niedziela, 24 września 2017 napisz DONOS@
170921100611.gif
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
ciemny lud to zje i podziękuje PiS

wiemy ,ze wirus ASF się rozprzestrzenia a strefy objęte całkowitym zakazem hodowli świń są coraz rozleglejsze. Wiem ,że w strefach oznaczonych kolorem niebiskim nie wolno hodować świń a świnie które już tam śa zostają wybite i podane utylizacji czyli spaleniu. No ale słuchajcie nie u nas w Polsce !!!!! Pomysł ministra Jurgiela po wsparciu premirowej Szydło polegający na wykorzystaniu mięsa ze 100 000 świń podlegjących utylizacji zostanie jest już realizowany. Polega on na tym ,że mięso tych świń zostanie podane termicznej obróbce i wykorzystane do produkcji konserw które my zjemy. Wszystko jest okryte tajemnica . Nie ustalisz kto produkuje , kto dystrybuuje i gdzie te konserwy. Całość materiałów w tym linku. Smacznego tak suwerem dba o zdrowie Polaków.

https://wiadomosci.wp.pl/przepchneli-to-szydlo-i-jurgiel-przekonali-firmy-do-produkcji-konserw-z-asf-6154049166276225a

ciekawe co by było gdyby PO to zrobiła?

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: ciemny lud to zje i podziękuje PiS

Życzę \"szczęścia\" w zakupach.
To kolejny powód abyś w końcu opuścił ten straszny kaczystan.

Autor: uboot (---.elomza.pl) Data: 12-08-17 22:21

Życzę \\\"szczęścia\\\" w zakupach.
To kolejny powód abyś w końcu opuścił ten straszny kaczystan.
_________
towarzysz UBoot zeżre wszystko, byle z kupra I sekretarza kc pis. Nawet ASF,

Ziomuś towarzyszu, 8 lat nie takie g*wna łykałeś, co do dzisiaj czkawką ci się odbija i jakoś przeżyłeś.
Ale wieprzowiny nie chlaj, kanibalem chyba nie jesteś? Zresztą, nie jestem pewien czy ci wolno?

ślepiec wpieprza tylko świńskie nóżki i ryje, tylko od czasu do czasu pozwala sobie na ogony....

dobre dni dla Polski zaczną się z chwilą osądzenia ostatniego PiSlamisty

Na zielonej łące, raz dwa trzy
pasły się zające, raz dwa trzy

Ładnie śpiewasz uboot.

A dzień dobry, dobry. Dobry?

Dobry mam dzień,ale jakoś tu nic ciekawego się nie dzieje:))

Nawijaj to będę miała co czytać :))

U mnie się dzieje. Bo żywię bardzo poważne zamiary.

...poważne zamiary, bo właśnie wczoraj kupił świński ogon...

Bo we wrześniu Apple wraz z Iphone 8, podobno ma zaprezentować nowy smartwatch series 3, na którego czekam z utęsknieniem.
I póki co, szukam w necie wszelkich wiadomości i szczegółów technicznych na jego temat. Jak również tego czy i o ile cena może wzrosnąć.
Obecnie series 2 z kopertą 42 milimetry aluminium, kosztuje 2000 zł.
Do trójki podobno mają dodać LTE, glukometer, aparat i lepszą baterię. Z pulsometrem, GPSem, pełną wodoszczelnością, będzie full wypas.
Paplik wraz ze swoim ruskim wostokiem, otrzymanym jako podziękowanie za 25 lat wzorowego członka PZPR, będzie mógł się schować.

Paplik a do czego jak sądzisz jest jemu potrzebny świński ogon?Przeciesz on ma swojego ogona.

Paplak myśli zapewne iż każdy jest nowoczesny i lubi nawazelinowany świński ogon sobie upychać, on nie kuma że większość to heteroseksualne istoty, bo to dla niego ciemnogród i nuda...

Kasia.

Siedzi w koniczynie i nastawia słuchy, czy aby własne psy go nie namierzyły.

...ja nie POtrzebuję glukometru i pulsomierza i na dodatek nie noszę słoików na ślepiach...

tereso z kalkuty

...ja tam nie wiem do czego katopojebom potrzebne są świńskie ryje i inne ogony...zapytaj De.wotki

No niestety, czujnika prostaty Apple nie przewiduje.

