wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy daty są przypadkowe?

Złej tańcownicy...

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy daty są przypadkowe?

witam! kto dostał się do 3? ile pkt mieliście? co sądzicie o tej szkole?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy daty są przypadkowe?

Witaj Sun
Omanio
ja sugeruję?kiedy i komu?odpowiadam szczerze na pytanie,ale opierając się tylko na moich wymyslach.nie mam bladozielonego pojęcia ile jest w tym prawdy.takowe mam odczucia.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy daty są przypadkowe?

hmmmm.... omanio ???



niewolniku ..... chech ja sam nie wiem gdzie jestem i jak mam się wydostać..
do okoła woda i gęsty las,,,,,,,,



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy daty są przypadkowe?

W końcu !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy daty są przypadkowe?

ja czesałam się w Euforii (poszłam z polecenia koleżanek) -nie polecam, fryzura nie wytrzymała do pierwszego tańca. Koleżankom robiła kobieta z Elfryzu przy Sikorskiego i woj. Polskiego- super wyglądały i fryzura świetnie się trzymała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy daty są przypadkowe?

Codziennie jeżdżę łomżyńskimi ulicami i nigdy nie przyszło mi narzekać na to, że są rozkopane. Wiem, że dzięki temu ich stan się poprawi.
Źle komuś? Niech się wyprowadzi do Wawy, tam dopiero będzie drogi wyklinać.
Wstyd mi czasem, że jestem łomżanką. Poroniona społeczność umiejąca tylko płakać jak im źle i niedobrze. Część z osób tu narzekających pewnie nawet nie ma pracy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy daty są przypadkowe?

w województwie podlaskim znacie salon fryzjerski, gdzię wykonuje się plastyczne strzyżenie pielęgnujące łuskę włosa na ciepło- brzytwą firmy Silog? z góry dziękuję za mądre i przemyślane odpowiedzi:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy daty są przypadkowe?

Dzień dobry Bandziorki :-)
A tu jak zawsze miło i radośnie :-)
Dobrze, że to piątek...i dobrze, że jest ciepło :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy daty są przypadkowe?

piękny poranek :) sun czemu nie świecisz.? Załatw sprawę z chmurami:):):)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy daty są przypadkowe?

madziara,:) czemu ty nie spisy jak inni w taka pogodę.?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy daty są przypadkowe?

madziara cześć odp. na Twoje pytanie : NIE :(

robciu - "Sun" nie w humorze i temu taka pogoda :P a gdybym miała nadprzyrodzone moce to pogoda w Polsce była by taka jak w Miami lub na Kanarach albo jak w innym ciepłym kraju ;)) hehehe


potrzebuję kawy a tak mi sie do sklepu nie chce...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy daty są przypadkowe?

do MOL
Ja to nie 4x4nh!

Piszący te bzdury myślał, że jest całkowicie anonimowy. Z tego co widać założy specjalnie do tego nowe konto, ale nie pomyślał o adresie IP. Ja na miejscu właściciela komisu bym go podał na Policję, a sprawę skierował na drogę sądową. Bardzo łatwo namierzyć delikwenta po IP. Ciekawe co by wtedy miał do powiedzenia.

A to co napisalem to nie zadne bzdury! Bzdury napisal zalozyciel tematu! I tu masz racje! Na miejscu wlasciciela komisu zrobilbym cos z tym! pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy daty są przypadkowe?

tylko nie porownuj Lomzy do Warszawy... Co wy wiecznie z tym porownaniem? Jakis kompleks? W Warszawie przynajmniej mozna sie poruszyc, ja przynajmniej nie mam takich problemow. Sa objazdy, linie zastepcze. Lomza z kolei jest tak mala, ze mozna pojechac na okolo robiac pewnie caly kilometr wiecej. Juz bez przesady. Jedyne do czego mozna sie przyczepic, to to, ze powinni skonczyc jeden fragment potem drugi, a nie wszystko naraz i nic nie skonczone.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy daty są przypadkowe?

Kalesony- W jakim sensie ,,przystać''?:)
maruda - Ja tu czegos nie rozumiem- przeciez ktoś musi Ci podawać kaczkę, konserwować balkonik, przeżuwać jedzenie. Dlaczego nie może również wyprasować Twoich ubrań?:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy daty są przypadkowe?

witaj lovelas!!!!

sun ja mam kawe ale niechce mi się wstać i zrobić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy daty są przypadkowe?

Chuligan w autobusie...

Policjanci z Łomży zatrzymali wczoraj 19-latka, który zniszczył warte - według MPK 2,5 tys zł - wyposażenie autobusu komunikacji miejskiej. Były to przyrząd awaryjnego do wybijania szyb wraz z uchwytem i poręcz pasażerska w autobusie, który kursował linią nr 8.

Bravo Policjanci z Łomży fajnie tez byłoby gdybyście do MPK posłali CBA i sprawdzili kogo to dyrektor MPK ( nazwisko znacie oczywiście) jak ktoś nie wie to pytajcie podpowiem :) zatrudnia mowa naturalnie o NEPOTYZMIE zjawisko bardzo NAGANNE i szkodliwe społecznie.

Współczesność

W dzisiejszych czasach o nepotyzm są niekiedy oskarżane potężne politycznie rody, jak rodziny Kennedych czy Bushów (gubernator Jeb Bush w stanie Floryda) w amerykańskiej polityce. W 2002 nowo wybrany gubernator Alaski, Frank Murkowski, wyznaczył swą córkę Lisę Murkowski na opuszczony przez siebie fotel senatora.

Nepotyzm jest powszechny w krajach Trzeciego Świata, gdzie lojalność wobec rodziny jest nakazem kulturowym i gdzie faworyzowanie krewnych przybiera nierzadko karykaturalne formy.

W skrajnie dyktatorskich reżimach zdarza się "dziedziczenie" najwyższych stanowisk w państwie, czego przykładem jest Korea Północna, gdzie pozycję przywódcy państwa i partii po Kim Ir Senie objął jego syn, Kim Dzong Il.

Nepotyzm i kumoterstwo są także zjawiskami często spotykanymi w polskim sektorze publicznym tj MPK,i inne instytucje publiczne np TLIA w Łomzy itd...

Pytanie do wszystkich forumowiczów : Czy chcecie w takim państwie żyć, czy godzicie się na takie zjawiska? ? czekam na burzliwa dyskusję

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org