piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy Tusk świadomie chronił twórców Amber Gold?????

madziara
Witaj Generale ;)

maruda
Dzoaduniu dziękuję za Wanda i Banda Hi-fi superstar :):):):)
PS. Miało być jeszcze coś Madonny Twojego ulubionego ;)

robciu
Cześć ,już są kalesoniki zwiewne ;) hehe


algeroth
Cześć :):):)
Na powtórce nie może Ciebie zabraknąć ;) hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk świadomie chronił twórców Amber Gold?????

hehehehe....

ale wczoraj było co???

kalesonki??:))

chyba się na mnie nie gniewasz co??? :((





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk świadomie chronił twórców Amber Gold?????

Frick

Organizatorzy to bardzo kreatywni ludzie ......większość narzeka ,że nic w Łomży się nie dzieje ,a jak ktoś ma fajny pomysł i zorganizuje FAJNĄ imprezę to ,albo się nie podoba ,albo nie chce się przyjść .....


Moim zdaniem Festyn na Jana to super pomysł !
Łatwo zorganizować imprezę za wielką kasę , najtrudniej zrobić coś fajnego małym kosztem ,liczy się oryginalny pomysł i spontan :)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk świadomie chronił twórców Amber Gold?????

Dwie możliwości:
....chodż ze mną na piwo, albo idż do kościoła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk świadomie chronił twórców Amber Gold?????

Autor: floyd68 (---.lomza.mm.pl)

No i co się śmiejesz ? On był zabity na śmierć !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk świadomie chronił twórców Amber Gold?????

No wiec kto nie rozumie sensu, ja czy ty? I kto nie ma pojecia o zasilkach? Ty w ogole czytasz co ja do ciebie pisze? Chyba wyraznie ci napisalem wlasnie to, czego "nieznajomosc" mi zarzucasz, ze ich zasilki to nie sa zasilki dla bezrobotnych...
Artykul ktorym sie podpierasz jest na temat zasilkow dla bezrobotnych. Dlatego tez napisalem ci, ze nie ma to nic wspolnego z grupami o ktorych piszesz, bo oni dostaja zasilki z innej puli srodkow.
I jak niby ich zmusisz do wykonywania tych prac, skoro ich zasilek nie jest zalezny od tego, czy pracuja czy nie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk świadomie chronił twórców Amber Gold?????

dziadka kalesony cze :)
nie zabraknie tym razem, ło nie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk świadomie chronił twórców Amber Gold?????

Nie wiem, skąd byli Ci Panowie, ale byli świetni. Gdy wczoraj tamtędy przechodziłam przyszło mi do głowy tylko jedno: ta nasza starówka w końcu, po wielu latach ciszy zaczynam wyglądać tak jak powinna. A Ci grający Panowie nadali jej rewelacyjny klimacik... Gratuluję:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk świadomie chronił twórców Amber Gold?????

Ja chyba gdzieś za miasto po obiadku ruszę porteczki ;) , ale to jeszcze zejdzie troszkę

Alegorth witaj ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk świadomie chronił twórców Amber Gold?????


OK! jasiu_śmietana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk świadomie chronił twórców Amber Gold?????


Autor: jasiu_śmietana (---.elomza.pl)



To co miałem napisać ......

TY .... ....... . ........ ........ ....................... . .... ..... ......... .. ...... ........ ...... ... . .....
... ....... ................. ...... ..... . .... .. ............. ....... ... ........ ... ..... . ............ .. ....
... ............ ... .............. ... ................ ... ............... .... .............. ..... . ...... ........
.... ... ................. ... ........... . ..... . ...... ..... ..... ......... .... ...... .... . .......... ...
... .............. .. ................ ... ....... .. ..... . . ................... ............... ... ............ ...
.............. .. ........................ . ... ............... .. ................. .. ....... . .. .............. ....
... ..................... ... ............. ... ............. ... ............... ... ................ .... .............
............. ... ..... .............. .... . ............ ................. ... ............. .... .......... ..........
................ ... ........... . ................ .... ................ ...... ............ . . ............. . .......
.......... ... ... . ... ..................... . . ............................. . ..... ......... ......................
........................................................................................................................
.........................................................................................................................
itd i itp ......................

Przecież tego co o nim myślę to by nie puścili .
Program by skasował .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk świadomie chronił twórców Amber Gold?????

no ja nic nie mowie,ale pomysl ze on ma w dupie co Ty sobie zyczysz ?tak Ci mowie nie zebys sie obrazil tylko zebys sie postawil w jego syt .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Tusk świadomie chronił twórców Amber Gold?????

w jetfabnym



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org