czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
To grupa rekonstrukcyjna Unii Wolności!! Miler naśmiewa się z mówców.

wiem, że ludzie mają w Łomży buldogi, bo przeczytałam ich stare posty z forum, żeby nie zaśmiecać pytaniem: czy macie takiego psa? nie było tam jednak nic o hodowlach, myślę z resztą, że sporo tych psów nie jest z hodowli, tylko kupione gdzieś na allegro. ok, dużo taniej na początku, a potem co miesiąc u weterynarza...

rayben- na pytanie "skąd macie swoje buldożki?" odpowiedziałabyś, że masz wielorasowa suczkę z Giełczyna? hehehe, no fakt, bardzo konkretnie...

P.A. dzięki, hodowcy na pewno się znają z wystaw

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To grupa rekonstrukcyjna Unii Wolności!! Miler naśmiewa się z mówców.

okolice wału na jednaczewie, starorzecze na czarnocinie, czartoria.....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To grupa rekonstrukcyjna Unii Wolności!! Miler naśmiewa się z mówców.

Alleluja! nareszcie czytelnie i na poziomie. A małe niedociągłości dają nadzieję, że admin będzie nad nią pracował, podoba mi się, no :)


Alibaba, kto robił stronę? kuzyn, zięć czy kto? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To grupa rekonstrukcyjna Unii Wolności!! Miler naśmiewa się z mówców.

@ alibaba zaraz to zgłosi na policję !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To grupa rekonstrukcyjna Unii Wolności!! Miler naśmiewa się z mówców.

co wy tak przeżywacie? pracujecie tam czy jak, że Was tak kręci?

Dziewczyna napisała co myśli i po części ma racje. Z drugiej strony to nic dziwnego, im mniejsze miasto i chudsze plecy tym trudniej o pracę w sektorze publicznym.

W dużych miastach aż tak się nie biją o pracę w biurze podawczym :) zresztą robota sama w sobie musi być pasjonująca :D

Niestety taki rynek pracy mamy, a raczej nie mamy i zwykłe rzeczy wydają się nam niezwykłe.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To grupa rekonstrukcyjna Unii Wolności!! Miler naśmiewa się z mówców.

TAK ŁADNA!

ale gdzieś BIP schowali :) to przecież najfajniejsza zakładka na stronie!

Niech moc będzie z Wami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To grupa rekonstrukcyjna Unii Wolności!! Miler naśmiewa się z mówców.

Zajrzyj na winmar.pl, mają ogromny wybór aparatów. Możesz też zadzwonić do nich na bezpłatną infolinię to udzielą Ci konkretnej informacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To grupa rekonstrukcyjna Unii Wolności!! Miler naśmiewa się z mówców.

spokojnie, mam czas.
Póki co, zaznaczyłem, ze nie wiem, a ciekawy jestem. ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To grupa rekonstrukcyjna Unii Wolności!! Miler naśmiewa się z mówców.

A jak przyjdę jak mam nie poprasowane????



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To grupa rekonstrukcyjna Unii Wolności!! Miler naśmiewa się z mówców.

Autor: stefanek1

zgoda, pytanie może być zasadne ale niech napisze coś konkretnego i poda fakty a nie rzuca inwektywami na prawo i lewo .

Wszelkie nieprawidłowości trzeba tępić i piętnować ale nie w taki pieniacki sposób !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To grupa rekonstrukcyjna Unii Wolności!! Miler naśmiewa się z mówców.

sala nie za duża w gorące dni jest duszno, chyba że zrobili już klime tego nie wiem a obsługa jak wszędzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To grupa rekonstrukcyjna Unii Wolności!! Miler naśmiewa się z mówców.

jeśli wesele na ponad 120 osób to ciasnawo jedzenie dobre

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To grupa rekonstrukcyjna Unii Wolności!! Miler naśmiewa się z mówców.

Suka radze Ci zdjęcia z wypadku usunąć bo wątpię abyś miala pozwolenie do ich publikacji. i bardzo niesmaczne to jest. W tym wypadku była osoba śmiertelna więc okaż trochę szacunku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To grupa rekonstrukcyjna Unii Wolności!! Miler naśmiewa się z mówców.

Co sądzicie o działaniu naszej policji, tzn. według moich spostrzeżeń policja powinna służyć ludziom, a nie przeciw nim, a z tego co widać to najlepiej im wyjść z suszarką, wyciągnąć alkomat, przyczepić się do gaśnicy i każdy powód będzie dobry, by wykazać swoją efektywność w pracy, lecz gdy jest problem, a nawet zgłoszenie i podejrzanych jest czterech, a funkcjonariuszy dwóch to żaden dupy nie ruszy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To grupa rekonstrukcyjna Unii Wolności!! Miler naśmiewa się z mówców.

robciu
hmm.....Czemu Robcio ?
Są plusy i minusy każdej sytuacji ;) hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To grupa rekonstrukcyjna Unii Wolności!! Miler naśmiewa się z mówców.

no tak kalisony msz racje , są plusy i minusy,,,

hmmm,, ale jak znam moje szczęście to są same minusy ,,, :))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To grupa rekonstrukcyjna Unii Wolności!! Miler naśmiewa się z mówców.

robciu

Robcio nie wkręcaj kalisonów ;)

Powiedz lepiej 1,2 ,3,4, ;) hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To grupa rekonstrukcyjna Unii Wolności!! Miler naśmiewa się z mówców.

a czy nie mądrzej było by gdyby prace się odbywały nawet nocą, przecież cała Piłsudskiego jest oświetlona latarniami. Jasno jak w dzień i nie jest gorąco ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To grupa rekonstrukcyjna Unii Wolności!! Miler naśmiewa się z mówców.

Pomocy ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To grupa rekonstrukcyjna Unii Wolności!! Miler naśmiewa się z mówców.

- W Norwegii wyłapują dzieci niczym hycle psy, tylko jeszcze biegają bez siatek - obwieścił na konferencji prasowej w Szczecinie detektyw Krzysztof Rutkowski, który w nocy odbił polską dziewczynkę, 9-letnią Nikolę, z domu norweskiej rodziny zastępczej w Oslo. Dziewczynka trafiła tam za sprawą gminnej organizacji praw dziecka i opieki Barneverntjenesten.
Według portalu Emito.net mała Nikola została odebrana polskiej rodzinie 30 maja. Portal podaje, że norweska instytucja uznała, że w polskim domu dzieje się coś niepokojącego, skoro dziewczynka jest "smutna i osowiała".
Detektyw wygłosił też swoją opinię na temat norweskiej opieki społecznej. - Norwegia stworzyła system norwegizowania dzieci Polaków i innych obcokrajowców, by ratować swoje rodziny.

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,9871762,Norwedzy_pisza_o__Rambo__Rutkowskim_i_kidnapingu_.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org