środa, 23 sierpnia 2017 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
armia bez generałów

PiSlamski nierząd jest tak nieudolny i partacki, że nie jest w stanie mianować nawet jednego generała...http://wiadomosci.onet.pl/kraj/gen-roman-polko-do-konfliktu-z-prezydentem-doprowadzil-macierewicz/l3xqdyr

niedługo Macierewicza zgrają będą dowodzić kapelani z kropidłem w ręku zamiast karabinu...

dobre dni dla Polski zaczną się z chwilą osądzenia ostatniego PiSlamisty

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: armia bez generałów

W zasadzie to juz dowodza...

urbi et orbi

Towarzysz Kwaśniewski na odchodne dopierd*lił tylu że, jeszcze na długie lata wystarczy.

to dla potencjalnych nominowanych decyzja pozytywna, bo żaden szanujący się żołnierz nie sk*urwił_by sę lampasem PiSowskim

--
Każdy wściekły PiSowski post na forum to jeden wrzód w ich bebechach i jeszcze większy u prezesa naczelnego więc podpuszczać i wkurzać sektę posmolenską jest obowiązkiem każdego Polaka, aby te wściekle PiSie kundelki zalały się czym szybciej żółcią.

towarzyszu UBoot to juz Kwasniewski jest dla ciebie towarzyszem jak Piotrowicz? Ci co byli mianowani przez Kwacha i mieli certyfikaty NATO juz dawno zostali wyjebani przez Misia. Agent moskwy Maciora czuwa.

Towarzyszu ziomex, pytasz to już?
Przecież Olek to był, jest i będzie stary komuch. I to jak sięgnąć w życiorys, z dziada pradziada. Poczytaj trochę o jego tatulku.

Mamy prawie 40 letnie śmigłowce ,które mają latać dalej.

A lemingi dalej łykają bajki Maciarewicza o dozbrajaniu Wojska.

Rozbrojenie trwa,Moskwa zaciera rączki.

Lemingi to już łyknęły karakanowe g*wno. I to dwukrotnie przepłacone.

Ja nie zaprzeczam, ze Kwach to komuch. On sama sie tego nie wyrzeka. Ale widze, ze on jest dla ciebie towarzyszu UBoot towaryszem. I nie wyjedzaj mi pochlebco komuchow do mnie z towarzyszem. Nie bylem i nie jestem towarzyszem dla takich czerwonych jak ty.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Spis działów  |  Potrzebujesz logina? Zarejestruj się tutaj 
 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Płatne linki

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0