piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Znowu będzie marsz miliona

od 10 lat wizerunek strony sie nie zmienił , zdobyliście tylu użytkowników bo na owe czasy byliście jedynym portalem w Łomży bez żadnej konkurencji , w weekend-y nuda , nie chce się wam nic robic !! forum zeszło już na totalne dno jeszcze pare lat temu chciało sie tu dyskutowac , ale teraz to rynsztok w 90% bo na szczęście parę jeszcze osób czasami coś mądrego napisze i nie wiem czemu nie obchodzi was co sie tu wypisuje poza tym gratulacje że jedbnak przetrwaliście 10 lat w tym smutnym jak pi....a mieście !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu będzie marsz miliona

no a jak inaczej... zwiewna ti moja????:)))
witam witam co dobregooooooooooo?????
mam dziś zły humorek i mam nadzieje że sobie go poprawie ..

hmmmmm,,,,,, tu na forum:((



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu będzie marsz miliona

czytacie to forum to proszę: Zróbcie porządek z tą zapchloną czarną suką.
1. zerżnijcie ją porządnie lub
2. uciszcie ją porządnie.


Ukłony w stronę Administratora forum 4Lomza.
Zrób w końcu z tym porządek.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu będzie marsz miliona

hmmmmmm.. tylko tak się mowi hihihihih

przewiało Cię zwiewna jak zwiewałaś z forum.. hahaha

no wiesz ja jedynie mogę telepatycznie się z nim połączyć i wedłg jego wskazówek cię uleczyc . hmmmm z tym że skutki mogą być uboczne więc to będzie twoje ryzyko postępow w leczeniu...:))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu będzie marsz miliona

Ale wyniki wejść są imponujące. Te dane przydadzą się dla socjologów i pokazuje przy okazji smutną prawdę o Łomży - mieście bez perspektyw, dokładnie widać jakie rzesze Łomżyniaków musiały emigrować za chlebem i gdzie teraz przebywają. Redakcja 4lomza z okazji 10 urodzin mogłaby coś zorganizować, jakoś uczcic ten dzień, poza postem na głównej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu będzie marsz miliona

Z racji na to,że odczuwam wobec 'alibaby' pewien rodzaj empatii bowiem współczuje jej złej kondycji psychicznej, mam propozycje dla wszystkich chętnych forumowiczów: Może udzielimy owej 'czarnej Pani' rady,gdzie nabyć fachową pomoc w wypadku problemów z GŁOWĄ(proponuje oddział psychiatryczny,tudzież oferowany przez łomżyński szpital wojewódzki ;D)? Jeśli nie, pozostaje jeszcze niezobowiązująca zabawa w psychologów polegająca na stworzeniu profilu jej osobowości...Hm ,pierwsza rzecz,która nasuwa mi się w tym momencie do głowy to...? (obstawiam);)

-nieudany start w życiu, który w konsekwencji przyczynił się do tych wszystkich frustracji i pomówień,(niestety nie zaserwuję tutaj żadnych paragrafów, ponieważ nie mam na to czasu,w porównaniu do alibaby;)),
-brak stałego zajęcia,a może tak bez żadnego 'owijania' -bezrobocie z powodu niesprawności intelektualnej i fizycznej;) syndrom dwóch lewych rąk;D
- teleportacja, co najmniej do czasów średniowiecznych i beznamiętne wcielenie się w rolę rycerza dążącego do 'WZGLĘDNIE' rozumianej sprawiedliwości,
-ubytki w wykształceniu przejawiające się na powoływaniu się na podpowiedzi google,bez głębszego zapoznania się ze znaczeniem co poniektórych wyrazów obcych,
-rozdwojenie jaźni i nieodróżnianie demokracji od autorytaryzmu(przypominam ,że Polska również była państwem autorytarnym,ale to za Piłsudskiego...takie drobne wtrącenie,żeby alibaba miała sobie,co poczytać;)(przykład:pretensje do Kim Ir Senna o obsadzanie na tronie własnego syna;D;D)
-złe doświadczenia z dzieciństwa i poważne rany na psychice,spowodowane być może wychowywaniem się w rodzinie patologicznej,
.... .... .... czy ktoś jeszcze ma jakieś pomysły?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu będzie marsz miliona

mi tam raz działa a raz nie. I 'Sieć zajęta' albo całkiem się rozłącza.żal i tyle pewnie to chwilowe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu będzie marsz miliona

jesteś wreszcie moja ty bogini piękności... niewiasto zwaną omania...

piękne jest twe imie jak najpiękniejszy kwiat na świecie , moja jedyna jak ja cierpiałem do ciebie.... :((((



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu będzie marsz miliona

omanniiooo... :((

a którzby inny jak nie ty...

chyba że mną gardzisz????????


zniese wszystkie twoje obelgi w moją stronę.......:((



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu będzie marsz miliona

lovelas >>>> omanio :(((( ŚiOK...:((



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu będzie marsz miliona

hej ludzie gdzie dzis warto sie wybrać w te deszcze? na jakies przytupy ? albo zimne piwko ? gdzie bedzie duzo ludzi?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu będzie marsz miliona

omanio smutam bo mną gardzisz , jestem błednym wędrownikiem , myślałem że zakotwicze w twoim sercu,,,,

hmmm,, myliłem sie niewiasto........:((






meg,,,, jedynie Hary może coś tu wskurać......



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu będzie marsz miliona

ta sieć jest sama w sobie problemem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu będzie marsz miliona

Gorąco i słonecznie - narzekają
Chłodno i deszczowo - też narzekają
a o zimie nie wspomnę :-/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu będzie marsz miliona

I na koniec prawdziwa perełka :):):)

http://www.youtube.com/watch?v=Y2qS_eHNIA8

I teraz juz uciekam i do zobaczyska wieczorem :):)

Macie czego słuchać przez jakiś czas :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu będzie marsz miliona

fresz mnie boli, więc czemu macie mieć lepiej niż ja hehe ;)
swoją drogą widzę, że szlaban zniesiony już, to dobrze ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu będzie marsz miliona

za wysokie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Znowu będzie marsz miliona

maruda

Dziaduniu z Wami to sama przyjemność powspominać :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org