czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Serdeczne powitanie władz PO przed przemówieniem Donalda Trampa.




PRZYJEDZ PO MNIE ZALOZ OBROZE I KAJDANY I BEDZIE REAL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serdeczne powitanie władz PO przed przemówieniem Donalda Trampa.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serdeczne powitanie władz PO przed przemówieniem Donalda Trampa.

Wczoraj po zakończeniu rekrutacji i przyjmowaniu do szkół okazało się, że dostałem się do Akademickiej Szkoły Ponadgimnazjalnej. Złożyłem dokumenty do Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego - ALO. Jest tam również Technikum Informatyczne. Słyszałem, że warto chodzić do tej szkoły. Dobrze uczą i mają wszystko to co studenci WSA. Co o tym myśclicie. Czy dobrze zrobiłem? Piszcie bo chciałbym coś więcej wiedzieć o tej szkole.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serdeczne powitanie władz PO przed przemówieniem Donalda Trampa.

Sklep Gracja na Małachowskiego, może jeansow nie dostaniesz ale zakiety i inne eleganckie ubrania tak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serdeczne powitanie władz PO przed przemówieniem Donalda Trampa.

"...Lecą suki na sygnałach, w Samie była kradzież,
Zwinął dziadek kostke masła, chleb i czekoladę,
Kominiarze bizmesmena skuwają jak byka,
Tu się trzeba równo dzielić tu nie Ameryka..."
źródło:http://www.tekstowo.pl/piosenka,seweryn_krajewski,taka_ameryka.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serdeczne powitanie władz PO przed przemówieniem Donalda Trampa.

Nie Skretek,nie Malinowska,nie Głebocki

Tylko Pijagin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Serdeczne powitanie władz PO przed przemówieniem Donalda Trampa.

"alibaba" Zdobądź się na jeden jeszcze ruch a mianowicie stań na przystanku MPK weź od babci okulary z grubym szkłem i popatrz na taką czarna klapkę na d przednim kołem autobusu.To jest miejsce do tankowania autobusu. Zauważysz tam coś co się plombą nazywa. Najbardziej to widać w tych nowych autobusach bo w starszych to jest pod klapką.Ta plomba świadczy o tym, że wlew zbiornika paliwa może otworzyć tylko osoba do tego uprawniona. A na przyszłość kasuj bilety zaraz po wejściu do autobusu. Warszawska firma kontrolerska przyjmuję interesantów w każdy czwartek od godz 15:30 do 17:00 nie musisz biegać z mandatem na pocztę. A jak ładnie poprosisz to i jakaś ulga będzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org