czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
armia bez generałów

No właśnie też jestem ciekawa kiedy na Prymie dostawa??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: armia bez generałów

Jestem zainteresowana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: armia bez generałów

sun skarbie , to był tylko żart i już ci pisałem , ,,,,,,

NIE BIERZ TEGO SOBIE DO BANIIIII .ok?????

no już lepiej???? :)))))))))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: armia bez generałów

chcielista komuniste to tera mata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: armia bez generałów

żart

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: armia bez generałów

ja mogę ciągle ich słuchać a to co dałeś no powiem Ci że całkiem całkiem :] ale ja muszę z 10 razy przesłuchać żeby mnie "wzięło" ;))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: armia bez generałów

znowu stadion zamkniety bo nasi sie w gore pna k..wa juz to bylo brak mi slow druga argentyna kto za ja bym to w powietrze wysadzil wszystko a obiecanki jakis h.j za tym stoi nie nie moge bo kogos zabije jak idzie naszym dobrze to zawsze jak stadion sie nie nadaje to nie ma sponsora ludzie pomocy co za kurwaaaaaaaaaaaaaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: armia bez generałów

protagoras, dla mnie katolik sam w sobie jest globalnym problemem. belfast to problem lokalny? wyrzynanie się w imię jakiejś zjebane.j religii to dla ciebie tylko problem lokalny? dziesiątki ludzi, które ginęly w zamachach IRA to tylko problem lokalny? a zobacz co się działo pod pałacem prezydenckim po katastrofie smoleńskiej. stado zwierząt gotowych zagryźć każdego. stado ludzi pogrążonych w umysłowej klaustrofobii, stado katolickich mudżahedinów. poczytaj gazety, pooglądaj tv - ksiądz rżnący dupę ministrantowi, komisje majatkowe, oddawanie pajacom w kiecach działek wartych pół bani za symboliczny 1%, ksiądz - biznesmen który robi wały przez które cierpi skarb państwa i nasz i tak nadwątlony budżet czy skur.wiałe radio wysysające ostatnie złotówki z biednych emerytów i żerujące na ludzkiej naiwności...to jest realne zagrożenie dla naszego kraju a nie islamiści...nie trzeba zamachów, obrzucania kamieniami, żadnych zabójstw. Problemy z katolikami? proszę, przeczytaj co napisałem powyżej. Katolicy to same problemy, mało tego - robią gnój na własnym podwórku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: armia bez generałów

kto śmiał mnie obudzić.? :-)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org