore pieniądze szkoda,że na obiecankach się skończyło. Nauczka na przyszłość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedno i to samo, czyli żydo-ateista i jego mnogość nicków

migotka12 mam psa 10 lat zanim weźmiesz do domu to się bardzo długo zastanów i poczytaj na innych forach.
Pies jak jest szczeniakiem to jest fajny:) a jak sobie od szczeniaka nie wychowasz to on Cie podporządkuje wobec siebie i będziesz jego trybem życia szla.

pies to nie zabawka która wciśniesz w kat jak Ci się znudzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedno i to samo, czyli żydo-ateista i jego mnogość nicków

Zgadzam się z autorem postu. Byliśmy gośćmi na komunii w tym roku, porażka. Zimne jedzenie i tyle co kot napłakał. Obsługa poniżej poziomu przyzwoitości. Nie chcieliśmy tylko robić przykrości gospodarzom imprezy.
Byłam też na firmowej imprezie jeszcze gorzej. Odradzam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedno i to samo, czyli żydo-ateista i jego mnogość nicków

No ale w końcu chyba jest jakiś sposób, żeby nauczyć psa, żeby nie sikał tam gdzie popadnie? ;) Rozmyślałam tak, żeby mu może u siebie w pokoju położyć kilka koców i zrobić taką "mini" zagrodę. Ale to tylko tak, żeby w nocy nie chodził po całym mieszkaniu. Co Wy na to? ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedno i to samo, czyli żydo-ateista i jego mnogość nicków

kochana tak jak male dziecko trzeba nauczyc sikac na kibelek tak psa na dworze. Na poczatku bedzie ci lal po mieszkaniu ale z czasem zauwazysz, ze zawsze w te same miejsca, wiec poloz tam gdzie nasika gazete lub specjalna mate i bedzie robil juz tylko tam, a w nocy zeby ci nie narobil klocka pod lozkiem wsadz go w wysoki karton z ktorego nie wylezie, jak bedzie chcial kope to bedzie piszcza, wstaniesz wyprowadzisz go i z powrotem do kartonu. U mnie trwalo to 4 miesiace, wiec dobrze sie zastanow, bo zanim psa wytresujesz to on da ci porzadna szkole zycia, a psy to zywe zwierzeta, a nie zabawki...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedno i to samo, czyli żydo-ateista i jego mnogość nicków

To może macie jakieś pomysły jak psa nauczyć, żeby nie załatwiał swoich potrzeb fizjologicznych w domu? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedno i to samo, czyli żydo-ateista i jego mnogość nicków

hmmm. no dla mnie 3000tyś to bardzo dużo i to dobre zarobki ....
a jeśli chodzi o ten egzamin to jak on wyglada i czy dostaje się jakieś materiały do nauczenia itp.????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedno i to samo, czyli żydo-ateista i jego mnogość nicków

nmzc :) mam nadzieje ze chociaz troche pomoglem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedno i to samo, czyli żydo-ateista i jego mnogość nicków

cieszymy się i jeszcze jedna rada niech piesek na noc nie dostaję pić to ci wiele pomoże ja jak dawałam to niestety były niespodzianki jak przestałam dawać nie domagał się bo nie widział miski i nie sikał:) a z pragnienia nic mu sie nie stanie jak w dzień będzie miał dostęp kiedy będzie tylko chciał :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedno i to samo, czyli żydo-ateista i jego mnogość nicków

algi, maruda, robciu poczte mi tu odebrać

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedno i to samo, czyli żydo-ateista i jego mnogość nicków

baza nie skreślaj na starcie Łomżyniaków nie wszyscy tacy są,mam nadzieję że się znajdą rzeczy zgubione:)pozdrawiam .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedno i to samo, czyli żydo-ateista i jego mnogość nicków

ja mam.i mam 4 szczeniaki mogę jednego odstąpić za flaszkę i podkreślam że nie są to kundle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedno i to samo, czyli żydo-ateista i jego mnogość nicków

Emade a przeslij zdjecia na e-mail korepetycje12@onet.pl Byłabym bardzo wdzięczna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedno i to samo, czyli żydo-ateista i jego mnogość nicków

A i ważna kwestia - trzeba mieć wyk. wyższe, chociaż teraz prawie każdy ma. No niektórzy mają wyszsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedno i to samo, czyli żydo-ateista i jego mnogość nicków

zanim weźmiesz psa do domu poczytaj cos na temat wychowania na psich forach internetowych, np: www.dogomania.pl
Pies to ogromna odpowiedzialność. Musisz zapewnić mu odpowiednią dawke ruchu (10min. do okoła bloku nie wystarczy...), opiekę weterynaryjną, odpowiednie żywienie (nie resztki ze stołu, czy smieciowe karmy z marketu). To wszystko kosztuje, a jak widzę jesteś osobą niepełnoletnią i na utrzymaniu rodziców. To oni bedą psa finansować i musza też zdawać sobie sprawę z kosztów jakie będą ponosić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedno i to samo, czyli żydo-ateista i jego mnogość nicków

ma ktos troche pojecia i jest w stanie to zrobic?
auto posiada pilota(domykanie drzwi), modul komfortu,czyli szyby sie domykaja po przytrzymaniu (2,3 sek.) kluczyka w zamku przekrecajac go w prawo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedno i to samo, czyli żydo-ateista i jego mnogość nicków

Ja polecam boss`ów, To pasjonaci muzyki. 100% profesjonalizmu.

Kasia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedno i to samo, czyli żydo-ateista i jego mnogość nicków

Mam sprawę do użytkownika Emade!!
Czy mógłbyś mi przesłać zdjęcia tych Twoich szczeniaczków? I w e-mailu podaj swój nr kom to sie dogadamy ;) korepetycje12@onet.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jedno i to samo, czyli żydo-ateista i jego mnogość nicków


koszyk, może tak ale WÓR dalej pusty !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org