I znowu iphonem będzie się chwalił, pewnie w jego środowisku to oznaka prestiżu.

Jak cena wzrośnie, to najwyżej poczekasz miesiąc lub dwa, aż następny zasiłek wpłynie.

....wiemy, wiemy, że nie tylko De.wotce prostata dokucza, ty ślepcze, dawno z cewnikiem śpisz...

Ooo, wiesz jak to jest. Czyli dobrze trafiłem.
Wąsik wciąż drga nerwowo?

Paplik-ale pomylyłeś sie trochę bo prostatę to mają męzczyżni

Ubotku zaśpiewaj jakąś piosenkę żeby było wesoło przy niedzieli.

paplik myślę,że uboot z cewnikiem to jeszcze nie śpi,przyjdzie na to pora,ale jest jeszcze chłop do zeczy.

\"Boże, coś Polskę ...\" - no jedziesz ubot

on zna tylko \"raz sierpem, raz młotem\" i kilka o żydach

Teresko, w jego światło-nowoczesnej Europie, takie coś jak mężczyźni czy kobiety, to przeżytek i ciemnogród.
Tam dla nich i dla niego, aby dvpa, choćby z trupa.

Won od Polski platfusy .

mar

Mariusz jesteś Polakiem i inni tez-i nie pisz tak/won z Polski platfusy/ jak ci sie nie podoba to idz na eminigrację do Pakistanu.

konserwy bedą dla plebsu wyznaniowego z pod znaku PiS czyli KONSERWA+

--
Każdy wściekły PiSowski post na forum to jeden wrzód w ich bebechach i jeszcze większy u prezesa naczelnego więc podpuszczać i wkurzać sektę posmolenską jest obowiązkiem każdego Polaka, aby te wściekle PiSie kundelki zalały się czym szybciej żółcią.

Paplak czy ty ciągle musisz mnie poszukiwać po forum i szukać zaczepki w każdym temacie? Powiadasz że nie potrzebujesz glukometru, może i nie ale sam kiedyś pisałeś iż od lat zmagasz się z przewlekłymi chorobami? Czyżby jedna z nich to prostata i dlatego ciągle o tym świńskim ogonie? W takim razie jeśli tak to jesteś jak ten młynarz przed 70 tką co siedzi na worku i bawi się już tylko sznurkiem;)

Kasia.

Bawi się w chowanego z własnym siurkiem.

To niebezpieczna zabawa i ryzykowna przekonał się pewien starzec na drabince, że depcząc sznurek może z niej spać po 96 razach. Więc kończy.

--
Każdy wściekły PiSowski post na forum to jeden wrzód w ich bebechach i jeszcze większy u prezesa naczelnego więc podpuszczać i wkurzać sektę posmolenską jest obowiązkiem każdego Polaka, aby te wściekle PiSie kundelki zalały się czym szybciej żółcią.

Po co ma bawić sie własnym siurkiem niech lepiej zabawi się z cipką jak potrafi

Tereska- ja jestem polakiem i wiem co jest dobre a co złe - platfus tego nie rozumnie ze dużo złego zrobili dla Polski ich rząd . Dlatego popieram rząd PIS gdyż jest bardzo wielka różnica dobrego. . Powiedz mi co ci poprzednicy tak dbali o swój naród , dam przykład jak stocznia w Szczecinie - została zlikwidowana, tak jak innych firm i zakładów . Dla mnie ci ludzie co nie widzą dobrej zmiany i chcą aby Polska była najgorsza i tak jak za platfusów majątki polski przejmowali obcy kapitaliści , albo unia nakazywała aby likwidowali polskie dobra, aby polską gospodarkę osłabić . Nasz rząd jak na tylu rządzących nie wyprzedaję naszej gospodarki narodowej, tylko dla swojego narodu umacnia i robi wszystko aby ten kraj rozbudować . Dla mnie PIS idzie w dobrym kierunku i będę go popierał i nie widzę lepszego rządu .

mar

Więc mariusz trzymaj sie PISu jak to popierasz i to Ci odpowiada ,Zyczę sukcesÓw.

ja nie bronie PO ale mieć tak wąsko i populistycznie nasrane w głowie to tylko może mieć Mariuszek555. Te sprawy które opisujesz jak np. stocznia szczecińska nie trwały 8 lat one podobnie jak inne ciągnęły się latami od roku 1989 czyli uwłaszczania się różnej nomenklatury nie tylko postkomunistycznej ale solidarnościowej na majątku narodowym. Panowie aparatczycy z PiS nie przylecieli z księżyca czy wyskoczyli jak królik z kapelusza. Oni tu byli już od dawna tak jak postkomuniści pod różnymi szyldami partyjnymi brali udział w tym grabieniu majątku narodowego i uwłaszczania się na nim. Tak więc taki pna Kaczyński i jego świta ma tyle samo za uszami co ci z PO ,SLD itp. Faktem jest ,że Jarosław najgłośniej krzyczy ,ze Polskę okradali tylko zapomina o sobie. MARIUSZEK JEST NA TYLE GŁUPI ,ŻE SŁUCHA KRZYKU JAROSŁAWA JAK ŚWINIA GRZMOTU . I co JAROSŁAW POWIE TO MARIUSZEK JAK TUMAN POWTARZA. ja natomiast uważam ,ze całe to partyjniactwo to jest złe i całe to partyjniactwo należy wywalić w kosmos.

Niech moc będzie z Wami

...onże nie jest Polakiem, jest PiSlamistą, to taka szkaradna odmiana dwunożnego luda...

Tereska- ja napisałem won od Polski platfusy

mar

Łotrzyk- to dalej ma rządzić naszym krajem kto

mar

Łotrzyk- to dalej ma rządzić naszym krajem kto jak nie PIS.

mar

Niektórych to interesują świńskie ogony ale po co?lepiej się zainteresować swoim ogonem i jego użyc gdzie potrzeba.

Nie co prawda wchodzić w polemikę z ludźmi z wypalonym rozumem ale... trzeba wg zasady iedy milczysz utwierdzasz pisdowatą hołotę że gdy drze ryja ma rację....

..więc do rzeczy jeden z liderów pustogłowia po pralni pisowskiej.

mariusz555 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13-08-17 17:12

- ja jestem polakiem i wiem co jest dobre a co złe...Dlatego popieram rząd PIS gdyż jest bardzo wielka różnica dobrego. .

---
@Mariuszku_piątkowy czym więcej się tu wylewasz, otwierasz i deklarujesz są wierność i miłość do tego szkaradztwa PiSowego tym bardziej pokazujesz są ułomność. Twa świadomość życiowa i rozumowanie może świadczyć jakbyś był owocem związku słynnej Joli Rutowicz i Krzysia Kononowicza.

\"... jest bardzo wielka różnica dobrego. . . to zapewne myśl po \"Papie

\"Łotrzyk- to dalej ma rządzić naszym krajem kto\" - najlepiej jakiś poukładany i z rozumem czyli takie przeciwieństwo niż skarłowaciały opętaniec, niedojda życiowa Kaczyński Jarosław. Polska jej pierwszy podstawowy element to RODZINA, a wiemy jak Jarosław ma jej status, więc kierować rodziną Polsa powierzać takiemu osobnikowi? Nieporozumienie wręcz karygodne.

--

Temu znowuż dzisiaj gorzej.

ŁOTR- ta wasza była władza to była banda sprzedawczyków i komuchów była chora do szpiku i nie wmawiaj mi ze PIS to komuniści . Poczytaj sobie książki to będziesz wiedział kto z komuną trzyma i nadal trzyma . Komorowski wasz platfusów przywódca po tragicznej śmierci prezydenta - wyróżnił ruskich i oznaczył orderami . To teraz kto tu jest komunisto , zaprzedaliście kraj Niemcom i trzymacie z ruskim . Prezydent Kaczyński wam i ruskim zawadzał - to lepiej było go zlikwidować . Niemcom tez to było to na rękę gdyż od platfusów wykupowali co chcieli i teraz i przedtem było widać jakie układy byli im potrzebne . Ja ci powiem żeby PIS nie wygrał to Polska by była rozgrabiona do zera

mar

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Płatne linki

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0